mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 15:12 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To nie wiem jak grales. Na hardzie musialem przemieszczac druzyne w trakcie walki bo inaczej dps/heal ginal.


Ale zapewne nie dlatego że przeciwnik był trudny, tylko iż nadciągał falami z każdej strony :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 15:13 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To nie wiem jak grales. Na hardzie musialem przemieszczac druzyne w trakcie walki bo inaczej dps/heal ginal.


Ale zapewne nie dlatego że przeciwnik był trudny, tylko iż nadciągał falami z każdej strony :D

Dokladnie dlatego. :)


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 15:39 
Cytuj  
Oni nie wyskakuja ze scian tylko zchodza z sufitu:p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 15:42 
Cytuj  
Ktos wykminil jak wsadzic runy w bron? :) Przeciagam na bron, klikam 2x na rune, nic :)

BTW, wlasnie rozjebalem doroslego smoka, walka nawet nawet, na 2 warriorow z 2h + mag i rogal ranged nie bylo tak latwo :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 15:43 
Cytuj  
To, że moby stosuja radziecka taktykę masa masą to po prostu rozpierdala tą gre. Combat to crap, jak oni mogli coś tak zjebanego wypuścić na rynek...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 17:08 
Cytuj  
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Smutne. :/

No i to tez na temat raczej:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Ja tam czekam na Witchera 2 a na Bioware narazie nakladam "mam wyjebane" tak jak na Blizzard. Na TOR nawet nie pierdne i nie spojrze bo to dopiero pewnie bedzie pokaz zenady. Mocno tez sie boje w ME3 (niestety).

Chwala ci panie za nowy Mortal Kombat, w ktorego sobie bede pykal bo jest zajebiscie oldskulowy. :)

Jak myslicie moze byc jeszcze gorzej? czy juz osiagnelismy apogeum gier dla "casuali", co przeklada sie na "dla analfabetow i idiotow" imho. ?
Z roku na rok coraz bardziej mi przechodzi ochota na granie tbh.. i wiek w sumie nie ma tu wiele do rzeczy - zatrwarza mnie zalew takim kiczem, crapem i odmozdzajacym syfem w porownaniu do tego na czym sie wychowalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 17:15 
Cytuj  
ten prawy dialog to fake czy real z gry ? :wtf:
mapa z 1993 przypomina system shock 2

dobrze że stare gry są tanie i jare, zawsze można coś sobie wybrać


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 17:23 
Cytuj  
Jakby twórcy BG podeszli do Dragon Age 2 w taki sposób, to byśmy mieli cudeńko na miarę najlepszego rpga ever. A tak, mamy totalną klapę.

No i jeszcze jest Neverwinter Nights które też jest <3 i do dzisiaj pamiętam niektóre scenki/klimaty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 17:26 
Cytuj  
neverwinter nights platinum pare tygodni temu wyszło na steamie. kupilem, ale nie moge sie zebrac - ogromna jest


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 17:27 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
newerwinter nights platinium pare tygodni temu wyszło na steamie. kupilem, ale nie moge sie zebrac - ogromna jest


No jest, ja kupiłem na allegro za 49.90 bodajże i dodatku nie ruszyłem bo miałem dosyć na kilka lat rpgów ;p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 17:43 
Cytuj  
neverwinter jest _zajebistym_ rpg ze wzgledu na edytor i multiplayer. dla mnie to krol rpg, na rowni z baldurami :)
Kabraxis napisał(a):
[
Jak myslicie moze byc jeszcze gorzej? czy juz osiagnelismy apogeum gier dla "casuali", co przeklada sie na "dla analfabetow i idiotow" imho. ?

mam taka teorie, ze casuale w koncu sie podskilluja i sami dojda do wniosku, ze chca bardziej dojrzalych i skomplikowanych gier. w koncu kotlety typu call of duty sie znudza (kurwa, czemu ja kupilem poprzednie dwie czesci? :oops: )

w ogole ten screen z dialogiem miazga, rozjebalo mnie ;d ten drugi z mapka z dooma juz krazyl od dawna i ciezko sie z tym nie zgodzic


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 17:46 
Cytuj  
Ogólnie ciężko się podchodzi do starszych tytułów, ja nigdy nie przechodzę danej gierki 2 razy, a mam znajomego, co bg1 i 2ke z 30 razy przeszedł także kwestia podejścia. :]

Ale fakt faktem jak ktoś grał właśnie w epoce nawet już baldurów itp. to już nawet takie DA1 mnie zniechęcało, jak widziałem nad głową npc wykrzyknik rodem z mmorpg i oznaczona na mapce gdzie iść, kogo zabić itp. To zabija całą przyjemność i zabawę, ostatnim rpg'owatym tworem jaki strawiłem do końca był wiedźmin a ogólnie bardzo lubię ten gatunek.


