mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 109  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 15:41 
Cytuj  
Na x360 bf3 na prawdę daje radę pod względem grafiki.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 15:53 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Na x360 bf3 na prawdę daje radę pod względem grafiki.

Dobry żart.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 15:53 
Cytuj  
na ps3 tez.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 16:02 
Cytuj  
W sumie ja już nie czuje takiego parcia na lepszą grafę, to co obecnie jest może starczyć jeszcze na kilka lat.


_________________
@polygamia

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 16:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no bo taka prawda, ze dla casuali i 'nowych' graczy konsole sa bardziej przyjazne i 'szybsze' w obsludze.

No to akurat tak było zawsze. Żadna nowość. Od początku konsol - Pegazusuów, róznych "Seg" ,Nintendo i innych takich.



PS. Też zaczynałem od C64 lol

PS2. Ja też parcia nie czuję na grafę olbrzymiego - bardziej już mam parcie na to ,żeby "światy w grach" były bardziej interaktywne, fizyka lepsza, AI lepsze, więcej "otwartości" (pieprzone cutscenki co minutę i przeżroczyste ściany z wiekiem coraz bardziej denerwują) , więcej możliwości w grach, etc
Tu mi też wpływ konsol na rynek gier przeszkadza, bo choćby ze względu na mały ram w konsolach i specyfiki większości konsolowych gier - te rzeczy też cierpią.
Druga spawa ,że np. zrobienie dobrego AI to często tak kosztowne i pracochłonne jak robienie mega-grafiki i devsi się nie palą ,żeby kupe forsy na to wydawać.

Dlatego też nigdy nie inwestowałem po 1,5 - 2 k na kartę graficzną. Zawsze wybierałem mid-endy i było spoko.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 16:55 
Cytuj  
sula napisał(a):
Dlatego też nigdy nie inwestowałem po 1,5 - 2 k na kartę graficzną. Zawsze wybierałem mid-endy i było spoko.


Same, raz się skusiłem na hi-end ale mi przeszło i kupuję same medy które i tak starczają na długi czas.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 17:30 
Cytuj  
Dokladnie, szczegolnie w ostatnich latach. Zreszta caly argument o tym ze co chwile trzeba dowalac gruba kase w PC tez juz jest mocno na wyrost. Zreszta jak juz pisalem kiedys -> roznica zwraca sie dosyc szybko przy zakupie gier... :D
I zeby nie bylo nie jestem anty-konsole bo dla DS'a, RDR czy zapomniane juz Virtua Fighter ktore jest moja ulubiona bijatyka warto jedna z nich miec, ale imo PC trzyma i bedzie trzymal sie jeszcze dlugo bardzo dobrze.

btw cos mi sie obilo o uszy ze MS z Sony biora po 40k $ za wydanie patcha do gry, prawda to? :O


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 19:06 
Cytuj  
gruba, nie gruba - pareset zloty co roku trzeba wydac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 19:26 
Cytuj  
i na ch,,, sie odzywalem z tym brakiem mod tools, moglem przewidziec, ze zaczniecie ta bezowocna dyskusje.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 19:29 
Cytuj  
W zeszlym roku kupilem dysk za 110zl, w tym wymienilem plyte z daremnego GB na Asusa... za 90zl, a stara jeszcze sprzedalem za 50zl.
Z 10 lat temu to byla czesciowo prawda, dosyc szybko zmienialy sie generacje kart, Intel lecial mocno w kulki i roznice pomiedzy poszczegolnymi segmentami byly duzo wieksze niz teraz. Zreszta jak pisalem, nawet jak wpakujesz te kilkaset zl na zmiane karty (czego nie robisz przeciez co roku) to roznica zaciera sie w cenach gier na pc i konsole, no chyba ze ktos piraci na potege niezaleznie od platformy.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 19:42 
Cytuj  
no ja zdecydowanie wiecej wydaje na gry na konsole niz na pc.
ale tylko dlatego, ze na pc jest coraz mniej gier, ktore mnie interesuja.

poza tym gry na konsole nie sa drogie. o ile nie kupuje sie ich zaraz po premierze.
a kupowanie na 2 osoby, tez znacznie obniza koszty.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 21:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ja zdecydowanie wiecej wydaje na gry na konsole niz na pc.
ale tylko dlatego, ze na pc jest coraz mniej gier, ktore mnie interesuja.

na tym mozna by dyskusje skonczyc w zasadzie.

