mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2009, 19:51 
Cytuj  
batmana, lol.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2009, 20:01 
Cytuj  
lol?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2009, 20:04 
Cytuj  
kup teaz killzona to przynajmniej spiorę Ci tyłek mendol jak za starych dobrych czasów. Killzone już potaniał odpowiednio.
A jak skończysz z K2 to kupisz taniej Batmana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2009, 20:14 
Cytuj  
wypierzesz mi chyba spodnie :)
no tak wlasnie myslalem, batmana moge w sumie odpalic na x360.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 14:12 
Cytuj  
JAk mozna batmana stawiac obok KZ2? X______x


_________________
Obrazek

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 15:58 
Cytuj  
Mozna bo to bardzo dobra gra?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 18:14 
Cytuj  
rotfl pozwali Microsoft za to, że czytnik rysyje płyty. Polewam - jedyna niezawodna rzecz w tym sprzęcie to kabel zasilajacy a i to pewnie jak się zakupi oddzielnie ;)
[flames start on]

Dzisiaj przyszedł do mnie nowy batman, G.I.Joe, i filmy BD: Beowulf (20zł na polskie) i Starship Troopers Trilogy (40zł za 3 BD) i The Contract (z wypożyczalni ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 18:22 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl pozwali Microsoft za to, że czytnik rysyje płyty. Polewam - jedyna niezawodna rzecz w tym sprzęcie to kabel zasilajacy a i to pewnie jak się zakupi oddzielnie ;)

Nie lubię xboxa, lubię playstation, ale ty mareczku jesteś po prostu pierdolnięty.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 18:29 
Cytuj  
to news - ja tego nie wymyśliłem tylko go dostarczam, wszelkie chamskie roszczenia, prostackie wyzwiska proszę kierować pod innym adresem.
I ignore dożywotnie za chamstwo, prostactwo i buractwo na każdym kroku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 20:08 
Cytuj  
bedzie tu spokoj czy nie

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 20:09 
Cytuj  
dopóki jeden konsoli nie skasuje to nie;f


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 21:10 
Cytuj  
nie ma to jak byc fanboyem :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 01:26 
Cytuj  
Marek kurwa rzondzisz !!!

Ja pierdole, tutaj juz nikt z toba za bardzo nie chce gadac, nawet na GOLU (tak sledze twe zajebiste posty na tamtym forum zeby co nieco sie posmiac wieczorami) co inteligentniejsci pisza ci zebyc ze swoim slepym fanbojstwem wypierdala z topicow o konsolach a ty dalej.

Proponuje zluzuj poslady, zwal se kunia czy cos i zacznij pisac z sensem bo kurwa rozpierdalasz kazdy temat o konsolach i grach na nie.
Zreszta rozpierdalasz wlasciwie kazdy topic w ktorym cos napiszesz.

Wiekszosc to jebie, mnie zreszta tez tak tbh ale sa granice upadku czlowieka - ty je juz przekraczasz stary.

Jestes wlasciwie juz jedyna osoba prowadzaca na tym dorum bezsensowna i niekonczaca sie wojne X vs PS. Po chuj? Juz dawno sobie wszystko napisalismy, wiadomo kto jaka konsole lubi, itd... a ty dalej rozpierdalasz watki swoimi pseudo newsami.

Sony wypuscilo firmware 3.0 i gry sie zawieszaja na nim wielu ludziom i jest afera na necie. Widziales zeby ktos przylecial z wywieszonym jezorem napisac o tym na forum i sprowokowac 4 stronowe obrazanie starych? NIE. Bo kurwa /care jednym slowem. Zjebali - naprawia. Kazdemu sie zdarza.

Jakby ci sie nie chcailo czytac wall of text to masz jednym zdaniem: GROW UP BITCH. Albo wypierdalaj bo nikt juz cie tu nie chce -przynajmniej w topicu growo.konsolowym.

A i jeszce jedno - pisalem to tez deshroomowi zreszta. Nie interesuje nas twoje chwalenie sie co sobie dzisiaj kupiles i co ci dzisiaj doszlo. Sorry ale podawanie tego razem z cenami to jest jakies chuj wie co. Napisz wrazenia z gry a nie chwal sie ile masz gier i filmow na blurej. Co nas to obchodzi? Ja dzisiaj w sklepie kupilem chleb i mleko i oddalem dwa razy kal - chcesz fotki? /facepalm

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 05:43 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
u growo.konsolowym.