_________________
@polygamia

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 17:56 
Cytuj  
Zaczynalem swoja przygode z crpgami od takich tytulów jak Pool of radiance, poprzez jaja beholdera, dungeon keepery i inne, w doa gralo mi sie bardzo dobrze. Kwestia podejscia.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 18:03 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Mi sie tam tez ten nowy DA w miare podoba. Natomiast imho granie na Nightmare w ta gre mija sie z celem, poniewaz caly combat system nie jest dostosowany do zabawy na tym poziomie trudnosci. Ja sobie gram na Hardzie i jest w sam raz, nie za latwo, trzeba troche pomicrowac, a czasem nie, zalezy z kim sie tluczemy. To nie jest gra, ktora byla projektowana z mysla o taktycznym combacie i trzeba ta smutna prawde wziac na klate :har:


HEHE

ja jestem uparta kurwa i gram od poczatku na nightmare :) , chodz nie raz i nie dwa mialem ochote dac nizszy ale jednak satysfakcja>all , revenant niestety rozczarowal , miekka pizdeczka , to samo arcane horror , ale te pedaly z tevinter mnie bija jak gumowa kaczuszke:( , ledwo , ledwo zbilem 1 fale i przylezli slavers + mag i zabawa od nowa lol , mnie tam jara ten respawn , uwielbiam te WTF moments :D

poziom trudnosci jest ogolnie zle wyskalowany ,przed kopalnia slabi bandyci w kopalni w chuj smokow , przykladowo

nie da sie grac na pale na tym poziomie trudnosci , wiec o napierdalaniu mozna zapomniec , acherki sa przegiete bo jak wsiada to nie daja nawet dojsc z swoim knockbakiem


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 18:42 
Cytuj  
Dlatego gram na Hardzie, bo jest w sam raz, brakuje tylko friendly fire. Nightmare to dla mnie sztuczne robienie sobie pod gore i granie super taktycznie w gre, ktora kompletnie nie byla projektowana do takiego stylu. No ale jak masz fun, to jest najwazniesze :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 19:17 
Cytuj  
mnie rozpierdolila mnogosc monsterkow, w grze mozemy walczyc z:
a)mercenary/straznik/elfy whatever
b)blood mage
c)demony przyzwane przez maga (az 2 rodzaje!)
d)pajaki
e)wroc do "a"

Recykling i sama jakosc lokacji/przeciwnikow to jest jakas parodia.


Ostatnio edytowano 10 mar 2011, 19:21 przez exodus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 19:19 
Cytuj  
wariant eko: albo w jaskini albo na ścieżce

ewentualnie wariant miejski; w piwnicy albo na ulicy


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 19:27 
Cytuj  
http://www.gamerankings.com/pc/988968-d ... index.html

Nie ma to jak "niezalezna" prasa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 20:06 
Cytuj  
83%, spodziewalem sie wiecej, tbh :)

Anyway, kto jeszcze patrzy na oceny? Czyta sie po prostu sama recenzje i wyciaga z niej odpowiednie wnioski. Oceny w obecnych recenzjach mozna potraktowac w ramach ciekawostki...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2011, 21:04 
Cytuj  
Nie no nie mogę:

- fatalna optymalizacja, gram w high w dx11 i mam 35 fpsów i poniżej, w full details w dx11 mam poniżej 20,
- durnowata walka, każda taka sama,
- respawny bezsensowne mobów, idzie oszaleć z tym nie mam pojęcia czy takie było zamierzenie twórców czy to jest bug,
- fatalna optymalizacja, jak na dzisiejszy standard jest to nie do usprawiedliwienia,
- szukałem dobre 2 minuty czegoś takiego jak dziennik/kodeks żeby poczytać co nieco, paranoja,
- interfejs, ahahahha, kreska + 4 portrety + kilka ikonek umiejętności tak małych że nie widać nic, brak możliwości zbindowania ich po przesunięciu w pola środkowe,
- brak możliwości wyboru innych ras, (lol?)
- wybór postaci bez żadnego tła jest, jakaś czarna tapeta BUAHAHA + Male i Female, czysta żenada,
- brzydka jak noc, nie zauważyłem żadnego miejsca które mi się podobało, nawet te widoczki z zachodzącym słońcem wyglądają jak idź stąd,
- 4 razy dostałem czarny ekran i musiałem alt+f4 robić, żenada,
- grafika która pokazuje SAVE jest za mała i kompletnie nie mogłem zaczaić w którym momencie się autosavuje gra...
- zbyt wolne menu postaci/talentów, za każdym razem trzeba czekać na jakieś bzdurne animacje tego,
- brak możliwości autorunu,
- brak możliwości biegania + przeglądania questów, żenada kolejna...
- brak kontaktu ze wszystkimi w miastach, nie wiesz kogo możesz zagadać a kogo nie,
- brzydka jak noc ta gra jest, wspominałem o tym?
- aha, optymalizacja jest tak żenująca, że aż 3 razy musiałem to napisać.

Ogólnie ocena po 5h gry to mocne 3/10 i życzę wszystkim powodzenia w graniu w totalną porażkę, a recenzję powyżej 80% to są chyba nieźle kupione bo do teraz nie mogę uwierzyć że żaden serwis się nie pokusił o pojechanie po tym tytule, żenada wspominałem?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.