mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2015, 23:58 
 
wszystko spoko, ale na ceneo battlefront kosztuje 160zł, więc czemu wszyscy, łącznie z pclabem mówią o 200zł?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 00:05 
 
Ja tam kupiłem, jestem zachwycony i bankowo będzie kosmiczna zabawa. Najlepsze jest to, że kompletnie na tą grę nie czekałem, widziałem ten filmik z E3 w dżungli i trochę go zapamiętałem, ale nic poza tym :)

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 00:06 
 
WinterS napisał(a):
wszystko spoko, ale na ceneo battlefront kosztuje 160zł, więc czemu wszyscy, łącznie z pclabem mówią o 200zł?


Bo tyle kosztuje u wydawcy (Origin).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 06:50 
 
Czy to nie dzisiaj (13.10) wychodzi Wasteland 2 Director's Cut na PC ?


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 07:14 
 
Sobtainer napisał(a):
Ja tam kupiłem, jestem zachwycony i bankowo będzie kosmiczna zabawa. Najlepsze jest to, że kompletnie na tą grę nie czekałem, widziałem ten filmik z E3 w dżungli i trochę go zapamiętałem, ale nic poza tym :)


Serio, zrobiłeś Preordera? Weż Sobek to anuluj jak najprędzej... Przecież właśnie składająć preordery dajemy się dymać. W przypadku BFa nie ma po co składać preordera bo Battle of Jakku i tak będzie za darmo tylko 2 tygodnie później więc po co?

Nadal jednak wkurwia mnie cena. W BF 4 za 180zł mieliśmy Singla (słabego ale jednak) + rozbudowane multi. Tutaj zapewne Disney zgarnia część puli ale no bez przesady. Poczekam na rozwój sytuacji :).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 07:59 
 
yabaddi napisał(a):
Czy to nie dzisiaj (13.10) wychodzi Wasteland 2 Director's Cut na PC ?


Ano, dzisiaj, o północy PDT.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 08:04 
 
Ehh tak mi się przypomniało jak EA nas rucha w dupę....

Obrazek


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 08:23 
 
Namówiłeś mnie :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 08:44 
 
A po chuj wszystko musi być skillowe? Roball ale nie każdy szuka możliwości pokazania "skilla" i tego jakie e-pena sobie wychodowałeś grając 15 lat w fpsy i chęci unlockowania 10500 celownika do FAMASA. Jak chcesz sobie pokosić noobów to w SW też to zrobisz ale jak chcesz mega skillową grę i liczyć sinusa rzuconego granatu to odpal CSa albo sobie pograj w BF w ESL jakimś(chociaż e-sport w bfie to żart). Odpal sobie Dirty Bomba czy cuś.

Ja wczoraj grałem z dwoma kumplami, za każdym razem po wygranej lub przegranej partii mówiliśmy, że wychodzimy bo coś ale cały czas graliśmy i cały czas mieliśmy banany na twarzy, szczególnie jak udało się nam wygrać Rebelią albo jak uratowałem kumplowi dupę x-wingiem niszcząc AT-ST. Jak dostanę tego więcej, będę mógł polatać Boba Fettem albo napierdalać piorunami jako imperator, dostanę tak ze 3x więcej unlocków, dostanę zajebiste Endore (a wiem, że tak) to i tak to kupię, może nie od razu ale kupię bo dla mnei liczy się pure fun.

Polecam poczytać poniższy artykuł. Na polygonie czasami ciekawe rzeczy piszą.
http://www.polygon.com/2015/10/12/95095 ... nt-is-good


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 09:04 
 
Polecam również ten artykuł, zgadzam się z tą recką bety w 100%:

http://www.theverge.com/2015/10/12/9511 ... ta-preview

Cytuj:
Complexity isn't the enemy. Where Destiny players relish time spent understanding the intricacies of its leveling-up systems, making a game of exploiting the game, Battlefront is most concerned with the fighting. The depth comes from practicing your aim, testing the jetpack, or learning how best to control a vehicle. If Destiny is joining an intramural basketball league, around which your evenings are scheduled, then Battlefront is the occasional pickup game after work. I get why the former is more fulfilling, but right now, in my life, I don't have that time.


