mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 15:23 
Cytuj  
high serio.
idz pograj sobie w super odswiezonego cs'a i przestan marudzic :)
bo ds albo sie podoba i grasz, albo marudzisz chuj wie po co.
zrobili jak zrobili, bylo wiadomo od poczatku, ze bedzie zle.
a jak nie kupisz to zyskaja na tym tylko konsole :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 15:29 
Cytuj  
Spoiler:

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 15:32 
Cytuj  
mendol- nie marudze, wyjasniam dlaczego uwazam ,ze na te chwile gre mozna tylko spiracic imo. A nie by nie grac wcale.

morgul- http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... dark+souls


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 15:33 
Cytuj  
tzn. nie rozumiem cie w tym przypadku :)
zle ci sie gra, grafika zla, rozdzielczosc zla, klawiatura zla - wiec nie kupujesz.
ale pirata sciagasz i grasz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 15:38 
Cytuj  
Może przyzwyczailes sie, ze wersje PC są zjebane i trzeba walczyc by normalnie pograc. Ja powiedzialem sobie, ze koniec z tym.
Tak pirace, jak kuba bogu tak bóg kubie. Bylo trzeba wydac normalna wersje na pc.

I pewnie jeszcze trzeba sie meczyc z GFWL...

Kupic moge jak sie poprawi sytuacja.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 15:46 
Cytuj  
Śmieszny jesteś z tym swoim argumentem.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 15:46 
Cytuj  
High szczerze to ja sie tu mniej nameczylem niz przy innych super portach, typu np darksiders 1 - gdzie musialem sie ostro nagimnastykowac zeby pad logitecha w ogole zadzialal. Tu tylko fix dla rozdzialki- 1min roboty i wszystko bangla. Takze ten porcik z tej perspektywy wyglada o wieeele lepiej od innych "tip-top-oh-ah" gierek z konsol na pc - batman arkham asylum tez posysal z tego co pamietam, w koncu pozyczylem od kumpla pada do xboxa i sobie na nim gralem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 15:49 
Cytuj  
To kase powinien dostac koles od fixa.
Morgul, grasz na padzie. Obczaj klawe.
Gra z czarnymi paskami u gory i dolu to nie komfort.

Wyzarlo wam mozg. Jak tak dalej pojdzie to coraz wiecej gier, tych nawet od poczatku do konca tworzonych na pc bedzie zjebana.

PS> dajcie innym robic co chca. Ja Wam nie kaze w to nie grac. I nie pierdolilbym tyle jakby mnie nie pytano.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 16:08 
Cytuj  
super kurwa wiedzialem zeby nigdy nie kupowac kluczy na allegro http://allegro.pl/dark-souls-ptd-klucz- ... ?source=oo kasa poszla klucza nie ma, 2min mialo byc - jakis automater twierdzi, ze brak kluczy w bazie.. eh krwa trzeba bylo wziasc na muve albo gmg :/ Moge z tego jakos zwrotu kasy zarzadac? Poszedl przelew mtransfer.

Mozna w ogole zglosic taka aukcje? - sprzedaja cos czego nie maja, nie ogarniam za bardzo allegro - ze 3 razy cos tam kupowalem.


Ostatnio edytowano 25 sie 2012, 16:11 przez Morgul, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 16:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mendol- nie marudze, wyjasniam dlaczego uwazam ,ze na te chwile gre mozna tylko spiracic imo. A nie by nie grac wcale.

morgul- http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... dark+souls



Kurde 70 zł? lol za dałem 40 Euro :D:D

Zresztą to już trzeba naprawdę mieć tupet, zażydzić głupie 70 zł ściągnąć za free i Trolować grę od lewa do prawa.

Highladner czy ty naprawdę jesteś zaskoczony, że ledwo co 48h po premierze w weekend producent nie wydał żadnych oficjalnych poprawek?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 16:12 
Cytuj  
jakby co mam jeden klucz do odsprzedania ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 16:38 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Kurde 70 zł? lol za dałem 40 Euro :D:D

Zresztą to już trzeba naprawdę mieć tupet, zażydzić głupie 70 zł ściągnąć za free i Trolować grę od lewa do prawa.

Highladner czy ty naprawdę jesteś zaskoczony, że ledwo co 48h po premierze w weekend producent nie wydał żadnych oficjalnych poprawek?

40 euro? chyba na konsole, gdzie dziala ok.

Wydawca jak ma tupet to jest ok, a taka mala jednostka jak ja nie moze? I to juz straszne zlo? wtf?
Poprawki? Sądze, że praktycznie żadnych nie będzie. Support dla 16:10 zazwyczaj gry maja od poczatku a nie wychodzi w patchu...
I napisalem, jesli sytuacja sie poprawi to kupie, lub gra stanieje do smieszniejszej kwoty.

gracie na padzie, w 16:9, to nie marudzicie. Odpowiadac juz wiecej nie bede. Mam takie zdanie i koniec, od dluzszego czasu fail za failem wychodzi. A gry kupowalem.


_________________
.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 2.05.2012
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 17:14 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Gra domyslnie bez problemu obsluguje pada logitecha co jest bardzo milym zaskoczeniem na tle innych produkcji ktore tego nie ogarniaja.


