mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 21:50 
 
tomugeen napisał(a):
Nie chodzi o 'funkcje' tylko parametry obrazu. Jak monitor dupa to herkules kupa. Poszukaj recenzji monitorów w swoium budżecie, gdzie opisane jest dobre odwzorowanie kolorów, a nie milion pierdółek które mają mniejsze znaczenie.

Właśnie jak kupowałem ten monitor to na tftcentral sprawdzałem jego recenzję i ma bardzo dobre odwzorowanie kolorów i w ogóle matrycę ma na względnie wysokim poziomie(IPS), był nie drogi bo obudowa i funkcje to masakra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 22:12 
 
Proponuje przed wyborem zobaczyć czy ramka się nie rusza i czy czasami muszka nie jest w stanie się dostać po matrycę :)

https://www.youtube.com/embed/PniOXMdlGC8

To mój przypadek. Na szczęście Asus mi przyjął monitor i mam status repairing.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 22:30 
 
Bahamut napisał(a):
ShadeKnight napisał(a):
Bahamut napisał(a):
Wie ktoś czy jest jakiś sposób/soft aby szczegółowo kontrolować kontrast w grach i czy się da w ogóle? Dokładnie chodzi mi o to aby kontrolować maksymalną jasność lub maksymalna różnicę w jasności, ale jednocześnie nie zmieniać oryginalnej jasności mało jasnych pikseli :]

Kup sobie dobry monitor.

Możesz rozwinąć myśl? W sensie jak poznać dobry monitor, bo tego jest wpzidu i każdy ma inny zestaw cech, jakich funkcji szukać? Często jest tak że monitor ma mnóstwo funkcji oprócz tej jednej itp.

Ogólnie chodzi ci o kontrast, więc musisz na to patrzeć.
Ja kilka lat temu kupiłem takiego Samsunga: http://www.samsung.com/us/support/owner ... 9CBKABV/ZA
Cytuj:
Dynamic Contrast Ratio 70000:1

Nie wiem jak obecnie, ale na tamte czasu standardowy kontrast to był 1000:1.
Teraz pewnie robią jeszcze lepsze.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2015, 23:37 
 
Ja mam tego:
http://www.lg.com/us/monitors/lg-IPS226V-PN-led-monitor
Contrast Ratio (DFC) : 5,000,000:1
Więc wiesz :]

Anyway... jak ktoś zna jakiś soft/trick na modyfikowanie kontrastu w grach, ustawianie max różnicy itp to dajcie znać. Tak naprawdę to ja chce obniżyć kontrast ale nie globalnie tylko tak żeby zostawić ciemne piksele tak jak są na tą chwilę, a zmniejszyć jasność tych jaśniejszych. Więc to chyba podchodzi pod Post FX.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2015, 23:21 
 
Propo nowego Hitmana

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/now ... lkach.html

gl...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 09:01 
 
Na fix do Batmana pewnie będzie trzeba jeszcze poczekać z 2-3 tygodnie:

Cytuj:
We have heard the PC gaming community outcry of disappointment for the initial launch of Batman: Arkham Knight on PC. Again, we would like to apologize to you, the fans, and let you know that we are taking full responsibility for releasing a product that did not meet our quality standards, which is why we suspended sales of the game as soon as we understood the issues. The Batman: Arkham Knight fans are extremely important to us and our highest priority is ensuring PC users get the full, high quality experience of Batman: Arkham Knight they deserve. Rocksteady Studios has created an amazing game with Batman: Arkham Knight and they are now working closely with us and our partners to ensure that we offer the same experience on PC. Once the PC version is fully updated, Rocksteady and all parties will agree that it meets a superior quality bar and we will then make the game available for sale.

Addressing the PC performance issues is still our top priority and at this time, we believe we have identified a number of fixes for the larger issues that were affecting PC players at launch. These fixes are currently being implemented into the game and once we have been able to do some initial testing, we’ll have a better idea on the status of our progress. We’ll provide an update on how things are developing next week.

We can also assure you that because of this latest launch, we are modifying the internal review process for all of our games. For those who are waiting for the updated version of the game on PC, please know that we are working on this every day. For the players who are continuing to play Batman: Arkham Knight on PC, fixes are continually being made to the game as we await the final updated version.

Our continued focus on getting the right PC fixes in place for the main game has had an impact on the development of all DLC content for the PC version of the game. This means that the Batman: Arkham Knight – Batgirl: A Matter of Family DLC will not be available on July 14th for those who are currently playing the PC version of the game. We apologize for the delay and only want to make sure that any content that we offer is up to the standards that PC players expect.

