mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 22:21 
Cytuj  
To coś przesadziłeś z tym PS, skoro napisy są nawet słabo widoczne.
A dyskusja jest na temat grafiki, cała reszta daleko odstaje od jedynki to fakt.. ale mimo to na razie fajnie mi się gra, może na starość już się człowiek nie chce pierdzielić z tymi wszystkimi statystykami, rozwojami, taktykami itp. i zadowala się tylko fabuła.
Czasy balursów już nigdy nie wrócą, ja już nie mam tyle czasu co kiedyś, także taki lajtowy da2 jest dla mnie w sam raz, srsly.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 22:31 
Cytuj  
Jak na razie zgadzam się z oceną na gram.pl - 7.5 w sam raz.

Rozpocząłem trzeci rozdział. Jak przejdę to odpierdolę jakąś małą reckę. Gra się przyjemnie a najbardziej wkurwia powtarzalność lokacji - reszta jest na znośnym, dobrym lub bardzo dobrym (parę questów pobocznych, niektóre odzywki, cutscenki) poziomie.

Gdyby nie te lokacje i część pobocznych questów (które są bez polotu) byłoby na prawdę fajnie. Bioware chyba się cofa w rozwoju bo w Mass Effect było odwrotnie - w dwójce w stosunku do jedynki było mniej questów pobocznych za to lepiej zrobionych.

Hawke to też dobrze wykreowany bohater, zdecydowanie bardziej mi odpowiada niż jakiś random gay warden który ratuje świat. Shepard z Mass Effect niepokonany ale jest dobrze. Podoba mi się możliwość robienia sobie jaj praktycznie w każdej sytuacji (dialogi), no i podobnie jak w ME - żeński odpowiednik > męski jeśli chodzi o voice acting.

Najważniejsze jest to, że mimo tych wszystkich niedociagnięć - chce mi się grać. Nie jest to jakiś przełom, Wiedźmak najprawdopodobniej ją rozpierdoli a teksty jakiegoś tam szmatławca mówiące, że gra może być najlepszym cRPG dekady to jawny przykład skurwienia się obecnej prasy growej. Mimo tego wszystkiego - DA2 jest grą dobrą. Tylko tyle niestety, bo do tej pory Bioware nie robiło gier dobrych, tylko conajmniej bardzo dobre.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 15 mar 2011, 19:04 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 22:59 
Cytuj  
Grunt to, to ze lesibian sex jest. Reszte mozna olac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 23:17 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
To coś przesadziłeś z tym PS, skoro napisy są nawet słabo widoczne.


Nie raz mam wrażenie, że nie masz pojęcia o czym Ty w ogóle piszesz.

Oryginał, nic nie zrobiłem z nim:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 23:25 
Cytuj  
Ten zjebany imageshack nawet po powiększeniu obrazka skaluje do mojej rozdziałki 1680 (a direct link wymaga rejestracji......) także pewnie to tego wina.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2011, 23:35 
Cytuj  
Nie ma co się kłócić w sprawie grafiki - obie prezentują podobny poziom. DA:O jest ładniejsze - bo ma bardziej zróżnicowane lokacje, dwójka ma za to lepsze cutscenki.

W dwójce za to cholernie podobją mi się efekty czarów związane z ogniem, nie wiem czemu ale są w mojej opinii na prawdę świetne.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 00:14 
Cytuj  
udalo mi sie zbic duzego smoka w kopalni na poziomie trudnosci nightmare
piekna walka , pozycjonowanie tanka , healera/mag , dpsu (main+iIsabela)

odskakiwanie przed ogniem , wyliczanie knockow , stunow , mialem mase funu w ubiciu tej bestii

pomalu bede wchodzil do deep roads wiec zobacze czy ten bossik jest naprawde taki wyczesany :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 08:38 
Cytuj  
ty lepiej rift'a kup skoro masz czas na pierdoly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 12:48 
Cytuj  
http://vividgamer.com/2011/03/14/bioware-employee-caught-reviewing-dragon-age-ii/

Heh.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 mar 2011, 13:52 
Cytuj  
http://www.strategyinformer.com/news/11 ... loses-odnośnie banów1800-worth-of-software-due-to-ban

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 15:16 
Cytuj  
I kto mi powie, że DA 2 jest ładne... Poniżej screeny z DA:O robione dzisiaj.
Myślałem, że się przełamie ale w ten crap DA 2 po prostu szkoda grać.

