mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 20:49 
Cytuj  
i ty jestes nauczycielem? :)

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 20:50 
Cytuj  
Nauczyciel nie musi byc alfa i omega.
Pokazuje to wiele lat hisotrii szkolnictwa.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 20:54 
Cytuj  
Jak by był nauczycielem języka Polskiego, to można by mu coś zarzucać. A od pana od Historii nie wymaga się przecież doskonałej ortografii :).


_________________
...

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 20:57 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i ty jestes nauczycielem? :)


zawsze pani dr. od neografii gotyckiej powtarzała że wyrazy w taki sposób łączyło tylko pospólstwo, i wymagała pisania oddzielnie, po roku zajęć w takiej atmosferze już mi tak zostało :wink:

a tak btw to srsly nie wiem co się aż tak czepiasz : )


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 20:59 
Cytuj  
przestancie sie flejmowac szmaty:| mzoe zbierze sie jakas ekipka na fat princess jutro?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 21:08 
Cytuj  
enhu w twoim przypadku sie nie czepiam. tak dla rozluznienia rzucilem ;p

ekipka moze sie zbierze ale raczej bez ciebie vercin.


eleeist jakos zawsze mi sie wydawalo, ze KAZDY nauczyciel powinien pisac poprawnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 21:17 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
przestancie sie flejmowac szmaty:| mzoe zbierze sie jakas ekipka na fat princess jutro?


yep możemy cos skręcić wieczorem


_________________
you are already dead

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 21:18 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Jak by był nauczycielem języka Polskiego, to można by mu coś zarzucać. A od pana od Historii nie wymaga się przecież doskonałej ortografii :).


języka polskiego SKURWYSYNU


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 21:31 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
enhu w twoim przypadku sie nie czepiam. tak dla rozluznienia rzucilem ;p

ekipka moze sie zbierze ale raczej bez ciebie vercin.


eleeist jakos zawsze mi sie wydawalo, ze KAZDY nauczyciel powinien pisac poprawnie.

przeciez ty nie umiesz grac w zadna gre wymagajaca chociaz troche zrecznosci starcze

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 21:34 
Cytuj  
Yang, jak nie umiesz zwrócić uwagi bez wplatania przekleństw, to lepiej w ogóle się nie wypowiadaj.


_________________
...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 21:44 
Cytuj  
redruM napisał(a):
Vercin napisał(a):
przestancie sie flejmowac szmaty:| mzoe zbierze sie jakas ekipka na fat princess jutro?


yep możemy cos skręcić wieczorem


dodalem Ciem do fiendsow jak ktos jeszcze chetny by byl niech mnie doda albo poda swoj id.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 21:53 
Cytuj  
za to ty umiesz... w wowa...

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2009, 22:19 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Yang, jak nie umiesz zwrócić uwagi bez wplatania przekleństw, to lepiej w ogóle się nie wypowiadaj.


Obrazek

Cytuj:
za to ty umiesz... w wowa...

u win sir


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 00:19 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
Enhu napisał(a):
szaki24 napisał(a):
Miesiąc temu padł mu X360


jestem ciekaw mistrzu skąd wziąłeś taką nowinę


z twoich postów m.in. z dnia 28.06.2009r., ale faktycznie nie było to miesiąc temu tylko pewnie wcześniej. Urodzony pechowiec z ciebie.

Ashton - masz chore skojarzenia, ale mam pytanie, gram teraz w Ghostbusters (gra z wypożyczalni, nie wiem jak można wypuścić takiego gniota, gorszy graficznie jest khmm.. może Conan sprzed 3 lat, a i tak nie jestem tego pewien) ale do sedna sprawy - gdzie ty tam widziałeś znaczek Playstation? Chodzi ci o to ikonkę przekreślonego duszka (oba znaczki są okrągłe więc jak ktoś ma zryty łeb to mogą się kojarzyć ;) ? Czy o coś innego?

Byłem dzisiaj o krok od kupna Wii z tym nowym poprawionym kontrolerem, praktycznie powstrzymało mnie to, że ulepszona wersja Wii Motion wyjdzie na wiosnę do PS3.
X360 trochę się boję kupować na ebay-u...