Thanks again for your continued patience, Warner Bros. Interactive Entertainment


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 11:52 
 
o co chodzi z tym problemem dokładnie? utknąłem na rozwalaniu miniczolgow batmobilem ale nie widziałem żadnych kłopotów z wydajnością.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 12:16 
 
Deshroom napisał(a):
o co chodzi z tym problemem dokładnie? utknąłem na rozwalaniu miniczolgow batmobilem ale nie widziałem żadnych kłopotów z wydajnością.


o to, ze jesteś ślepy chyba :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 14:00 
 
możliwe wiec mi napisz bo dla mnie ta gra wygląda bardzo dobrze
nie uwielbiam takich ale jest za darmo to pogram.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 14:04 
 
Nie chcę mi się, największa afera dotycząca gówna konsolowego które zostało spierdolone na PC a Ty jeszcze się pytasz o co chodzi :) poczytaj sobie na google, wystarczy że wpiszesz batman port afera

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 14:08 
 
aferę znam natomiast przeczytałem że te sterowniki które mam. 38 beta rozwiązują kłopot na karcie nvidii więc się nie pień bo się rzucasz.
sterowniki . 38 były najnowsze jak skladalem pc to takie mam.

gra chodzi mi normalnie a 30fps stałe nie jest problemem, nie ma crashy i ścin..
ustawienia max fhd

włączyłem i normalnie działa.

pograłem 30 min i mi się na teraz znudziło wolę bf4


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 14:14 
 
Deshroom napisał(a):
gra chodzi mi normalnie a 30fps stałe nie jest problemem, nie ma crashy i ścin..


to idź sobie kup konsole, na chuj Ci w takim razie 970 GTX, tzreba było kupić jakieś gówno za 400PLN i byś miał wszędzie 30FPS skoro to nie jest problemem dla Ciebie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 14:19 
 
chyba bierzesz tostesteron w niedziele lol.

nie ma crashy i nie ma ścin, pisali że na początku klatki spadały do zera.

strasznie się rzucasz to idę zjeść pierogi na tarasie w lesie :-)
potem Ci napiszę czy były smaczne.


_________________
psn

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 14:27 
 
Sobtainer napisał(a):
Nie chcę mi się, największa afera dotycząca gówna konsolowego które zostało spierdolone na PC a Ty jeszcze się pytasz o co chodzi :) poczytaj sobie na google, wystarczy że wpiszesz batman port afera


gówna PC-towego. Na konsolach gra działa bez zarzutu. PC-towy port został zlany jak prawie zawsze. Deal with it.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 14:31 
 
Deshroom napisał(a):
chyba bierzesz tostesteron w niedziele lol.

nie ma crashy i nie ma ścin, pisali że na początku klatki spadały do zera.

strasznie się rzucasz to idę zjeść pierogi na tarasie w lesie :-)
potem Ci napiszę czy były smaczne.


nie rzucam sie, to ze ty to tak odbierasz to mnie rybka. po prostu jak taki target jest ktory w 30 klatkach moze byc, to nie dziwie sie ze rynek gier wyglada jak wyglada. pamietaj tylko, zebys do tych pierogow łyknął również papke od warner bros i innych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 14:32 
 
kurde, naprawdę 30 fps do takiego batmana z konsoli to żaden kłopot dla mnie.
w bf4 jaram się 80-100fps na ultra bo w mp to się przydaje


_________________
psn

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 17:39 
 
Desh chodzi o to, że wszyscy są wkurwieni na batmana bo chcą grać powyżej 30 fps, a ty piszesz, że u Ciebie wszystko w porządku. Nie wiem może to zazdrość, albo może zlewasz na to, bo gra ci chodzi ok, co nie zmienia faktu, że przycięli ostro w chuja i gra jest zjebana na PC.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 17:45 
 
Kelebglin napisał(a):
Desh chodzi o to, że wszyscy są wkurwieni na batmana bo chcą grać powyżej 30 fps, a ty piszesz, że u Ciebie wszystko w porządku. Nie wiem może to zazdrość, albo może zlewasz na to, bo gra ci chodzi ok, co nie zmienia faktu, że przycięli ostro w chuja i gra jest zjebana na PC.

Ciekawe czy naprawią, bo port Mortal Kombat X jest nadal zjebany a minęły 3 miechy od premiery. Po najnowszym patchu gra ludziom crashuje jak szalona. Masakra.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lip 2015, 19:08 
 
Kelebglin napisał(a):
Desh chodzi o to, że wszyscy są wkurwieni na batmana bo chcą grać powyżej 30 fps, a ty piszesz, że u Ciebie wszystko w porządku. Nie wiem może to zazdrość, albo może zlewasz na to, bo gra ci chodzi ok, co nie zmienia faktu, że przycięli ostro w chuja i gra jest zjebana na PC.
Gra była za darmo, a grałem na laptopie w wiedzmina 35fps i naprawdę w takich grach to dla mnie bez znaczenia.
widzę różnice ale w fpsach.

Peace


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2015, 10:57 
 
Desh chodzi o to, że wielu ludziom gra po prostu nie działa tak jak powinna. Mi się wyliła chyba z 7 razy zanim w ogóle doleciałem do Gordona. Do tej często wczytują się low res tekstury i stutteting podczas jazdy batmobilem. Nie mówiąc o tym, że gra potrafi zjeźć każdy ram i vram jak mi do dyspozycji. Trudno powiedzieć czemu jednym tak się dzieje a innym nie ale to fakt. Kumpel ma 970 i na początku przez pierwsze parę godzin było ok a potem zaczeło się pierdolić.

Nie mówiąc o tym, że np brakowało SSAO, efektów deszczu i ogólnie port był tragiczny do tego stopnia, że grę wycofano ze sklepów. Także coś było/jest na rzeczy :)

Do tego babole w stylu wciśnij trójkąt a masz np pada od xbox albo grasz na klawce etc.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 769, 770, 771, 772, 773, 774, 775 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.