mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 13:17 
Cytuj  
Do tej gry jak narazie jezyk praktycznie nie jest potrzebny. Opisy frakcji , sa wycięte, bohaterów równiez fabuły nie ma i nie będzie dopóki nie wyjdzie finalna wersja wraz z kampania.

Generalnie zostają ikonki typu attack itp No ,są opisy traitów/skillów i czarów , ale w 90% konkret zawiera się w pierwszym prostym zdaniu np Merchant II + 3 gildar per turn.

http://imgur.com/a/13kda

Epicki miecz z bosa (beta 1)
http://i.imgur.com/Q8nRQ.jpg

Mój koks z bety 1 lev 31
http://i.imgur.com/HGzIt.jpg

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 13:49 
Cytuj  
Dobra jak łączysz w drużyny? Jest jakiś sposób? Bo ja jak zaznaczam te kółeczka to takie A literki sie robią i oto chodzi?

Masz dużo przedmiotów nie lepiej je sprzedawać? Np miecze itp? Bo przyniosą ci forse?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 13:59 
Cytuj  
Ale po co mi kasa ? mam 40000+(te screeny z duą ilościa itemow sa z bety 1 , tam tego lecialo duzo wiecej niz teraz) Łączysz normalnie, na jedno pole wbijasz tyle jednostek ile masz limit technologiczny i masz armie. Chcac wyjsc z maista większa grupa zaznaczasz chyba alt or ctrl + lewy myszy na ikonce jednostki/czempa> dostanie obramowanie i wtedy klikasz na next jednostkę nie puszczajac klawisza.

To co jest prblemem w FE to kryształy, mana i mana upkeep. Kasa jest problemem na poczatku ,ale pod koniec gry to nie problem(chyba ,że stawiało sie jak popadnie budynkiw miastach... wtedy to może być problem)

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 14:28 
Cytuj  
Ja na razie mam za soba jedna gre, gdzie mnie zamietli pod dywan atakujac z 3 stron...challenging jest calkiem challenging :D :wink:

Zaczalem druga gra na duzej mapie, na normalu tym razem z maksem przeciwnikow (11 chyba nie pamietam), stworzylem rase z traitem dajacym bazowy koszt wojska 50% i armor, weapon upgrade cost 50% no i merchanta -20% do utrzymania i +3 gildar.
Teraz zamierzam zawalczyc mocniej. Czary wzialem fire i life. Postaram sie zdac relacje...moze w weekend sie uda pare h pograc wreszcie.

Jest za to jeden minus spory - crashe. U mnie zdarzaja sie dosyc czesto, glownie w momentach kiedy savuje nowe jednostki, bawie sie designem, klikam save i bum crash. Kilka razy juz sie zdarzyl w tym momencie.

Poza tym pytanko: wlaze do edytora jednostek, klikam new, ustawiam co i jak, saveuje nadajac nazwe i...nigdzie ich nie widze. Produkowac tez nie moge...bug czy czegos nie zauwazam?

Jak sie wysyla te crash reporty?


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 14:50 
Cytuj  
Zaczynając od tylu. Crashe same się wysylaja. Nic już nie musimy robić. Możemy opisywać co według nas jest bugiem na forum. Co do crashy to, miałem identylko właśnie jak zrobiłem moją Wunderwaffe>kliknełem save i crash. Nowe jednostki są na samym dole listy (jeśli je zapisało) wyboru po kliknięciu train. Ewentualnie nie możesz produkowac bo nie masz surowców ?(za mało iron, crystal,koni,wargów itp) z tym ,że wtedy ta jednostka jest na liście. Co do crashy wracając , moze potestuj zmiejszenie efektów graficznych. Ja gram na 1440x900 z większościa dodatkw graficznych na on i crash mi się zdaza raz na 2-3 dni (ale to wina tego co sie u mnie dzieje na mapce>30-40 armii + kilkanaście miast).

Stestuj tak> odpal gre stworz jakas nowa jednostke i zapisz. Jesli nie wywali to wina , chyba pamieci. Po prostu czym dluzsza gra i zapchana pamiec podreczna tym wieksze ryzyko crasha(głównie przy zapisywaniu nowo stworzonej jednostki). W becie 1 , gdzie crashe byly czestsze po np godzinie gry robilem save i wychodzilem z gry po czym odpalalem , wczytywalem i śmigalo.

Frogboy zapowiedzial ,że beta 3 bedzie dzialac jeszcze lepiej, wiec jestem dobrej mysli. Jak narazie to co pisza pokrywa sie z rzeczywistascia.


Ostatnio edytowano 2 mar 2012, 14:52 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 14:50 
Cytuj  
Ja to mam szczęście przy zamawianiu gier ostatnio:
"Order Status: Not Processed
Your order has not been fulfilled."
No i co mam teraz zrobić ? Naciskać dalej na przycisk zamówienia, aż poprawnie mi wyświetli, czy czekać do poniedziałku czy cuś ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 14:53 
Cytuj  
Jak ci ściągneło kase to: po prostu czekaj najpewnie sporo ludzi kupuje ,a oni recznie realizuja zamówienia. Ktoś tu z forum cos w tym stylu miał. A jak nie to tak jak radzi Sula, poniżej.