Ja nie nigdy poważnie nie myślałem o konsoli bo nie ma tam interesuących mnie gier. Jeden DS na całe portfolio gier na Xbox360 i PS3.

No może w mortala bym pograł ale to pewnie góra 2 dni i by mi się znudziło jak wszystkie bijatyki (prawdziwy fun z mordobić miałem tylko grając w kilka osób na mieszkaniu na dwa pady ,ale też się nudziło).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 21:46 
Cytuj  
DS o GoW (Gears Of War). Reszta jest po prostu meh.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 21:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ja zdecydowanie wiecej wydaje na gry na konsole niz na pc.
ale tylko dlatego, ze na pc jest coraz mniej gier, ktore mnie interesuja.

poza tym gry na konsole nie sa drogie. o ile nie kupuje sie ich zaraz po premierze.
a kupowanie na 2 osoby, tez znacznie obniza koszty.

No i oto sie wszystko rozbija. MNIE oprocz DS'a, RDR i Virtua Fightera na konsole nic nie interesuje z czego RDR juz przeszedlem jak pozyczylem od kumpla PS3, a Virtua Fighter pykam co jakis czas jak spikamy sie ze znajomymi na jakis meczyk w lidze mistrzow czy premiership, zostaje tylko DS'a ale wciaz mam nadzieje ze zostanie releasniety na PC'ecie. Z multiplatform gram na codzien tylko w Fife czy Bf od czasu do czasu, tak to tylko gry w ktore na konsoli nie zagram - wszelkie MOBA, BLC, Football/Championship Managery, co wieksze MMO i coraz bardziej wsiakam w PoE. Ty pewnie wolisz Metal Gear'a, God of War'a czy Kill Zone'a itp. ktore mnie osobiscie nie ruszaja, jasne to swietne produkcje tylko ze mi takie gry nie pasuja.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2012, 22:44 
Cytuj  
ano wole :)
w sumie najwazniejsze, ze mamy coraz wiekszy wybor i kazdy moze znalezc cos dla siebie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 06:29 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
gruba, nie gruba - pareset zloty co roku trzeba wydac.


Na co ? Ja sprzedałem swój stary sprzęt za 1200 PLN a nowy kupiłem za 1500pln, stary służył mi ponad 1,5 roku.

Ja tam tego coraz większego wyboru nie widzę, jedyna gra atm to DS2 i to wszystko :)

@High nosz kurde ogarnij się od wczoraj na forum jesteś ? :P


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 10:14 
Cytuj  
no ale o tym juz pisales Blood, ze dla ciebie tylko DS.
mi sie podoba valkyrie chronicles (ktorego jeszcze nie skonczylem), mortal kombat, killzone, uncharted, ds, mgs, gt i w chuj innych gier.
zdecydowanie wiecej niz na pc.
ale tak jak pisalem - wazne zeby kazdy z nas byl zadowolony :)
konsole kupilem pare lat temu i poza dokupieniem move do ps3 (ktory jest fajna zabawka) nie inwestowal w nic.
stary ci sluzyl 1.5 roku, mi konsola sluza troche dluzej :)

*

Posty: 197
Dołączył(a): 11.10.2011
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 11:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no ale o tym juz pisales Blood, ze dla ciebie tylko DS.
mi sie podoba valkyrie chronicles (ktorego jeszcze nie skonczylem), mortal kombat, killzone, uncharted, ds, mgs, gt i w chuj innych gier.
zdecydowanie wiecej niz na pc.
ale tak jak pisalem - wazne zeby kazdy z nas byl zadowolony :)
konsole kupilem pare lat temu i poza dokupieniem move do ps3 (ktory jest fajna zabawka) nie inwestowal w nic.
stary ci sluzyl 1.5 roku, mi konsola sluza troche dluzej :)


A ja sprzedałem ostatnio ps3 :/

Stwierdziłem, że gram raz na ruski rok, jak wyjdzie coś ciekawego... ostatnio to był DS.

Po za tym to co mnie trzyma przy PC to dotki, strategie i... minecraft ;) + skype + office.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 12:16 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
@High nosz kurde ogarnij się od wczoraj na forum jesteś ? :P

oj tam ojtam, kazdemu moze sie zapomniec ;]


_________________
.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 15 lut 2012, 15:01 
Cytuj  
mendol zależy jakie części i gdzie kupujesz. ja 3 lata temu zrobiłem modernizację kompa za 1500zł i do dzisiaj wszystkie nowe gry mi na full detalach bez ścinania chodzą.


_________________
steam: Deathel

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79 ... 109  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.