mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2009, 20:52 
Cytuj  
Spróbuj "formatu" konsoli, ten błąd to nie zawsze czytnik.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sie 2009, 21:01 
Cytuj  
reset już zrobiłem - dalej to samo.
format tzn.? Mam sformatować HDD? 36 pozycji z PSN do ponownego zassania? :cry:

W sumie i tak jestem w dosyć komfortowej sytuacji bo przy kupnie konsoli za jakieś 20F dałem się naciągnąć na "continues play" czy rozszerzoną gwarancję na 3 lata i wymianę konsoli na nową od ręki.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2009, 22:47 
Cytuj  
o a teraz mareczkowi sie zepsulo ps3 ? a podobno to xbox czesto pada a produkty sony sie nie psuja...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 08:06 
Cytuj  
Ashton statystycznie zawodność PS3 to 10%, Xbox 360 - 54,2%, Wii - poniżej 8%, fiatów 126p - 24%.

Jak ktoś ma pecha to i mu się kij basebollowy popsuje i to w drodze ze sklepu do domu (zawodność 0.0001%).

A konsola mi się jeszcze nie popsuła - po prostu mam padniętą płytę z grą do tego nową :/ A kupiłem grę ze 3 tygodnie i dawno temu posiałem paragon. Nauczka na przyszłość - po przyjściu ze sklepu: rozpakować i sprawdzić.

Ale z drugiej strony masz rację - cały czas się boję o to, że konsola może paść - 10% to wcale nie tak mało. Na szczęście w porównaniu z posiadaczami X360 i tak jestem w komfortowej sytuacji.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 08:33 
Cytuj  
masz, a w x'ach niby pada tyle % a jak widze jak pracuje moja konsola nawet sie nie obawiam zadnej awarii :) bardziej boje sie bana na live niz jakiejkolwiek awarii konsoli, no ale statystyka pewnie robiona na fanboiach ps3 i userach z kilkuletnimi konsolami :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 10:28 
Cytuj  
tak, Ashton na pewno, pewnie to spisek sony. Ale o rrodzie słyszał cały świat i nawet 5-letni dziecko bez problemu rozszyfruje ten skrót, natomiast o 8010514 słyszało kilka osób.

Sony nawet przekupiło google i wszystkie inne wyszukiwarki bo liczba wyszukanych fraz np. na google:
rrod - 734000
8010514 - 382

734000 >> 382 nie sądzisz?

Spisek albo cały internet został opanowany przez fanbojów PS3, których wg. statystyk (ale one przecież są niewiarygodne) jest jakieś 10mln mniej niż fanboji X360.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 11:15 
Cytuj  
ja pierdole ale trzeba byc glupim by fanbojowac tak jednej konsoli, wyszukiwac jakies dane w google, zeby to linknac ashtonowi, sry mark.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 13:30 
Cytuj  
a kiedyś było lub miało być śmieszne? Nie rozumiem po co Ashton tu w ogóle włazi.
A co do problemu to nowa płyta z grą była skopana. Właśnie kupiłem sobie drugi egzemplarz i śmiga.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 14:10 
Cytuj  
wierzysz statystykom neta? lol...

wpisz sobie borelioza i poczytaj , dowiesz sie takich zajebistych ciekawostek jak

- 75% kleszczy jest zarazonych i po ukaszeniu napewno prawie masz borelioze

- choroba jest tak straszna ze az nieuleczalna

- po kazdym ugryzieniu koniecznie musisz robic sobie testy (bakteriologiczne RPC , kosz ok 100 zl za jedno badanie)

jak myslisz komu zalezy na tej psychozie? , koncernom farmakologicznym
chociazby

serwisow ktore sie zajmuja "naprawa" rrodow namnozylo sie ostatnio jak grzybow , prosty rachunek- zakladaja x-clampy , koszt: srobki z tesco
cena za usluge to nawet do 150 zl

nikt nie mowi ze rroda nie ma , tak samo jak nikt nie mowi ze w ps3 nie pada BR , ale od czasow xenona sie sporo zmienilo i usterki w falconach czy jasperach sa rzadkie

normy mowia o 3-5% wadliwych egzemplarzy , w praktyce malo ktore urzadzenie to spelnia , nie tylko xbox

nie wiem gdzie wyczytales ta bzdure o 53% , no ale ok niech ci bedzie:)

mendol ma konsole z 2005 czy 2006 roku i nie ma z nia problemow , a wedlug tego co prorokuje wielki skarbiec wiedzy google to powinna mu jebnac juz dawno w twarz bo ma starego xenona w 90nm

LOL.marek.com


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 14:15 
Cytuj  
Ehehe, statystycznie to konsole się psują na 50%. Wszystkie. Albo się popsuje albo nie ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 14:58 
Cytuj  
Polak mial dwie konsole; jedna zgubil, druga zepsul.

