mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 15:14 
 
Mendol napisał(a):
lol.
bo3 jest 10 razy lepsze niz battlefront


Gdzie? Bo na pewno nie przy optymalizacji.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 15:17 
 
w grywalnosci.
nie wiem co masz do optymalizacji, na pc dziala ok.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 15:56 
 
Mendol napisał(a):
w grywalnosci.
nie wiem co masz do optymalizacji, na pc dziala ok.


Ale chyba nie na pc, a wiekszosc osób gra tutaj na pc
(tylko nie zaczynajcie żadnej dyskusji o wyższości jednego nad drugim w tym dziale idioci bo nie o to chodzi)


Na metacritics BO III ma User Score 2.7 Generally unfavorable reviews based on 603 Ratings

Jak masz zamiar grac na PC to 10 omijaj nowego Coda szerokim łukiem


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 15:59 
 
nie sprawdzalem metacritics.
kupilem na pc i nie mam zadnych problemow z bo3.
nie wiem wiec czemu mam omijac.
gralem w bete tych star warsow, pykam w bo3 i jesli chodzi o grywalnosc to na pewno bo3 jest lepsze.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 16:00 
 
Shador von Dal napisał(a):
Żabol... ale ty pieprzysz trzy po trzy. Fakt jest taki, ze jak ktos ma ochote w cos pograc to to kupuje. Ktos ma ochote postrzelac sobie godzinke to sobie to kupi i bedzie mial w dupie nadchodzace dlcki... Mam ochote pograc, ale nie kupie bo beda dlcki - zaglosuje portfelem!


Shador ale Ty chyba nie kumasz, że tu chodzi o większą stawkę, co nie :)? Żadną tajemnicą nie jest, że głosuje się portfelem i liczy się ilość $ ze sprzedaży a nie recenzje. Ktoś ma ochotę pograć, spoko rozumiem to, też mam ochotę pograć w nowego bfa. Jednak rozsądek podpowiada mi, że źle bym zrobił jakbym kupił bo:

1)gra jednak kosztuje zbyt wiele jak na to co oferuje
2)masa dlcków i rzeczy które powinny być w grze na premierę
3) poprzednie bfy oferowały więcej za mniej (i to jest mój główny zarzut)
4)mam w co grać

Właśnie z takiego postępowania biorą się zachowania wielkich wydawców i cała polityka z dlc włącznie. Chęć zagrania jest silniejsza tylko kupią grę Ci co pograją parenaście h i rzucą w kąt a Ci co będą grali długo będą w dupie bo muszą nastawić się na ciągłe wydawanie siana i model rozgrywki który nie do końca im odpowiada.

Podobnie jest z F4. Większość ludzi pamiętajacych poprzednie ocenia grę jako popłuczyny po dobrych starych falloutach czy nawet NV bo sporo rzeczy jest zrobione na odwal i bethesda zrobiła krok wstecz zamiast dwa do przodu. Komuś jednak kto ma to w dupie i gra bez jakichś większych refleksji ma to w dupie i kupił za 150zł zabugowaną grę. Spoko, ja po prostu wyznaję zasadę, że nie daje się ruchać od tak.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 16:27 
 
poradzi ktos czy warto kupic coh2 dla single player? bo cos czytam ze ponoc kampania slaba i krotka? w porowniau powiedzmy do men of war gdzie kampania w sumie bardzo sztampowa i powtarzalna do bolu ale na poczatku calkiem przyjmena.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 16:28 
 
Mendol napisał(a):
lol.
bo3 jest 10 razy lepsze niz battlefront

Biorąc pod uwagę syf który jest w optymalizacji to nie wiem czy masz rację. Większość ustawień mam na medium/high bo inaczej spada wydajność masakrycznie co przy moim sprzęcie jest śmieszne. Znając Ciebie, to masz ustawienia AUTO :) i się cieszysz. Mi się osobiście rozgrywka nie podoba, kupiłem z powodu możliwości modowania w przyszłym roku i mam nadzieje, że coś z tego będzie.

Poradników dotyczących kwestii ustawień na steamie jest więcej niż do Batmana. Standardowy shit w COD i oczywiście Mouse lag który się likwiduje równając ilość fpsow do odświeżania monitora. Pod względem graficznym i optymalizacji, ta gra nawet delikatnie nie podchodzi do Star Warsów czyt. Frostbite. A mapy w dżungli przy deszczu w Star Warsach robią potężne wrażenie.


Ostatnio edytowano 20 lis 2015, 16:39 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 16:37 
 
Piszpan napisał(a):
poradzi ktos czy warto kupic coh2 dla single player? bo cos czytam ze ponoc kampania slaba i krotka? w porowniau powiedzmy do men of war gdzie kampania w sumie bardzo sztampowa i powtarzalna do bolu ale na poczatku calkiem przyjmena.


nie warto

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 16:39 
 
piszpan w coh'a gra sie w multi. fakt, w jedynce single byl zajefajny.

sobtainer - ja ustawilem na medium i tyle. w multi nie ma czasu na podniecanie sie teksturkami wiec to nie ma zupelnie zadnego znaczenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 16:40 
 
Bullet napisał(a):
Piszpan napisał(a):
poradzi ktos czy warto kupic coh2 dla single player? bo cos czytam ze ponoc kampania slaba i krotka? w porowniau powiedzmy do men of war gdzie kampania w sumie bardzo sztampowa i powtarzalna do bolu ale na poczatku calkiem przyjmena.


nie warto


Warto, mam wszystkie dodatki i bawiłem się znakomicie. Zwłaszcza, że cena jest przyzwoita.

