mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 149  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 19:36 
Cytuj  
no chyba, ze trafisz na nalot, kolesia w heli, sam heli, itd itp.
to dlugo mozesz nie wyjsc z respa.
mw2 sam gameplay jest bardzo fajny, ale zjebany.
i to, ze system dolaczania do gry jest zjebany nie ma nic wspolnego z pro playerami.
ja gram sobie od czasu do czasu i czekanie 5min zeby pograc kolejne 5, i tak w kolko jest wkurwiajace i staje sie strata czasu.
takze o ile samo mw2 jest ok to duza czesc, ktora ma nam dostarczyc rozrywki jest po prostu spierdolona.
i super eleeist, ze tobie wszystko pieknie dziala. ale na ciebie jednego, 3 osoby maja problemy. takze troche w dupie mam to twoje zdanie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 19:41 
Cytuj  
to akurat jest trudne do rozpatrzenia. Tak jak mozemy dwuznacznie rozpatrywac skill.

1. skill - umiejetnosc szybkiego napierdalania hedszotow dla szatana, super aim itp.
2. skill - spryt, umiejetnosc zaskakiwania, taktyka, gra druzynowa itp.

z tym, ze 1 dla zdecydowanej wiekszosci bedzie ciekawszy, wiecej akcji. A 2 moze stac sie zwyklym kampieniem + 20 minut czolgania na pozycje by dostac hedszota.

Trudno w cholere zrobic taką gre, na pewno nie chcemy gry 100% realistycznej, bo sie mozna z nudow pochlastac.

w 1 przypadku to quaki, warsawy itp. bo nani sie schowac ani kampic, i wszystko dzieje sie szybko.

Dedyki dalyby sporo tej grze, raz, ze przede wszystkim dalyby szanse zwyklym graczom poprawic to co zjebali tworcy + zwiekszylyby roznorodnosc. A po dluzszym czasie gry, mamy juz wiekszy obraz w co chcemy grac w tą gre. Denerwuje mnie, ze S&D na jedenj mapie trwa tak krotko i za kazdym razem jest tak samo, liczba rund i czas.

PS. ja mam nat open ale sie pierdzieli i tak, mysle, ze czasem host po prostu zniknie z gry a mi zamiast migrowac to wychodzi do menu.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 19:54 
Cytuj  
http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013 ... lberg.html :]


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 20:51 
Cytuj  
dawalem jzu wczesniej ;]

ale gra na S&d do 4 rund to moim zdaniem masakra, dluzej bym chcial pograc...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 21:03 
Cytuj  
ja was trochę nie rozumiem, nie chcieliście tej gry kupować bo miała wam sie nie podobać i wam sie nie podoba po tym jak kupiliście
w czym problem ?

ja kupiłem, mi sie podoba. co do pingów to bzdura imo bo zwykle jestem pierwszy w teamie wiec raczej pingi sa okej.
przełączanie hostów ? jaki to problem poczekać 10 sekund?
dla mnie brak dedyków ma więcej zalet niż wad.
problemy z połaczeniem? w pierwszym tygodniu pograłem 40h/wbiłem 60 lvl chodząc do pracy i spiąc wiec chyba gra działa.

wydaje mi sie że duzo osób zrobiło sobie duża krzywdę .. specjalnie.


_________________
psn


Ostatnio edytowano 22 lis 2009, 21:19 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 21:19 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
ja was trochę nie rozumiem, nie chcieliście tej gry kupować bo miała wam sie nie podobać i wam sie nie podoba po tym jak kupiliście
w czym problem ?

ja kupiłem, mi sie podoba. co do pingów to bzdura imo bo zwykle jestem pierwszy w teamie wiec raczej pingi sa okej.
przełączanie hostów ? jaki to problem poczekać 10 sekund?
dla mnie brak dedyków ma więcej zalet niż wad.
problemy z połaczeniem? w pierwszym tygodniu pograłem 40h chodząc do pracy i spiąc wiec chyba gra działa.

wydaje mi sie że duzo osób zrobiło sobie duża krzywdę .. specjalnie.


Dokładnie.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 21:45 
Cytuj  
Ja też się pod tym podpisuje :D !!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 21:52 
Cytuj  
Ale nieraz trafić można na takich laptusów, że boki można zrywać. Goście mają ogrom czasu i wyłapali już >60 levelu, ale skilla 0.

Można tez trafić na samych 10-20 a tak grają, że masakra :] my właśnie kręcimy ekipę 5 osób z WoW-a i będziemy rzeźnić ;P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 22:05 
Cytuj  
ta gra jest OK, graficznie nie jest to cudo, taki Killzone 2 zostawia MW2 daleeko w tyle. Grafika bardzo nie równa, niektóre plansze są dopracowane, na niektóre chyba zabrakło czasu.
Gra się łatwo i przyjemnie a jak się w miarę pozna mapki mozna roxić bo skilla to tam raczej nie trzeba.

Co do konkurenta BF:BC (beta) to jestem trochę zawiedziony. Gra jest dużo trudniejsza, potrzeba taktyki i zgrania, no i skill tutaj też nie zawadzi, bo celuje się już dużo trudniej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 22:26 
Cytuj  
Obrazek


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 22:44 
Cytuj  
e moze mam naswietlic...