Dlatego 50%


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 17:47 
Cytuj  
Ja to sie boje o PS3 Slim .Pierwsze slimy ps2 byly dosc mocno awaryjne - ja mialem 3 egemplarze i dopiero ten ostatni (nie pamietam nazwy kodowej) sie nie spierdzielil w sensie napedu .Boje sie z PS3 tez nie wszystko pojdzie tak jak nalezy a jednak troche sie napalilem bo swoja PS3 sprzedalem :/ (fail)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 17:50 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):

mendol ma konsole z 2005 czy 2006 roku i nie ma z nia problemow , a wedlug tego co prorokuje wielki skarbiec wiedzy google to powinna mu jebnac juz dawno w twarz bo ma starego xenona w 90nm

LOL.marek.com


:D
Rotfl, ale nie do mnie z tym Aldatha. Link jest gdzieś na polygamii, poszukaj i wysmaruj mail-a do tej firmy która przeprowadzała badania niech to sprawdzą 8)
No na 54% powinna już paść cholera, coś się nie zgadza....

to przeczekaj z rok zaboleq, po roku wyjdzie czy się psuje czy jest praktycznie niezawodna. Btw. dzisiaj byłem w hmv kupić nowe SW:FU, preordery na slima były już wyprzedane.

Kurcze, te Star Warsy są trudne, nie wiem dlaczego myślałem, że to będzie spacerek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 22:00 
Cytuj  
Statystycznie każdy żrący psychotropy jest pierdolnięty. Praktycznie również.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2009, 22:58 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Aldatha napisał(a):

mendol ma konsole z 2005 czy 2006 roku i nie ma z nia problemow , a wedlug tego co prorokuje wielki skarbiec wiedzy google to powinna mu jebnac juz dawno w twarz bo ma starego xenona w 90nm

LOL.marek.com


:D
Rotfl, ale nie do mnie z tym Aldatha. Link jest gdzieś na polygamii, poszukaj i wysmaruj mail-a do tej firmy która przeprowadzała badania niech to sprawdzą 8)
No na 54% powinna już paść cholera, coś się nie zgadza....

to przeczekaj z rok zaboleq, po roku wyjdzie czy się psuje czy jest praktycznie niezawodna. Btw. dzisiaj byłem w hmv kupić nowe SW:FU, preordery na slima były już wyprzedane.

Kurcze, te Star Warsy są trudne, nie wiem dlaczego myślałem, że to będzie spacerek.


lmao, jasne, dla ciebie to pewnie pokemony bylyby za trudne nawet :)

ty nie jestes przypadkeim jakis opozniony manualnie ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 08:29 
Cytuj  
Ashton wypierdalaj w końcu z tego wątku. Kiedyś chociaż byłeś śmieszny, teraz po prostu jesteś upierdliwy. Masz ignora u mnie na jakiś czas.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 14:07 
Cytuj  
wyglada na to ze trafilem w czuly punkt :)

anyway... niesamowicie sie przejalem ta informacja... mareczek dal mi ignore :((


teraz czekac az magpies i mendol wezma z niego przyklad i bede mial caly komplet rangerow :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2009, 23:16 
Cytuj  
marek ja nie mowie ze xbox jest niezawodny ale synetetyki jak testy polygami sa malo wymierne , ba opinie uzytkownikow xboxa ktory padl do konca tez nie sa wymierne

zeby ten test byl wymierny nalezaloby zbadac wplyw grania w gry z HDD na ogolna awaryjnosc (naped generuje sporo ciepla) , i rozpietosc czasowa uzytkowania falcona czy jaspera taka sama jak xenona , a na to ciut za wczesnie

Ps3 slim ma rzeczywiscie spore wziecie , ludzie sprzedaja starszy model by kupic sobie slima , mniejszy pobor pradu to jednak mniejszy pobor pradu, a tego ps3 jadlo calkiem sporo , no i latwiej wziasc zabawke i isc do kumpli , nie palcuje sie obudowa...generalnie wiekszosc plusow

nieco brzydsza jednak jest


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 08:32 
Cytuj  
wracajac do tematu:
http://www.youtube.com/watch?v=08FY7t5_soY
http://www.youtube.com/watch?v=R0-7SH6JYB0
http://www.youtube.com/watch?v=hju0pTslMYI
http://www.youtube.com/watch?v=FTZoiEXqGXQ


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 08:47 
Cytuj  
Aldatha nie chce mi się dyskutować na ten temat bo i tak do niczego to nie prowadzi. Fanboje MS będą do upadłego bronić X360 i mówić, że absolutnie się nie psuje, a badania jakiejś firmy na ten temat (link na polygamii - poszukaj sobie to nie były badania polygamii) olewać, lub wręcz pisać, że jak to nieprawda, mi się wcale nie psuje.
Nawet te 780 000 odnośników do "rrod" na googlach też pewnie o niczym nie świadczy, a nie nawet świadczy o tym, jak niezawodną maszynką jest X360 i że problem nie istnieje i absolutnie nikogo nie dotyka.
Dla mnie temat zamknięty i mnie nie przekonasz, ja raczej uwierzę tej firmie (nawet jak się pomyliła o te ~10%) niż w bredzenia Asstoona czy innego Eunucha (zresztą Eunuchowi konsola padła ale dalej jej broni i wciska wszystkim że jest niezawodna ;)

Nowe Sony PS3 nie ma absolutnie nic by sprzedawać starą i zamieniać na nową. Jebanie się z podmianą HDD-ka to zabawa na pół dnia (jak ktos ma ze 100GB danych). Sony trochę przesadziło z zabezpieczeniami jednak.

No i wczoraj przeszedłem SW:TFU - świetna gra. A na noc zostawiłem konsole i zassałem/zainstalowałem oba dodatki.

Ashton nie widzę co piszesz i mam to w dupie. Gdybym jeszcze nie wiedział, ŻE PISZESZ byłoby genialnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.