mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 lut 2010, 16:47 
Cytuj  
A to nie jest tak, że po przerobieniu, przy pierwszym połączeniu z Live dostajesz bana?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 12 lut 2010, 18:25 
Cytuj  
tak, dlatego ponad 50% polskich konsol jest zbanowane :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 lut 2010, 19:08 
Cytuj  
Więc powinno M$ zależeć na wprowadzeniu Live. Przynajmniej dla części przerabiających to byłby argument żeby posiadać legalny sprzęt.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 00:40 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Więc powinno M$ zależeć na wprowadzeniu Live. Przynajmniej dla części przerabiających to byłby argument żeby posiadać legalny sprzęt.


Dokladnie. Ale o wiele lepiej i wygodniej jest powiedziec "nie zrobimy NIC bo sytuacje jest "XXX" bo i tak zarabiamy "111", niz: "zrobimy to, to i to aby sytuacja zmienila sie z "XXX" na "YYY" i wtedy mozemy zarobic "222".

Pozatym:

"Nie dziwie sie, ze MS kladzie laske na nasz rynek, gdzie piractwo siega 60% softu. Niestety cierpia na tym ludzie palcacy za gry."

Sa kraje w EU o podobnym co w PL odsetku piractwa i jest w nich oficjalnie LIVE. Nie chce mi sie teraz szukac linkow bo jest pozno juz ale cos mi sie paleta po mozgu min. Portugalia lub Hiszpania a spoza EU chyba Indie.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 02:00 
Cytuj  
Brak live nie jest kwestia piractwa tylko podejścia do tematu korporacji zarządzanej "excelowo".
Masa ludzi się strasznie podnieca tym czy live będzie w PL czy nie i traktuje to jakby ktoś w MS postanowił zrobić mu osobiście krzywdę (albo odbierają to jako "olewanie" klienta).
A najprawdodobniej to kwestia tego, że jakaś biurwa zdecydowała, że nie da etatów na kolejne kraje "bo jest recesja" i jest (na razie) pozamiatane.
Za jakiś czas przyjdzie nowa miotła, która stwierdzi, że trzeba stawiać live gdzie się da "bo teraz jest czas na rozwój" i wtedy odpalą tą usługę nawet na wyspach owczych.
I nie będzie na to miał wplywu poziom piractwa czy sprzedaży konsol w danym kraju - po prostu taki jest "urok" dużych firm.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 02:15 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wiadomo, ze sie zgadzaja bo pirat nie ma zadnej wiarygodnosci. Tylko dziwnym trafem nazywaja sie kontr-akcja. Nie dziwie sie, ze MS kladzie laske na nasz rynek, gdzie piractwo siega 60% softu. Niestety cierpia na tym ludzie palcacy za gry.

Rotfl, to chyba nie tak działa ;) Usługę wprowadza się po to, żeby była pełna usługa i żeby ludzi decydujących się na przeróbkę było mniej. No ale jeśli konsola przerobiona ma takie same usługi jak konsola nieprzerobiona (czyt. nie ma ich) to decyzja jest prosta. Nikt nie lubi być nazywany złodziejem, nawet złodziej i akcja M$ jest pięknym failem. Nie wiem co za kretyn to wymyślił, ale z marketingiem to ma niewiele wspólnego. Nie sprzedaje się produktu obrażając potencjalnych nabywców.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 18:18 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wiadomo, ze sie zgadzaja bo pirat nie ma zadnej wiarygodnosci. Tylko dziwnym trafem nazywaja sie kontr-akcja. Nie dziwie sie, ze MS kladzie laske na nasz rynek, gdzie piractwo siega 60% softu. Niestety cierpia na tym ludzie palcacy za gry.

Rotfl, to chyba nie tak działa ;) Usługę wprowadza się po to, żeby była pełna usługa i żeby ludzi decydujących się na przeróbkę było mniej. No ale jeśli konsola przerobiona ma takie same usługi jak konsola nieprzerobiona (czyt. nie ma ich) to decyzja jest prosta. Nikt nie lubi być nazywany złodziejem, nawet złodziej i akcja M$ jest pięknym failem. Nie wiem co za kretyn to wymyślił, ale z marketingiem to ma niewiele wspólnego. Nie sprzedaje się produktu obrażając potencjalnych nabywców.

