mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 16:57 
 
zaboleq napisał(a):
Porównywanie poziomu zbabolenia Wiedźmina do AK jest hmm głupie?

Nie porównuję bugów obu gier. Porównuję ostry downgrade Wiedźmina z chujowym portem Gacka. W obu przypadkach zagranie poniżej pasa.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 17:46 
 
Tak, downgrade Wiedźmina 3, który z najpiękniejszego cRPG zrobił najpiękniejszego cRPG jest porównywalny z kompletnie spierdolonym portem, który dla ogromu ludzi jest niegrywalny a ci którzy mogą grać, narzekają na brak efektów i tekstur obecnych w wersji konsolowej. Dodatkowo crashe i dipy w FPS na naprawdę MOCARNYCH komputerach (takich za 10-20 tys zł). Performance obu gier jest oczywiście nieporównywalny. Polski team vs Rocksteady, które ma za plecami MILIARDOWĄ korporację.

Downgrade o którym było wiadomo na sporo dni przed premierą jest porównywalny do spierdolonego portu, o którym prasa nie mogła pisać a gracze mogli się o nim przekonać dopiero po premierze.

Downgrade gry, która w dalszym ciągu nawet po zapowiedzi Fallouta 4 pozostaje najpiękniejszym cRPG jest porównywalny do portu, który został wycofany ze sprzedaży.

Ty na prawdę jesteś idiotą wodny. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 17:57 
 
Wszyscy już oczywiście zapomnieli jak ludzie z CDP kłamali, że żadnego downgrade'u nie było a potem nagle po premierze, że był ze względu na konsole. Dla mnie to tak samo żałosne jak porty Arkham Knighta i Mortal Kombat X na PC, DLC na płycie od Capcomu, Watch Dogs czy Assassin's Creed: Unity gdzie dawali grę za darmo w ramach rekompensaty, ale trzeba było zgodzić się na to, że nie pozwie się Ubisromu.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 18:00 
 
Jak możesz porównywać piękną grę która działa super od premiery z batmanem którego przestali sprzedawać


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 18:10 
 
wodny napisał(a):
Wszyscy już oczywiście zapomnieli jak ludzie z CDP kłamali, że żadnego downgrade'u nie było a potem nagle po premierze, że był ze względu na konsole.


Miałeś MULTUM materiałów na których mogłeś zobaczyć jak gra wygląda ZANIM BĘDZIE MIAŁA PREMIERĘ, żeby sobie na spokojnie...

wodny napisał(a):
Dla mnie to tak samo żałosne jak porty Arkham Knighta i Mortal Kombat X na PC


Nieważne. :) Galopujący idiotyzm.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 18:43 
 
fanboje będą bronić Redsów rękoma i nogami - downgradu prawie nie było przecież. Dokumentnie skopana wersja konsolowa też się nie liczy, bo przecież PC master race itd.


btw:
Obrazek

XCOM 2 - dawno nie widziałem takiej biedy pod względem grafiki. Normalnie podróż w czasie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 18:49 
 
Skończyłem Dishonored - zajebiste. Mam nadzieję tylko, że w 2 nie uzależnią zakończeń od tego czy sobie więcej pozabijam czy też nie. Udało mi się skończyć z niskim poziomem chaosu.


@Wodny

Jesteś idiotą czy tylko udajesz? Downgrade Wieśka owszem był jakiś ale Redzi jako jedyni w ogóle przyznali się co i jak. Mamy DLC za darmo, Enchanced Edition jakieś pewnie też będzie za darmo. Poza tym gra działa dobrze i przy tym wygląda zajebiście. Wymagań może nie ma małych ale wygląda odpowiednie dobrze do tych wymagań. Paczują grę która i zapewne Dx 12 patch ujrzy światło dziennie dla Wieśka więc może uzyskamy poziom trailera z 2013. Jedyne czego więskowi brakuje obecnie to Tesselacja ale ta nawet była obiecana do AC:Unity i niestety ani Nvidia ani Ubi nie wywiązały się z obietnicy.

AK to największa spierdolina w histori a MK:X stał w dniu premiery niedaleko od niego. Oba dzieła zawdzięczamy WB. Nie było czegoś takiego jeszcze jak daleko sięgam pamięcią, żeby z powodu tak kiepskiego portu grę wycofywano ze sprzedaży i zwracano ludziom kasę.

@Mareczek widzę dołączył też. Gdzie masz skopaną wersję konsolową? Jakoś po day1 paczu który był w dniu premiery i chyba 2 kolejnych w ciągu tygodnia nikt nie płakał. Znajomi grają na PS4 i jakoś nie płakali.
XCOM to kupa i w sumie jedynka też graficznie zadka nie kopała. Po co porównywac grę klasy B do gier triple A?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 18:52 
 
Nie ma to jak wyzywanie kogoś od idiotów. Żal.

