mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 23:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kupiliscie fp? radziu dodam cie do swych bliskich przyjaciol dzisiaj :)


much luv <3

anyway ja dopiero zakupie w Niedziele bo jestem wyjechany :(((((((((

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 30 lip 2009, 23:58 
Cytuj  
na razie to serwery zlagowane i ciężko w ogóle wbić do gry, +- to samo co na premierze bf1943

gierka wydaje się ciekawa, dark priest jest fpyte~:evil:


_________________
you are already dead

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 06:49 
Cytuj  
wam tez wfat princess tak sie przycina raz na jakis czas?Tak jaklby spadek fps co jakis czas czy tez lag?

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 06:56 
Cytuj  
Wczoraj zagrałem ze 4-5 meczyków CTP i było bardzo przyzwoicie (oprócz tego, że jak zwykle staty działają jak chcą :D). Jakiś tam mały lag się trafił ale ogólnie było bardzo teges.

Gierka przyjemna, jak zwykle drażnią "łaziki mapowe", które ni uja nie wiedzą co się dzieje do okoła, ale trafiają się też kumate grupki i dobrze się wtedy dzieje :D. Ogólnie to gierka ma prościutkie założenia, ale to co jest "intel inside" sprawdza się całkiem nieźle.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 07:17 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Gierka przyjemna, jak zwykle drażnią "łaziki mapowe"...


No wiesz to raczej normalne przy release gry.

Sa jakies laddery or sth?

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 08:00 
Cytuj  
Dlatego napisałem "jak zwykle" :D Jest tabela z ilością punktów ile zebrałeś i jakieś rangi - nic szczególnego. Szkoda, że nie ma klanowania :D. Zagranie z friendsami jest proste - wystarczy, że ktoś założy grę i zostawi otwarte sloty dla friendsów, a później friendsi friendsów mogą się do nich joinować. Także zebranie jakiejś wspólnej grupki nie powinno stanowić problemu (wczoraj joinowałem bodajże do Vercina i waliłem mu z ruszczki i z aksa :D)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 08:02 
Cytuj  
No dobra to w Sunday evening zrucham Was w kakauka ;(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 08:19 
Cytuj  
No jakby grac takie 5 na 5 w gronie znajomych +komunikacja ludzi moze byc niezly fun bo wieksze zergi randomow sa malo zabawne. Tak jak ktos pisal mozna zalozyc mapke jaka sie chce z dowolna liczba slotow+ustalona liczba slotow dla friendsow i mozna sie bawic we wlasnym gronie .
Wczoraj biegalem healerem i dobrze sie bawilem naprawde tylko wlasnie przy wiekszej liczbie ludzi i braku komunikacji to chaos byl wielki.
No i te przycinki gdzie nie jestyem pewien czy to lag sieciowy czy gra sie tnie poprostu:O