A i jeszce jedno - pisalem to tez deshroomowi zreszta. Nie interesuje nas twoje chwalenie sie co sobie dzisiaj kupiles i co ci dzisiaj doszlo. Sorry ale podawanie tego razem z cenami to jest jakies chuj wie co. Napisz wrazenia z gry a nie chwal sie ile masz gier i filmow na blurej. Co nas to obchodzi? Ja dzisiaj w sklepie kupilem chleb i mleko i oddalem dwa razy kal - chcesz fotki? /facepalm



z tym ze mareczek jest uposledzony manualnie i nawet force unleashed mu sprawialo problemy, wrazenia tez moze imo sobie darowac ;)

co do jego fanboizmu to on juz tak ma od malego, polecam przejzec jego pierwsze posty :> jak zakochany w ao pieprzyl jakie to ujowe forum i ze woli gol :>

btw mam nowy fotel do biurka, chcecie fotki ? ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 06:52 
Cytuj  
Pozwali już M$ za to w chuj czasu temu. Każdy "fanboy" doskonale o tym wiedział, a "nie-fanboy" ma to głęboko w dupie. Kabraxis ma racje - daj sobie spokój z takimi postami - one powodują tylko to, że później trzeba się przebijać przez 2 strony spamu przez, który trzeba się było przebijać na forach konsolowych jakoś 2 lata temu.

Harman-Kardon HKTS11B + DENON AVR1509 + SL55 AMG R230 - BEAT THAT !


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 08:34 
Cytuj  
tak ashton, wklej je w tekstach zabawnych.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 10:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
rotfl pozwali Microsoft za to, że czytnik rysyje płyty. Polewam - jedyna niezawodna rzecz w tym sprzęcie to kabel zasilajacy a i to pewnie jak się zakupi oddzielnie ;)
[flames start on]

Dzisiaj przyszedł do mnie nowy batman, G.I.Joe, i filmy BD: Beowulf (20zł na polskie) i Starship Troopers Trilogy (40zł za 3 BD) i The Contract (z wypożyczalni ;)

omg prosze cie wez jakies tabletki czy cos i przestan smiecic tutaj. W stanach to pewnie byly juz pozwy o to ze ktos sobie wsadzil xboxa w odbyt a nie bylo napisane w instrukcji ze nie wolno. Tam sie wszyscy i o wszystko pozywaja.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 18:17 
Cytuj  
w sumie racja egroM, mnie to po prostu rozśmieszyło, rrod, E74, i do tego zjebany rysujący płyty czytnik - jak dla mnie brakuje tylko problemów z zasilaczem. I w sumie dobrze, ze nie ma Wifi - bo pewnie też by się psuło ;)

Kabraxis - pod FW 3.0 wiesza się jedna gra (Uncharted) na niektórych konsolach. Więc tragedii nie ma, do tego to błąd software-owy, więc wyjdzie patchyk (tak jak zawsze) i będzie można dalej pykać w Uncharted.

Vercin - daj linka do tego pozwu z odbytem - z chęcią poczytam. Są jakieś fotki może albo filmik? Zrobiłbym sobie z tego avatarka ;)


egroM - jakie ścigałki kupujesz? Stawiasz na Shifta czy Dirta? I czy kupujesz tego exclusiva supercar challenge?

SuperCar Challenge wygląda mi na dosyć trudny symulator, Dirt 2 - na arcado-symulator (ale łatwy nie jest, też trzeba opanować wózek), Shifta na oczy nie widziałem, ale to need for speed więc pewnie to arcadówka.

Kabraxis - dzisiaj doszło: Call of Juarez: Bound of Blood, i kolekcja Underworld na BD (za 15F czyli jakieś 40zł). W drodze jeszcze Bionic Commando (10F), Dead Space, Apocalypto, 3:10 To Juma (wszystko na BD za 6-7F sztuka).

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 18:29 
Cytuj  
Forza Motorsport 3 wszystko? jesli chodzi o scigalki:<

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 18:37 
Cytuj  
piszesz nie w tym wątku.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.