mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2015, 15:22 
 
WinterS napisał(a):
bardzo fajna ta beta battlefront, dzięki niej dowiedziałem się, że ta gra jest chujowa i nie warto jej kupować

jak można zjebać tak balans tej mapy z AT-AT, no do chuja, rebele wpierdol 100%


No jak się jest noobem i nie wie jak zajebać AT-AT to tak jest :D. Talerzowe działko zjada jednym strzałem 5%. Snowspeederem można "związać" AT-AT jak w filmie i wtedy pada ale nie może mieć tarczy. Do tego orbital strike zjada chyba z 50% jak nie więcej. Problem polega na tym, że ludzie tego nie wiedzą i napierdalają z karabinów :). Jak się trafi ogarnięty team albo ludzie się nauczą to co innego. Przynajmniej jakieś wyzwanie jest.

Na bank będą mapy gdzie Imperium będzie się bronić.

Ja być może kupię jak zobaczę ile tych unlocków jest etc i jakie mapy dadzą. Poczekam też na pierwsze recenzje.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 paź 2015, 17:14 
 
raggnarok napisał(a):
Gram od wczoraj w Rebel Galaxy (jeszcze raz dzieki Piaskowy!) i gierka zgodnie z moimi oczekiwaniami jest na razie swietna!

Mi to wyglada na uproszczoną wersję "X".


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2015, 22:26 
 
chuja tam kupicie po recenzji, kupicie w preorderze i tyle :D. Ja osobiście odinstalowałem, klimat jest zajebisty, ale chyba poczekam na pełną wersję

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 paź 2015, 23:49 
 
Przysiadalem o 22 zrobic jedna misje w Rebel Galaxy, jest 00:46 :D Kurde, dawno sie tak dobrze nie bawilem. Wlasnie zaciukalem pirackiego lorda po 10minutowej walce - mega. Gra jest na razie zajebista. Po 8h polecam kupno z czystym sumieniem. Na klawie/myszce gra sie bardzo dobrze, optymalizacja tez zajebista. Trudno mi sie w tej grze do czegos przyczepic :)

A, i soundtrack jest mega. Zwykle na muze nie zwracam uwagi w grach, ale tu jest kapitalna - juz pierwszy kawalek po odpaleniu gry w glownym menu wskazuje, ze to bedzie kupa dobrej zabawy i od razu sie kojarzy z Firefly :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 04:27 
 
wodny napisał(a):
Arturnik napisał(a):
Wie ktoś która z tych TPP MOBA-Strzelanek wychodzi pierwsza? te paladins, overwatch battlecostam

Paladins - beta październik/listopad, klucz można zdobyć na kilka sposobów w tym kupując Founder's Packa
Overwatch - beta może w tym roku
Battleborn - pierwsze testy powinny być niedługo, ostatnio dostałem maila o NDA, pełna wersja w lutym


dzieki, z tych gier overwatch najpewniejsze, ale tez najwiekszy jest na to hype, a paladins wlasnie najwieksza niewiadoma, hi-rez juz skasowal 2 z 3 gier ktore preorderowalem, choc do Tribes podobno ma wrocic.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 09:29 
 
raggnarok napisał(a):
Przysiadalem o 22 zrobic jedna misje w Rebel Galaxy, jest 00:46 :D Kurde, dawno sie tak dobrze nie bawilem. Wlasnie zaciukalem pirackiego lorda po 10minutowej walce - mega. Gra jest na razie zajebista. Po 8h polecam kupno z czystym sumieniem. Na klawie/myszce gra sie bardzo dobrze, optymalizacja tez zajebista. Trudno mi sie w tej grze do czegos przyczepic :)

A, i soundtrack jest mega. Zwykle na muze nie zwracam uwagi w grach, ale tu jest kapitalna - juz pierwszy kawalek po odpaleniu gry w glownym menu wskazuje, ze to bedzie kupa dobrej zabawy i od razu sie kojarzy z Firefly :)


Do tego gra ma kosztować tylko $20.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 22:24 
 
Im dłużej gram w Battlefronta tym bardziej mi się podoba.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 22:28 
 
zaboleq napisał(a):
Im dłużej gram w Battlefronta tym bardziej mi się podoba.