Usluge wprowadza sie zeby zarobic. Live z Polski jest dostepny, nie ma wsparcia po prostu. Widac przekalkulowali, ze sie nie oplaca inwestowac w kraju gdzie wiekszosc kradnie gry. Sony zarabia na licencji za sprzedane tytule, a nie na konsolach, podejrzewam ze u MS jest podobnie. Zlodziej nie lubi byc nazywany po imieniu? Nie przestanie piracic. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 19:09 
Cytuj  
sony jakos nie ma problemu z udostepnieniem uslugi live w polsce.
a przy takim podejsciu raczej ms nie przekonuje nikogo, ze warto miec nie przerobiona konsole.
i prawda jest taka, ze biorac pod uwage rozwiazania w ms, z live praktycznie nie korzystalem. za to z pss i innych uslug bardzo czesto.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 19:41 
Cytuj  
roball napisał(a):
Once upon a time, Alan Wake was a game coming for both the PC and Xbox 360. Then mention of the PC version began to simply disappear, culminating in the final announcement yesterday that the game's for the 360 only


WoW, z tego co pamietam to samo było z ME1 :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 lut 2010, 22:09 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
SwenG napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wiadomo, ze sie zgadzaja bo pirat nie ma zadnej wiarygodnosci. Tylko dziwnym trafem nazywaja sie kontr-akcja. Nie dziwie sie, ze MS kladzie laske na nasz rynek, gdzie piractwo siega 60% softu. Niestety cierpia na tym ludzie palcacy za gry.

Rotfl, to chyba nie tak działa ;) Usługę wprowadza się po to, żeby była pełna usługa i żeby ludzi decydujących się na przeróbkę było mniej. No ale jeśli konsola przerobiona ma takie same usługi jak konsola nieprzerobiona (czyt. nie ma ich) to decyzja jest prosta. Nikt nie lubi być nazywany złodziejem, nawet złodziej i akcja M$ jest pięknym failem. Nie wiem co za kretyn to wymyślił, ale z marketingiem to ma niewiele wspólnego. Nie sprzedaje się produktu obrażając potencjalnych nabywców.

Usluge wprowadza sie zeby zarobic. Live z Polski jest dostepny, nie ma wsparcia po prostu. Widac przekalkulowali, ze sie nie oplaca inwestowac w kraju gdzie wiekszosc kradnie gry. Sony zarabia na licencji za sprzedane tytule, a nie na konsolach, podejrzewam ze u MS jest podobnie. Zlodziej nie lubi byc nazywany po imieniu? Nie przestanie piracic. ;)


Tylko szkoda ze zadna wielka inwestycja nie jest potrzebna wiec nie ma szans zeby MS nie zarobil. Problem tkwi w tym ze taka korporacja sie po ochlapy nie schyla.
A samo piractwo ma znikomy wplyw na wynik finansowy wydawcy co wiemy nie od dzis.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 09:50 
Cytuj  
jaka wersje konsoli najbardziej oplaca sie kupic? kupienie uzywanego sprzetu na allegro ma sens?


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 10:06 
Cytuj  
osobiście, też kiedyś się zastanawiałem nad kupnem, i na pewno bym nie ryzykował z używanym egzemplarzem. Zaliczenie bana przy następnej fali jest dosyć prawdopodobne - szczególnie w PL ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 10:08 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
jaka wersje konsoli najbardziej oplaca sie kupic? kupienie uzywanego sprzetu na allegro ma sens?

Po lekturze tego threadu to przerobiony X360. :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 10:16 
Cytuj  
na pewno nie kupuj od Ashtona ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 10:18 
Cytuj  
to moze sprecyzuje jak widze to moje "uzytkowanie konsoli" - single player gierki, ew. z coopem. nie interesuje mnie granie w fps po sieci ;)
chodzi mi o to, czy np. jest sens wydawania kasy na wersje elite (mega avans kusi mnie elite z ME2,Lego Batman i Pure za 1199), czy w zupelnosci "wystarczy" arcade lub premium do takiego arcadowego grania? nie ma to byc moje domowe centrum rozrywki, nie bede z tego odpalal filmow, trzymal na tym zdjec, czy sluchal muzyki.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 10:23 
Cytuj  
no to nie ma sensu kupować tego pack-a.
Lego Batman i Pure to crapy. Lepiej kup samego X360 i dokup ME2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 10:39 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
to moze sprecyzuje jak widze to moje "uzytkowanie konsoli" - single player gierki, ew. z coopem. nie interesuje mnie granie w fps po sieci ;)

To kup za grosze zabanowana konsole :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 10:41 
Cytuj  
tylko sprawdz czy za banem nie poszla mozliwosc grania i instalowania gier na twardym dysku konsoli :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 11:01 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
tylko sprawdz czy za banem nie poszla mozliwosc grania i instalowania gier na twardym dysku konsoli :]

Właśnie patrzyłem na allegro i są ogłoszenia typu "zdejmowanie bana z twardego dysku".


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2010, 11:03 
Cytuj  
a jak wyglada uzywanie hdd na xboxie? do save starczy karta pamieci 256MB? przy zalozeniu,ze gra sie w 1-2 gry na raz max.
zastanawiam sie juz teraz po prostu,czy jest sens wydawania kasy na premium.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.