mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 16:59 
Cytuj  
Zaraz przyjdzie Marek i napisze ze BBC jest przekupione przez MS i ze to jest nierzetelne, rownoczesnie powola sie na newsa z jakiegos zapyzialego serwisu, ktory przeprwoadzil sobie ankiete, z ktorej wynika ze PS3 sie nie psuje nigdy i leczy raka. Wyniki uwiarygodni danymi z wyszukiwarki google. :)

PS. DIRT 2 - swietna gra, zdecydowanie polecam. Trine tez calkiem, calkiem choc LBA to to niestety nie jest. To zeby nie bylo calkiem OT.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 17:39 
Cytuj  
Naprawdę zdryzgotała mnie wiadomość. Zaciskaj kciuki może znajdę się w 2% grupie szczęśliwców która załapie Ylod-a. Bez twoich modłów Kabraxis, raczej szybciej trafię 5-tkę w totka ;) W sumie nie byłoby to takie złe, grubaśnych PS3 już nie produkują, mam gwarancję na 3 lata, więc pewnie dostałbym nową slimkę.

Mendol - chodź pogramy razem wieczorkiem, ostatnio też mi chujowo idzie. Pierwszy mecz skończyłem na topowej pozycji, teraz najczęściej zamykam listę - wniosek inni dużo szybciej się uczą, ale mam talent ;) .

Ja własnie biorę się za ściąganie Trine.

btw. z tego co piszą, już są rozsyłane kody do MAG-a. Ktoś już dostał?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 18:52 
Cytuj  
no wlasnie nie kumam czy kolesie tak dobrze wala heady czy jak.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 19:50 
Cytuj  
pewnie połowa pyka na jakichś myszko-podobnych wynalazkach albo mają po prostu małpi refleks. Zresztą to nie tylko problem U2, tydzień wcześniej odkurzyłem Killzone 2 - nie da się grać, takiego skillzora mają mają. Dodatkowo w KZ2 nie da się celować bez kilkumiesięcznego treningu..

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 19:55 
Cytuj  
Obrazek
Między innymi takie wynalazki. Poza tym na gamespocie można poczytać że w fps-y na PS3 bez myszy i klawiatury nie podchodź.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 20:07 
Cytuj  
jak to coś się nazywa? Z ciekawości sprawdzę ile to kosztuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 20:08 
Cytuj  
no gamespot prawde ci powie...
tak na dobra sprawe to kwestia treningu i cierpliwosci. podobnie bylo z cod4 na x360.
w uncharted 1 dalo sie grac bez problemu, resistance tez. trzeba tylko poswiecic na to chwile.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 20:09 
Cytuj  
http://www.splitfish.com/

Proszę.
Mendol, no niestety ale z takim sprzętem to gołym padem masz marne szanse wygrać. No ale pewnie będziesz uparcie trzymał się zdania jakoby pad dobry na wszystko by zaboleq ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 20:11 
Cytuj  
We put the FragFX into use with Resistance on the PlayStation 3. Our learning curve was pretty much nonexistent due to our long history in PC gaming, and after a little time spent fine tuning sensitivity in both software and hardware (via the scroll wheel on the left-stick-dongle), we had the FragFX tuned just the way we'd have it in a PC game. Our accuracy and precision were immediately improved, especially in situations in which we were tracking a moving target. Whereas analog sticks apply variable acceleration, which makes maintaining a bead on a fast target a bit tricky, the FragFX allowed us to put our reticule on a target's head and maintain it through all kinds of evasive maneuvers.


http://allegro.pl/item739033311_fragfx_ ... lplay.html


chyba trzeba bedzie kupic chociaz do myszki w pc pewnie temu daleko.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 23:45 
Cytuj  
tutaj np. można sobie poczytać:
http://forum.polygamia.pl/index.php/topic,2408.0.html

cudów niestety nie ma, także ja sobie odpuszczam. Pewnie jakiś 0.1% z tego korzysta, bo czasami rzeczywiście zdarza się super-wymiatacz i to widać na mapce.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2009, 23:48 
Cytuj  
Dość daleko, ale frag > pad (w rękach przeciętnego użytkownika). Jakość wykonania jest bardzo słaba z tego co ludzie piszą na forach. Miałem kupować, ale jakoś mi przeszło granie w fpsy na PS3 więc odpuściłem.

Cytuj:
Pewnie jakiś 0.1% z tego korzysta
- dużo dużo więcej :D

http://www.viddler.com/explore/sceablog/videos/560/0 - na całkiem przyjemny bajerek się te motion controle zapowiadają. Dokładność ruchów wygląda na bardzo przyzwoitą :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 00:01 
Cytuj  
Eee naprawdę nie sądzę by dużo osób z tego korzystało, oczywiście, wiem, że znajdą się jakieś wannabe wymiatacze. Ale na mapkach w BF1943 często i gęsto kończyłem pierwszy, w U2 też mi się zdarza (ale dużo rzadziej bo mapek nawet nie znam) - a jak co drugi ma ten sprzęt to by znaczyło, że wygrywam z nimi zwykłym padem :o

Lepiej napisz z czego korzystasz, ze tak dobrze sobie radzisz we wszelkiego typu ścigałkach? 8) Albo jakiś neozeo z mojej listy znajomych wykręcający kosmiczne czasu w Wipeoucie (kilka grubych sekund od moich idealnych przejazdów)...