Ostatnio edytowano 2 mar 2012, 14:57 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 14:54 
Cytuj  
@up

Ja bym napisał do nich maila , po prostu się z suppotem skomunikował bo wygląda jakby ci odrzuciło płatność czy cancelneło order z jakiegoś powodu.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 15:04 
Cytuj  
mail wysłany, zobaczymy czy odczytają to co tam napisałem :]
Druga gra pod rzad kupowana i problemy ...


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 15:06 
Cytuj  
To może wina leży po stronie kupującego ?:D (bank/brak środków or inny shit?) sciągneło ci kase ?


Ostatnio edytowano 2 mar 2012, 15:07 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 15:07 
Cytuj  
No ja jak zamawialem, to na kluczyk musialem poczekac chyba 2 czy 3h, recznie to akceptuja.
Wtedy w ogole nie mialem z poziomu konta dostepu do zamowienia. Wygladalo to tak jakbym nic nie zamowil.
Potem jak przyszedl mail ze sciagneli kase, to wszystko sie pojawilo.

PS. wykorzystales kod do 10% znizki? Nie wiele, ale zawsze to cos ;)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 15:21 
Cytuj  
Pewnie, że wykorzystałem :P W końcu też dostałem ich ankiete do wypełnienia.
O k...a!!
Sprawdziłem właśnie stan konta - tak nagle ubyło mi coś ok 400 stów.
Chyba nie trzeba było być takim niecierpliwym i ciągle naciskać place order!


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 15:44 
Cytuj  
Lol chyba nie - musiało ci ściągnąć kilka razy = pisz po supportu i załatw żeby to odkręcić lol

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 15:47 
Cytuj  
Dzwon do razu do banku zareklamowac transakcje a nie pierdol sie z supportem Stardocka. Bo zejdzie ci do przyszlej zimy z ta firma.

Dzieki ze zaczal sie wypowiadac w tym, temacie ktps oprocz warhamerona - juz mielem kupowac ale jak sa takie problemy to pierdole. Do tego ga mocno jeszce w sumie w stanie alpha raczej niz beta.

Kiedy to ma miec premiere wogole to sobie w kalendarzu zaznacze :P ??


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 15:57 
Cytuj  
Kabraxis - bez paniki wszystkie transakcje są monitorowane podwójnie. Po prostu aby coś zareklamować muszę poczekać, aż wszystko wyświetli mi się na historii rachunku. W tej chwili pytanie nie jest czy odzyskam pieniądze ale kiedy!

Cierpliwości młody ;]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 16:00 
Cytuj  
Nie no ja wiem ze odzyskasz, wiem tez ze troche to potrwa. Przezywalem juz cofanie i reklamowanie transakcji kartami przez neta.

Ja tylko mowie ze nie ma sensu uzerac sie z supportem tylko zeby od razu uderzac bezposrednio do swojego banku, bedzie latwiej, szybciej i pewniej.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 16:02 
Cytuj  
uderzyłem do banku, a tam mi poradzili aby dogadać się najpierw z nimi, plus bez wpisu do historii rachunku nic nie zrobią :P

Choć boli, że stardok dopuszcza takie babole


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 16:06 
Cytuj  
kupione wczoraj, zadnych problemow.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 16:19 
Cytuj  
Nie chcę być tu chamski czy coś ,ale akurat Farin na własne życzenie został kilka razy 'billnięty' - przecież pisał.

Cytuj:
Chyba nie trzeba było być takim niecierpliwym i ciągle naciskać place order!


Choć pewnie mogła firma dodać napis "nie naciskać więcej niż raz" no ,ale ...

Jak ci zależy na czasie to dzwoń ,jak nie to mailowo. Pieniądze będziesz miał bankowo z powrotem.

**

Posty: 263
Dołączył(a): 26.02.2012
Offline
PostNapisane: 2 mar 2012, 16:33 
Cytuj  
Stardock to jedna z najlepszych film jeśli chodzi o kontakt. Nie wiem skąd ta krytyka. Odpisują nawet szybciej niż support z Microsoftu.

Fajnie, że Elemental działa w Steam i nic się nie wiesza jak rozmawiam w czasie grania w tej usłudze :)>Bałem się, że jak to beta to mogą być problemu a tu nic!

--
Jedno mnie niepokoi. W WOM była lista na górze ilośc materiału, złota itp. Gdzie to teraz jest? Widze tylko prestiż, złoto i mana ;/

Po drugie ciężko ogarnąć te budowe miast. Warto budować kilka budynków naraz? jak najlepiej zacząć rozbudowywać miasto?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1747 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.