mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 20:34 
Cytuj  
ja k***a ledwo 3 dni temu juz powinno byc ...
Keii napisał(a):
My zamówiliśmy prawie miesiąc temu...


No niezle heh :] :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 21:12 
Cytuj  
Ja zamowilem 12 lutego, 13 lutego poslali te bonusy, które dotarły 21 lutego, 23 lutego napisali ze wyslali no i idzie... idzie... moze dojdzie.

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 21:41 
Cytuj  
NO i wreście domnie ta pi****na paczka doszła zaraz zasiadam za instalacje tej wspaniałej gry !! :wink:

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:58 
Cytuj  
nie podniecaj sie tak ;] to tylko gra i wcale nie az taka wspaniala :P fajna ale nie cudowna :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 09:37 
Cytuj  
Już grałem i moim zdaniem niejestr AŻ TAK CUDOWNA , ale by powiedziec ze jest super to chyba moge :D juz na pierwszy rzut oka to są klimaty dlamnie ! :lol: :) :) Moim zdaniem jedna z lepszych gierek typu MMO ...

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:10 
Cytuj  
Relict napisał(a):
Moim zdaniem jedna z lepszych gierek typu MMO ...


Pierdzielisz ;] RF jest dobrym mmogiem, dla osob ktore maja malo czasu i nie maja w co grac :) jest masa ambitniejszych tytułów (EQ2, WoW, Neo etc) jedyne c mozna powiedziec o RF to to ze daje frajde z grindu ;] i ma niezle PvP


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:16 
Cytuj  
IMO jedynymi ciekawymi elementmi tej gry jest design postaci/broni i chip wars. No i animacje skill fajne są ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 333
Dołączył(a): 6.01.2006
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 10:25 
Cytuj  
SniperX napisał(a):
Relict napisał(a):
Moim zdaniem jedna z lepszych gierek typu MMO ...


Pierdzielisz ;] RF jest dobrym mmogiem, dla osob ktore maja malo czasu i nie maja w co grac :) jest masa ambitniejszych tytułów (EQ2, WoW, Neo etc) jedyne c mozna powiedziec o RF to to ze daje frajde z grindu ;] i ma niezle PvP


No wiesz jak kto i co woli ...

PS: Ja np wole takie klimaty typu SWG Lub własnie RF Online :D ! :wink:

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 12:12 
Cytuj  
BTW dzis pierwszy Fix Pack po becie :P mam nadzieje ze naprawia Fioletowa bron bo mnie ona dobijac zaczyna :) takie staty a ja nie moge z niej strzelac :P

Gdzie tam SWG porownojesz do RF Online ;] dwa rozne klimaty :P to jest jakbys porownywal Jabłko z Pomarańczą ;] oba to owoce :P i tylko tyle ;]


EDIT

Cytuj:
Here are the patch notes for today:

- Fixed a bug that was causing purple ranged weapons not to work with standard ammo types.

- Several changes to the swear filter should make it less restrictive.

- The chip war times time have been adjusted.

- Added Chip war rewards.

- Further language fixes.

- Re-wrote the race descriptions on the character creation screen.

- Fixed an issue with the patch server giving a "Too many files to patch" message.

- Corrected some launcher error messages to give a better description of the problem.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2006, 16:01 
Cytuj  
Szkoda, że nie naprawili poprawnego wyświetlania expa summonów...


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 09:52 
Cytuj  
wie ktos moze jak upgradowaci itemy? mam ten tool ale co jeszcze mi potrzebne jest? i powiedzcie mi jeszcze jak przerobie Ore to zostaja mi 4 kawalki a tylko z jednego moge craftowac, do czego sluzy reszta?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 09:59 
Cytuj  
Tez przylacze sie do pytania - skad brac krysztaly do upgradowania broni/pancerzy? Jak to robic?
Jak gadac na poziomie roznego chatu np map?
Jak privnac kogos?


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2006, 10:20 
Cytuj  
o upgardach znalazlem tutaj: CLICK


Jesli chodzi o chat to:

/Map <--- dla mapy
/Imie <--- do tella


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 13:26 
Cytuj  
Po paru dniach grania moge ocenic troszke gre, po pierwsze piekna grafika co dla mnie ma duze znaczenie, gra sie łatwo, nie trzeba sie meczyc jak narazie by zrobic lvl czy zdobyc itemy, gra bardzo duzo ludzi, na spirit w kopalni jest zazwyczaj od 200 do ponad 500 ludzi w jednym miejscu i mimo tak dobrej grafiki nie tnie, jak narazie gra daje duza przyjemnosc, a z tego co widze czym wyzszy lvl tym ciekawiej.
Narazie nie poznałem craftowania i upgradowania itemow, wiec nic nie napisze.
Narazie gram solo bo znajomi beda wbijac dopiero za tydzien, wiec zapewne gra w grupie da jeszcze wiecej zabawy.
Moge napisac na poczatek ze nie zawiodłem sie, wiedzialem co mozna sie spodziewac i jest nawet lepiej, nie mialem czasu juz grac po kilka godzin w WoW, a to wchodze na pol godzinki czy na godzinke i juz, wiec polecam tym co nie maja duzo czasu na gre.

EDIT >> została nam jedna sztuka, nowa nie otwierana z gameseek, wiec jak cos to odstapie

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 13:38 
Cytuj  
moze jakas gildie sobie zrobimy? :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 13:49 
Cytuj  
Ja sie wpakowałem na Spirit i gram Cora, a tam polaka jakos nie trafilem, no ale ja malo gram, no i przeciez gra ma dopiero tydzien.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 4.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 14:40 
Cytuj  
Cytuj:
Ustalilismy, ze jesli chcemy grac z Polakami, to w zaleznosci od rasy ktora chcemy potestowac, tworzymy chary na konkretnym serwerze:
1 serwer (Spirit) - rasa Bellato
2 serwer (Earth) - rasa Accretia
3 serwer (Water) - rasa Cora


moze dlatego nie spotkales zadnego polaka w Cora na serwie Spirit?
ja z polakami z Bellato gralem juz kilka razy


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 mar 2006, 14:42 
Cytuj  
Wiem, sam proponowalem te ustalenia, ale jakos tak wyszlo, no ale nie ma problemu bo i tak glownie gram solo :)


Posty: 44
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 mar 2006, 15:39 
Cytuj  
Mi dotarła gra z gameseek po tygodniu, co najdziwniejsze na drugi dzien od zamowienia jest stempel z warszawy !!
Mam 14lvl i jak narazie gra sie przyjemniej niz w L2 czy jakies darmowki, gre mozna porownac wlasnie do Lineage2 ale gra sie jakos łatwiej, no i ta grafika wymiata, a muzyka i dzwiek jest super, fajne klimaty, moze cos bedzie z tej gry :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 07:18 
Cytuj  
I co powiecie aktualnie na temat tej gry?

Czy jest warta uwagi?

SvD.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.