mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 16:25 
 
Helldivers zostaną odblokowani za 1,5 godziny - dla fanów magika i gauntleta


_________________
Turbot

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 16:32 
 
pieniek82 napisał(a):
Helldivers zostaną odblokowani za 1,5 godziny - dla fanów magika i gauntleta


Magika czy magica?
+
Cholera chcą kasę ode mnie, a to poczekam na recenzje. :/


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 16:48 
 
sula napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Osobiście to marzy mi się właśnie takie mmo tzn. z obecną bronią palną itp. itd.

W ostatnich latach przecież miałeś wysyp różnego podejścia do dużych MMO "z bronią palną" - Destiny, Planetside, Firefall, Defiance, itp Zaraz będzie The Division.


Mając na myśli mmo, mam na myślie mmo z porządnym PvE. I tu generalnie pasuje tylko Destiny, ostatecznie Defiance. Tyle, że chodzi mi o dzisiejszą broń palną a nie jakąś futurystyczną. Dzisiejsze mundury itp. itd. Może właśnie Division to będzie to, ale to tak jak napisałeś - zaraz będzie :)

Niah napisał(a):
pieniek82 napisał(a):
Helldivers zostaną odblokowani za 1,5 godziny - dla fanów magika i gauntleta


Magika czy magica?
+
Cholera chcą kasę ode mnie, a to poczekam na recenzje. :/


Gra dobra, nawet bardzo, ale przede wszystkim nastawiona na co-op i na ciągłe powtarzanie tego samego. Na wyższych poziomach trudności jest naprawdę trudna.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 17:50 
 
Dzisiaj premiera Xenoblade Chronicles X na Wii U... mikołaj mógłby konsolkę podrzucić :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 18:42 
 
Gokulo napisał(a):
Dzisiaj premiera Xenoblade Chronicles X na Wii U... mikołaj mógłby konsolkę podrzucić :p


hehe ,no gra piekna i do tego ten soundtrack

https://www.youtube.com/watch?v=LsUw4Hz ... 4eD92iQGSe

po ile teraz stoi to pudeleczko bo wszedzie pelno ps4 i xbox one a wii U nigdzie nie widzialem jakos ale moze nie stalo na widoku :P


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 18:49 
 
http://www.mediaexpert.pl/konsole-stacj ... lsrc=aw.ds

tu za 1400 juz z gra


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 19:36 
 
Gokulo napisał(a):
Dzisiaj premiera Xenoblade Chronicles X na Wii U... mikołaj mógłby konsolkę podrzucić :p


Grę będę miał w przyszłym tygodniu a konsolę mam od dawna :P


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 19:45 
 
Sobtainer napisał(a):
Jak nie udało Ci się podłączyć? W ogóle online nie grałeś? Spoko neta musisz mieć.

No tu masz racje, beznadziejny - 200dl/20up z Ziggo, ping w grach na poziomie 20-35ms (CS, Dota, Dirty Bomb, BO, Borderlands, AC, Rocket League i inne). Nie to co net z polski niestety. No i przeciez tylko ja tak mialem, co nie? A nie poczekaj, ktos tu wklejal film totalnegociasteczka ktory mial dokladnie to samo... no ale przeciez to nie mogla byc wina serwerow EA (R) ;)
Obrazek

TobiAlex napisał(a):
Ta, BO III ma singleplayer (nudny) i nic nie różniący się od paru lat multiplayer (oprócz nowych map). No i ta optymalizacja... a właściwie jej brak. Na chwilę obecną w tym roku żałuję zakupu tylko tej gry (a i też kupiłem w promo w cdp.pl, bo pełnej ceny za chuja bym nie dał) a trochę tych gier, jak co roku, kupiłem.