Klania ci sie czytanie ze zrozumieniem...

chetnie zobacze quote posta enhu gdzie mowi o zepsutej konsoli...
polecam tez przeczytac moj post dokladnie zanim pierdolniesz od rzeczy :) mam na mysli znaczek sony :)

Wlasciwie juz nie dziwne skad ty bierzesz takie popierdolone wymysly jak nawet czytac niepotrafisz :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 07:27 
Cytuj  
hEnhu napisał(a):
u mnie po errorze E74 naprawa jej trwała dokładnie tydzień, ale było to w peeku największej awaryjności xklocków

mi siadła... w menu :|

cuś pieprznięte było w środku, na kartce którą otrzymałem wraz z konsolą z powrotem MS napisał mi grzecznie, że wymienił mi płytę główną, i zabezpieczył konsolę przed RROD'em

a jako upominek dostałem kartę na miesiąc Xblive gold

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 08:26 
Cytuj  
MagPieS napisał(a):
hEnhu napisał(a):
u mnie po errorze E74 naprawa jej trwała dokładnie tydzień, ale było to w peeku największej awaryjności xklocków

mi siadła... w menu :|

cuś pieprznięte było w środku, na kartce którą otrzymałem wraz z konsolą z powrotem MS napisał mi grzecznie, że wymienił mi płytę główną, i zabezpieczył konsolę przed RROD'em

a jako upominek dostałem kartę na miesiąc Xblive gold


a teraz zastanów się, czy piszę tam dokładnie kiedy zepsuła mi się konsola?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 17:03 
Cytuj  
Enhu i Asstoonie nie doczytaliście czy zrozumieliście mojego posta z wczoraj? Przyznałem się, że rzeczywiście X360 zjebał ci się pewnie wczesniej niż miesiąc temu, tylko co to zmienia?

Asstoon a jak wygląda znaczek sony? SONY ? gdzie ty w ghostbusters widzisz ten znaczek? zmień leki człowieku.

Co do samego Ghostbusters to wczoraj zmieniłem zdanie. O ile grafika jest tak brzydka że aż odrzuca - mnie odrzuciła metr dalej by w to spokojnie pograć.. to cała reszta jest całkiem niezła. Po przyzwyczajeniu się do grafiki gra daje naprawdę dużo funu, ostre stare klimaty, zajebiste teksty, rzekłbym, że pozycja must have dla 30+ latków. Gra imho bardzo dobra, 7+/10 z wielkim minusem za grafikę.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2009, 17:26 
Cytuj  
mareczku, ty to naprawde jestes slepy, albo niedorozwiniety, albo naprawde zyjesz w swoim swiecie...

pojde na latwizne i wytlumacze ci tak prosto jak to tylko mozliwe

http://en.wikipedia.org/wiki/Ghostbuste ... Video_Game

Publisher(s) Atari,[3]
Sony Computer Entertainment

Distributor(s) Atari,[3] Sony Computer Entertainment[4](retail)
Steam[5] (online)


chcesz wiecej ?
Do serii Ghostbusters prawa ma Columbia Pictures, jak myslisz kto jej wlascicielem ?



Swoja droga musisz miec naprawde spore problemy z czytaniem jezeli niepotrafisz przeczytac slowa sony jezeli niema ich loga :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 5 sie 2009, 18:20 
Cytuj  
Khehe
Po pierwsze w grze nie ma żadnego znaczka. Jest napis Sony Pictures Entertainment (a nie Sony Computer Entertaiment) bo SPE ma prawa do nazwy Ghostbusters i pewnie do całego filmu. Człowieku naprawdę nie mogłem zrozumieć jak napis na całą szerokość ekranu można nazwać "znaczkiem". Poszerz sobie trochę zasób słownictwa pls.

W grze nie ma "znaczka" (piszę tak byś zrozumiał) SCE tylko SPE. Więc nie pisz o SCE.
Zresztą SCE to tylko dystrybutor wersji PS3/PS2 na Europę (tego zapomniałeś skopiować z wikipedii) więc nie było żadnego powodu by umieszczać go w grze. Odgrywa tu taką rolę jak Cenega Poland S.A. w naszym kraju.

Gdyby Ghostbusters wyszło tylko na PC i tak napis SPE MUSIAŁBY się pojawić.

Ashton napisał(a):
Swoja droga musisz miec naprawde spore problemy z czytaniem jezeli niepotrafisz przeczytac slowa sony jezeli niema ich loga :(


ty jednak ćpasz albo jesteś na wiecznym haju - czym się różni logo Sony od napisu Sony? :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2009, 11:58 
Cytuj  
Wie ktoś może czy istnieje jakaś lista gdzie podane są natywne rozdzielczości gier na PS3? Chodzi o to że dla przykładu CoD4:Modern Warfare obsługuje 720p/1080i/1080p ale to tylko upscale z 600p...


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.