mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 03:07 
Cytuj  
Pada wstaje pada wstaje caly czas, poki devsi nie pozbeda sie memory leaku na serwerze to bedzie padac...

edit: btw, swieze patch notes...

GAME CONTENT:
Alloys can now be used to make tools.
Added many new resonance stones (death respawn points) to make post-death travel less onerous.
Crafting Machines: Many more added all around the game world.
Death: Now when you die, it picks a random stone within 500m of your location, or the closest one if none exists within that range.
Vine Snare now gives experience.
The fake newspaper is now gone.
Weapon trainers will no longer purchase things from you.
Upper the amount of gold merchants have and how often it replenishes.
Upped the probability of recipes spawning on NPC vendors. Dramatically increased the rates for saddles (and packs) and bows.
Increased the number of regions that will carry resources, but decreased the amount each one carries. This should make finding resources easier.
Greatly increased the number of props that spawn on vendors. With special consideration given to craft, gathering and other basic tools.
Ensured that monsters wont spawn around respawn points.

WORLD & GRAPHICS:
Some additional texture improvements to the human settlements (excluding Talus).
Shatterspire: The world building has been completely revamped. Textures improvements to come.
Elvan Lands: Purple mist and other effects.

CLIENT:
Terrain Tessellation: allows the resources dedicated to the terrain geometry to be controlled. Lower end CPUs especially may want to dial this down. This can be done by doing the following: preference -> display -> advanced -> terrain.
Refresh Rates Selectable on login panel. For those having trouble running in fullscreen, a manual selection of refresh rates is now available. This is not available in game yet.
Refinement of the video card capability check.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 03:28 
Cytuj  
i kolejny down :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 11:18 
Cytuj  
Mam problem z odpaleniem WISHa! Odpalam program, jest inicjalizacja grafy, dźwięku (fajna muzyczka) i potem stoi przy inicjalizacji wyboru postaci... Wyłącza mi się monitor i oprócz muzzyczki nic się nie dzieje, przestaje czytać z HDD. Jak przejde na inny program (ALT+TAB) albo nacisne WIN to monitor się włącza a ekran wisha (zminimalizowany) stoi cały czas na wyborze postaci. Czekam, czekam i nie mogę wybrać/wykreować postaci mimo że servery są online.
Czy ktoś się spotkał z takim problemem? Jeżeli tak to proszę o rozwiązanie problemu :-)

Pozdrawiam.

EDIT: Już jest OK, reinstalka pomogła... Mój nick: Tkacz

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 13:44 
Cytuj  
Wywalilo mnie przed chwila... sorrki Temp ze tak znikanlem ale nie mam sily sie znowu logowac zeby =/


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 15:11 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
Wywalilo mnie przed chwila... sorrki Temp ze tak znikanlem ale nie mam sily sie znowu logowac zeby =/


Np rozumiem cie bardzo dobrze :<. Ja sobie pouderzam jeszcze w kamyki ...

EDIT: FFS niech ktos dobry mi powie gdzie kupic siodlo :<. Od 2h bujam sie z kucykiem i nic. Dobra rada dla niewiedzacych, nie da sie objuczyc kucyka saddlebag :< ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 17:51 
Cytuj  
Jestem pod wielkim wrazeniem - ta gra jest super :D

Gram juz 2-3 dni i dalej oczom nie wierze

Tylko te lagi i ciagle "upadki" servera mnie zniechecaja :(

PS. Dlaczego jak kupile "recepte" od drwala nie moge jej zapamietac (skozystac) ??


_________________
Obrazek

Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 19:01 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Zematis napisał(a):
Wywalilo mnie przed chwila... sorrki Temp ze tak znikanlem ale nie mam sily sie znowu logowac zeby =/


Np rozumiem cie bardzo dobrze :<. Ja sobie pouderzam jeszcze w kamyki ...

EDIT: FFS niech ktos dobry mi powie gdzie kupic siodlo :<. Od 2h bujam sie z kucykiem i nic. Dobra rada dla niewiedzacych, nie da sie objuczyc kucyka saddlebag :< ...

T.

Ja kupilem swoje w grym u stablemastera ;)

BTW za 2h bedzie patch w tej chwili wszystko jest zbugowane... =p


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 19:22 
Cytuj  
Thx Zemantis. Sprawdze. Nie polecam na start miasta Merriton. Ludzi jest tyle, ze vendorom brakuje towaru i pieniedzy. Kupno osla graniczy z cudem, a o siodle mozna zapomniec. Czas emigrowac :< ...

T.

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 19:53 
Cytuj  
dorwac siodla albo saddlebags graniczy z cudem prawie wszedzie :)
Campton moze masz juz za duzo recept zapamietanych . Na poczatku mozna zapamietac 3 chyba . (3 albo 6)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 19:57 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
dorwac siodla albo saddlebags graniczy z cudem prawie wszedzie :)
Campton moze masz juz za duzo recept zapamietanych . Na poczatku mozna zapamietac 3 chyba . (3 albo 6)

Mowie idzicie do grym, tam stablemaster jest zbugowany i nie mozna wyprowadzic zwierzat z tego domku.
A siodel to bylo pare tysiecy jak kupowalem swoje =p

W grym w ogole jest pusto ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 20:10 
Cytuj  
Kupilem siodlo od gracza za 800gp. Pewnie przeplacilem 6x ale sytuacja spienila mnie maxymalnie i musialem zakupic jedno przed padem :P ...

P.S. Mom look Im ridding a pony :P ...

T.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 20:21 
Cytuj  
Nie torby chodza po 500-600 u vendorow a siodla za 800-900 iirc


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 20:25 
Cytuj  
jak komus pet nie bedzie chcial wyjsc ze stajni zrobcie release i retame go .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 20:35 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
jak komus pet nie bedzie chcial wyjsc ze stajni zrobcie release i retame go .

I tak w kolo macieja =p

Kupny pet, to tylko oddac go stablemastera za 74gp i potem pobrac znowu ;)

BTW ten bug to chyba tylko w grym funkcjonuje.


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 20:53 
Cytuj  
zobaczymy co bedzie po patchu o 24 :) moze w koncu naprawia maszyny do craftu :)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 20:57 
Cytuj  
Patch sie skonczy godzine pozniej o 1am ;)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 21:20 
Cytuj  
no nic to teraz sobie pospie a potem bede mogl grac :P


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 22:38 
Cytuj  
Fajny ten kucyk tylko szkoda, ze nie mozna walczyc na nim. Trzeba zeskoczyc i na piechote kasowac moby. Bycmoze to zmienia bo petycja juz byla ...

T.

*

Posty: 74
Dołączył(a): 28.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 23:22 
Cytuj  
Sporo osob rzuca sie o jakies bardziej rozbudowane PvP juz kilka topicow osiagnelo niezla dlugosc, moze jest jakas szansa...

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 6 sty 2005, 23:49 
Cytuj  
bo to kucyk .. Ten konik za 2k jest taki ze mozna na nim walczyc ponoc ...ale on wymaga wiekszego tame skill .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.