mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 15 gru 2013, 21:14 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Hej jak to jest z tą polską wersją ? Też jest do steam ?
Czy ja też mogę przeskoczyć na pl wersję ?



Jest, ale normalnie tylko w box wersji wydanej przez techland. Puściłem ci pm a , kto ma i może pomóc w przeskoczeniu.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2013, 13:08 
Cytuj  
Wkurza mnie, że nie ma jeszcze wizards and demons pod 1.5 - czuję się trochę jak bez ręki, tak się przyzwyczaiłem do tego moda :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 gru 2013, 14:00 
Cytuj  
Przecie działa bez większych bugów. Ten mod podobno jest niezły [eMod] Patchwork mod - AI boost
http://forums.elementalgame.com/450250/page/1/#3422663

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2013, 15:22 
Cytuj  
no u mnie nie ładuje się :[
Gram oczywiście z CoS pod 1.5


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 gru 2013, 18:12 
Cytuj  
Ja zrobiłem pełną instalke(tą opcjonalną) idziałało (chyba,że ostatnio coś poprawili jakimś paczem ?)

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 gru 2013, 18:45 
Cytuj  
Dobra z opcjonalną zadziałało ale teraz części portretów nie mam :[
Ciekawe czy to wina moda od nowych tekstur.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 gru 2013, 18:50 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Dobra z opcjonalną zadziałało ale teraz części portretów nie mam :[
Ciekawe czy to wina moda od nowych tekstur.


Tam się 2 pliki opcjonalnie wrzucało w różne foldery. Wrzuciłeś oba ?

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 11:29 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Farin napisał(a):
Dobra z opcjonalną zadziałało ale teraz części portretów nie mam :[
Ciekawe czy to wina moda od nowych tekstur.


Tam się 2 pliki opcjonalnie wrzucało w różne foldery. Wrzuciłeś oba ?

Facepalm normalnie :P
Zapomniałem nie o pliku pojedynczym tylko o przerzuceniu całego folderu do gfx w modach :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 gru 2013, 11:31 
Cytuj  
:lol:


Posty: 17
Dołączył(a): 4.05.2012
Offline
PostNapisane: 30 gru 2013, 07:52 
Cytuj  
Kolejna "rzetelna" recenzja... :evil: A Civ V to ile miała...9, 10?

http://www.gram.pl/artykul/2013/12/20/f ... nzja.shtml

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 23:51 
Cytuj  
Nowe dlc, nowa gra... Będzie w co grać.
http://forums.elementalgame.com/451631

So what does that mean for fans of the Elemental universe? The answer is, lots of good news. While Galactic Civilizations III heads towards its March alpha, the Elemental team is hard at work on a new DLC pack for this Winter tentatively called “Monarchs” which will bring more channelers to the world for players to play with. In addition, we expect to announce the third game in the Elemental fantasy universe this year. It will be dramatically different from War of Magic or Fallen Enchantress.

Without giving too much away about the new game, which we expect to formally announce this Spring, its planned feature set includes:

Radically different races (players won’t design units ala WOM/FE but in exchange each unit is custom crafted and visually stunning)
Crafting (the player STARTS with the Forge of the Overlord and getting recipes and loot now mean being able to craft some really cool stuff)
The player starts by choosing their sovereign and deciding what spell book he or she has. The more spell books of a particular type, the more likely the player will be able to use their lore to research rarer spells in that category.
No tech tree. Instead, the available units are based on how you construct your cities.
Each hero has his or her own unique talent tree (there won’t be a “Defender” class for instance) that players can then use to customize their heroes.
Because of the stronger emphasis on magic, vastly more spells will be available strategically and tactically. Sovereign spells are available in every battle as your sovereign, thanks to the Forge of the Overlord, can “see” anything in the world that his/her units can see (as a result, your sovereign interacts with the world indirectly from the capital and doesn’t appear as a playable unit).

It’s been in development for awhile, prior to LH. LH was originally supposed to be a minor expansion on FE but as you’ve probably gathered, we really love making these games. The next update to LH is in the works, pathfinding improvements, performance and some other updates are scheduled.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 17:22 
Cytuj  
Już dwa razy kupiłem teraz się powstrzymam


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 18:26 
Cytuj  
7 projektów na raz, super... ktoś tam zapomniał, że nie tylko ilość się liczy ale i jakość, a tego serii elemental jak na razie brakuje.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 19:08 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
7 projektów na raz, super... ktoś tam zapomniał, że nie tylko ilość się liczy ale i jakość, a tego serii elemental jak na razie brakuje.


FE całkiem dobra gra, FE LH dużo lepsze,a z modami znakomita. Jedyne ale jak dla mni to cena dlc i ich zawartość (poza ostatnim).

Zresztą w tym roku wraz z tą nową grą wyjdzie 5-7 podobnych gier (będzie można przebierać i marudzić)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 20:43 
Cytuj  
Nie jest tak dobra jak ciągle piszesz.


_________________
psn

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 20:49 
Cytuj  
A co wyszło lepszego ostatnio ? Hirki 6 ładniejsze, ale ... mi nie podeszły.

Zapewne nie graliście z modami, a szkoda bo bardzo dużo zmieniają i wiele wnoszą nowego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2014, 21:17 
Cytuj  
Ja lubię i gram nawet ostatnio w civ5. Nie lubie modow i grałem LH z modami.
Myślę że ja nie lubię klimatów fantasy w strategiach.

Civ5 było drogie ale minęły ze 2 lata są dodatki i da się grać. Ostatni był jesienią.


_________________
psn

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 18:47 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
A co wyszło lepszego ostatnio ? Hirki 6 ładniejsze, ale ... mi nie podeszły.

Zapewne nie graliście z modami, a szkoda bo bardzo dużo zmieniają i wiele wnoszą nowego.

To, że mało konkurencji jest na rynku nie daje prawa do zachwalania dobrej gry pod niebiosa :P
Mnie ostatnio wkurzyły mody i sama gra(znowu widzę sytuację gdzie neutrale atakują mnie kiedy tylko mają ku tamu okazje( i niszczą mi miasta, nawet te w miarę oddalone od ich pozycji), a AI może zakładać miasta gdzie chce i jakimś sposobem się utrzymuje i to często bez garnizonu :[
Rozumiem aby AI miało pewne bonusy ale z tego powodu robi się istny wyścig szczurów w zakładaniu nowych baz :[

Żeby nie było gram na HARD(mobki i aI- choć tu paru ustawiam wyżej).
No i strasznie nie zbalansowany jest modzik co daje nowe czary(nie wiem czy to ten od summonera, czy też COS) - specjalizując się w pewnej szkole mam blink z dodatkową akcją oraz czar który kosztuje 1 many i potrafi niezły dmg zadawać :[


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 20:00 
Cytuj  
Zgadzam się. Gra nie jest aż tak wspaniała. Co nie znaczy, że nie jest dobra. Jest dość solidną grą i nie żałuje wydanych na nią pieniędzy, a osoby szukające strategii mają sporą szansę, że spędzą przy niej trochę fajnego czasu. Jednak nie popadajmy w niewiadomo jaki zachwyt.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 31 sty 2014, 20:08 
Cytuj  
Dla mnie gra z modami jest prawie idealna. To czego mi brakuje to questów / dungeonów ala z age of wonders I (powstał jeden mod z takim dungeonkiem i szkoda, że tylko jeden), oraz generatora random scenariuszy/kampanii, które pozwoliłyby na grę z mapy na mapę ( może kiedyś : ? ). No i może jeszcze jeden mod łączący wszystkie fajne mody (+ steamworks).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.