mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 103  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 03:29 
Cytuj  
mocne argumenty.


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 08:42 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
nie to bym sie przypierdalal bo jestem fanbojem lola ale te podkradzione sputlajty w porownaniu do lolkowych sa strasznie nieczytelne... moze juz zapomnialem jaka w honie jest grafika i gameplay ale przez pierwsze chwile na sputlajcie nie moglem ogarnac ktore to czampion ktore to miniony i wogole kto jest kto. Fajny pomysl z dziurka :) ale ogolnie reszta skili jakas taka nudna...

dla porownania ostatni lolkowy spootlight
http://www.youtube.com/watch?v=owrwt97AH54
co to jest sputlajt?


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 09:07 
Cytuj  
wchodze do jakichs gier noob only sretetete i zawsze jest vote czy mnie wywalic.
tutorial w tej grze jest taki,ze mogloby go nie byc(do zastapienia filmikiem na YT). nie ma za to jak sie na spokojnie nauczyc grac :har:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 09:08 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
nie to bym sie przypierdalal bo jestem fanbojem lola ale te podkradzione sputlajty w porownaniu do lolkowych sa strasznie nieczytelne... moze juz zapomnialem jaka w honie jest grafika i gameplay ale przez pierwsze chwile na sputlajcie nie moglem ogarnac ktore to czampion ktore to miniony i wogole kto jest kto. Fajny pomysl z dziurka :) ale ogolnie reszta skili jakas taka nudna...

dla porownania ostatni lolkowy spootlight
http://www.youtube.com/watch?v=owrwt97AH54


Japier... sputlajt?

Potrafisz zwiesniaczyc angielski w taki sposob ze oryginalu nie idzie sie domyslic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 09:56 
Cytuj  
nawet nie chce mi sie tlumaczyc jak bardzo HoN przewyzsza lola.
Lata swietlne kurwa, lata swietlne szejver.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 17:52 
Cytuj  
jak te monety dostac z fejsbooka, bo ja nie oblatany tam...zona ma konto i kliknalem "lubie to" i nie widze kodu zadnego


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 17:57 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
jak te monety dostac z fejsbooka, bo ja nie oblatany tam...zona ma konto i kliknalem "lubie to" i nie widze kodu zadnego

podajesz maila,imie nazwisko itp i niby maja Ci wplacic - mi nie wplacili ;/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 18:15 
Cytuj  
jakby co moj nick to "rufen" i nie obraze sie jak mnie ktos do friendsow doda :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 19:18 
Cytuj  
Nick Ama odezwę się, w grupie dużo więcej zabawy, bo przed SC2 z ekipą się grało a samemu to jakoś dziko ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 19:35 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
wchodze do jakichs gier noob only sretetete i zawsze jest vote czy mnie wywalic.
tutorial w tej grze jest taki,ze mogloby go nie byc(do zastapienia filmikiem na YT). nie ma za to jak sie na spokojnie nauczyc grac :har:


graj no stats na początek i olewaj dzieciarnię

**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 20:34 
Cytuj  
Z początku nawet po xx grach nie jednokroć będą chcieli kickować itp, powód jest prosty HoN jest dość trudny, nie ze względu na samą grę ale znajomość bohaterów jest ich sporo, i trzeba wiedzieć samemu co owy bohater przeciw Tobie może zrobić, nie licząc zależności jaki ma sprzęt , lvl itp bo to też dużo zmienia, sama gra jest prosta i przyjemna ale trzeba ciągle zwracać uwagę na minimapkę, no i dużo zależy jak Twój team będzie dobrany i zgrany to taka podstawa.

Na początek na nieoficjalnych pograć, paroma typami ulubionych hero co by ograć się i wiedzieć jaki sprzęt w 3 fazach rozgrywki dobrać.

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 mar 2011, 17:11 
Cytuj  
także możecie mnie dodawać do friends, nick: gokus0
Nom, niestety z tymi grami "noobs only" tak jest, często wchodzą tam "pr0 gracze" w celu nabicia statów (albo by się dowartościować) i jak ktoś lami to od razu wyzywają od noobów, tardow itd.
Od wczoraj gram Matchmaking i muszę przyznać, że ludzie są jakby inni ;) zamiast tylko wyzywać od noobów próbują wytłumaczyć co masz robić. To takie moje pierwsze odczucia, zobaczymy co będzie dalej.

