mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 11:57 
 
Na IGN Prototype dostal 7.5 Pomijajac sama ocene, to po przezczytaniu nasuwa sie obraz fajnej rozwalki, ktora znudzi sie po kilkunastu godzinach. W sumie to nie jest jakis zaskakujacy wniosek. Straszna bieda z grami ostatnio. W sumie w najblizszych miesiacach nic ciekawego nie wychodzi.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 12:03 
 
wersja na x jest juz od tygodnia na sieci, ale dopiero wczoraj byla premiera i zweryfikowane zostalo przez abgx360


edit: info dla tych co licza ze im podam linki do piratow... sciagam na zamknietych trackerach do ktorychtrzeba miec invite ;P

edit2: zreszta, to nie jest forum do wymiany linkow z piratami... tak wiec plz darujcie se pmy na forum i gg ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 14:12 
 
ashton masta pirat ... torrentowy aheehehheeh

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 14:21 
 
a przecież każdy wie że piratem piratów jest mendol

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 14:32 
 
nie pirace od 10 lat :p
poza tym chwalic sie torrentami to jak bujac sie po miescie ztunningowanym matizem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 14:38 
 
Mendol napisał(a):
nie pirace od 10 lat :p

A te wypalone gry na x360 (pisales pare razy) to byly kopie zapasowe oryginalow, ktore posiadasz? :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 15:32 
 
kurcze fajne to nawet ;)
Alien vs Predator
http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=435

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 15:59 
 
Mendol napisał(a):
nie pirace od 10 lat :p
poza tym chwalic sie torrentami to jak bujac sie po miescie ztunningowanym matizem.


chwalic sie ze kupuje tylko oryginaly od 10 lat to jak jazda 20 letnim BWM z przyciemnianymi szybami z naklejką NIKE na tylnej szybie 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 16:00 
 
Kenwood na golfie 2 rox

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 17:16 
 
fajne :) jak narazie naprawde niezle :)

"AW SHIT! THIS AIN'T HAPPENING ! IT'S FUCKIN IMPOSSIBLE! HE'S SUCKING IT DRY!"

reakcja marines jak alex zaczal wpierdalac huntera

http://www.youtube.com/watch?v=53rrT4lF-nU&fmt=22 - tutaj macie gameplay z pierwszej misji, po niej akcja skacze kilkanascie dni wstecz...

jak narazie z lekka boli sterowanie... nieraz kamera nienadaza, + ciezko z precyzyjnymi akcjami ;) jak np wspinasz sie na antene na czubku wierzowca...

nieraz czuje sie jakbym sterowal mysliwcem albo pojazdem a nie czlowiekiem ;) ale mimo wszystko nie jest zle :)


edit: nie tyle sie chwale co dostalem pmy z pytaniami o linki, a wiec mowie z gory by mnie nie dreczyli takimi pytaniami ludzie...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 17:52 
 
roball napisał(a):
Kurde nie wiem czy kupowac prototype, dlugo zajebiscie na to czekalem ale z tego co czytam w necie to nie wiem czy chce wydawac na to £.

ja zobacze na trialu jak gra bedzie wygladala - jak bedzie fajna i jakis content bedzie do niej potem dodawany + bedzie fun w pobieganiu sobie i porobieniu rozpierduchy zlewajac misje i fabułe (jak w gta) to juz na 100% :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 20:01 
 
imo fun lepszy zlewajac misje ;) powertripujesz ;)


ogolnie to poza misjami masz:

eventy - proste mini eventy, ktore sa oceniane, niektore odblokowuja skille, inne odblokowuja info, ale wszystkie daja xp.
od prostych time trialow, przez rzez na czas, na wpieprzeniu zolnierza i zdobyciu info na temat innych w okolicy, poczym ich wpieprzenie dla zdobycia skilli/info

web - jak znajdziesz sie w poblizu jakichs kolesi co maja ciekawe info, pojawiaja sie oni na minimapie, wpierdalasz ich i uzyskujesz jakis filmik dajacy wiecej swiatla na to co sie dzieje... sa to skrawki informacji.. jest ich kolo 200.. wiec znalezienie wszystkich i zlozenie tego w sens moze troche zajac ;) czesc tego typu info jest zdobywana w trakcie misji, czesc w trakcie eventow ;)

free roam... mozesz np wpierdolic i przebrac sie za zolnierza, poczym odwiedzic baze wojskowa ;) wpieprzyc np instruktora i poszerzyc swoje skille etc ;) albo wyeliminowac cala baze... za co dostajesz dodatkowy xp ;)

anyway... tutaj nawet w ciagu jednej z misji mozesz chcac niechcac niezly killcount miec... na misji gdzie musialem jechac czolgiem mialem kolo 300 zolnierzy i 300 cywili kill count :) a staralem sie nie robic za duzo zamieszania ;)