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 08:27 
Cytuj  
Na 99% to nie tnie gra tylko sa lagi lokalne... bez przesady hehe.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 08:50 
Cytuj  
Freeze lagi to są na 100%. W jednej partii mi tylko właśnie tak przycinało w pozostałych było ok nawet przy największych zadymach.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 08:56 
Cytuj  
Z tymi czapeczkami jest super pomysl:) Grasz w danym momencie klasa ktorej czapeczke zalozysz . Automaty z czapeczkami sa w zamku ale mozna tez zabic kogos i zalozyc jego czapke i zmienic momentalnie klase.
Nie wiem jak to dziala ale po pewnym czasie mozna przyciskiem przelaczac sie miedyz dwoma wersjami danej klasy(wojak z halabarda a wojak z tarcza i mieczem , priest i "shadow"priest) Zeby to mozna bylo robic to robotnicy musza pozbierac matsy jakies i wrzucic do maszyny i z czapeczkami danej klasy? I nie czuje tez do konca jak targetowac ludzi np leczac? To sie dzieje calkiem automatycznie?wciskam l1 i wybiera najblizszy cel? Da sie jakos przelaczac miedzy nimi? Kolejne wcisniecia l1 targetuja po kolei inne osoby w zasiegu.?
Tbh mogliby dac troche wiecej skilli :P czy moze jest tylko wlasnie trzeba ulepszac automaty z czapeczkami zeby je odblokowac?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 08:57 
Cytuj  
mysle, ze jak w przypadku innych gier podstawa jest. teraz wystarczy dodawac :)
ale mapki fajne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 09:00 
Cytuj  
aoe heal jest fajny latalem z drugim healerem tak miedzy ekipka naszych odpalajac ciagle maks aoe heale(im dluzej sie przytrzyma przycisk tym mocniejszy) i nie do zabicia bylia nasi:P
W zgranej ekipie moze byc naprawde niezly fun z takiej walki:) Zastawnaiam sie kto jeszcze oprocz priesta moze grac bardziej pod team niz poprostu mordowac? zdaje sie ze ten z tarcza wojak moze ja trzymac(l1)i odbijac lecace w siebie i innych strzaly?
Tylko nie wiem czy strzaly tylko czy firebale itp tez?


Ostatnio edytowano 31 lip 2009, 09:05 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 09:03 
Cytuj  
lol radziu avatara wreszcie zmienil na swoje zdjecie :>

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 09:20 
Cytuj  
Upa do "czapeczek" budują workerzy (wtedy właśnie możesz zmieniać bronie) jak się uzbiera odpowiednią ilość matsów - NIE TRZEBA ich wrzucać do poszczególnych miejsc z czapeczkami tylko do dowolnego "aktywnego" miejsca naszego teamu - nawet do najbliższego outpostu (nie raz widziałem jak kolesie z metalem zapieprzali po całej mapie a obok mieli "bazę).

Z targetowaniem jest tak jak piszesz.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 09:36 
Cytuj  
WoW po 5 dniach sie doczekalem :D doszlo do mnie Star Wars : FU :>

Pozdrawiamy wszystkich kutasow z ultima.pl :D

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 09:39 
Cytuj  
Tak mi się jeszcze przypomniało z ciekawostek o Fat Princess - Można podpalać bronie (trzeba wleźć w ogień) a potionki "kurczakowe" i bomby można wysyłać katapultą do wrogiego zamku :D Na mapach są poukrywane shortcuty. Przy wejściu do wieży dostaję się +1 <3 :D - można w kółko do niej wbiegać (nie wiem czy wszystkie tryby czy tylko invasion).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 11:51 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Pozdrawiamy wszystkich kutasow z ultima.pl :D

Skoro tak ich nie lubisz to czemu od nich zamawiasz pojebie? A o winie leżącej po stronie poczty polskiej to nawet nie raczysz pomyśleć. Idź się utop. W kiblu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 13:50 
Cytuj  
A o winie leżącej po stronie poczty polskiej to nawet nie raczysz pomyśleć. Idź się utop. W kiblu.

niestety poczta polska dostarcza polecone priorytety nawet miesiac.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2009, 16:51 
Cytuj  
co do Grubej, fun faktycznie zaczyna się jak spotkają się 2 porządne teamy, które nie biegna na jana na brame tylko po to żeby za moment być czerwoną plamą

wczoraj pykałem z ludźmi z jtv ( http://www.justin.tv/swiftor ) , zrobiliśmy sobie private room, wszyscy mieli headsety i grało się totalnie inaczej niż w typowym FFA mindless zergu - fajne skoordynowane ataki w 8 osób przez katapultę, konkretnie rozdzielone role (skeri firepower - 2x priest, troche warrior/rangers i gwałciciele czyli dark priest i wiz) - super meczyki, polecam wkręcić się w takie coś

BTW skąd brać chicken potion? taki morph w kurczaki sieje niezły popłoch jeśli ktoś to dobrze wsadzi np w bronionej komnacie z princess :oops:


_________________
you are already dead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.