mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 14:13 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Trochę szybko spadli na ziemię, ale wrażenie niezłe. Jako że mieli maski tlenowe, to byli bardzo wysoko więc cały skok powinien być dłuższy.

WOW ---> http://www.youtube.com/user/OxideSix#p/u/6/yfqFY1xsFCE

Przestałem oglądać jak weszli do samolotu, wolę zostawić na 25 ;P masakra. W ogóle jak to możliwe, że gość w to gra?


To chyba "liknięta" wersja na x-klocka, nie trzeba czekać na cracka żeby wcześniej pograć, wypalasz na dvd i już. ;>

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 14:19 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ja pierdole, fap fap fap.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... FCE#t=198s

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

No wygląda to spoko, naprawdę fajnie. Z tym, że ma wielki minus jak prawie wszystkie tego typu 'filmowe' gameplaye.

Jest to z góry oskryptowane i wygląda zajebiście prosto do rozegrania. W zasadzie gra się samo, gracz ma w odpowiednim momencie nacisnąć przycisk i ewentualnie znaleźć celownikiem wroga.

Taki bardziej interaktywny film opowiadający historię niż gra :/

Jednocześnie największa zaleta i największa wada - mnie osobiście granie singli ,które są zrobione w ten sposób zaczyna kurewsko nudzić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 14:20 
Cytuj  
Dlatego to będzie tylko rozgrzewka dla palców przed multi. ;>

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 14:23 
Cytuj  
ten filmik to z xboxa ?
jest jakieś info o długości kampanii ?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 14:31 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Dlatego to będzie tylko rozgrzewka dla palców przed multi. ;>

Ta ja wiem przecież, że bf3 to przecie w 99,9% to multi, ale mimo wszystko ja bym sobie pograł w rozbudowanego, trudnego i długiego singla tak jak to one niegdyś były robionę, z wieloma różnymi drogami z potrzebą myślenia, z tym, że gra ci kopie dupsko,etc

Z tym, że z nowoczesną grafą, fizyką i efektami.

Granie w na maksa oskryptowane gry gdzie podąża się jedyną słuszną drogą / tunelem pozwala je zrobić efekciarsko i nie mówię ma swój urok - jedynie, że dla mnie osobiście się taka rozgrywka 'zestarzała' bardzo szybko.

Multi jest bardzo spoko, tyle, że czasem chciałbym pograć ani nie multi ani nie w skonsolizowany interaktywny film :/

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 14:42 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
roball napisał(a):
Nie, nikt nie chce grac w BF3 na low settings LOOLOLOLOLLL.


bueheheh :D


Trolololo i buehehehe w chuj ale dla niektorych to jedyna szansa zeby zagrac w ogole. Szczegolnie, ze roball fapuje do filmiku z konsoli ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 14:54 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Tak z czystej ciekawosci zapytam. Czy ktos bierze bf3 na ps3? ...

T.

Ja biere, w dupie mam PC, zwłaszcza że ta 'low' wersja wygląda i tak zajebiście.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 14:55 
Cytuj  
Jak to w końcu z wersją na ps3 będzie ? Na x'a wyciekł retail i ma na prawdę zajebiste tekstury (co widać na filmiku powyżej) jak na konsolę, zresztą całość zajmuje więcej niż na pc, bo ponad 16gb.
Jeśli tak samo podrasują wersję psową to tragedii nie będzie.
Zresztą posiadacze 2-jaj w połączeniu z mid kartą pokroju gf 460 nie zaszaleją zbytnio z grafiką, więc faktycznie dla niektórych zagranie na konsoli może okazać się wybawieniem i jedyną szansą polizania bf3 chociaż przez papierek (bo granie w 24 graczy to trocha fail).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 15:32 
Cytuj  
no u mnie bf3 chodzi srednio raczej ;p

na x'a nie sciagalem chociaz moze dla singla lykne. ps3 tez ma sie instalowac na hdd i masz wtedy ladnie :)

no 64 a 24 to roznica w uj. czekam jeszcze na info czy bedzie wspolpracowal z move czy nie, jesli tak to pomysle nad zakupem na ps3 :)
na razie mam kupione na pc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 15:33 
Cytuj  
ten bf3 za to chyba bedzie mial zajebistego singla.