Co do motioncapture - to ja cały czas czekam, aż Microsoft oświadczy, że w jego NATAL-u nastąpił niesomowity przełom i zaprezentuje swoją magiczną różdżczkę. Bez kontrolera w garści NATAL to się będzie nadawał ale do obsługi menu konsoli, więc czuję, że taka prezentacja będzie very soon ;)

Uncharted 2 - 10/10 od GamesRadar!
http://www.gamesradar.com/ps3/uncharted ... 9395546092

Brilliant, brilliant, brilliant. It looks amazing, plays like a dream and the voice-acting/story-telling will hook you in right from the off. PS3 officially has its killer-app and a million tears are shed by 360 fanboys.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 07:45 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=bDu9ePWF4gg


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 08:38 
Cytuj  
Cytuj:
Lepiej napisz z czego korzystasz, ze tak dobrze sobie radzisz we wszelkiego typu ścigałkach?
- nie no, aż takim wymiataczem to nie jestem :D Do czołówki z gold league na gtplanet jeszcze mi brakuje po 1s-1,5s na fuji/suzuka - pewnie jakbym siedział po 5-6 godzin dziennie to pierwsza 30 w GT5P była by realna, ale niestety nie chce mi się i nie zawsze jest czas/chęci. Praktycznie we wszystkie ścigałki "samochodowe" gram na G25 + WheelStandPro (świetny stojak tak BTW za całkiem przyzwoite pieniądze - bardzo polecam) - odpowiednio opanowana kierownica daje ci przewagę nad padem - masz dokładniejsze ruchy, lepszą kontrolę nad gazem i hamulcem, jak jest dobrze zrobiony FFB to czujesz uślizgi itp.

Szkoda, że goście od SHIFTA się rozpędzili z niektórymi samochodami i praktycznie po upgradeach pewne modele stają się niegrywalne (np M3 E46), wystarczyło "dopisać" ciut więcej przyczepności i było by naprawdę fajnie, a tak to część mid-class (tier 2-3) robi się tail-happy i albo się jeździ półdriftem albo kręci bączki. Do tego strasznie się trzeba napocić z tuningiem, żeby pozbyć się przegiętej nadsterowności. Dobrze, że chociaż FWD i AWD są w miarę ok - no ale to już nie to samo :D Aaa no i jak ktoś się nastawia na drift w SHIFCIE to niech lepiej sobie daruje - wyszło im strasznie żalowo :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 08:55 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=bDu9ePWF4gg


łell, pomyliłem się w obliczeniach - to jest 0,5% na Ylod-a a nie 2% i nikt mnie nie poprawił :/ czyli 100 razy niższe niż prawdopodobieństwo wystąpienia rrod-a.

egroM - do wszystkich gier da się podłączyć kierownicę? Mnie nie interesują raczej trudne symulatory, ale chciałbym chociaż wykręcać rozsądne czasy w bardziej arkadowych tytułach, typu Motorstorm czy Wipeout.

btw. na IGN-ie Uncharted 2 dostał jak na razie najniższą ocenę - 9.5/10

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 08:59 
Cytuj  
sweng ale kogo to? ;pp

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 09:04 
Cytuj  
polecam Trine, fajna platformówka, z dobrą fizyką. Trzeba nieźle kombinować. Do tego jako drugi tytuł z PSN-u ma platynowy pucharek do zdobycia, to raczej świadczy bardzo dobrze o jakości i rozbudowaniu tytułu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 09:12 
Cytuj  
Żeby po prostu przejść jakoś specjalnie kombinować nie trzeba. Szczególnie, kiedy mag dostanie ostatniego skilla.


_________________
Obrazek

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 09:28 
Cytuj  
Cytuj:
typu Motorstorm czy Wipeout.
- w to akurat gram na padzie i nie sprawdzałem czy kiera działa :D Do Wipeouta myślałem, żeby podpiąć for fun, ale jakoś mi to uciekło.

Aaa i zerknij czasem jak jest taka możliwość na replay z top10 - bo miałem tak kiedyś, że do gościa w GT5p mi brakowało jakoś 3s i za cholerę nie mogłem dojść do tego skąd to urwać - okazało się, że gość glitchował. Z ciekawości sprawdzę sobie twoje czasy jak będę miał chwilkę :D.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 10:23 
Cytuj  
GT5p - nie gram wcale. Ostatnio odpalałem ją w lutym bodajże. Poczekam na retail-a i może wtedy się przekonam, na razie ten tytuł w ogóle mnie nie rajcuje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.