mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 01:15 
Cytuj  
Brak mapy doskwiera tylko w niektórych lokacjach (katakumby, bo ciemno) ale człowiek zapamiętuje szybko i powiem szczerze, że bez patrzenia na mapę ciągle tak jakoś zwiększa się imersja ze światem.

Na resztę pytań niech odpowie jakiś weteran. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 01:47 
Cytuj  
Nie powiedziałbym że błądzenie po omacku po świecie zwiększa imersję. Bardziej wkurwienie.

Generalnie nie ogarniam jak zacząć tą grę, jaki jest cel. Nawet quest loga nie ma :/ Any tips?

Co daje człowieczeństwo oprócz możliwości zmiany w człowieka? I co ta zmiana daje oprócz wyglądu?

Czytałem że skille Pyromancera nie stackują się z inteligencją, czy to prawda? Czy w takim razie dobrze robię wydając punkty głównie w Siłę i Witalność?


_________________
steam: Deathel

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 05:46 
Cytuj  
tak naprawde to pyro potrzebuje tylko troche attu by miec wiecej slotow na czary,a poza tym to moze biegac nawet lvl1;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 08:12 
Cytuj  
Jak jesteś w human form to: możesz summonować innych graczy i to najważniejsze dla mnie było wzrasta poziom resistów na curse chyba i jest lepszy drop rate. Jak jesteś w human form to mozesz być invadowany przez innych graczy

A co do pyro - nie pomogę bo nie grałem w sumie casterem (tylko miracle do leczenia i podstawowe czary pyro przydatne do glutów w kanałach + czasami się przydawał poison). Jakoś opcja - ciężka zbroja + tarcza + zakurwiście wielki miecz bardziej mi pasował do tego klimatu ;P

Tutaj nie ma questow - wszystko jest wyjaśnione w intro i gadkach z npcami. Brak quest loga itd jest idealny w grze w której chodzi o jedno - zabij wszystko, zajeb bosa - idź dalej (w sumie jak we wszystkich grach - ale oni przynajmniej nie udają że jest inaczej). Brak ideologii nadrabiany jest (dla mnie - no skila) bardzo wysokim poziomem trudności. Nie skupiałem się na tym co ten "niedobry npc" zrobił światu - tylko jak go zajebać :) I za każdym razem po zabiciu bosa byłem z siebie w uj zadowolony.

Czy da się na ps3 grać z graczami z PC?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 08:40 
Cytuj  
z tego co pamietam, ktos tutaj pisal o tym, ze na youtubie jest cale story sklejone w jedna calosc.
i w tej grze naprawde jest od zarabania fajnych motywow. jest tez wiele rzeczy, ktore trzeba robic po kolei zeby cos zdobyc itd. itp.
a reszte napisal neon :)

elonis: punkty wydajesz jak chcesz. ja np. zbieralem i wydawalem je kiedy chcialem uzywac konkretnej broni - ewentualnie konkretnych czarow.
w przypadku pyro, zeby miec dobry wygrac trzeba sie troche nabiegac i nakombinowac, zeby zdobyc fajne spelle :)

czekam na dodatek i zaczynam od nowa. szykuj sie neon :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 09:52 
Cytuj  
Ktoś wie jak włączyć sniper mode z łuku na pc? Nie widzę tego w opcjach.

Zastanawiam się na str/int lub str/faith buildem. Jakoś czarowanie wydaje mi się easy mode w tej grze. Na PS3 bawiłem się trochę sorcem i oprócz dużych problemów z capra demonem było bardzo łatwo.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 10:40 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ktoś wie jak włączyć sniper mode z łuku na pc? Nie widzę tego w opcjach.



Za pomocą bloku.

EloNis napisał(a):
Nie powiedziałbym że błądzenie po omacku po świecie zwiększa imersję. Bardziej wkurwienie.



Po omacku to można błądzić z wyłączonym monitorem, tutaj co najwyżej można iść w nieznane.

Na tym polega urok tej gry - nie masz pojęcia, co czai się za rogiem. Dlatego jest tyle emocji i funu.

