mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 13:19 
 
Jakby ktoś zastanawiał się, jak prezentuje się Heroes VII to wklejam fragment wypowiedzi z reddita :

"Finally, let's go ahead and mention that this game is buggy as all hell. I personally have not experienced any crashes, freezes, or issues with the SP campaign. I HAVE, however, noticed a lot of incorrect unit behavior in battles. Do not take any perks relating to your warfare units right now, because they are very glitchy, and perks seem to make it worse. I've noticed gnoll hunters don't always do what they're supposed to, the treant's abilities don't seem to work at all, and effects that trigger on damage/unit kills will not trigger on the battle-ending attack (so vampires don't lifesteal if they end the battle by killing something, and Djinn won't provide mana to your hero). Units sometimes also get really excited and decide to ignore their move speed, allowing them to cover the entire tactical map. Similarly, heroes will sometimes get a second wind on the campaign map for no discernible reason. Also, the AI is just terrible, both tactically and strategically."

Z własnych doświadczeń mogę to potwierdzić. AI praktycznie nie występuje, przeciwnik wysyła wszystkie jednostki do przodu i to tyle. Niektóre czary nie działają tak jak powinny, nie mają animacji itd. Walki dają sporo mimo wszystko frajdy, ale ubisoft jak zwykle stanął na czele zadania, wydając zabugowane gówno. Może za kilkadziesiąt patchy wszystko będzie super, ale obecnie można sporo się powkurwiać.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 13:56 
 
H7 to gówniany gniot. Może połatają, a może nie. Ta sama ekipa robiła MMX Legacy. Mieli łatać , wydac kolejne dlc i całkowicie porzucili grę, bo ubi tak chciało (odcieli kasę). Z hirkami pewnie będzie podobnie, support przez 1-3 miechy, a później całujcie sie w 4 litery frajerzy. Całe szczeście, że kupiłem na price bugu w ubi za 48 zł z H3HD. W obecnej alfie te gra nie warta jest 50zł. To już Worlds of Magic jest dużo lepszą grą lol.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 14:34 
 
warhameron napisał(a):
H7 to gówniany gniot. Może połatają, a może nie. Ta sama ekipa robiła MMX Legacy. Mieli łatać , wydac kolejne dlc i całkowicie porzucili grę, bo ubi tak chciało (odcieli kasę). Z hirkami pewnie będzie podobnie, support przez 1-3 miechy, a później całujcie sie w 4 litery frajerzy. Całe szczeście, że kupiłem na price bugu w ubi za 48 zł z H3HD. W obecnej alfie te gra nie warta jest 50zł. To już Worlds of Magic jest dużo lepszą grą lol.

O właśnie zapodałbyś jakieś info odnośnie Worlds of Magic - widziałem na youtubie świeży filmik i wyglądało to całkiem nieźle :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 17:09 
 
Niby wyszedł ostatni patch do singla 1.2.5 Więcej łat/prac nad grą nie planują. Jedynie poprawki do multi. Sam nie grałem jeszcze z tym patche m, ale podobno jest to teraz grywalny tytuł (do MoM tej grze daleko, ale z tego co czytałem jest lepiej z nią niż z H7).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 paź 2015, 22:51 
 
Na steamie darmo przez weekend gierka Speedrunners. Mega fajna popierdolka, gdzie scigamy sie z innymi w 2d(bieg z przeszkodami i pwupami).


_________________
Abuchat.com/bettingnation - otwarta grupa non-profit dla entuzjastow esportowych.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 paź 2015, 20:03 
 
Filmik na temat Herosów 7
https://www.youtube.com/watch?v=74GRowG4SSc
Ogólnie to dno i rzeka mułu :/


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 14:50 
 
W ten weekend beta Battlefronta :) Preload na PC rusza w srode wieczorem (7GB) Can't wait :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 14:53 
 
Farin napisał(a):
Filmik na temat Herosów 7
https://www.youtube.com/watch?v=74GRowG4SSc
Ogólnie to dno i rzeka mułu :/


Dawno nie miałem okazji grać w coś tak niedopracowanego. Jak można wydać grę, gdzie nawet nie da się spokojnie ukończyć większości kampanii bo występują bugi. Nie wiem co mnie podkusiło, żeby dawać pieniądze tym skurwielom z Ubisoftu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 15:14 
 
"po wtopie z AC i Watch Dogs na pewno tego nie powtórzą" powiedziało wielu :D

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 15:52 
 
Kaban napisał(a):
Farin napisał(a):
Filmik na temat Herosów 7
https://www.youtube.com/watch?v=74GRowG4SSc
Ogólnie to dno i rzeka mułu :/


Dawno nie miałem okazji grać w coś tak niedopracowanego. Jak można wydać grę, gdzie nawet nie da się spokojnie ukończyć większości kampanii bo występują bugi. Nie wiem co mnie podkusiło, żeby dawać pieniądze tym skurwielom z Ubisoftu.

Twoja naiwność ? Zapewne z następną grą od nich będzie to samo i także ją kupisz. Ty już jesteś stracony :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 16:42 
 
Ja się zastanawiam jak można tak marnować taką markę. Przecież z HOMM mogliby zrobić markę sprzedającą się na miarę Total Warów, Civki, XCOM czy EU.

Widać skąpienie kasy na porządną deweloperkę i wypychanie taniego(w produkcji) śmiecia kupowaniego przez nostalgia nerdów musi być mocno opłacalne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 16:47 
 
Ja odpadłem praktycznie po zobaczeniu menu startowego na filmiku ;] Sorry, ale jesli uwalają sobie marke to nie można tego wspierać.
Jeśli im się zwróci, to za rok zrobią dokładnie to samo.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 17:45 
 
Nie pozostaje nic innego jak głosowac portfelem.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 17:54 
 
Drusek napisał(a):
Nie pozostaje nic innego jak głosowac portfelem.


Serio?


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 19:55 
 
sula napisał(a):
Widać skąpienie kasy na porządną deweloperkę i wypychanie taniego(w produkcji) śmiecia kupowaniego przez nostalgia nerdów musi być mocno opłacalne.

Co w przypadku tej serii teoretycznie nie powinno mieć racji bytu, skoro fani zawsze mogą odpalić trójkę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 20:14 
 
Cytuj:
W Battlefroncie nie znajdziemy przeglądarki serwerów, ale – jak obiecują autorzy – „gra zawsze połączy nas z serwerem, do którego mamy najlepszy ping”.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=10769


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 20:15 
 
Hahah, jaki fail.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 21:03 
 
Przypomnę tylko, że w starym bfie na konsolach też z tego co pamiętam nie było przeglądarki i jakoś dało się grać. Zobaczymy jak będzie open beta:)

P.S
Jest drugi event warhammera do 7 marca trwa bodajże. Klient dostał dużego updejta.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 21:57 
 
7 marca? :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 5 paź 2015, 22:17 
 
Dziś w końcu miałem czas pograć w Xenonauts ( community patch XE 0.33 + X-Division mod). Cud, miód i maliny 9,5/10.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 810, 811, 812, 813, 814, 815, 816 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.