mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 09:16 
Cytuj  
Jak obronić się przed Korsarzami? Chłopakami z plecaczkami u terran są w chuj wkurzający mając jedynie zealotów bez upa


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 09:18 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jak obronić się przed Korsarzami? Chłopakami z plecaczkami u terran są w chuj wkurzający mając jedynie zealotów bez upa

Uciekać probami ;p i miec stalkery. Przynajmniej jednego. Jak obaj dobrze mikrujecie to zet dopadajacy reaper jest kwestia popełniania błedu przez reapera.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 09:22 
Cytuj  
zaelotami nie dogonisz reaperow. chyba, ze masz juz charge, wtedy idzie latwo.
jedynym wyjsciem sa stalkery albo para cannonow kolo probow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 10:10 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jak obronić się przed Korsarzami? Chłopakami z plecaczkami u terran są w chuj wkurzający mając jedynie zealotów bez upa


Ta sama akcja, pusc jedngo/dwoch zealotow patrolujacych klify. Jak zobaczysz reaperow to sami sie na nich rzuca, dodatkowo ustaw jednego przy probach ktory zwyczajnie dobije tych ktorzy zostali juz dziabnieci przy skoku na klif.

Forge to jest mus, dzieki temu masz dzialka ktore oplaca sie postawic jeden/dwa przy bazie (chociaz ja osobiscie ten temat olewam i blokuje wejscie do bazy).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 10:13 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Jak obronić się przed Korsarzami? Chłopakami z plecaczkami u terran są w chuj wkurzający mając jedynie zealotów bez upa

korsarz=reaper? :D

ogolnie na terrana prawie zawsze szybki core i 1 stalker asap na chrono booscie, chyba, ze wyscoutujesz ze nie ma potrzeby i odpuscisz tego stalkera. terran moze sie wbic 30 sekund przed pierwszym stalkerem jak zrobi reaper rusha, wiec trzeba go gonic tym jednym zealotem i ratowac proby jak sie da w tym czasie ;p

canony na reaperow to sredni pomysl


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur


Ostatnio edytowano 4 maja 2010, 10:14 przez gufnowapnjasz, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 10:14 
Cytuj  
Zalamany troche moimi wynikami w 2v2 wrocilem do 1v1 terrami, zagralem 3 gry i 3 wygrane po cheesach i masowym budowaniem marinsow tuz pod baza przeciwnika... imo troche to jest przegiete i nie do konca satysfakcjonujace, ale z drugiej inaczej atm wygrac nie moge, wychodzi moje niedoswiadczenie w rtsach...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 10:36 
Cytuj  
Starcraft_PL @ Twitter:
Cytuj:
StarCraft II: Wings of Liberty trafi do sklepów 27 lipca 2010 roku!


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 maja 2010, 10:36 przez Varenthin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 10:36 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
MagPS napisał(a):
Jak obronić się przed Korsarzami? Chłopakami z plecaczkami u terran są w chuj wkurzający mając jedynie zealotów bez upa


Ta sama akcja, pusc jedngo/dwoch zealotow patrolujacych klify. Jak zobaczysz reaperow to sami sie na nich rzuca, dodatkowo ustaw jednego przy probach ktory zwyczajnie dobije tych ktorzy zostali juz dziabnieci przy skoku na klif.

Forge to jest mus, dzieki temu masz dzialka ktore oplaca sie postawic jeden/dwa przy bazie (chociaz ja osobiscie ten temat olewam i blokuje wejscie do bazy).

Ta i potem masz banshee rush ;p. Trzeba miec detectory w bazie.
Cytuj:
Zalamany troche moimi wynikami w 2v2 wrocilem do 1v1 terrami, zagralem 3 gry i 3 wygrane po cheesach i masowym budowaniem marinsow tuz pod baza przeciwnika... imo troche to jest przegiete i nie do konca satysfakcjonujace, ale z drugiej inaczej atm wygrac nie moge, wychodzi moje niedoswiadczenie w rtsach...

Przegiete to było jak mnie prot w 2v2 pojechał turretami..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 11:14 
Cytuj  
Sou napisał(a):
100 lat to najwyzsza pora na brood lordy a wtedy wiekszosc noobow papa ; ]

mialem z 5 blood lordow juz... ale mial hmm to fruwajace cos i zestrzelil mi czesc ;p niestety te bloodlordy mialem bez hydr wtedy...

przeciwko tossowi to lubie grac. Ale terran mnie mega irytuje, bo to za dlugo trwa ;p


_________________
.


Ostatnio edytowano 4 maja 2010, 11:19 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 11:18 
Cytuj  
Guides, setups, build orders i inne help leży na google TONY, wystarczy poszukać.