Obrazek[/URL]

Obrazek[/URL]


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 16:02 
Cytuj  
DA2 jest ładne.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 17:52 
Cytuj  
Widocznie nie jestem fanem blura/blooma i innego chujostwa, które tak rozmazuje grafikę jakby gracz miał ciężką wadę wzroku.

zaboleq odpal sobie da2 z tym patchem na tekstury i dx11, szczerze mówiąc nie pamiętam już grafy z dao, przechodziłem to ze sto lat temu.

Wygoglowałem jakiś screen z wyraźniejszą grafiką - http://img695.imageshack.us/img695/7412/da2t.jpg


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 18:08 
Cytuj  
Atherius nie moja wina, że Ty nie widzisz tego co widzi spora część recenzentów i graczy - że grafika w DA 2 jest słaba. Blura tam nie ma, nie moja wina, że imageshack zniekształca to wszystko. Poza tym są tam załączone aury etc co troche blura dodaje (tak jako jak w DA2). Mam ten patch ale nadal optymalizacja posysa. Mam też grafe co daje radę w miarę z dx11 i niestety nie powala to.

BTW lokacje w DA 2 są brzydkie. W CDA gra dostała 7 :D...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 18:18 
Cytuj  
Ja nie mówię ile gra dostała, czy jest słaba itp. tylko grafika nie jest zła i tyle.
A to, że kiepsko chodzi w dx11 to już inna sprawa, daj w opcjach detale na high zamiast v.high i nagle dostaniesz mega boosta.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 19:26 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
W CDA gra dostała 7 :D...


Co oznacza grę dobrą.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 19:42 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
zaboleq napisał(a):
W CDA gra dostała 7 :D...


Co oznacza grę dobrą.

Znowu trzeba wklejac tlumaczenie dzisiejszych ocen?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 19:48 
Cytuj  
Bo gra jest dobra i z tego co pogralem kilka godzin dzisiaj moge spokojnie powiedziec ze ja skoncze tak jak jedynke z 2-3 razy. Moze to przez hypa ktorego osobiscie nie mialem i nie oczekiwalem zadnego nastepcy Baldurs Gate'a jak niektorzy tutaj. Story nie jest moze tak epickie jak w DA czy wlasnie BG, ale gra opowiada historie Hawka w calkiem przyjemny sposob i jest to jedna z nielicznych gier w ktorych nie przeskakuje dialogow eskejpem. Do tego polska lokalizacja jest calkiem wporzo, mimo ze sporadycznie bywa spora roznica miedzy tekstem polskim, a tym co postacie mowia po angielsku. ;]

Swoja droga narzekacie na grafe DA2, ale rownoczesnie potraficie grac w starunkiego BG2 ktory straszy kupami pixeli. Grafa w DA2 jest dobra, wiekszosc modeli postaci wyglada lepiej, a pancerze maja wiecej szczegolow i ostrzejsze tekstury niz w jedynce. Do lokacji tez nie bede sie na razie czepial, zobaczymy pod koniec gry (jak pisalem na poczatku jestem po kilku godzinach gry, wiec wiele lokacji nie widzialem).


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 19:51 
Cytuj  
Podpisuję się pod postem Ravushimo z wyjątkiem lokacji: będziesz nimi strasznie znużony, uwierz mi. Po kilku godzinach nie doskwiera to tak bardzo co po kilkunastu/kilkudziesięciu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2011, 20:27 
Cytuj  
Powiem to tak:
Rzym > Florencja > Damaszek > Kirkwall.


Srsly. Wiekszosc akcji tej tzw. "gry" dzieje sie w jednym miejscie i to miasto nawet do pięt niedorasta Damaszkowi z AC1 ;/.

O nowszych odslonach nawet nie wspomne, zeby DA2 do konca niepograżyć ;/.

Kirkwall wyglada jakby tylko jedna osba nad nim pracowala.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1536 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.