mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 lip 2009, 22:38 
Cytuj  
Prototype gralem - nie spodobalo mi sie, fe.

A SW zakupie ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 lip 2009, 22:40 
Cytuj  
Ponoć FU szybko robi się nudne.

Na ComicConie zapowiedzieli wydanie SW:TFU na PC (i Maca) btw.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 09:11 
Cytuj  
Przeszedlem cale SW:FU i nie nudzilem sie ani przez chwile. Jasne, rozwijanie postaci + jakies tam upgrade do mieczyka itp. to taka "lets do it couse we can" lipka ale sama rozwalka jest przednia. Jesli lubisz SW to powiedzialbym przednia+. Rozczarowuja troche bossowie bo sa banalnie latwi do zgladzenia. Nowy DC rowniez zapowiada sie niezle. Moze nie pod wzgledem lore ale nie jestem lore whore ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 09:25 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Rozczarowuja troche bossowie bo sa banalnie latwi do zgladzenia.

Przejdź grę na hardzie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 14:45 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Templair napisał(a):
Rozczarowuja troche bossowie bo sa banalnie latwi do zgladzenia.

Przejdź grę na hardzie.


To nie kwestia poziomu trudnosci, a braku inwencji przy "rezyserowaniu" walk. Co za roznica czy przeciwnik sciaga jednym strzalem 50% energii czy 75% jesli sposob zalatwienia sprawy jest tak samo banalny vide walki z ostatnimi "bossami". Spodziewalem sie mega-blasty-force-orgy a co dostajemy kazdy przekona sie sam ...

T.

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 16:47 
Cytuj  
Prototype to porażka conajmniej miesiąca, niesamowity hype wokół tego tytułu a gra to zwykły hack-slash i bieganie po wieżowcach w city. Gra dostała ocenę 8+/10 a moim zdaniem zasługuje na jakieś 4-5/10 maksymalnie. Jest jakaś taka niestrawna i sama gra nie przynosi radości, a wręcz odwrotnie. Oddałem ją już do wypożyczalni ;)

Red Faction: Guerilla natomiast z czasem coraz lepiej może przebój to nie jest, ale na te 7-8/10 w pełni zasługuje, niezłe widoczki, fajne pojazdy, dużo akcji i materiały wybuchowe :) Przebój to nie jest, ale gra pewnie będzie niedługo w cenie 15F/75zł a za taką cenę warto to kupić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 16:57 
Cytuj  
Obrazek

do fukin want :<

tak btw to Wipeout HD Fury wygląda mi na must havik, neogafowcy sikają po nogach na pkcie tego DLC :wtf: , coś musi być na rzeczy clicko


_________________
you are already dead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 lip 2009, 17:26 
Cytuj  
Yep i kosztuje 36pln w PSN.

Narazie mecze "golego" HD ale tez wyczytalem "oh ah eh deeper harder" i niebawem zakupie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 16:36 
Cytuj  
hmm łyka ktoś Fat Princess? zapowiada się online phun za 15 dallaz, myslałem że wrzucą casualowe trophies ale jednak nie , niektóre z nich są dla hardkorów wchodzących po kablach od internetu

gemplej z detmeczu

BTW pewnie słyszeliście już o tej grze, ale wypłynęły nowe shoty z Quantum clickie, dostaniemy swoje gearsy :]


_________________
you are already dead

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 16:59 
Cytuj  
ja na pewno kupuję Fat Princess ale dopiero wtedy jak mi w końcu podłączą net. Oglądałem trailery i gierka wygląda wypaśnie.

Eee trofea są ilościowe czyli dosyć łatwe, wszystkie mają "in online- games" = wcześniej czy później same po prostu wpadną.

Net podłączą mi w przyszły czwartek. Kuźwa angielska opieszałość w takich sprawach mnie po prostu rozbraja. Ale cena dobra - 9.99F za 10Mb/s down; 1.3Mb/s up.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 23:00 
Cytuj  
redruM napisał(a):
hmm łyka ktoś Fat Princess? zapowiada się online phun za 15 dallaz, myslałem że wrzucą casualowe trophies ale jednak nie , niektóre z nich są dla hardkorów wchodzących po kablach od internetu

gemplej z detmeczu

BTW pewnie słyszeliście już o tej grze, ale wypłynęły nowe shoty z Quantum clickie, dostaniemy swoje gearsy :]


W US jest release? W EU store tez bedzie jakos teraz?

Quantum pwnz, GoW moze pomachac buh bye fo gbye.