-pingi są zroznicowane (mimo wszystko)
-migracja hostow nie jest najwiekszą bolączką
-gram z kumplem, ładuje nową mape, lobby zostalo zamkniete
- nie ma gry, zeby mi lagometer lagow nie pokazywal
-szukam nowej gry, lobby zamkniete
-nie moglem sie polaczyc z kims, wiele razy, np. "blad steam"
-odlicza 5 sekund przed rozpoczeciem mapy, ale cos sie stalo i szuka od nowa, rzuca mnie do nowego lobby, znowu odliczanie i na dodatek mapa co przed chwila gralem
-"brak polaczenia z hostem"
- to samo co wyzej ale przy wyborze nowej gry, mega spam kommunikatu setki razy i nie moge wybrac nowej rozgrywki

imo lepiej whine zrobic by to IW poprawilo, niz ich slawic i nie robili nic

cod4 tez mi sie podoba, ale tez wam powiem dokladnie co mi sie nie podoba. Chyba nie musi mi sie podobac kazdy aspekt gry, by w nia grac...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 23:22 
Cytuj  
ale po co sie rozpisujesz High :)
deshroom jak zwykle jest zadowolony, ale jemu nawet aion sie podobal.
wszystko mu dziala, poczekac 20 sekund na przelaczenie hosta, 2 razy w ciagu tej samej gry to dla niego nie problem.
ah wait, zapomnialem, ze on w ciagu 5 dni gral 40h. jak ktos nie ma zycia i obowiazkow to moze mu i to nie przeszkadza.
bo mi na 20h gry to, ze szukalem/czekalem/stracilem 2h przeszkadza.

to, ze ktos kupil i mu sie podoba to super. to, ze ktos kupil i mu sie nie podoba z powodow takich a nie innych to chyba tez jego prawo?
moze zastosuje standardowy tekst.
kupujac gre (nie mmo) WYMAGAM, zeby dzialala. i w dupie mam jaka to nie jest zajebista.
gdyby iw.net dzialalo na pc tak jak dzialalo w mw1 na x360 to bym to przezyl.
ale nie dziala nawet w polowie tak dobrze jak tam.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 lis 2009, 23:55 
Cytuj  
mendol to kup na PS3 - poroksimy trochę ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 01:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
gdyby iw.net dzialalo na pc tak jak dzialalo w mw1 na x360 to bym to przezyl.
ale nie dziala nawet w polowie tak dobrze jak tam.


Przepraszam bardzo, ale 2 razy zmiana hosta moja wczoraj w ciągu 10h gry to dużo???? hello???? gdyby to się sypało w taki sposób, że nie grywalne by było przez 2h przykładowo to jeszcze rozumiem, ale kurwa 1 minuta w ciągu 1h to już powód do whinu?

Nie wspominając o 50 sec przerwach pomiędzy grą. I bardzo dobrze że są. Przynajmniej głowy z żelazkiem nie mam po 10 grach. Mogę wstać, otworzyć okno, przesunąć podkładkę, zrobić nową broń z perkami, co kolwiek... to tak samo jak reklama w czasie filmu. Nieraz wkurwia, nieraz jest zajebista bo się wysikasz i po browczyka skoczysz do lodówencji.

Dla mnie nie ma żadnego problemu żeby było tak jak jest. Ok, parę rzeczy mogą zmienić ale nie kreśli to w żaden sposób tej gry. Jest fajna i fajnie mi się pyka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 05:58 
Cytuj  
kreslic imo tez nie kresli tej gdy, ale te roznego typu "przerwy" potrafia zirytowac, szczegolnie gdy nastapi taka jedna po drugiej.

Powinni wyelimowac przypadki gdy po prostu zamyka sie lobby, niech chociaz migruje za kazdym razem. A jak mi wypierdziela lobby i jestes w "party" to niech chociaz nas razem wypieprzy.

Nie ma jak sniadanko o tej porze :/

http://www.xfire.com/video/1851e2/ - omg omg pro, rofl ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 09:07 
Cytuj  
no to masz wyjatkowe szczescie sobtainer. bo ja mam zmiane hosta w co drugiej grze.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 09:30 
Cytuj  
Ja mam 21 level i zmiana hosta zdarzyła mi się 2 razy. Za to co jakiś czas są irytujące lagi, z którymi niczego nie można zrobić.


_________________
Obrazek

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 09:52 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
dla mnie brak dedyków ma więcej zalet niż wad.

Ok dla Ciebie moze miec zalety, co nie zmienia faktu ze w ogolnej ocenie jest to powazna wada. Znajda sie pewnie i osoby, ktore stwierdzilyby ze dla nich wogole brak mp mialby wiecej zalet niz wad...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 09:56 
Cytuj  
tak szczerze i bez zlosliwosci to serio nie rozumiem jak brak dedykow moze miec wiecej zalet niz wad.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2009, 10:14 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Deshroom napisał(a):
dla mnie brak dedyków ma więcej zalet niż wad.

Ok dla Ciebie moze miec zalety, co nie zmienia faktu ze w ogolnej ocenie jest to powazna wada. Znajda sie pewnie i osoby, ktore stwierdzilyby ze dla nich wogole brak mp mialby wiecej zalet niz wad...
jasne i teraz jak to ustaliliśmy zgodzisz się że brak dedyków nie jest niespodzianką.
dlaczego osoby które chciały dedyki kupiły tą grę ? przez głupotę czy masochizm czy co ? miał być bojkot a jest masowe cierpienie.

ja nikogo nie namawiam do kupowania tej gry, ja kupiłem i mi się podoba nie obchodzi mnie kompletnie czy jestem jeden czy jest takich 10 mln

dla mnie brak SP byłby dużym plusem bo mnie nudzi na maxa a jednak nie napadam na ludzi którym sie podobał.

Ja kubie mmorpg, cod jest dla mnie tylko odskocznią na czas kiedy mam za dużo zajęć w RL (to moze być teraz długi okres). Jak bede chciał pro, vent itp to se pogram w EvE


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2961 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 149  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.