mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 08:23 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
chujowka, ze jak battlelog lezy to nawet w single playera nie mozna pograc.. WTF ?????


chyba jednak mozna, nie trzeba byc online zeby grac single'a


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 08:26 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Atherius napisał(a):
mnie interesują kultowe mapki z battlefield 2 jak karkand itp.


a mnie nie


Oj tam, każual jesteś i grasz, bo inni grają i nie ważne w co. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 08:27 
Cytuj  
goki napisał(a):
Huragan napisał(a):
chujowka, ze jak battlelog lezy to nawet w single playera nie mozna pograc.. WTF ?????


chyba jednak mozna, nie trzeba byc online zeby grac single'a


ciekawe jak :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 08:38 
Cytuj  
Po initialising mi wyskakuje blad ze program Battlefield 3 przestal dzialac.. zamknij okienko.

no kurwa..... jak tu pograc ?

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 08:39 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
ciekawe jak :)


a na przyklad tak:
Cytuj:
Aby zainstalować grę Battlefield 3 na komputerze z systemem Windows, musisz być połączony z Internetem. Później połączenie nie jest wymagane i można grać bez niego. W takim wypadku trzeba przełączyć aplikację Origin w tryb "Offline".


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 08:40 
Cytuj  
dolacz po raz drugi huragan i bedzie ok. ja mam to samo co jakis czas.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 08:59 
Cytuj  
e to pewnie przez to, ze battlelog lezy nei dzialala mi rano gra. A nie przez wyjebki z vpn ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 09:00 
Cytuj  
jak ktos juz bedzie mogl grac niech da znac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 09:02 
Cytuj  
mi działała rano bo specjalnie sprawdziłem po poście Higha


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 09:03 
Cytuj  
Dziś do tesco jade po robocie. Nie wiem w końcu jak z tym DVD czy trzeba mieć w napędzie czy nie. Na wszelki wypadek zassalem obraz z torrenta x] lol


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 09:07 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
zaboleq jaki masz pc?


i5-2500K + radek 5850 wykręcony + 4gb DDR3 1600MHZ. W singlu z reguły mam 50-60 FPS. Multi nie sprawdziłem bo swoją kopię może odbiorę dzisiaj...

W tesco mają na bank dzisiaj? Poniżej 100 czy za ile??


BTW - na większości aukcji, gdzie BF chodzi po 7x zł, sprzedawcy piszą, że gra jest w wersji rosyjskiej. EA będzie to banować? W BC2 mi nie zbanowali a klucz kupiłem za grosze :E...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 10:40 
Cytuj  
Imo nie powinno byc problemu, bo jak niby udowodnia, ze nie dostales prezentu od znajomego z Rosji?

Ja w zeszlym roku jak byla promocja Mass Effect 2 w PL, (kiedy byl za 29zl chyba czy cus), poprosilem siostre, zeby sie wlogowala na moje konto z PL i mi to kupila. I nie wyobrazam sobie, zeby mi to teraz zablokowali, bo na jakiej podstawie?
Przeciez akurat moglem byc w PL w tym czasie i sobie zakupic.

Ja chyba wlasnie kupie ta ruska, jak wroce z roboty, bo ten koles: http://allegro.pl/battlefield-3-edycja- ... 04998.html
wyslal maila, ze kluczy nie ma i bedzie zwracal kase...kuzwa nie ma to jak rzetelny sprzedawca. Wystawia cos czego nie ma na skladzie. Specjaleni wzialem troche drozszego, bo myslalem, ze bedzie solidniejszy/pewniejszy...i uja wyszlo z tego :har:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 10:54 
Cytuj  
Blah zeby dostac kody na DogTagi i SPECACT trza sie na support rzucac. Srsly koniec z zakupami na Origin.


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 10:58 
Cytuj  
Nic nie tracisz TBFH. Dog tagi to nic specjalnego i tak biegam z tym z BC2, a SPECTAC mundur to troche lipa. Jedyne co dobre to 2 bronie ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 11:01 
Cytuj  
nadal nie mozna grac :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 11:07 
Cytuj  
Jest juz serwer: http://battlelog.battlefield.com/bf3/se ... AR-G4G-pl/ ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 11:09 
Cytuj  
Keye.pl napisał(a):
Witaj!

Informujemy że zrealizowanie zamówienia Battlefield 3: Edycja Limitowana nie będzie możliwe. Powodem takiej sytuacji jest całkowicie niepoważne i chore zachowanie jednego z oficjalnych dystrybutorów EA w Polsce, który dopiero wczoraj wieczorem przesłał informację, że anulował zamówienia hurtowe i niestety nie dostarczy gier edycji limitowanejkontrahentom. Warto dodać, że wszystkie formalności z naszej strony zostały dopięte już ponad miesiąc temu i czekaliśmy jedynie na dostawę. Z całą mocą przepraszamy za zaistniałą sytuację. Na tak niepoważnym zachowaniu dystrybutora najwięcej tracą oczywiście klienci. Obiecujemy, że nie pozostawimy tak tej sprawy i postaramy się o rekompensatę od dystrybutora. Jeżeli uda się ją uzyskać, podzielimy się nią z Tobą - graczem i jednym z naszych wyjątkowych klientów.


Ostatni raz kiedy cos u nich kupuje. Karkand kupie osobno jak wyjdzie. Bedzie mnie to kosztowalo pewnie tyle co kupno od razu z originu. Chytremu dwa razy boli :(


_________________
Nestor#1522

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 11:19 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Keye.pl napisał(a):
Witaj!

Informujemy że zrealizowanie zamówienia Battlefield 3: Edycja Limitowana nie będzie możliwe. Powodem takiej sytuacji jest całkowicie niepoważne i chore zachowanie jednego z oficjalnych dystrybutorów EA w Polsce, który dopiero wczoraj wieczorem przesłał informację, że anulował zamówienia hurtowe i niestety nie dostarczy gier edycji limitowanejkontrahentom. Warto dodać, że wszystkie formalności z naszej strony zostały dopięte już ponad miesiąc temu i czekaliśmy jedynie na dostawę. Z całą mocą przepraszamy za zaistniałą sytuację. Na tak niepoważnym zachowaniu dystrybutora najwięcej tracą oczywiście klienci. Obiecujemy, że nie pozostawimy tak tej sprawy i postaramy się o rekompensatę od dystrybutora. Jeżeli uda się ją uzyskać, podzielimy się nią z Tobą - graczem i jednym z naszych wyjątkowych klientów.


Ostatni raz kiedy cos u nich kupuje. Karkand kupie osobno jak wyjdzie. Bedzie mnie to kosztowalo pewnie tyle co kupno od razu z originu. Chytremu dwa razy boli :(

chyba wszystkich handlarzy kluczami z allegro tak wydymali - inni tez anuluja zamowienia.

tez sie wkurzylem,ze dlc mi kolo nosa przeszly. kupuje standardowa wersje od moonqq.

edit: moonqq wysyla klucz do jakiejs wersji multilang - od francuskiego po polski i czeski, z angielskim takze, tak wiec nie jakis ruski czy ukrainski shit, ktory w teorii niby moze byc banowany (w teorii :wink: )


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 11:30 
Cytuj  
Ta oficjalny dystrybutor EA ich wydymal... ruscy dostali lepsza oferte to sprzedali te tysiace kluczy komu innemu :D


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 11:38 
Cytuj  
z ciekawości w origin było jakoś drożej bo to był pewny i prosty zakup


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.