A co do wspólnej gry... to może zrobić tak jak w becie ? że jak ktoś chce pograć to niech wchodzi na pokój/czat mmorpg.pl ? "/join mmorpg.pl" ?

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 00:56 
Cytuj  
Ludzie ( ciule ) potrafia kickowac nawet w przypadku jesli robisz wszystko ok, taka ich natura. Najbardziej przykre jest, kiedy grajac carry, dochodzisz do momentu w ktorym zaczynasz byc bolem w dupie dla rywala, po czym dostajesz kicka od swojego teamu ( oraz rzecz jasna od przeciwnika ) za ks;]

Oh God, miejmy nadzieje ze przyjdzie kiedys ten moment w ktorym przynajmniej 70% community bedzie ogarnialo istote/mechanike zwyciestwa.

Podsumowujac, nie wazne jak zajebisty jestes, ile juz grasz i jakie masz k:d ratio - dla ludzi w honie zawsze jestes ruskiem lub/i idiota.

Ludzie w MM nie sa inni.
Osobiscie nie lubie tego systemu, bo MMR nic nie mowi. Gram MM tylko dla coinsow ale bardziej rzetelna "charakterystyka" gracza pozostaje PSR. Tam osoba majaca 1600 raczej wie co jest grane. W MMR 1600-1700 nic nie znaczy. Wrecz przeciwnie, mam wrazenie ze im wyzej tym bardziej plebsem zalatuje.

Jestem za utworzeniem kanalu. Jak cos to moj nick: lves przez "L"

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 01:20 
Cytuj  
gralem teraz Hellbringerem wg tego buildu i calkiem spoko mi szlo - pewnie tez juz troche ogarnalem sama gre,ale assyst mialem najwiecej w druzynie (19) i nie ginalem wciaz. na poczatku middle bez problemu trzymalem przepychajac sie z succubka, ale ona ledwo moja wieze musnela gdy jej juz lezala :)
trudnosc taka,ze trzeba 3ech skilli wciaz uzywac (flint to w sumie jeden skill pod q + snipe) :)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 02:28 
Cytuj  
Po wypłacie kupuje hon'a. Tyle, że nie ma innej opcji jak płatność kartą?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 06:20 
Cytuj  
Trzeba tez pamietac, ze hon skupia ludzi o specyficzynym poczuciu humoru co zreszta samo S2 reperezentuje od czasu do czasu.

Dla mnie liczy sie K:D ratio, z tym ze jesli w most played heroes jest wiecej carry niz support to musi byc wysoki, jesli ktos gra wiecej supportem to nie powinien byc mniejszy niz 0:7, 0:8.

No i jak ktos ma flage ZSRR to gg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 08:34 
Cytuj  
Adhoc napisał(a):
Dla mnie liczy sie K:D ratio, z tym ze jesli w most played heroes jest wiecej carry niz support to musi byc wysoki, jesli ktos gra wiecej supportem to nie powinien byc mniejszy niz 0:7, 0:8.


Jak ktos gra supportami to w ogole nie patrz na K:D, jezeli juz musisz to K:D:A bo pwnage zakonczony (0-5-15) to norma.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 11:19 
Cytuj  
chyba sie skusze na tego hona, w bete sie gralo bardzo przyjemnie a teraz zakladaja nowe konta po 30zl na allegro. nie mam wypuklej karty wiec sam nie kupie z ich strony :C


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 12:53 
Cytuj  
Gdzie jest ta promocja za 10$?

edit. właśnie kupiłem sobie hon'a pierwszy raz robiłem transakcje przez neta moją kartą visy, trochę się zdenerwowałem że mi jeszcze nie pobrało kasy, ale chyba wszystko gra. Zresztą ~30zł zamiast 80 - 100 to duża różnica :)


Ostatnio edytowano 27 mar 2011, 13:04 przez borboun, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 15:59 
Cytuj  
To i ja lykne za te 10$. W sumie nie ma w co grac.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2057 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 103  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.