mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2012, 18:53 
 
Dana napisał(a):

Muheuehue. Swietny powod zeby wogole nie kupowac :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2012, 18:59 
 
Nie no skurwysyny.... Prothean za dolary...

Obrazek

Dobra, tylko spokojnie, nie będę tutaj wylewał swoich żali, mam tylko nadzieję, że ME3 będzie gwoździem do trumny Bioware.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 lut 2012, 19:08 
 
Ogólnie BW zarówno pod względem tego jakie są ich gry a także traktowania klienta jak kretyna idą po równi pochyłej w dół i mam nadzieję ,że ich będa spotykac gorzkie rozczarowania.

Ja w każdy razie ich gier nie kupuję - nie wydają nic interesującego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2012, 19:13 
 
Niestety gra się pewnie sprzeda zajebiście ale ja tam kupię od thepiratebay :F. Za crap nie płacę a zapowiada się gorzej od dwójki. Wszystko w trailery pompują:F.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 08:49 
 
Why I think Bioware has gone too far with Mass Effect 3 by TotalBiscuit


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 12:31 
 
Borderlands 2 - 21 września

http://www.youtube.com/watch?v=MCWJUSul ... e=youtu.be

Jesli bedzie tak samo dobra jak jedynka to bedzie jednen z fajniejszych przygodowych shooterow z coopem


_________________
Turbot

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 12:33 
 
pieniek82 napisał(a):
Borderlands 2 - 21 sierpień

http://www.youtube.com/watch?v=MCWJUSul ... e=youtu.be

Jesli bedzie tak samo dobra jak jedynka to bedzie jednen z fajniejszych przygodowych shooterow z coopem

21 września. :)

Nie mogę się doczekać. Grałem w jedynkę, ale nie doszedłem do końca. Robiłem różne questy poboczne i w pewnym momencie gra stała się tak prosta, że odechciało mi się grać. Szkoda, że nie było jakiegoś automatycznego dostosowywania levelu wrogów do levelu kierowanej przez gracza postaci. Oby w dwójce nie było takiej wtopy.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 12:39 
 
Arenki były całkiem spoko u Moxxi. Fajnie jak sie mialo te 3-4 osoby bo w singla nie ma co grac


_________________
Turbot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 12:42 
 
gufnowapnjasz napisał(a):


This.

Fajnie, że są jeszcze osoby popularne które mają poukładane w głowie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 23 lut 2012, 12:53 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 12:46 
 
http://www.sinsofadarkage.com/

Hmm...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 12:49 
 
Do Moby to mam Dote 2 :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 13:08 
 
BG2 z widescreenem i po polsku daje rade :wink:
kurde kiedyś to umieli zrobić dubbing


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 13:13 
 
jakby troche poprawili grafike to zagralbym jeszcze raz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 13:21 
 
Mendol napisał(a):
jakby troche poprawili grafike to zagralbym jeszcze raz :)


This.

Jakieś ładniejsze modele postaci + animowane dopieszczone tła i mamy hicior.

No ale Bioware woli spłycać swoje gry, wycinać z nich content i sprzedawać za 10 dolarów, więc raczej nie ma co liczyć.

Fajnie pomarzyć w każdym razie.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 13:29 
 
Wargame: European Escalation wyszlo, bardzo jestem ciekaw czy to takie lepsze RUSE, cena bardzo znosna (ok 55zl za klucz dalem) no i nie zmuszaja mnie do grania po polsku na kluczu z retaila polskiego,co juz daje + wydawcy :)
poki co sie sciaga, wieczorem zdam raport co sadze o tej grze.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 13:30 
 
Grałem jakiś rok-dwa temu w BG2 kolejny raz i mimo upływu czasu daję radę.

Ma to coś czego nowsze crpg już nie mają - nie jest 'streamlined' - dużo jest tam rzeczy ,które tylko jakaś częśc graczy zobaczy albo dla duzej części nie mają znaczenia - ale mimo to poswięcono na nie czas.

W Fallout 1/2 zresztą było podobnie (np. zajebiste , logiczne a czasem z humorem opisy miliarda przedmiotów i on-screen obiektów).

Podbnie zresztą Arcanum i parę innych starszych crpg.


Teraz crpg się cofają w rozwoju w wielu kwestiach - jak choćby upraszczane dialogi i jeb%^# kółko dialogowe spłycające poprzez dużo mniejszą liczbę opcji konwersacje z NPC. Nie mówiąc ,że nie mają żadnego wpływu te dialogi często - gdzie w starszych grach jak czasem się nie pomyślało to można było zaprzepaścić coś.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 13:43 
 
RufeN napisał(a):
Wargame: European Escalation wyszlo, bardzo jestem ciekaw czy to takie lepsze RUSE, cena bardzo znosna (ok 55zl za klucz dalem) no i nie zmuszaja mnie do grania po polsku na kluczu z retaila polskiego,co juz daje + wydawcy :)
poki co sie sciaga, wieczorem zdam raport co sadze o tej grze.


To bardziej mi przypomina World in Conflict niż ruse. Skąd klucz ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 16:18 
 
stad sprzedaja klucze z pudelek sprzedawanych w PL.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 17:14 
 
Kolko dialogowe nie jest tak tragicznym pomyslem imo. Z reguly wyraza to, co i tak chcemy powiedziec. Dla mnie BG czasem tracilo klimat, bo czytalem kazda mozliwa odpowiedz 2 razy zanim sie zdecydowalem, przez co konwersacja z NPC tracila naturalny 'flow'.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 23 lut 2012, 17:26 
 
Mirtul napisał(a):
Kolko dialogowe nie jest tak tragicznym pomyslem imo. Z reguly wyraza to, co i tak chcemy powiedziec. Dla mnie BG czasem tracilo klimat, bo czytalem kazda mozliwa odpowiedz 2 razy zanim sie zdecydowalem, przez co konwersacja z NPC tracila naturalny 'flow'.

To nie chodzi o parafrazowanie ,choć to też - bardziej chodzi o udebilniony / uproszczoną ilość odpowiedzi.

Teraz w grach BW( i nie tylko) jest zazwyczaj tak:

- Pomóż mi

a) Tak pomogę
b) Pomogę ci ,ale zapłać
c) Pomogę ci ale przy okazji powiem ,ze jestem chujem lub ew nie pomogę

Po prostu przez to ,że a) gry się zrobiły jeszcze bardziej casualowe + ,że full VO dużo kosztuje - to ograniczają dialogi - zazwyczaj są one linarne i 'meaningless'.

2-3 opcje ,zresztą zazwyczaj bez różnicy w outcome albo nawet w tym co mówisz (tylko JAK mówisz) - no sorry.

No to ,że 'flow' traciła to a) wybór gracza bo czyta wszystko pierdyliard razy b) nie widzę ,tego jako problem

Właśnie nowe produckje dla mnie nie mają klimatu - np. w SWTOR to te dialogi jak z jakiś marnych seriali klasy B , po prostu wziąść i się pociąć - i co mi z tego ,że ktoś mi je przeczyta jak jest mało opcji a same dialogi słabe?

Już nie mówiąc o tym ,że single crpg przyanjmniej niektóre poszły w kierunlku znanym z mmorpg , dużo prostych jak drut questów i takich samych prostackich dialogów. - vide DA2 i KoA - gdzie w starszych tytułach wszystko się łaczyło w większą całość ,a nawet poboczne questy miały za sobą wytłumaczenie i historię ,ehh zresztą nie ma co gadać.

Dalej jak mi się zdarza włączyć Fallout 2 , Planescape czy BG2 lub inne to dialogi ., story ,etc miażdzą większość nowych produkcji.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.