mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 11:08 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
dostałem ostatnio Saboteur. Super gra, aż dziwne, że o niej nigdy nie słyszałem

Co to za cudo? Ja mecze ostatnio wet jak mam chwilke ale generalnie jest nuda od taki gorszy max pain.


Takie GTA w drugo-wojennej nazistowskiej francji, sandboxowa gra od EA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 11:34 
Cytuj  
Obrazek

FF na xboxa

VS

Obrazek

FF na ps3

mareczek tak widzi te roznice wiec szkoda sensu ...za to ze mark stal sie takim fanbojem obwiniam to ze po WoW nie bylo mmo w ktorym by sie zaczepil na dluzej i zdziczal :(


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 11:52 
Cytuj  
ok, Aldatha niech Ci będzie, wszystkie serwisy kłamią, i różnic nie ma. Na razie to Ty wychodzisz na większego fanboja bo przeczysz faktom. Ja np. nie biegałem po forach i nie pisałem, że nie widzę różnic w Bayonetta, Ty to właśnie robisz przy FFXIII. Ba tydzień temu pisałeś, że to wersja na X360 jest lepsza ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 12:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jak ktoś jest ślepy to nie widzi, jest druga opcja - jak ktoś nie chce zobaczyć to nie zobaczy - tu jest szczegółowe porównanie eurogamer-a:
http://www.eurogamer.net/articles/digit ... i-face-off

zacytuję tylko pierwsze zdanie:

The rumours are true. Final Fantasy XIII on Xbox 360 isn't anywhere near as impressive as it is on PlayStation 3.
.


Ja różnicy nie widzę :P poza tym że na Xbox obraz jest ciapkę mniej ostry. Mogę się założyć że po godzinie grania nikt już tego nie będzie widział.

Sam kupuje wersję na PS3 od kumpla pożyczę wersje na Xbox, postaram się coś napisać od siebie.

A co do tego zacytowanego pierwszego zdania to ten koleś większy fan boy niż ty Mark :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 12:03 
Cytuj  
Ogladalem screeny i niestety nie ma zadnej roznicy...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 12:12 
Cytuj  
1080p nieskompresowane a 720 dosyć mocno skompresowane to jest przepaść, podobnie a720p (HD Ready) a 576p (SD) bez połowy efektów świetlnych.
Jak widać różnice nie są jakieś drastyczne (zawsze mogło być jeszcze gorzej), port Risena chyba wypadł jeszcze gorzej, ale są wystarczająco wyraźne by pośmiać się z ludzi którzy raptem oślepli i nie widzą różnic.

Przypomniało mi się: kiedyś kolega Azziemu próbował udowodnić, że Full HD nie różni się niczym od SD. Po prostu się uparł i twierdził, że nie widzi żadnych różnic ogladając film z DVD i porównując go z wersją na BD na 50' TV Full HD. :lol: Po prostu szedł w zaparte i tyle - identycznie jak tutaj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 12:23 
Cytuj  
eh daje sie wkrecac w mareczkowy marketing playstation :(

marku mozemy pogadac o dupach , ale w temat ps3 juz nie wchodze z toba , dluzej pozyjemy :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 12:33 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
eh daje sie wkrecac w mareczkowy marketing playstation :(

marku mozemy pogadac o dupach , ale w temat ps3 juz nie wchodze z toba , dluzej pozyjemy :wink:


Chyba o dekoracji wnetrz hehe.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 14:21 
Cytuj  
z tobą roozter tylko o kupie :D czym bardziej jebie tym większe doświadczenie.

Dla porównania:
Obrazek

zero różnicy, tu żołnierze z karabinami i tu żołnierze z karabinami :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 15:27 
Cytuj  
hhmmm dziwna ta twoja fotka Mark bo to chyba jedyny screen gdzie aż tak Xbox jebie po oczach :P Nie majstrowałeś przy tym??

Obrazek

Obrazek

Mark są różnice ale to jak w każdej innej grze, większość gier na PS3 wydają mi się być ciemniejsze, i odrobinkę bardziej ostre.

Tak czy siak Mark FF13 to powinien być gwóźdź do trumny dla ciebie i z twoim fan bojstwem PS3, mów co chcesz ale zobacz arcydzieło grafiki komputerowej, najbardziej oczekiwana gra na świecie, wyszła na konsole która jest o 2 lata starsza od PS3, która nie posiada odtwarzacza blu ray, i innych zajebistych pierdół. A mimo to gra nadal wygląda przepięknie, i o ile nie jesteś szkolony w wychwytaniu nie doskonałości nie zobaczysz ich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 15:36 
Cytuj  
ta i nie ma jap audio, wyciete wszystko co mozliwe a i tak zajmuje 3 dvd.
juz nie przesadzaj escaflone bo fajnie, ze wyszlo na x'a ale jak widac jest to troche wymuszone :)
co nie zmienia faktu, ze i tak jest ok. przepieknie to nie wyglada - wyglada ok.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 15:40 
Cytuj  
Ta marek, te screeny twoje to napewno czysta prawda, jak zwykle wywlekles cos, czego nikt nie widzial - QQ. Co do kupy - masz racje, z takim gownem jak ty za duzo mialem juz do czynienia, trzeba po prostu spuscic wode i zapomniec jak o zlym snie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 15:42 
Cytuj  
No Mendol i właśnie o to mi chodzi Mark ciągle to pierdoli jakie to PS3 (i jest zajebiście ślepy jeśli chodzi o minusy tej konsoli, bawię się z PS3 od paru dni niektóre rzeczy mnie doprowadzają do kurwicy!!) jest cudowne a mimo to gry wychodzące na X nie maja się czego wstydzić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 16:00 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Ja różnicy nie widzę :P


Nie widzisz co sie dzieje z wlosami na xboxowym buildzie? Latwo sobie wyobrazic jak to wyglada na 50".
Filmy wygladaja mniej wiecej tak jak na screenshocie marka niestety + okazjonalne artefakty zwiazane z kompresja. Co prawda w ruchu nie wyglada tak zle ale co to za argument.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 17:33 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ta i nie ma jap audio

Wersja na PS3 też nie ma :<


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 17:38 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Mendol napisał(a):
ta i nie ma jap audio

Wersja na PS3 też nie ma :<


moja ma!

ale za to nie ma eng audio i eng subów :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 17:58 
Cytuj  
escaflone no bo w tym roku, nie ma co ukrywac jak na razie ps3 bardziej pozytywnie wypada :)
nie wiem co cie w nim wkurza - ja nie narzekalem ani na xbox live (poza tym, ze musialem za to placic), ani na psn.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 18:16 
Cytuj  
Prawda.
Ja mam xboxa (nie mam PS3) i od paru miesiecy sie tylko kurzy. Nie bylo ostatnio nawet zadnego w miare fajnego dema (nie mowiac o grze wartej kupienia).

Na PS3 mimo wszystko wyszlo niedawno pare tytulow na ktore pewnie bym sie skusil.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 18:29 
Cytuj  
True, mam x-klocka od czasu premiery i ostatnie pol roku smierdzi kupa ostro. Najblizsza gra, ktora odpale na nim to chyba Halo Reach albo Alan Wake. No chyba ze Resonance of Fate lub Red Dead Redenption bedzie na nim ladniej wygladal/lepiej dzialal.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 mar 2010, 18:59 
Cytuj  
Za 2 tygodnie jest premiera Metro 2033 i chyba warto to kupic w wersji na xbox'a bo wymagania wersji PC są mocno wykręcone.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.