mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 15:40 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

High, grałem i tu i tu tylko że w jakimś popierdolonym klanie nie byłem. I dla mnie jest wszystko to samo oprócz dedyków. I nawet dobrze że ich nie ma bo nic szukać nie muszę.

W MW też ludzie w HC z pistoletów oneshotowali ludzi 50m dalej, też mi dramat. Z uzi zabijasz snajperów, ok! chyba na mapach 30x30m.

low japa

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 15:47 
Cytuj  
na myszce sie lepiej gra. skad taki chu***y tekst?

pozdro pocwicz ;p nie dogadamy sie i tyle, mam swoj poglad wy swoj. Inaczej na to patrze i tyle.

bylyby dedyki do tej gry to daloby sie cos wyciagnac

a o iw necie to nie mowcie, ze zajebisty, bo kurna przerywa to non stop, a to host a to sramto...


_________________
.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 16:13 
Cytuj  
To chyba się na ciebie uwzięli, bo mi nic nie przerywa. Nawet lagów nie mam.


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 16:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
na myszce sie lepiej gra. skad taki chu***y tekst?

pozdro pocwicz ;p nie dogadamy sie i tyle, mam swoj poglad wy swoj. Inaczej na to patrze i tyle.

bylyby dedyki do tej gry to daloby sie cos wyciagnac

a o iw necie to nie mowcie, ze zajebisty, bo kurna przerywa to non stop, a to host a to sramto...


Nom non stop, wczoraj aż 2 razy od 12:00 do 1 w nocy miałem... normalnie masakra. Nie grywalny w ogóle jest...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 16:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
na myszce sie lepiej gra. skad taki chu***y tekst?

pozdro pocwicz ;p nie dogadamy sie i tyle, mam swoj poglad wy swoj. Inaczej na to patrze i tyle.

bylyby dedyki do tej gry to daloby sie cos wyciagnac

a o iw necie to nie mowcie, ze zajebisty, bo kurna przerywa to non stop, a to host a to sramto...


rozczaruje cie jednak
pogralem na HC i jest tak jak mówisz, no moze oprócz tych snajperów
ale w sumie to az mi glupio ze sie obrazilem na ta i gre i mialem nie kupic


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 16:35 
Cytuj  
Podejrzewam, ze wiekszosc z was "ja nie mam lagow" nawet nie zna swojego pinga tylko kreseczki obserwuje. :> 100ms to pieknie zilone, ale w momencie jak ktos ma 50ms to macie przejebane. hehe W dedykach wybierales serwer z dobrym pingiem i odpowiednimi graczami i zpaominales na kilka godzin o technicznej stronie cieszac sie gra. Tu zagrasz partie lub dwie lobby sie rozpada. Znowu szukasz gry, wrzucic cie do lobby z chgw jaki ustawieniami i pingiem kolo setki. Sama zabawa w grze jest swietna, ale ten caly iw.net wkurza strasznie. Chyba, ze ktos ma metalnosc konsolowca i nie chce miec zadnego wplywu na rozgryke., a rowne szanse tez nie sa mu potrzebne bo lubi zbierac baty od ludzi z duzo nizszym pingiem lub cheaterow.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 16:40 
Cytuj  
niestety to se ne vrati abo grasz po iw.net abo nie :/
nie ma sensu plakac


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 16:42 
Cytuj  
Były ploty, że 23.11 ma wyjść patch, który udostępni dedyki, ale jak mówię - daleko temu do potwierdzonych informacji.

A matchmaking faktycznie często irytuje, szczególnie kiedy nie można wybrać mapy/wrzuca w środek albo koniec meczu/są lagi.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 16:50 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
To chyba się na ciebie uwzięli, bo mi nic nie przerywa. Nawet lagów nie mam.

to sobie dopisz pare komend w konfigu by lepiej monitorowac swoj ping. IW zamarkowali kreseczkami by ludzie mysleli, ze lagow nie ma, gdyby byly cyferki to bylby wielki whine. Ja mam 10 paseczkow - i jesli mam full to mam z 20 ms. Jesli polowe to tak 100 ms, a tak ma wiekszosc. Lecz jesli nei wpisali tych komend co ja to widza, ze maja piekne zielone paseczki. Cud miod nie ma lagow! A ja tymczasem obserwuje jak koles 20 ms, zapewne host, sobie rzezni wszystko wokol.

Ludzie maja mega rozne pingi, na dedykach mniej wiecej po rowno.


_________________
.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 18:42 
Cytuj  
W dupie mam te twoje paseczki - gra mi nie przerywa (jest płynna), to dla mnie znaczy, że nie mam lagów.


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 18:53 
Cytuj  
g_antilag 1 i masz plynna gre, co nie znaczy, ze lagow nie ma...

trza byc ladnie zapatrzonym w cos, by nie widziec zadnych wad :|


_________________
.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 19:03 
Cytuj  
Po prostu MW2 wyeliminowała rzeczy, których w jedynce nie lubiłem.

Oczywiście, że ma wady. Np. za krótka kampania.


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 19:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
g_antilag 1 i masz plynna gre, co nie znaczy, ze lagow nie ma...

trza byc ladnie zapatrzonym w cos, by nie widziec zadnych wad :|


Ja pierdole...

Stary, coś Ci powiem. Dla mnie liczy się fun z gry i ładna grafika. W dupie mam paseczki czy mam ich 5 czy 10. Nie mam lagów w ogóle, a jak się trafiają to jest migracja hosta i wraca wszystko do normy. Wiele razy miałem 1-sze miejsce nie mając hosta swojego, ponieważ mam 2 firewalle i nie chcę mi sie odblokowywać natu specjalnie pod MW2.