Wszystko zależy w co idziesz oraz co ważniejsze - czego się spodziewasz.

Nie ma idealnej recepty chociaż ja w 80% pierwsze minuty gry z reguły gram tak samo. Nie jestem pr0 playerem ani na mega gimbusów jeszcze nie trafiam więc milisekduny czy sekundy mnie nie zbawiają.

No chyba, że widzę jak Terrek z początku idzie w Reapery to zamiast Zealotów od razu robię Stalkery.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 11:34 
Cytuj  
ta jest pelno guidow, jedyne czego szukam to informacje o mozlwiych kontrach zerga na jednostki przeciwnika. O terkach pelno jest takiego czegos.

Np. przeciwko stalkerom to hmm speedlingi i hydrasy beda dobre? W sumie to upgradowane lingi nie sa dobre na wszystkie ground units protosa poza zealotem? ;p


_________________
.

PostNapisane: 4 maja 2010, 12:32 
Cytuj  
Stalkery< roache

Speedlingi też będą dobrą kontrą, ale na SAME stalkery bez zetów, a to się rzadko zdarza w PvZ. ;]

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 12:48 
Cytuj  
W lepszych grach sie w ogole armie bez mieszania nie zdarzaja;) Stalkety najlepiej otaczac lingami, jak sa zealoty to zmieszanie lingow z mutaliskami bedzie bezcenne;] Jak protos z kolei bedzie mial sentries to mutaliski padna itd itp ;)


Znow polece dwa ponizsze kanaly:
http://www.youtube.com/user/HDstarcraft
http://www.youtube.com/user/HuskyStarcraft

Warto poswiecic te kilkadziesiat min dziennie na obejrzenie repkow a nie granie; ) Kolesie sa coraz lepsi i bardzo dobrze przewiduja "co zaraz powinien zrobic gracz". Mozna sie z tego wiele nauczyc wlascnie dzieki takim "X zauwazyl roache, albo zaraz da techlab do baraku albo ma po grze" itd.


Husky testuje tez umsy ( juz 3 ) wiec mozna tez sobie dla rozrywki poogladac co gracze powymyslali :) IMO z tych UMSow to jeszcze wiele "mini gier" powstanie pod SC2 o_O
Do


_________________
Obrazek

PostNapisane: 4 maja 2010, 13:43 
Cytuj  
Cytuj:
W lepszych grach sie w ogole armie bez mieszania nie zdarzaja;)


Mapa jest duża, a bramki są dwie. ;]

Sytuacji jest mnóstwo, a kontry są uniwersalne, więc może się zdarzyć, że po walce main force zostaną naszemu przeciwnikowi stalkery/sentry bez obstawy itd,itp.

Im dłużej gram w sc2 tym bardziej mi to przypomina w3, chyba to nie będzie tak dobra gra jak sc:bw.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 15:41 
Cytuj  
Gosugamer napisał(a):
Cytuj:
W lepszych grach sie w ogole armie bez mieszania nie zdarzaja;)


Mapa jest duża, a bramki są dwie. ;]

Sytuacji jest mnóstwo, a kontry są uniwersalne, więc może się zdarzyć, że po walce main force zostaną naszemu przeciwnikowi stalkery/sentry bez obstawy itd,itp.

Im dłużej gram w sc2 tym bardziej mi to przypomina w3, chyba to nie będzie tak dobra gra jak sc:bw.


IMO to juz jest tak dobra gra jak SC:BW :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 15:50 
Cytuj  
ja mam troche wrazenie, ze grafa jest malo przejrzysta ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 18:02 
Cytuj  
Na poczatku tez mialem takie wrazenie. Po kilkudzesieciu grach wszystko jest jasne i przejrzyste.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 18:36 
Cytuj  
premiera 27 lipca

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 19:59 
Cytuj  
http://paste2.org/p/809025

Nie wiem czy jeszcze jakieś wolne zostały. Wątpię :)

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2010, 20:57 
Cytuj  
http://www.sc2rc.com/index.php/replay/show/3561

hyhy Demuslim pwnt! kind of...
Szkoda że byliśmy z noisem tak pijani :D


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.