mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 305  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 22:41 
Cytuj  
Ja to dzisiaj same porazki procz jednej wygranej z nabem, co sie dt dał pojechać... Wpierw mnie koles ghostami z ecm zjechał ale to wina moja bo rushowac probowalem. Potem przegrałem z zergiem, bo jemu wiecej mutali zostało ale oboje bez maina juz bylismy ;p. Na koniec znobilem bo w mirrorze nie polalem w voidy jak powinienienem i w koncu koles to zrobil za mnie... Dzisiaj nie był dobry dzień:P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 22:42 
Cytuj  
egroM napisał(a):
Shad ma namiar na venta u mnie - tam siedzimy z kumplem właśnie na 2v2 - także spokojnie można z niego korzystać.


Spoko, ale Sahd mi dał namiary na wersje 3.2.1 bodajże której na necie nigdzie nie ma, a jak jest to trojanowo zasrana ma maxa.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 22:43 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ja to dzisiaj same porazki procz jednej wygranej z nabem, co sie dt dał pojechać... Wpierw mnie koles ghostami z ecm zjechał ale to wina moja bo rushowac probowalem. Potem przegrałem z zergiem, bo jemu wiecej mutali zostało ale oboje bez maina juz bylismy ;p. Na koniec znobilem bo w mirrorze nie polalem w voidy jak powinienienem i w koncu koles to zrobil za mnie... Dzisiaj nie był dobry dzień:P


To tak jak ja wczoraj :(

@egroM

Masz namiary moze na dzialajaca ver. VT pod windows 64? Bo wiem, ze niektorzy z checia by sobie pogadali ale niestety nie sa w stanie znalesc takiej ver ;)

edit:

Ver to 3.0.5

edit:

A ten nie moze byc? - http://www.idg.pl/ftp/pc_21360/Ventrilo.Client.3.0.5.64.bit.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 22:45 
Cytuj  
Nie sprawdzę teraz, dopiero we wtorek.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 22:54 
Cytuj  
AFAIR to każda 3.x.x podejdzie pod nasz serv - spróbować warto. Ja na XP siedzę więc siakieś 64bit itp to nie moje klimaty :D

Imo normalnie ze strony venta spróbujcie ściągnąć tą 64 i powinno grać.


_________________
Obrazek

PostNapisane: 9 maja 2010, 23:28 
Cytuj  
Cytuj:
Okej, właśnie jako protoss padłem ofiarą jakichś 20+ roachów w 8 minucie gry, dzieki wspaniałemu anulowaniu extractorow... Przyznam szczerze ze to mnie całkowiecie zniechęciło do gry przeciwko zergowi...Dopoki nie naprawia tego uwalonego jak dla mnie buga...

lul

Own3d by gasTrick

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 23:38 
Cytuj  
te dwa dodatkowe drony spowodowalyby w najlepszym razie to ze zamiast "20" wpadloby do ciebie ~17 roachow, i pozamiataliby dokladnie tak samo.

roach rush to taki sam rush jak kazdy inny, a przed rushem naprawde latwo sie obronic, nie psujac przy tym sobie bardzo ekonomii.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 01:56 
Cytuj  
k... nie ogarniam tej gry, chyba na jakis czas poogladam tylko repy :p

jestem taki mega noob, ze koniec. Za malo scoutuje, za malo klikam. Czym najlepiej rozwalac np. cannony tossa?

chyba sprobuje sie pobawic tossem.

http://www.youtube.com/watch?v=CatSUg0KyAM- glos kolesia rofl, hahaha


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 08:17 
Cytuj  
Ash napisał(a):
te dwa dodatkowe drony spowodowalyby w najlepszym razie to ze zamiast "20" wpadloby do ciebie ~17 roachow, i pozamiataliby dokladnie tak samo.

roach rush to taki sam rush jak kazdy inny, a przed rushem naprawde latwo sie obronic, nie psujac przy tym sobie bardzo ekonomii.