Nie umiem zmienic daty premiery na 24.10 ;p


_________________
.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 15:40 
Cytuj  
Czytalem w jakiejs konsolowej gazecie (Neo+ or sth), ze SP jest railed do granic mozliwosci. Gosc opisywal sytuacje z gniazdem ckmu. Pobiegl szybciej i rzucil granat. Granat wybuchl ale nic sie nie stalo. Za chwile dobiegli skryptowani team mates jeden rzucil granat dokladnie w to miejsce i wyjebalo wszystko w choinke. Marudzil tez, ze w BC2 bylo wiecej wolnosci i ze majac taka potege jak silnik F2 jesli chodzi o zniszczenia nie zrobili mozliwosci wybijania dziur w scianach w SP. Ile w tym prawdy to nie wiem ...

@Tor: Dobrze wiedziec. Thx ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 17:09 
Cytuj  
Nie wiem czy widzieliście, ale na tym filmie z F-18, jest motyw jak te Su-27 albo SU-30 (nie wiem dokładnie) robią taki trick w powietrzu:

Obrazek

To jest Cobra. Jak kleiłem kiedyś modele, to właśnie SU-27 miał wtedy przewagę w powietrzu z tym. DICE to pokazało jak się spotkali na tym filmie :).

GJ, dla kumatych na bank banan wejdzie na twarz. DOKŁADNIE W 6 MINUCIE ZACZYNA TEN MANEWR --> http://youtu.be/yfqFY1xsFCE?hd=1&t=6m6s

The “Cobra” is the most popular among them. The Sukhoi could fly in level and pitch up its nose by 120 degrees and return back to the same leveled flight and still be in the control of the pilot. The manoeuvre gets its name because a cobra does the same with its hood

Obrazek

Potężna przewaga tych myśliwców nad US.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 17:24 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
To jest Cobra. Jak kleiłem kiedyś modele, to właśnie SU-27 miał wtedy przewagę w powietrzu z tym. DICE to pokazało jak się spotkali na tym filmie :). [/img]

Potężna przewaga tych myśliwców nad US.

Tyle, że zdaje się, ten manewr jest wykonywany przy małej prędkości wiec zastosowania bojowego chyba nie znajduje ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 17:28 
Cytuj  
Nom, ale to nie ważne ;P ważne że to dali. Oprócz tego, że niektórzy devsi biegali w mundurach żeby się jak najbardziej urzeczywistnić w czasie robienia gry, to jeszcze ten motyw dali.

I w ogóle, to nie ma potwierdzenia, że na 100% ktoś go wykonał w walce.

EDIT:
Nie wyczytałem nic, żeby ten manewr był ograniczony z powodu prędkości, także nie zgodzę się chyba z Tobą :). Poza tym, zobacz sobie przy jakich prędkościach robią ten manewr na filmach.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 18:52 
Cytuj  
tez zauwazylem ten manerw wczesniej ale ,bo sie ze moze byc skrypniety ,albo ciezko bedzie cos takiego wykonac w realnej walce


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 18:55 
Cytuj  
łe no nie sądzę że to jest manewr który możemy zrobić. Skrypt na 100%.

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 19:13 
Cytuj  
Sobik poczekasz kilka tygodni miesiecy ,a zobaczysz wysyp filmikow na yt ,ze sie da mimo ze nie ma tego zaimplementowanego w grze , jak siegam pamiecia w bf2 dalo sie robic takie cudenka ,ze glowa pekala :)


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 20:28 
Cytuj  
Strona Gram.pl była dla mnie lekka przeginką jeżeli chodzi o reklamę, ale Eurogamer poszedł po całości http://www.eurogamer.net/

Nie licząc animacji we flashu, jpg'ów itp. których wszędzie jest pełno(countdown, screeny, filmiki, preorder), to słowo Battlefield w "czystym tekście" powtarza się aż 25 razy

przy okazji

Battlefield 3 - Preparing for the full game - Jihad Style
http://www.youtube.com/watch?v=aEtVTyelXgc


_________________
Obrazek

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 20:38 
Cytuj  
widzialem mnostwo c4 montage ,ale takiego jeszcze nie +1 :D


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2011, 21:02 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Strona Gram.pl była dla mnie lekka przeginką jeżeli chodzi o reklamę, ale Eurogamer poszedł po całości http://www.eurogamer.net/

Nie licząc animacji we flashu, jpg'ów itp. których wszędzie jest pełno(countdown, screeny, filmiki, preorder), to słowo Battlefield w "czystym tekście" powtarza się aż 25 razy

przy okazji

Battlefield 3 - Preparing for the full game - Jihad Style
http://www.youtube.com/watch?v=aEtVTyelXgc


EA nie spoczywa na laurach, a stronka EG wyglada niezle, hahah :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.