Singleplayer w Battlefroncie za to miazdzy jaja... oczywiscie mowie o tych starych BFach, w nowym jest tylko tryb hordy na 4 mapach? Anyway singiel jest w porzadku, Bioshock to nie jest, ale lepsze niz w AW i troszke gorszy niz ten z trylogii MW =) no i Treyarch nawet postaral sie o to ze po pierwszym przejsciu odblokowuje ci sie tryb Nightmare z "alternatywna" wersja kampanii, niby nic ale jednak widac ze troche energii i kasy tu na to poswiecili.
Jest jeszcze tryb zombie z calkiem ciekawa mapa, tyle ze mnie to akurat nie jara, ale przez te 3 rudny w ktore gralem bylo calkiem przyjemnie.
Multiplayer jest jaki jest, szczatkowe zmiany w nim mimo wszystko sa... pytanie tylko co bys chcial tam zmienic, jak ci nie pasuje ta forma multi to po chuj kupowac CoDa, nie wiesz czego oczekiwac po kolejnym CoDzie czy jak? NO I JAK SMIESZ HEJTOWAC SKORO JA MAM FUN (slowo kluczowe).
Co do optymalizacji to jest chujowo, aczkolwiek sie juz poprawilo po kilku paczach i moge grac w fullHD wiec jest sukces + w przyszlym tygodniu wymieniam grafe bo nawet Fallouta trzeba w low odpalac. Do tego zdarzyly mi sie 3-4 crashe w tych 55h ktore przegralem, wszystkie w multi przy ladowaniu mapy, ale na to pomoglo zwiekszenie pamieci wirtualnej (z 2 na 4gb, gra zzera pamiec niemilosiernie).
Graficznie Battlefront jednak zzera CoDa wiec in the end, jest gra zdecydowanie lepsza. Happy?

Deshroom napisał(a):
To prawda że BO3 ma 60GB? To tyle co BF4 z dwoma latami dlc. Witcher z dlc 37 GB.
Co tam tyle waży w COD?

Dunno - multi ~22gb, zombie dodatkowe ~4gb, reszta singiel (czesc jest wspolna). Ciezko powiedziec co tam tyle zajmuje, nieskopresowane audio w kilku jezykach moze?
Przegieciem jest to ze zeby grac z kumplami w party w multi MUSISZ miec zainstalowanego single player, w ogole kilka rozwiazan w ui jest pomylka, dolaczanie w party do lobby tez dziala smiesznie (potrafi kazdego wywalic do innych gier, ale jednego wrzuci do gry reszta zostaje w pustym lobby).

Edyta: patrzac na strone steama bo to chyba faktycznie rozchodzi sie o audio, pewnie wszystko w .wav =)
Obrazek


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 19:56 
 
Ravushimo napisał(a):
Multiplayer jest jaki jest, szczatkowe zmiany w nim mimo wszystko sa... pytanie tylko co bys chcial tam zmienic, jak ci nie pasuje ta forma multi to po chuj kupowac CoDa, nie wiesz czego oczekiwac po kolejnym CoDzie czy jak?


Bo ze mnie taki frajer, że właśnie łyknąłem hype odnośnie singleplayera. I co? I jest tak zajebiście, że misje, w których w jakimś stopniu nastawione są na eksplorację (poszukiwanie elementów kolekcjonerskich), no to biegnę ich szukać a tu jebitny komunikat po oczach, że opuszczam teren misji i mam zawrócić. LOL. O non-stop respawnujących się wrogach nie wspomnę (oczywiście dopóki nie dobiegniesz do odpowiedniego miejsca). Fabularnie też kicha. Black Ops I nie do pobicia. Właśnie tej zmiany oczekiwałem, ale jak zwykle były to mrzonki. I co z tego, że odblokowuje się jakiś tam tryb skoro przy 7 misji masz już wszystko w d... (łącznie z poszukiwaniem przedmiotów) i grasz, żeby szybko tylko skończyć. Gra właśnie miała być nastawiona na kilkukrotne przechodzenie misji, ale kto to robi? Ja nie znam nikogo.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 20:39 
 
TobiAlex napisał(a):
Gokulo napisał(a):
Dzisiaj premiera Xenoblade Chronicles X na Wii U... mikołaj mógłby konsolkę podrzucić :p


Grę będę miał w przyszłym tygodniu a konsolę mam od dawna :P


czytam recenzje i wyglada na to ze warto kupic wii U tylko dla tej gry :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 21:24 
 
obstawiacie, że będzie "remake" na nową konsolę nintendo w przyszłym roku?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 21:34 
 
Ravushimo napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Jak nie udało Ci się podłączyć? W ogóle online nie grałeś? Spoko neta musisz mieć.