anyway, jak narazie niezly fun :) szkoda jednak ze niema multiplayera... gra dawalaby naprawde niezly fun w mp :)


ai miejscami troche brakuje... np zeskakujesz z budynku, robiac lekka dziure, niszczac drzewo i wozy dookola, poczym odchodzisz mijajac zolnierzy ktorzy biegna sprawdzic co sie stalo :)


z drugiej strony gra bylaby pewnie nie grywalna gdyby kazda pierdolka zwracala na ciebie uwage... wkoncu niema sensu isc po ulicy kiedy mozesz skakac po dachach, mniejszy ruch i w ogole szybciej :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 08:21 
 
oj, fajna ta gierka +bardzo dobrze chodzi z calkiem niezla grafika na nienajnowszych kompach (e2140@2,66,2GB RAM,GF9800GT 512MB SE).
poki co fun przedni, a jeszcze nie mam powersow z tym swordem,clawami itp.
szkoda tylko,ze widac, ze to gra robiona takze na kosnole i pojawily sie w nich "dodatkowe" (ofc nieobowiazkowe) misje z bieganiem po dachach i zaliczaniem waypoinotw itp - typowe konsolowe scierwo, mogli to sobie darowac na PC, albo dac chociaz opcje,aby wogole wylaczyc wyswietlanie takich misji.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 11:24 
 
te misje potem sa coraz ciekawsze ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 22:16 
 
Hmm nie wiem czemu ale nie widze w ogole postaci/tekstur w Prototype :| .Mam radka 3870 , najnowsze stery + Directx9c i qpa :| .

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 22:32 
 
Cashasty napisał(a):
Pograłem rano ze 2 godziny i powiem że mi się podoba ;]


Fakt faktem, sterowanie wiele pozostawia do życzenia, ale można się przyzwyczaić ;)

oj ja sie dzisiaj zagalopowalem podczas jednej z poczatkowych misji,w ktorej sie napierdala we wnetrzu - tak latalem przez pare minut po scianach tej hali, skakalem, bylem odrzucany itp, ze az mi sie niedobrze zrobilo (to sie nazywa chyba problem z blednikiem) od wielu lat nie mialem takich objawow grajac w jakas gre ;d

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2009, 23:32 
 
Nie wiem czemu obracanie kamery mycha u mnie jest jakies takie chujowe, raz wolno/raz szybko/raz nie lapie/przeskakuje - myslalem ze to moze komp nie wyrabia, podlaczam pada i galka jak obracam jest ok. Tylko nie lubie grac na padzie i qpa. Sama gra dosc.. hmm, sam nie wiem, na dzien dobry totalny chaos a pozniej o krok od chaosu. Mam nadzieje, ze bedzie tam cos ciekawego do roboty oprocz skakania i nawalania z piesci w czolgi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 14:55 
 
roball napisał(a):
Kupilem prototype i jestem poki co dosc mocno rozczarowany, sterowanie jest jakies malo responsive i poziom trudnosci skacze jak pojebany. Gram na normalu i wlasnie bylem w tej bazie wojskowej gdzie hunterzy wpadaja przez sufit i trzeba rozwalac zbiorniki na paliwo - jak tak wyglada poczatek gry na normalu to chyba zaraz zaczne grac na easy. Przeszedlem to ale podnoszenie broni jest dosc upierdliwe bo trzeba stac dokladnie nad rocket launcherem zeby go podniesc a to jest dosc trudne jak dookola ciebie lataja pojebane koksy ktore chca ci wsadzic.

potem juz jest znacznie latwiej imho, w wielu misjach az za bardzo wg mnie ;)
sama gra po dobrych paru h grania i przejscu wielu misji nie wydaje mi sie juz byc taka fajna, jak na poczatku, nie ma tu tak naprawde walk z przeciwnikiem, tylko sa egzekucje (az sie dziwie, ze dla achievment whores nie wymyslili achievmentow za zabicie 20typow jednym machnieciem bicza itp) ;)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 16:26 
 
jest achievment za zabicie 50 przeciwnikow w 5 sekund, wczoraj mialem...

jest tez achievment za zabicie x osob jednym machnieciem bicza

w tej bazie wojskowej jest rzeczywiscie z lekka ciezej niz w dalszych ale nie wcisniesz mi ze tak chujowo grasz by miec problemy na normalu ?


anyway, za eventy masz xp, jak ci ciezko to skup sie na eventach i rozwin postac


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 12 cze 2009, 19:55 
 
http://www.gametrailers.com/video/e3-09 ... -bad/51448 gra niszczy gameplayem, juz nie moge sie doczekac premiery


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.