mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 13:38 
Cytuj  
Dlaczego? Ja gram KB+mycha i nie mam absolutnie ZADNYCH problemow z interfejsem czy kamera...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 13:50 
Cytuj  
Grać można ofc, ale jaki jest komfort na padzie to nie ma porównania.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 13:52 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
No ja tez zrobilem drugi char warriorka jednak (stealth mi nie podszedl a dodatkowo kliknalem imie ktore i automatem wyszlo - "Niah" WTF???[/b]).


Wspolczuje :o


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 13:59 
Cytuj  
Dobrze, że nie wyszło MagPS.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 14:09 
Cytuj  
Tak w ogóle to już mi się ta gra znudziła, za bardzo MMO...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 14:25 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Tak w ogóle to już mi się ta gra znudziła, za bardzo MMO...

Chyba dlatego mi sie jeszcze nie znudzila.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 14:32 
Cytuj  
No tak, bo grasz w każde mmo sam, racja. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 14:58 
Cytuj  
Robiłem wszystkie questy po kolei, wszystko było ok. Miałem lvl 19 i cały czas tkwiłem w lowbie landach, itemki wypadały lvl6-8. Postanowiłem więc popchnąć main quest do przodu, idę przez świat zostawiając za sobią całe zony, lorestony i miasta pełne questów. W końcu pomyślałem, i po co mi to ? Fabuła jest miałka, postacie nieciekawe, combat prosty jak konstrukcja cepa...meh...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 15:01 
Cytuj  
Ja sie zorientowalem po 2h ze to przecietniak. hehe Po DS czy Skyrim szkoda mi chyba bedzie juz czasu na takie pierdolki.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 15:54 
Cytuj  
Od 10 stron piszemy, że combat fajny a reszta mid także żadne odkrycie.
Dlatego mp by się przydało, bo samemu szybciej się znudzi.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 16:10 
Cytuj  
Nikt wam nie kaze robic kazdego q :) Jest ich na tyle duzo, ze mozna robic spokojnie tylko te, ktore w minimalnym stopniu wydaja sie ciekawe i ciagnac na wschod :)

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 16:10 
Cytuj  
Za łatwooooooooo, mogli by wrzucić jeszcze wyższy poziom trudności (jak do Wieśka w którymś patchu ponoć ) albo wypuścić narzędzia do moddingu ,żeby modderzy mogli go podnieść.

Narazie sam nie wykorzytuję wszyskich opcji uppgrade ,nie latam żeby wszystko ulepszać bo już w ogóle easy mode by był :/
Choć zdarzyło mi się zginąć szczególnie jak trafiłęm na trzy fairies które czarami nawalały :/

Gra trochę lepsza niż myślałem na początku ,taki solidny średniak.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 16:13 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nikt wam nie kaze robic kazdego q :) Jest ich na tyle duzo, ze mozna robic spokojnie tylko te, ktore w minimalnym stopniu wydaja sie ciekawe i ciagnac na wschod :)


W Skyrim robiłem każdy Q, bo miałem z tego fun. Tutaj nie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 16:30 
Cytuj  
9/10 questow w Skyrim jest jeszcze biedniejsza niz w Amalur. To samo z postaciami i NPC. Pisanie ze jest inaczej to idealizowanie Skyrim, ktory z perspektywy czasu wcale taki idealny nie jest.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 16:43 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
9/10 questow w Skyrim jest jeszcze biedniejsza niz w Amalur. To samo z postaciami i NPC. Pisanie ze jest inaczej to idealizowanie Skyrim, ktory z perspektywy czasu wcale taki idealny nie jest.


I chuj, że biedniejsza. Ważne to, że w Skyrim po 50 godzina nadal chce się grać, a w tutaj po 10 wieje nudą. W Skyrim chce się wleźć w każdą dziurę, a tutaj fast travel za fast travlem. KoA jest takim biednym, upośledzonym bratem Skyrima. Deal with it


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 16:52 
Cytuj  
Na szczescie jest wrecz przeciwnie wiec nic nie musze "deal with it".

W Skyrim nigdzie nie ma chece zagladac bo tam nic przewaznie nie ma oprocz jednej randomowej skrzyni na koncu i totalnie linearnej jaskini... nie ma ukrytych przejsc i lootu, nic nie ma wlasciwie. Itemki znajdowane nie ciesza bo itemizacja jest biedna z 10 modyfikatorami na krzyz. Roznorodnsc dungeonow jest w obu grach na podobnym poziomie.

W niezmodowanego Skyrima nie moge atm grac bo jest to bug na bugu i dziura na dziurze wlasciwie w kazdym elemencie gry (tak jak Oblivion tbh) i sztampa i nuda w dialogach jeszcze wieksza niz w KOA - po poczatkowym zachlysnieciu sie tym ze to TES V wcale tak rozwowo nie jest. W KOA mam tony funu i zajebiste polaczenie God OF War, Diablo i TESa a braki w fabule czy "RPGowatosci" gra nadrabia lootem i exploracja.

Deal with it.

Zreszta podobnie jak KOA byl zrobiony Nehrim - od obu Bethesda powinna sie sporo nauczyc.
Jedynymi elementami znacznie lepszymi w Skyrim jest poczycie wielkosci swiata (poprzez jego otwartosc a nie powierzchnie wlasciwa tbh) i magia.
Wszytko inne jest lepsze w Reckoning - z fabula na czele.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 16:58 
Cytuj  
Senex napisał(a):
Kabraxis napisał(a):
9/10 questow w Skyrim jest jeszcze biedniejsza niz w Amalur. To samo z postaciami i NPC. Pisanie ze jest inaczej to idealizowanie Skyrim, ktory z perspektywy czasu wcale taki idealny nie jest.


I chuj, że biedniejsza. Ważne to, że w Skyrim po 50 godzina nadal chce się grać, a w tutaj po 10 wieje nudą. W Skyrim chce się wleźć w każdą dziurę, a tutaj fast travel za fast travlem. KoA jest takim biednym, upośledzonym bratem Skyrima. Deal with it


Kwestia gustu, normalka, mi sie podoba Skyrim i KoA, lubie zwiedzac i odkrywac swiat tu i tu. A to co napisales o quick travelu to juz totalny debilizm. Sugerujesz ze nie chce sie zwiedzac swiata w KoA, bo ciagle sie uzywa quick travela, ale chyba rozumiesz, ze uzywa sie go dopiero odkryciu pewnych miejsc, wiec jak mam go niby CIAGLE uzywac? Pomysl zanim napiszesz glupoty. Quick travel w takich duzych grach jak KoA i Skyrim to normalka, no chyba ze jestes takim hardcorem co zapierdala na piechote z jednego konca mapy na drugi i ma z tego fun...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 17:07 
Cytuj  
Mnie tez sie podoba i Skyrim i KoA tbh ale idealizowanie tego pierszego jest wrecz zabawne.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 17:14 
Cytuj  
Jeszcze raz żebyś zrozumiał. Po odkryciu lokacji w Skyrim i tak miałem ochotę wędrować, bo mogłem zajrzeć w każdą dziurę. W KoA zapierdalasz korytarzami, detect ci pokazuje gdzie coś jest do zlootowania. Żeby przekroczyć rzekę biegniesz szukać mostu bo postać nie potrafi zeskoczyć z 30cm brzegu do wody. Żeby odkryć jakąś lokację po 10 godzinach gry w KoA leci się po najprostszej linii oporu, bo chęć eksploracji zdechła.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2012, 17:15 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
No tak, bo grasz w każde mmo sam, racja. ;>

A jaki jest sens grac w MMO nie sam. Nic z tego nie ma ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 293 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.