No tu masz racje, beznadziejny - 200dl/20up z Ziggo, ping w grach na poziomie 20-35ms (CS, Dota, Dirty Bomb, BO, Borderlands, AC, Rocket League i inne). Nie to co net z polski niestety. No i przeciez tylko ja tak mialem, co nie? A nie poczekaj, ktos tu wklejal film totalnegociasteczka ktory mial dokladnie to samo... no ale przeciez to nie mogla byc wina serwerow EA (R) ;)
Obrazek


O czym Ty tu piszesz z tym netem Twoim to ja n
ie wiem.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 21:42 
 
Mark24 napisał(a):
obstawiacie, że będzie "remake" na nową konsolę nintendo w przyszłym roku?


Nintendo i remake? Wątpię :P Remake jest wbudowane już w Wii U ;-) A tak poważnie - stare gry z Wii odpalane na Wii U dostają graficznego "kopa" (wygładzanie krawędzie itp.).


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 22:34 
 
no właśnie. Ale istnieje możliwość, że robią tą grę od razu na dwie platformy. Nintendo NX jest praktycznie zapowiedziane.
Zobaczymy - ja tam się wstrzymuję z zakupem. Wii U jest jednak zbyt oldschoolowe i infantylne jak dla mnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 23:41 
 
mega spusty nad xenoblade chronicles everywhere :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2015, 23:46 
 
Aldatha napisał(a):
mega spusty nad xenoblade chronicles everywhere :)


Nie wiem czy grałeś w Xenoblade Chronicles, więc nie ma się co dziwić, że to jest jeszcze lepsze. XC swego czasu ogłoszono jRPG dekady. Pewnie sprzedaż Wii U trochę podskoczy, ale wątpię, aby z tego zrobił się system seller. Mogli to wydać w dniu premiery Wii U :) Co ciekawe Wii U to parametry mniej więcej XBOX 360 a graficznie ta gra wygląda bardzo dobrze jak na taki sprzęt.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2015, 01:45 
 
To może mnie ktoś oświeci co to za tytuł, szczerze mówiąc dzisiaj o nim pierwszy raz słyszę...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2015, 09:07 
 
MożJe ktoś coś napisać o Mordheim i Vermintide ?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2015, 11:01 
 
Do Mordheimu sie przekonuje (mimo ze jestem duzym fanem Warhammera i gram w figurkowa wersje). Odstraszaja nieco brzydkie grafiki i kulawe animacje. Muzyka tez do najpiekniejszych nie nalezy a voiceactingu tu prawie w ogole nie ma. Wlasciwie to mozna powiedziec, ze gra to taki maly maszkaron. Broni sie jednak, przepoteznie, systemem walki, zarzadzania druzyna, permadeath lub okaleczaniem jednostek, itemizacja... No wlasnie z jednej strony maszkaron a z drugiej cos pieknego. Po kazdej walce/misji sprawdzasz czy postaciom ktore zeszly z placu boju (za pomoca broni przeciwnikow), nic sie bie stalo. tzn. Czy np. Nie straciles reki, oka, nogi, gorzej widzisz itp. Opcji jest mnostwo. A moze jednostka umrzec i w jej miejsce bedziesz musial najac nowa. Rozwijasz swoje postacie, kupujesz im itemy... Jest dosyc obszerna kampania no i na multiku mozesz powalczyc swoja banda ze znajomymi (nadal permadeath i rany). Na razie wybor frakcji jest IMO skromny, zapowiedzieli jednak kolejne w dlc. Zerknij na ilosc pozytywnych opinii na steam :)