Jakiego pada dokładnie masz? Zastanawiam się nad zakupem, ale wiecej niż 70 plnów raczej nie chce wydawac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 17:56 
Cytuj  
Logitech Rumblepad 2, to staroc - z 7lat ma. Kodzik z allegro przyszedl z przeprosinami za opoznienie, to takie info jakby ktos zastanawial sie nad kupnem z tego samego zrodla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 19:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

Wydawca jak ma tupet to jest ok, a taka mala jednostka jak ja nie moze? I to juz straszne zlo? wtf?


Yep, masz łykać każdego klocka, jakiego wypuszczają z siebie twórcy, to może łaskawie pozwolą ci łyknąć kolejnego.

Ostateczną wisienką na szczycie spierdolenia tego portu jest kompletnie idiotyczne przeskakiwanie celów, gdy w pobliżu jest dwóch lub więcej wrogów.

Gra nie potrafi zlockować się na jednym celu i radośnie przeskakuje między nimi, podczas gdy wrogowie robią z nas sieczkę.

Stosowna opcja jest oczywiście w ee... opcjach, ale najzwyczajniej w świecie nic nie daje. Czy włączymy "auto namierzanie" czy też nie - nie ma znaczenia. Gra będzie sobie skakać bezsensownie między celami, bo tak i chuj.

Parodia po stokroć.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 19:17 
Cytuj  
o dzizas kupta sobie konsole za pińcset złotych, przejdzcie tą grę i sprzedajcie konsolę za pińcset złotych. Na chuj się pakować w jakiegoś zjebanego porta, pieprzyć się z padami na PC i tysiącem innych isssues.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 19:31 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Port może i chujowy, ale gra świetna. Ukraść ją przy cenie 70PLN za klucz jest ultra słabe.

+1


Żeby nie było popieram to nie dlatego, że jestem jakimś mocno zasadniczy czy jestem 'legalistą'.

W dupie mam jak ktoś piraci jakieś miałkie overpriced crapy typu Dragon Age 2, Mass Effect 3, KoA czy Call of Duty.
Albo jakiś pierwszy lepszy port z konsoli.


Tak DS jest zjebanym portem. Ale grą jest wybitną i jest tania.
Ja chcę więcej trudnych, ciekawych nie-miałkich, nie trzymających produkcji niczym z fabryki.


Także dlatego mówię jak nie podoba ci się ten port (mi też się nie podoba) to nie graj lub / i czekaj na patche lub obniżkę niskiej ceny, a nie pirać.

W przypadku 99% gier by mnie to jebało, tu nie bo takich gier jest ultra mało.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 19:44 
Cytuj  
Ludzie kupcie sobie po prostu pada .... przyda ci się nie tylko do DS ... (kasę jaką "zaoszczędziliście" na spiraceniu zainwestujcie)

I tak na serio teraz przy tych wszystkich akrobacjach, jakie trzeba robić walcząc z co niektórymi przeciwnikami, to choćby twórcy gry się posrali nie byli by wstanie zrobić dobrego sterowania pod mysz i klawe. To jest po prostu niewykonalne.

Każdy kto był zainteresowany kupnem DS na PC, wiedział, że będzie potrzebował pada. (przynajmniej tacy co mieli styczność z tym tytułem wcześniej)

Ja nie mam żadnych problemów mam Phenoma II x4, 560ti, 8gb ramu, komp podłączony do TV, pada od Xbox, zero spowolnień, żadnych "fixów" nie potrzebuje, nic mi się nie zamuliło jak dla mnie DS jest najlepszą grą jaka wyszła na PC w tym roku.

Tak jak ktoś wcześniej napisał DS nie grą dla wszystkich, i jeśli na starcie szlak cię trafia bo coś tam ci nie działa daruj sobie, bo później jak będziesz ginął co 3 minuty żyłka ci pęknie :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 19:48 
Cytuj  
No wlasnie mi chyba do niczego innego nie jest potrzebny pad. No i jak kupie pada to sie boje, ze nie bedzie dzialal ;d

ok. starczylo rozdzialke obnizyc i juz nie ma czarnych pasow. Jest juz fix 0.4. Wiec pewni ostatecznie kupie.

Ja wiele o DS nie wiem. Ale zaskoczylo mnie jak szkieletorek z tarcza wzial mni na 1 hita ;]


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2012, 20:00 
Cytuj  
Tak dla przerwania potoku lez i piachu, mala lista zmian w wersji PC:

Cytuj:
DWGR nerfed to below 25% equip load (CONFIRMED)
BB transfer and dragon head glitch fixed (CONFIRMED)
Claymore and all other greatswords had their speed nerfed (CONFIRMED)
New warp locations, such as Undead Parish, the Depths, Tomb of the Giants and more (CONFIRMED)
Elite Knight Set fixed. Now the poise is back to 46 making it useful again (CONFIRMED)
Hornet Ring nerfed. Damage is now 30%, not 50% (CONFIRMED)
Some item changes on corpses ex. 3 humanities on the corpse at the well in Firelink Shire (CONFIRMED)
Eagle Shield physical damage reduction down to 95% from 100% making it useless (CONFIRMED)
Mid-Rolls buffed (CONFIRMED)
Elemenatal weapons slightly nerfed (CONFIRMED)
Mask of the Father nerfed. Now adds 5% equip load (CONFIRMED)
Mask of the Mother nerfed. Now adds 10% HP (CONFIRMED)
Hyper Armor for STR weapons returned (CONFIRMED)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.