Z jednej strony gra jest prymitywna jak konstrukcja cepa... Z drugiej strony klimat Star Wars wylewa sie tej gry do tego stopnia ze mozna utonąć.
A jeszcze jak sie w tle włączy Imperial March, Duel of the Fates, Battle of the heroes i Battle Of Endor to juz wogole..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 22:52 
 
Właśnie to samo miałem napisać. Gram od 3h i bawię się zajebiście.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2015, 22:56 
 
zaboleq napisał(a):
WinterS napisał(a):
bardzo fajna ta beta battlefront, dzięki niej dowiedziałem się, że ta gra jest chujowa i nie warto jej kupować

jak można zjebać tak balans tej mapy z AT-AT, no do chuja, rebele wpierdol 100%


No jak się jest noobem i nie wie jak zajebać AT-AT to tak jest :D. Talerzowe działko zjada jednym strzałem 5%. Snowspeederem można "związać" AT-AT jak w filmie i wtedy pada ale nie może mieć tarczy. Do tego orbital strike zjada chyba z 50% jak nie więcej. Problem polega na tym, że ludzie tego nie wiedzą i napierdalają z karabinów :).


Z talerzem to przesadzasz, 5% niekoniecznie, prędzej 2%. Ale dzięki za cynk ze snowspeederem, właśnie to zrobiłem i kurwa feeling 10/10, kiedy dzięki tobie cały team wygrywa

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 09:26 
 
Jak dla mnie to Battlefrontowi bliżej do Bad Company niż typowego Battlefielda. Ta rozgrywka na Hoth z przejmowaniem z Uplinków przypomina nieco tryb Rush.

Swoją drogą na innych mapach rozgrywka też będzie wyglądać w ten sposób czy coś innego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 10:27 
 
https://youtu.be/I81yRro7hFQ

Mafia III gameplay.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 10:54 
 
Trudno powiedzieć jak będzie wyglądać rozgrywka na innych mapach i ile ich będzie. Na pewno Walker Assault będzie jeszcze na Endore i dostaniemy Battle of Jaku. Nie wiem ile map będzie w tym trybie bo DICE/EA jeszcze tego nie ujawniło. Słyszałem coś o 12.

Wiadomo, że będzie Hero_Assault podobnie jak w BF 2(chociaż w menu go nie ma ale w plikach było, ciekawe czy dodadzą to w DLC czy będzie na premierę ;)).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 21:06 
 
Pojebało ich :F

http://pclab.pl/news66295.html

Season Pass do SW za 179zł a normalna wersja 200zł. To 380 zł. O ile 200zł jakoś bym przełknął bo konsolowcy zapłacą i tak więcej o tyle 180zł w sytuacji gdy ludzie pamiętają BF 4 to trochę przesada.

Gut, że F4 wtedy wychodzi.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 21:17 
 
Cena adekwatna do machiny marketingowej SW. Gejplej trochę zbyt prostacko wygląda, pod kąsolowe warzywa.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 21:22 
 
Prawdopodobnie nie zauważę premiery, bo będę napierdalał w Fallouta.

Anyway HF dla wszystkich, testujcie dla mnie wytrwale, wpadnę jak obetną cenę o 100 zł.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 21:22 
 
Ale ta gra wygląda, odpaliłem sobie coopa na pustynno/skalnym terenie, no qrwa masakra. Ciekawe jak to w tej dżungli wyglądać będzie. Jest bardzo dużo trybów gry, może być naprawdę niezła napierdalanka w multi.

***

Posty: 908
Dołączył(a): 11.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 22:07 
 
Ja też poczekam aż ceny spadną. Pomimo zajebistości klimatu, nie będę przepłacał za nowe skórki na tych samych modelach :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 22:09 
 
Razoth napisał(a):
Prawdopodobnie nie zauważę premiery, bo będę napierdalał w Fallouta.

Anyway HF dla wszystkich, testujcie dla mnie wytrwale, wpadnę jak obetną cenę o 100 zł.


Razoth czasami zadziwia mnie jak ty pierdolisz ;). Mapy nie są tak wielkie, playerów nie ma aż tyle, nie ma takiego modelu zniszczeń jak w BF 4 więc raczej na masę bugzorów bym nie liczył. To co było teraz to demo w sumie a nie beta. Gra raczej nie potanieje szybko ale fajnie by bylo - marzenie ściętej głowy ;).

No Endore pewnie też będzie zamiatać. Mnie najbardziej interesują tryby 20v20 właśnie.

F4 wychodzi prędzej więc o ile nie będzie jak Daggerfal to jest w co grać i akurat poczekać na pierwsze recenzje SW. Gorzej jak obie gry okażą się kupią.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 22:46 
 
Razoth napisał(a):
Prawdopodobnie nie zauważę premiery, bo będę napierdalał w Fallouta.

Anyway HF dla wszystkich, testujcie dla mnie wytrwale, wpadnę jak obetną cenę o 100 zł.


+1


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 817, 818, 819, 820, 821, 822, 823 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.