Przed rushem roachami to chyba tylko immortale albo voidy, ale nie mam zbytnio pomyslu jak sie przed tym obronic....W ogole chyba wole miec wiecej woja niz mniej i zmienie rase :D. Moze to nabowe zachowanie ale wszystkiego trzeba sprobowac:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 08:37 
Cytuj  
Immortale + w tle templary niech się robią.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 08:39 
Cytuj  
z punktu widzenia zerga, bo nim gram, to przed roach rushem sie bronie tak, ze sam robie roach rusha prawie zawsze.

wtedy mam w bazie podobna ilosc wojsk + queena + spine crawler, i radze sobie bez problemu.

jesli roach rush polega na zakopanych roachach, to mam detector ktory popsuje troszke plany, ale i tak wjada mi do bazy i zepsuja ekonomie. tyle ze baza sie zwykle obroni, a w tym czasie ja roachami robie swoj wjazd do niego i w 80% przypadkow jest gg.

ale ja gram w bronze, a nie w platinum ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 10:26 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Immortale + w tle templary niech się robią.


Oyciec ale w 8 minucie?? Immortal robi sie dosc dlugo, tech do templarow jest dosc dugi. Na wiekszych mapach 2v2 musialbym trafic idealnie w moment gdzie on ma roache. Bo jak ja bede techowac a on zroni sobie 15 roachy to jest gg.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 10:29 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Immortale + w tle templary niech się robią.


Oyciec ale w 8 minucie?? Immortal robi sie dosc dlugo, tech do templarow jest dosc dugi. Na wiekszych mapach 2v2 musialbym trafic idealnie w moment gdzie on ma roache. Bo jak ja bede techowac a on zroni sobie 15 roachy to jest gg.


Spróbuj stalkery + blink i troche zealotow z przodu

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 10:50 
Cytuj  
roach>>stalker a grupa 5 roachow porafi sciagnac zeta bardzo szybko - to innych tech wiec nic dziwnego. Pobawie sie troche terkami i zergami. Zobaczymy co mi przypasi :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 10:56 
Cytuj  
Zabunkruj wejścia do Twojej bazy i IĆ W LATAJKI Z OBSEM?! :[

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 11:02 
Cytuj  
Było to już wałkowane, dawałem nawet repa do fast techa do robo facility - parę stron wcześniej. Jak się okazuje że zerg idzie np. w muty to łatwo zasadzić time attack - masz obsa u niego w bazie i wysyłasz wojo na ~50-60% spire. Pierwsze 4-6 mutów to jakby ich nie było. Bardzo popularny jest też 4-warpgate all-in, bez 3-4 spine crawlerów u zerga nie do wybronienia a rzadko który idzie w pasywną obronę.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 11:57 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
roach>>stalker a grupa 5 roachow porafi sciagnac zeta bardzo szybko - to innych tech wiec nic dziwnego. Pobawie sie troche terkami i zergami. Zobaczymy co mi przypasi :P


Dlatego napisalem, stalker+blink ;]

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 12:24 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
roach>>stalker a grupa 5 roachow porafi sciagnac zeta bardzo szybko - to innych tech wiec nic dziwnego. Pobawie sie troche terkami i zergami. Zobaczymy co mi przypasi :P


zety+sentry

sentry walisz forcefieldy za roachami i masakrujesz zetami.

GG.

PS. Templarzy posysaja i to ostro :<.

PostNapisane: 10 maja 2010, 12:43 
Cytuj  
Cytuj:
Przed rushem roachami to chyba tylko immortale albo voidy, ale nie mam zbytnio pomyslu jak sie przed tym obronic....W ogole chyba wole miec wiecej woja niz mniej i zmienie rase . Moze to nabowe zachowanie ale wszystkiego trzeba sprobowac:)


Sentry + zety tylko, że force fielda rzucaj na rampę tak żeby przełamywać push na pół w sensie w san środeczek roachów które wbijają Ci do maina.

Drugi sposób jest taki żeby wykorzystywać malutki zasieg roachów - stalkery/cannony i sentry znowu z force fieldem na rampe tylko tym razem rzucasz go tak zeby poczwary Ci przez tą rampe nie przeszly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 maja 2010, 13:22 
Cytuj  
Okej tylko roach rusha nie wybronie paroma zetami + sentry jesli on napierdala larwy z queen i praktycznie caly czas jest agresorem. Tutaj to ja musze miec w uj lepsze micro niestety...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6087 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 305  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.