Ja nie chce całego swojego wolnego czasu oddawać jednej grze. Kumpel od 1000h gra w CoH2 a ja nie chce grać cały czas w jedną grę, szczególnie że inne dają mi fun. Ogólnie idea masterowania jednej broni, exploitowania gry by szybciej zrobić jakieś unlock etc jest pojebana i w końcu ktoś w DICE to zrozumiał i zrobił inną grę. Ciekawe co zrobią z nowym Bfem.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 09:10 
 
zanim ktoś kupi niech zobaczy jak będzie wyglądała taka strona dla Battlefront - szczególnie dla PC

To nie chodzi o to jak dobra jest gra ale np w Hardline na PC nie ma z kim grać , gra jest martwa a wychodzą normalnie DLC itd. Ja wiem że Hardline jest złe ale nie o to chodzi.

http://bf4stats.com/

http://bfhstats.com/

31 000 vs 2 400 graczy wieczorem


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 09:32 
 
Robal teraz to dojebałeś. Nie trzeba specjalnie celować? Oczywiście broń laserowa nie ma odrzutu tak jak broń palna ale gwarantuję Ci, że celowanie jest. Dodatkowo prowadzenie strzelanie seriami a nie ogniem ciągłym daje pewną przewagę w niektórych broniach. Zrozum, że to nie jest kolejny BF albo CS. Bliżej SW to CoDa pod pewnymi względami. Granaty nie przyklejają się do celu a rakieta z bazooki nie leci prosto tylko po paraboli.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 09:45 
 
Trzeba przyznać że model lotu jest absurdalny. Liczyłem na coś jak latanie jetem w BF3 a to coś bardziej przypomina SW TOR 0_0

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 10:14 
 
Wasteland 2 Director's Cut jest na Steam. To oddzielny produkt. Jak ktoś miał wersję podstawową, to DC ma za darmo w bibliotece.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 10:23 
 
roball napisał(a):
dobra nie chce mi sie z toba gadac bo dalej bedziesz pierdolic jakie to wszystko skillowe i parabole i bullet drop i w ogole obliczanie przyspieszenia pierdolonego xwinga w warunkach snieznych rozni sie od pogody na endorze KURWA.


A ja nie pierdole nigdzie że to jest skillowe tylko tłumacze tobie, że to nie jest kolejny CoD, CS ani BF i jak szukałeś czegoś takiego to nie gra dla ciebie i tyle. Masz już pełno gier, gdzie możesz sobie poskillować, czytać milion artów na temat jak lepiej celować i na które mapę jaki lodout założyć i tracić pierdyliard czasu na upgrejdy i kupować skinny do Desert Eagla za 500$. To nie jest jednak ta gra i nie ma co płakać. Masz w co grać, jakieś doty 2, csy etc.

Battlefront 2 był też casualowy pod wieloma względami i jakoś nikt nie płakał.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 10:23 
 
TobiAlex napisał(a):
Wasteland 2 Director's Cut jest na Steam. To oddzielny produkt. Jak ktoś miał wersję podstawową, to DC ma za darmo w bibliotece.


Kiedy w to wszystko grac, matko boska...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 10:25 
 
Trochę słabo, że nie można przenieść sejvów bo byłem w połowie gry ale jeśli serio tyle się zmieniło to może i warto zacząć od nowa.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 10:28 
 
roball napisał(a):
Nie wiem jak po tej becie mozna sie jeszcze jarac battlefrontem. To mial byc jeden z kilku release w tym roku ktore chcialem kupic, ale teraz powaznie sie zastanawiam.

Takie casualowe klikadelko dla starych dziadow i SW kidsow, juz battlefield byl bardziej skillowy niz to.


Prawda... tez się zawiodłem, czekałem w sumie od pół roku na tę Bete... a okazało się, że będzie bardziej zjebane niż BF4.
Ale sukces finansowy i tak będą mieli bo to StarWars:
Gra 150-180 PLN
Pakiet dodatków kosztuje 180 złotych


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 11:35 
 
raggnarok napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Wasteland 2 Director's Cut jest na Steam. To oddzielny produkt. Jak ktoś miał wersję podstawową, to DC ma za darmo w bibliotece.


Kiedy w to wszystko grac, matko boska...


Mieć swoją firmą zatrudniającą ok. 400 pracowników a Ty tylko siedzisz w domu i grasz ;-) a między jedną grą a drugą sprawdzasz, co nowego na mmorpg.pl :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2015, 11:41 
 
TobiAlex napisał(a):
raggnarok napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Wasteland 2 Director's Cut jest na Steam. To oddzielny produkt. Jak ktoś miał wersję podstawową, to DC ma za darmo w bibliotece.


Kiedy w to wszystko grac, matko boska...


Mieć swoją firmą zatrudniającą ok. 400 pracowników a Ty tylko siedzisz w domu i grasz ;-) a między jedną grą a drugą sprawdzasz, co nowego na mmorpg.pl :lol:


Szybko by sie znudzilo :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 818, 819, 820, 821, 822, 823, 824 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.