Mendol napisał(a):
sobtainer - ja ustawilem na medium i tyle. w multi nie ma czasu na podniecanie sie teksturkami wiec to nie ma zupelnie zadnego znaczenia.


Zgadzam się z Tobą, ale możliwość kręcenia wszystkiego na Ultra by zobaczyć i chociaż pograć w tych ustawieniach chwilę jest wymagane dzisiaj. Niestety ta gra na to Ci nie pozwoli, bo potrafi zjechać do 15fps w tych ustawieniach a płynność rozgrywki woła o pomstę.


Ostatnio edytowano 20 lis 2015, 16:42 przez Sobtainer, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 16:41 
 
Sobtainer napisał(a):
Bullet napisał(a):
Piszpan napisał(a):
poradzi ktos czy warto kupic coh2 dla single player? bo cos czytam ze ponoc kampania slaba i krotka? w porowniau powiedzmy do men of war gdzie kampania w sumie bardzo sztampowa i powtarzalna do bolu ale na poczatku calkiem przyjmena.


nie warto


Warto, mam wszystkie dodatki i bawiłem się znakomicie. Zwłaszcza, że cena jest przyzwoita.


w singla ?? no to pogratulować

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 16:42 
 
Nie tylko, multi również grałem.

***

Posty: 675
Dołączył(a): 4.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 16:48 
 
Multi jest ok ale jak dla mnie za ciężkie, z Mendolem dostawaliśmy wpierdol non stop ale fun z gry był. W/g mnie SP był słaby, dlatego dla samego SP nie warto brać coha2.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 16:50 
 
z tego co np. dzisiaj ogladalem sa bardzo konkretne buildy i countery, ktorych po prostu trzeba sie nauczyc.
ale to nadal najlepszy rts do multi. szkoda tylko, ze w coh'a gra jakies 5k ludzi :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 16:54 
 
Ja swego czasu oglądałem na twitchu rozgrywki, ale i tak jak przychodziło co do czego to było wpierdol ;P gra jest dość trudna.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 17:34 
 
zaboleq napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Żabol... ale ty pieprzysz trzy po trzy. Fakt jest taki, ze jak ktos ma ochote w cos pograc to to kupuje. Ktos ma ochote postrzelac sobie godzinke to sobie to kupi i bedzie mial w dupie nadchodzace dlcki... Mam ochote pograc, ale nie kupie bo beda dlcki - zaglosuje portfelem!


Shador ale Ty chyba nie kumasz, że tu chodzi o większą stawkę, co nie :)? Żadną tajemnicą nie jest, że głosuje się portfelem i liczy się ilość $ ze sprzedaży a nie recenzje. Ktoś ma ochotę pograć, spoko rozumiem to, też mam ochotę pograć w nowego bfa. Jednak rozsądek podpowiada mi, że źle bym zrobił jakbym kupił bo:

1)gra jednak kosztuje zbyt wiele jak na to co oferuje
2)masa dlcków i rzeczy które powinny być w grze na premierę
3) poprzednie bfy oferowały więcej za mniej (i to jest mój główny zarzut)
4)mam w co grać

Właśnie z takiego postępowania biorą się zachowania wielkich wydawców i cała polityka z dlc włącznie. Chęć zagrania jest silniejsza tylko kupią grę Ci co pograją parenaście h i rzucą w kąt a Ci co będą grali długo będą w dupie bo muszą nastawić się na ciągłe wydawanie siana i model rozgrywki który nie do końca im odpowiada.

Podobnie jest z F4. Większość ludzi pamiętajacych poprzednie ocenia grę jako popłuczyny po dobrych starych falloutach czy nawet NV bo sporo rzeczy jest zrobione na odwal i bethesda zrobiła krok wstecz zamiast dwa do przodu. Komuś jednak kto ma to w dupie i gra bez jakichś większych refleksji ma to w dupie i kupił za 150zł zabugowaną grę. Spoko, ja po prostu wyznaję zasadę, że nie daje się ruchać od tak.


Eh ale Ty nie bardzo rozumiesz. Jezeli moge kupic gre za 150pln i miec w niej frajdy powiedzmy na 5 godzin to co w tym zlego? To tak jak by zaplacic za dwa/trzy wyjscia z jedzonkiem do kina. I czasowo tez sie zgadza... A potem jak bede mial ochote znowu zagrac to kupie sobie dlcka, znowu pobawie sie pare godzin i life goes on.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 17:55 
 
Play Space Engineers for free this weekend

http://www.pcgamer.com/play-space-engin ... p;ns_fee=0


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 18:10 
 
nic i tak kupilem coha2 i pare dodatkow :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 18:12 
 
Dacie wiarę, że Shador może nie żartować.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2015, 18:39 
 
Shador mamy po prostu inne podejście do gier. Tobie W2 (w3 też) czy Arcanum się nie podobał - ja je znam na pamięć :).
Poza tym pogranie 5h w grę multi only za 150zł no sorry. Jak idę na kolacje do dobrej knajpy to zapłace 150zł i to wiem ale kupując grę nastawiam się na coś więcej i co więcej, mam porównanie co inni twórcy za te 150zł mi oferują. Kto by kiedyś uwierzył że coś takiego zostanie wydane?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 842, 843, 844, 845, 846, 847, 848 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.