Jesli chodzi o Vermintide (zaznacze, ze nie gralem w left 4 dead 2) to wyglada zacnie i na poziomie grafy jak i voicewctingu/muzyki - nie ma do czego sie przyczepic. Mam za soba pare gier, postaciami gralem wszystkimi i wydaje mi sie ze ich roznorodnosc jak i calkowicie rozny styl gry jest ciekawy. Jesli chodzi o mapy to sa ogromne! Gralem na paru gdzie mozna bylo wybrac rozne drogi do celu. W trakcie wykonywania misji sa random eventy np. wbilo mnie w podloge jak spotkalem oddzial Stormverminow (skaveny w plycie i z halabardami w lapach - elita), albo przyszlo walczyc z Rat Ogre ;) Szczypta dziegciu to nagrody, ktore imo sa bardzo skromne. Misje potrafia trwac nawet 40minut, jesli druzyna zaliczy fail no to odchodzimy z niczym. A jezeli uda nam sie zakonczyc to mamy rolla na nagrode (doslownie rzucamy runicznymi kostkam) ilosc kosci uzalezniona jest od naszego wyniku tzn. Jest jakis wzor ktory wylicza ile zabiles jednostek, ilu czlonkow druzyny uleczyles/wyciagnales z tarapatow + wynik mozemy zwiekszyc itemem ktory znajdujemy w trakcie gry (zabiera on jednak slot potion of life a to jest mega utrudnienie). Co w sumie daje nam bardzo rzadki przyrost ajtemow. Szkoda. Aha a czy wspominalem ze poziom trudnosci normalny to wyzwanie z PUGiem? No wlasnie, poziomow trudnosci jest pare a normal bez skoordynowanej druzyny jest nie do przejscia. Sam solo nie ogarniesz fal futrzakow ;) Z jednej strony to zaleta a z drugiej... Nie zawsze sie znajdzie druzyne znajomych.

Podsumowujac, wydaje mi sie ze Mordheim to dla fanow Warhammera - niby byl release ale ja jednak bym sie powstrzymal i zobaczyl co z tego bedzie. Lubisz taktyczne strategie to mozesz sie pokusic o zakup np. w promocji ;) Jesli chodzi o Vermitide to wlasnie wydali do niego darmowy dlc (cos chyba wlasnie poprawili, dodali związanego z itemizacja) i zapowiedzieli kolejne dlc. Imo Vermintide to fajny teamosurvival w fantasy settingu :) Jak lubisz tego typu gry to sie nie zawiedziesz.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2015, 11:17 
 
Highlander napisał(a):
MożJe ktoś coś napisać o Mordheim i Vermintide ?


Proponuje sprawdzić przed zakupem Mordheim. Mnie gra odrzuciła po kilku godzinach i podejściach. Rozrywka jest zbyt ślamazarna, niedopracowana i frustrująca.
Nie wiem jak gra, która ma :
- niewyobrażalnie długie czasy ładowania (u mnie na dysku SSD ładowanie niektórych map trwało 3 minuty).
- beznadziejne A.I.
- Tragiczna kamera.
- Chory RNG. Wszystkie rzuty są słabo opisane i do tego dochodzi skurwiały "UNIK" i "Parowanie" , które nie są podliczane przy pierwszym uderzeniu. Masz 85% szans na trafienie? Tak Ci się tylko wydaje, na prawdę masz 50% bo przeciwnik rzucił wcześniej unik.

Jest wychwalana w superlatywach i oceniania na 9/10 na steam.

Ale tak jak napisałem wcześniej, polecam sprawdzić samemu, a nuż spodoba Ci się tak jak innym (klimat jest gęsty, ostatni raz czułem takie coś przy Darkest Dungeon) :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 853, 854, 855, 856, 857, 858, 859 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.