Posty: 24
Dołączył(a): 20.07.2009
Offline
PostNapisane: 28 lip 2009, 23:06 
Cytuj  
Dzisiaj zona znowu musi sobie radzic sama ? :^)


_________________
Obrazek
http://www.youtube.com/user/Zanzimovies

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 11:01 
Cytuj  
Mam pytanko.Zamowilem w ultimie Star Wars : FU.
Jeszcze jej nie dostalem a powinna przyjsc juz wczoraj.I tak sie zastanawiam czy ktos gral i moze polecic albo zrugac gre, bo jesli jest dobra to skocze dzisiaj do idiotow i zaplace te 20 zloty wiecej i pierdole w dupe ta jebana ultime (wkurwia mnie tak ten serwis ze pomylka, dla przykladu WOTLKa mi 3 tygodnie po premierze przyslali, to myslalem ze kuriera smiechem zabije).A jesli oczywiscie jest calkiem przecietna to poczekam az mi kiedys tam dosla z tej ultimy.
Prosze o opinie :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 11:08 
Cytuj  
Moze nie w temacie ale na ch. zamawiales w Ultimie? Jest masa sklepikow na allegro. Raz, ze taniej. Dwa jak do klienta przekrecisz i puscisz przelew to masz spore szanse gierke miec na drugi dzien.

Jest jedna sprawa z FFFUUUUUUUU. Mianowicie (niepotwierdzone, dostalem tylko info na gg od pewnego dziada), ze we wrzesniu ma wyjsc jakis dodatek do FU dostepny tylko w pakiecie z nowa gra... Teraz pytanie czy bedzie on rowniez do kupienia solo. Dlatego narazie sie wstrzymuje :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 11:13 
Cytuj  
W sumie racja.Nigdy nie szukalem na allegro , cholera wie dlaczego.Roznica nie jest jakas zajebista bo 20 zloty ale nastepnym razem bede zamawial z allegro.Problem tylko w tym ze nie mam konta na allegro i nie mam zamiaru zakladac ale jak wspominales mozna spokojnie dogadac sie poza, si??

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 11:13 
Cytuj  
Dodatek ma być dostępny przez PSN. Na eksbołksa już chyba nawet jest na XBL.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 11:16 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
W sumie racja.Nigdy nie szukalem na allegro , cholera wie dlaczego.Roznica nie jest jakas zajebista bo 20 zloty ale nastepnym razem bede zamawial z allegro.Problem tylko w tym ze nie mam konta na allegro i nie mam zamiaru zakladac ale jak wspominales mozna spokojnie dogadac sie poza, si??


Tia, w 90% jak jest to firma to mozna po prostu przekrecic i sobie pogadac.

No nie jest ale np. mozna kupic zafoliowane gierki po 50-80, a nie po 140-180;) Szczegolnie jak likwiduja sklepik czy kolekcje.

Nie jest to jakas royal sprawa ale dla zwyklego szacunku do kasy na wypieprzanie jej na gry hehe warto sie pobawic.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 11:19 
Cytuj  
tczewiak, mówisz o Tatooine bodaj, a Oyci3cu chodzi o Hoth. Na razie Lucasarts twierdzi, że ten drugi ma być sprzedawany tylko z nową wersją gry, ale wątpię, że długo wytrzymają w tym postanowieniu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 11:21 
Cytuj  
Keii napisał(a):
tczewiak, mówisz o Tatooine bodaj, a Oyci3cu chodzi o Hoth. Na razie Lucasarts twierdzi, że ten drugi ma być sprzedawany tylko z nową wersją gry, ale wątpię, że długo wytrzymają w tym postanowieniu.


Oooo to to.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 11:21 
Cytuj  
Jeszcze co do kupna/wymiany gierek - jak ktoś jest z Krakowa albo okolic to niech sobie obada "Gamesoft". Prowadzą sprzedaż, skup i wymianę gier. Z gościem można się umówić na wymiankę po godzinach jak nie damy rady podjechać do sklepu. Mają przyzwoite ceny i niezłe warunki wymian - ostatnio prawie sztuka za sztukę starocie na względnie nowe i dobre pozycje wymieniałem.

Nie nie ja to prowadzę ani mój kuzyn, wujek, ciotka, babka czy inny "teść" - piszę bo są naprawdę dobrym rozwiązaniem jak się komuś stock z gier na PS3 zrobił, albo nie chce "testowo" 150-200zł wywalać.

Jakby co to pisać na PW po numer.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.