Więc takie Twoje żale że JA mam lagi jak ich nie widzę i ich nie czuje, to sobie możesz w tyłek wsadzić. A jak uważasz, że ta gra nie jest dla pr0 bo możesz z uzi trafić snajpera 100m dalej, to idź do MW, kup sobie serwer dla swojego klanu Grom i podniecaj się swoim 20ms pingiem którego i tak nie będziesz nigdy miał. Płynna gra to minimum 60 fpsów i wyłączony synchronizator klatek.

Zaraz któryś zajebisty pro player napiszę, że najlepiej się w cod gra na monitorze kineskopowym, bo lepiej myszka chodzi przy 120hz i 640x480. Na picmipie to się grało w q3 pm 10 lat temu, teraz każdy ma to w dupie.

Wkurzać mnie zaczyna postowanie jaka ta gra jest zjebana, a 5mln graczy w to gra i kupiło. Jak chcesz pro zobaczyć, to zainstaluj sobie 1.32 qwaka, zrbo serwer i zapostuj gdzie mam się wbić. To z respawnu nie wyjdziesz nawet. Wtedy to Twoje pro wyjdzie. Sorry ale mam już Twojego klepania dosyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 19:23 
Cytuj  
Pytanie po co ktos gra w strzelanki online. Ja calkowicie rozumiem Highlandera. Dla mnie granie online pvp to rodzaj wspolawodnictwa, wiec chce miec rowny szanse. Mam przegrac dlatego, ze ktos byl ode mnie lepszy, a nie dlatego, ze ma ping o 40-50ms mniejszy czy jedzie na czitach. A niestety tego iw.net mi nie zapewni. Mowie to z punktu widzenia 100% casualach w kwestii strzelanek. Ja wiem, ze Eleeist bystry nie jest, ale myslalem ze Ty Sob zlapales te mysl przewodnia. Poza tym to publiczne forum i mozemy sobie marudzic do woli. Orajt?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 19:24 
Cytuj  
Pewno że możemy, ale nie skumam marudzenia jeżeli ktoś mi udowadnia że coś jest u niego nie tak i mu się źle gra, i u mnie też tak musi być nawet jeżeli nie jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 19:26 
Cytuj  
a nie mozna po prostu mojego zdania zostawic w spokoju? ode mnie zalezy czy bede dalej narzekal czy nie.
to, że qwak a cod to ogromna roznica skilla to w ogole inna bajka...
ale co do qwaka to ta zasrana gra przeciez i tak bazuje na nim, wiec jakby nie patrzac, dla rasowego pro zapewne bedzie to mialo znaczenie. Ja sie znam byle na podstawach, ale chocby w codach 125 fps daje wyzsze skakanie i szybsze bieganie co juz chyba jest zauwazalnym plusem... co prawda w mw2 nie da sie tego zrobic, wiec moznaby to zaliczyc in plus.

Najpowazniejsza wadą dla mnie jest dzialanie iw net, zrywanie hostow, nierowne pingi, skoki lagów.

Jestem pewien, ze i tak Ci brakuje wiekszej roznorodnosci serwow. A to, ze bez nalotow, a to bez klnięcia a to bez GL a to kurna zombie a to kurna cos innego...

Ja nie mowie, ze gra jest zjebana, w sumie patrze na nia z 2 punktow widzenia, a przede wszystkim o paru rzeczach wkurzajacych. Ale przede wszysktim to nawet do 70 lvlu nei dochodze a mnie juz zaczyna nużyć i tyle. Bo tak jak powiedziales, wszystko juz bylo w MW1... na zwyklych pubach.

raz chuja ze mnie pro, dwa nie bede pisal, "wejdz do cod4 to zrespa nie wyjdziesz" :<

edit: i ta Tor-Bled-Nam dobrze to ujal, rowne szanse przede wszystkim, a tego ani iw net ani sama gra nie zapewnia, perki, itp. radary do broni itp.


_________________
.


Ostatnio edytowano 22 lis 2009, 19:30 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 19:28 
Cytuj  
Po prostu, dla mnie CoD = fun, żadne inne. Jeżeli chcesz zrobić z MW2 qwaka, to Ci to po prostu nie wyjdzie. Wychodzenie z respawnu w MW a w kwaku troszkę się różni. W CoD kawałek przejdziesz, może nawet uda Ci się schować. W q3 ruszysz 2m i Cię nie ma. I to wyklucza w tym momencie zrobienie z mw2 gry dla pro playerów. Skrypt Cię tak ustawi, że będziesz miał szansę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 19:31 
Cytuj  
hmm hehe apropos tej szansy to jest dosc smieszna, bo CIe potrafi wrzucic nawet tuz za plecy przeciwnika, skrypt glupieje ;) w codach tez sa powtarzalne respy, ktorych mozna sie co nieco nauczyc.

i nie wiem czy widzieliscie jak ludzie naparzaja z heli, z niego strzelajac, robiac tym 30 fragow, wlasnie celujac w tuz respnietych graczy, to jest naprawde przegiecie.


_________________
.


Ostatnio edytowano 22 lis 2009, 19:34 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 19:33 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
hmm hehe apropos tej szansy to jest dosc smieszna, bo CIe potrafi wrzucic nawet tuz za plecy przeciwnika ;)


Anyway. Ja bym chciał taką pro playerówkę bardziej realistyczną w deseń MW2 właśnie. Trochę mniej zręczności ale więcej realistyki. OFPDR w ogóle nie liczę bo to jest tandeta nie gra...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 19:35 
Cytuj  
Na mapkach demolishion, jak zostal nam jeden punkt do obrony bo drugi wysadzili to moja druzyna non stop spawnowala jakies 50m od celu. Nie mam pojecia jak tamci go mieli w tej systuacji wysadzic., bo spawnowales i mogles rzucac praktycznie granat pod kolesia co podkladal.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.