mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 09:37 
Cytuj  
o boze, ale oni sa straszni " congrats to all who got invites" a mysla pewnie " jak ja was kurwa wszystkich nienawidze!".

Poza tym powiedzenie, ze US juz gra, to mala przesada. To ze 100 osob dostalo beta invite to jeszcze nie znaczy, ze sie beta na serio rozkrecila.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 09:44 
Cytuj  
wiesz ta gra to typowo pod Amerykanow tworzona , mlotek tam jest druga religia zaraz po hamburgerach :) , i glownie przez pryzmat ich gustow bedzie tworzona bo oni beda glownymi zywicielami tego mmoga :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2007, 11:37 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
wiesz ta gra to typowo pod Amerykanow tworzona , mlotek tam jest druga religia zaraz po hamburgerach :) , i glownie przez pryzmat ich gustow bedzie tworzona bo oni beda glownymi zywicielami tego mmoga :)


ooouuuch .....znaczy wszędzie będą stać budki in-game "HOT ROLLED GOBLINS " , "HUMANBURGERS" , "FRIED ORCS" ect :/

Ale fakt że w Polsce nadal młotek , ogólnie systemy bitewne / RPG to nadal jest społeczność niszowa.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 15:52 
Cytuj  
Shadow Warriorzy dla High a Korsarze dla Dark Elfów. Narazie nieoficjalnie.

Cytuj:
I did get to speak with Mark Jacobs for a few minutes. Most of the conversation was rehashing of everything that most of the followers of WAR already know. He did confirm that come about August there will be a huge push of information and that includes High Elf / Dark Elf information. We did speak for a few minutes about the High Elves and Mark said that he sees the Elf pairing as the most important of all the racial pairings, but other than that he refused to give out any more information about those with pointy ears. Oh, but he did confirm the “slip-ups” in the last pod-cast about the Shadow Warriors and Corsairs


I jeszcze nowe filmiki z Baltimore Games day
http://war.warcry.com/news/view/73393-Baltimore-Games-Day-Warhammer-Online-Videos

I jeszcze Witch Hunter
http://www.youtube.com/watch?v=O5MCuBwcqSs&NR=1

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2007, 16:50 
Cytuj  
ej wyjebanie wyglada ten witch hunter :-/

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2007, 19:08 
Cytuj  
trochę śmieszny ma kapelusz, ale w sumie stylowy


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 02:42 
Cytuj  
Czerwcowy newsletter już jest.

btw. Blizzard tylko może się uczyć jak projektować broń :)

http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/newsletter/2007_06/EmpWP_04.jpg

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 13:08 
Cytuj  
Po WHO doskonale widać jak wiekszosc gier fantasy proboje nieudolnie nasladowac styl Warhammera :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 20:10 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Czerwcowy newsletter już jest.

btw. Blizzard tylko może się uczyć jak projektować broń :)

http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/media/newsletter/2007_06/EmpWP_04.jpg


Tylko ze blizzard robi warcrafta a nie warhammera. Nie wiem skad ludzie sobie ubzdurali ze wow musi byc realistyczny i grim & necro tak jak WAR.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 20:24 
Cytuj  
tym bardziej ze jak narazie to cala reszta moze sie uczyc od blizzarda jak sie robi mmoga ktory robi duze pieniadze :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 20:58 
Cytuj  
Cytuj:
Tylko ze blizzard robi warcrafta a nie warhammera.


A co mnie to obchodzi ? Była to tylko subiektywna ocena designu broni, a nie to że "realistyczne grim & necro" jest cool i wow też ma być.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 21:01 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Tylko ze blizzard robi warcrafta a nie warhammera.


A co mnie to obchodzi ? Była to tylko subiektywna ocena designu broni, a nie to że "realistyczne grim & necro" jest cool i wow też ma być.


nie widze nic w tej broni specjalnego, wrecz przeciwnie, to jakies dno :X


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 21:36 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Tylko ze blizzard robi warcrafta a nie warhammera. Nie wiem skad ludzie sobie ubzdurali ze wow musi byc realistyczny i grim & necro tak jak WAR.


Tak, tylko ze pierwotnie Warcraft byl mniejsza lub wieksza kalka WH. Mam tu na mysli szczegolnie czesc pierwsza i druga. Pozniej Warcraft wyksztalcil swoj specyficzny styl.

Swoja droga szkoda, ze w TBC Blizzowi skonczyly sie pomysly na bron. Prawie nic mi sie tam nie podobalo ;) No moze poza fistami niektorymi ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 21:37 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
Dana napisał(a):
Cytuj:
Tylko ze blizzard robi warcrafta a nie warhammera.


A co mnie to obchodzi ? Była to tylko subiektywna ocena designu broni, a nie to że "realistyczne grim & necro" jest cool i wow też ma być.


nie widze nic w tej broni specjalnego, wrecz przeciwnie, to jakies dno :X


No i dobrze, każdy ma swoje gusta. Wpierdol nie dostaniesz za to że ci się nie podoba :)

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2007, 21:40 
Cytuj  
Dana napisał(a):

No i dobrze, każdy ma swoje gusta. Wpierdol nie dostaniesz za to że ci się nie podoba :)


Hehe :) Ale to nie tylko kwestia gustu. Od tego miecza bije 'imperialny klimat'. Jak ktos go nie czuje to miecz rzeczywiscie moze wydawac sie sredni :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 175 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.