Tak, przyznali się - po premierze.

I nie broń Mortal Kombat X. Jakbyś kupił na premierę to byś inaczej śpiewał. Teraz może ta nowa ekipa jakoś podratuje wersję na PC, ale szczerze w to wątpię. Mój największy zawód tego roku i jeden z największych w ogóle.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 18:58 
 
Oby XCOM miał randomowe mapy i spawny
Reszta może być jak Enemy Unknown


_________________
psn


Ostatnio edytowano 25 cze 2015, 18:59 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 18:59 
 
Te "cicho" przed premierą to właśnie było dlatego hehe.

Swoją drogą Nvidia już 2x spierdoliła temat, najpierw 3,5 + 0,5 GB ramu, a teraz przyśpieszone promo filmiki. Stracili zaufanie wielu klientów, a tego łatwo się nie nadrobi

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 19:00 
 
Nie wiem, wszyscy których znam i pytam mają kartę NVidia


_________________
psn


Ostatnio edytowano 25 cze 2015, 19:01 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 19:00 
 
zaboleq - spierdolona po n-tym patchu. Spadki fps w okolice ~20 raczej są do tej pory.
Niczego nie porównuję - to osobny temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 22:36 
 
redzi nie zrobiliby wiedzmina 3 za taki budzet gdyby nie placili groszy swom ludziom , nie ma kurwa szans

neokolonialny mindset ktory pewnie wtloczyli do glowy ludziom "cruch kurwy ! , rozslawimy Polske na caly Swiat !" nie mialby szans powodzenia
u zadnego szanujacego sie narodu , ma sie ciagle dobrze w Polszy

ale o tym juz napisal troche robal


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 22:37 
 
dla mnie gacek niegrywalny - crashuje w tym samym momencie fabuły zaraz na początku i nara, jakiś statis mesh component error. Szkoda, bo chodzi ładnie i płynnie i fajnie się jeździ gacekmobilem. Dobrze, że dostałem za darmo do gtx 970, jakbym miał wydać hajs na to, to bym się BARDZO wkurwił.

redzi niech se płacą pracownikom, ile im się podoba, ja tu ewidentnie czuję ból dupy, bo kogoś nie docenili na rozmowie kwalifikacyjnej i zaoferowali mu 2k

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 22:45 
 
no to w chuj znasz polskie realia jak sadzisz ze kogos nie docenia i oferuja mu 2k :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 23:18 
 
Kurwa, Total Warhammer dopiero w 2016 :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 cze 2015, 23:59 
 
raggnarok napisał(a):
Kurwa, Total Warhammer dopiero w 2016 :(

Tak, ale już zdążyli zapowiedzieć 2 czy 3 dodatki.
Nic tylko czekać na wersję gold przecenioną na steamie w 2018.
I tak przez pierwszy rok będą paczować babole. :har:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2015, 07:22 
 
Kelebglin napisał(a):
Te "cicho" przed premierą to właśnie było dlatego hehe.

Swoją drogą Nvidia już 2x spierdoliła temat, najpierw 3,5 + 0,5 GB ramu, a teraz przyśpieszone promo filmiki. Stracili zaufanie wielu klientów, a tego łatwo się nie nadrobi


Nie było żadnych przyspieszonych filmików. Poczytaj o eksportowaniu video z UE 3.
Co do Warhammera to dobrze. W tym roku jest w co grać a po Rome II to ja mogę i do 2017 poczekać jeśli mają zamiar wydać niedopracowane gunwo.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2015, 11:52 
 
zaboleq napisał(a):
Kelebglin napisał(a):
Te "cicho" przed premierą to właśnie było dlatego hehe.

Swoją drogą Nvidia już 2x spierdoliła temat, najpierw 3,5 + 0,5 GB ramu, a teraz przyśpieszone promo filmiki. Stracili zaufanie wielu klientów, a tego łatwo się nie nadrobi


Nie było żadnych przyspieszonych filmików. Poczytaj o eksportowaniu video z UE 3.
Co do Warhammera to dobrze. W tym roku jest w co grać a po Rome II to ja mogę i do 2017 poczekać jeśli mają zamiar wydać niedopracowane gunwo.

Patrząc na historię wydanych Total War-ów to zazwyczaj po skaszanionej gierce dają solidną pozycję:
Czyli po dupnym ROME 2, wydali solidną Attlilę :]
To teraz trzeba się spodziewać dupnego młotka - nie ważne ile lat na to poświęcą :lol:


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2015, 14:19 
 
Cenega przyjmuje Gacka:

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=92632

Może i WB dało dupy, ale przynajmniej zachowało się fair.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 764, 765, 766, 767, 768, 769, 770 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.