Mapy nie ma, bo filozofia twórców jest prosta: dopóki nie byłeś w danej lokacji, masz nie mieć pojęcia co jest w danej lokacji, a jak już byłeś - to pamiętasz.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 10:43 
Cytuj  
Osobiście wolałbym wiedzieć gdzie idę. Nie mówię nawet o jakieś minimapie, a bardziej o ogólnej mapie z zaznaczonymi najistotniejszymi punktami.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 10:49 
Cytuj  
kartka, dlugopis i sobie rysuj :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 10:50 
Cytuj  
To sobie narysuj ;/
Gracze przez lata (nawet za komuny!) tak sobie radzili.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 10:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kartka, dlugopis i sobie rysuj :)


Albo do neta po mapy, tylko powiem szczerze, że jak zobaczyłem mapę katakumb:

Spoiler:


To jednak stwierdziłem, że łatwiej będzie samemu wszystko poznać niż się z tym pierdolić. ;d


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 11:46 
Cytuj  
Ue, lepiej grać - z czasem skojarzysz gdzie są shortcuty i co gdzie prowadzi. Ja do tej pory niestety nie ogarniam do końca gdzie jest valley of the drakes.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 11:55 
Cytuj  
Pytanie - czemu drake sword jest uważany za mega noob weapon i "noob trap"? To jest broń, którą normalnie da się dalej upgrejdować czy nie?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 12:16 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie - czemu drake sword jest uważany za mega noob weapon i "noob trap"? To jest broń, którą normalnie da się dalej upgrejdować czy nie?

dlatego,ze zadaje dmg 2-3x taki jak inne bronie w momencie,gdy mozna go zdobyc - czlowiek sie przyzwyczaja,ze tnie moby na 1-2hity i zaczyna go bardziej bolec,gdy ten sword juz nie daje takiego powera przeciw trudniejszym przeciwnikom,a zle nawyki z szybkiego ciecia przeciwnikow ma juz wyrobione :) upgrade mozna robic,ale sam nie wiem,czy warto - raczej nie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 12:36 
Cytuj  
Lol, "złe nawyki". Jak ktoś łapie nawyki w tej grze, to chyba nie robi nic innego tylko farmi non stop te same mobki za pomocą tych samych ataków.

Ja tam zdobyłem drake sworda, poużywałem trochę ale bardzo szybko zdobyłem miecz od czarnego rycerza. Potem miecz od Nito którego używam do tej pory i jest mi nieźle.

Wystarczy poćwiczyć chwilę (kilka minut) po zdobyciu każdej broni i voila.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 13:46 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Pytanie - czemu drake sword jest uważany za mega noob weapon i "noob trap"? To jest broń, którą normalnie da się dalej upgrejdować czy nie?


Drake Sword (smoczy miecz) - porównywalnie bronie na tym poziomie zadają 70dmg + skalowanie od statów. Drake Sword zadaje 200 + ma ranged high attack. Ficzer polega jednak na tym, że upgrejdując broń na +5 (powiedzmy, że nie mamy jeszcze kamyków na lepszy upgrejd) nasza broń zaczyna zadawać 120+ skalowanie od statów + na horyzoncie mamy dosyć lekkie przejście na lepsze poziomy upgrade (mam teraz bułat/scimitar +5 zadaje damage z moimi statami ~180 co jest 20 damage mniej niż Drake Sword), gdzie Drake Sword potrzebuje smoczą łuskę (rare) + 10000 dusz. Dodatkowo Drake Sworda nie umagicznisz żeby zaczął zadawać innego typu obrażenia np. lighning/divice etc.

Drake Sword jest zajebisty ale walcząc nim równolegle wybrałbym sobie broń którą zacząłbym upgrejdować (w moim przypadku jest to właśnie bułat + spearka)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 19:36 
Cytuj  
Jak przejdę tą grę, to kupuję oryginał. Na drugie przejście, magiem tym razem albo jakąś szybką postacią typu thief. Nie zasłużyli sobie za ten zjebany port, ale...

ONI KURWA MUSZĄ ZROBIĆ TRZECIĄ CZĘŚĆ NA PC.

D:


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 19:37 
Cytuj  
no niestety biorac pod uwage, ze wiekszosc gra na piratach to nie sadze zeby im sie chcialo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 19:38 
Cytuj  
Zamierzam budować Knajta walczącego włóczniami i rapierami, w co ładować punkty bo jakoś nie widzę konsensu. Gdzieś pisze by endurance do 20 najpierw, gdzie indziej by w dmg stat.

Mendol napisał(a):
no niestety biorac pod uwage, ze wiekszosc gra na piratach to nie sadze zeby im sie chcialo.


Cały czas w top5 bestselerów na Steam. Był na pierwszym miejscu przebijając csgo. Dodajmy sprzedaż z innych miejsc, jak GMG gdzie aż im kluczy zabrakło i na pewno wyjdzie im na plus.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2012, 19:49 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cały czas w top5 bestselerów na Steam. Był na pierwszym miejscu przebijając csgo. Dodajmy sprzedaż z innych miejsc, jak GMG gdzie aż im kluczy zabrakło i na pewno wyjdzie im na plus.

Aye. Wygląda, na to, że źle się nie sprzedaje.
Tym bardziej, że taka gra będzie sie na PC sprzedawać latami + ew. 3 część jakby wyszła na PC z jakimś w miarę sensownym portem i sterowaniem to od razu większy ilość i % legali się robi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.