mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 07:58 
Cytuj  
Dlatego topic z ankietą i żądaniem dodania innego zakończenia ma już chyba milion stron :roll:


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 09:14 
Cytuj  
Czytaj: wydadzą DLC na którym zarobią miliony ,bo ludzie się rzucą kupić - czym zapoczątkują nową świecką tradycję wydawania różnych zakończeń na DLC zamiast posiadania przez grę różnych zakończeń w standardzie ,a w co bardziej odważnych wydawcach chęci 'wsadzania' do gier specjalnego pozostawiającego niedosyt zakończenia ,żeby ludzie chcieli DLC z 'najbardziej oczekiwanym' zakończeniem.

Błyskotliwa strategia na miliony i co najlepsze gracze sami chcą lol.
Idioci.


@exodus

Przecież wygrana jest 'cudem na wisłą' tylko Shepard tego cudu nie przeżywa, ale samo powstrzymanie Reaperów to afaik (nie grałem w pełną wersję tylko widziałem filmiki) właśnie "cud nad wisłą" <-- tylko dowodzący "generał" umarł w "zwycięskiej szarży".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 09:18 
Cytuj  
a o co w koncu chodzilo z tymi reaperami?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 09:25 
Cytuj  
Spoiler


Reapery = zaawansowane technologicznie sztuczne życie stworzone przez jakąś rasę ,która już nie istnieje - Reapery co jakiś czas rozkurwiają wszystkie rasy w galaktyce ,które osiągneły x poziom zaawansowania technicznego. Oczywiście jest to tak wyliczone ,że mają miażdźącą przewagę i w zasadzie niemożliwym jest ich powstrzymanie. Sheapard 'cudem nad wisłą" jednak ich powstrzymuje. Niestety sam ginie i przy okazji w chuj życia też ginie ,ale uwalnia galaktykę od powtarzania tego straszego losu , bo Reapery tak robią od 'w chuj dawna'. The End. chlip popłakałem się - Aha mogę się mylić bo nie grałem tylko obejrzałem parę filmików na jutube , także brać poprawkę na to lul

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 09:32 
Cytuj  
a co z ta dark materia czy cos tam?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 09:36 
Cytuj  
czytałem ,że pomysł 'umarł' choć był eksponowany w ME2 i nie rozwinięto tego wątku de-facto zmieniając główny wątek fabuły hehe

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 09:41 
Cytuj  
Jak to o to biega z żniwiarzami to w takim razie plagiat. Chyba Webber miał serie sf space opera (księżyc nasz był super baza innej cywilizacji, a my ludzie efektem krzyżówki załogi i osadników-baza straciła kontakt z imperium<komputer>, które to blokowało ta zła rasę od wipe jej terytorium. itd itd >seria jedna z pierwszych Webbera>słaba, ale i tak o niebo lepsza od tej fabuły z ME3. To chyba starfire or coś o podobnym tytule.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 11:02 
Cytuj  
Niech się wypowie ktoś kto tą grę przeszedł to będzie wiadomo czy czegoś nie pop.. przypadkiem :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 11:09 
Cytuj  
SPOILERY:
Zakończenie to zrzyna mega. Oczywiście można namówić ostatniego bossa do samobójstwa albo go zastrzelić aż 2 opcje wypas. I chwila czy to już było?
A tak w pierwszej części, gdzie to było świeże i oryginalne. No i jedynka miała epickie zakończenie,
Poczytałem o rożnych zakończeniach. To zależnie od armii jakie zebrałeś to fala z crucibla rozwala tylko ripery, ripery i budynki, ripery i całe życie na ziemi - WTF.
Co ma wspólnego siła fali z crucibla z ilością zebranej floty?
No i endingi różnią się jeszcze kolorem!!!! Niemożna tego zapominać.

A i jak ktoś zebrał na maxa wsparcie (5550 punktów czy coś to pokazane jak shepard sie budzi wśród ruin).
Niektórzy twierdzą, że to znaczy, żę dla sheparda ten fail ending to były zwidy,a flota może wygrała sama na przykład. Osobiście wolałbym, żeby fail ending był ściemą i może będzie temu dzieciak jest dzieciakiem ;p

A ending jaki ja bym widział to strzał z crucibla w ziemię i rozjebanie całej ziemi (albo jej powierzchni) w raz z głownymi siłami reaperów ( Harbringer i reszta najsilniejszych wylądowałą). Resztki reaperow rozwala flota ponosząc ciężkie straty, crucible wybucha. Jest poświecenie, jest win, jest epic :]

Ps. Skoro wszystkie reapery przyleciały bronić cytadeli to mogli po prostu rozwalić Mass Relay. Skoro poświecili batarian to ludzi tez by mogli i mieli by z bańki. Ale nie po co;p Lepiej odpalić Crucibla którego nikt nie wie jak odpalić ani co robi :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 12:00 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=hYPSg-Ab7Dc

To jest zakonczenie ME3 - prawdziwe ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 12:03 
Cytuj  
Mieszacie strasznie. Zakończenia są trzy:

http://blessingofkings.blogspot.com/201 ... ilers.html - tutaj link z komentarzem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 13:08 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Mieszacie strasznie. Zakończenia są trzy:

http://blessingofkings.blogspot.com/201 ... ilers.html - tutaj link z komentarzem.


Ten pan nie odrobił pracy domowej. Tak mówi o 3 bramkach tak jak ja pisałem (kolory!!!). Ale do tego dochodzą jeszcze wariacje, właśnie tego jak fala uderza w ziemię, wystarczy wpisać "bad ending" na youtube i widać jak fala pochłania całą planetę zabijając wszystko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 13:40 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Tak mówi o 3 bramkach tak jak ja pisałem (kolory!!!). Ale do tego dochodzą jeszcze wariacje, właśnie tego jak fala uderza w ziemię, wystarczy wpisać "bad ending" na youtube i widać jak fala pochłania całą planetę zabijając wszystko.

Fala pochlania całą planetę przy czerwonym kolorze(wersja rozwalka). Ja tylko 2 przetestowałem: czerwony i niebieski


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 13:58 
Cytuj  
sula napisał(a):
Czytaj: wydadzą DLC na którym zarobią miliony ,bo ludzie się rzucą kupić - czym zapoczątkują nową świecką tradycję wydawania różnych zakończeń na DLC zamiast posiadania przez grę różnych zakończeń w standardzie ,a w co bardziej odważnych wydawcach chęci 'wsadzania' do gier specjalnego pozostawiającego niedosyt zakończenia ,żeby ludzie chcieli DLC z 'najbardziej oczekiwanym' zakończeniem.

Błyskotliwa strategia na miliony i co najlepsze gracze sami chcą lol.
Idioci.


@exodus

Przecież wygrana jest 'cudem na wisłą' tylko Shepard tego cudu nie przeżywa, ale samo powstrzymanie Reaperów to afaik (nie grałem w pełną wersję tylko widziałem filmiki) właśnie "cud nad wisłą" <-- tylko dowodzący "generał" umarł w "zwycięskiej szarży".


Ginie praktycznie cala ludzka populacja, reszta ras nie ma duzo weselszej przyszlosci. Zeby nie dopuscic do tego przed czym bronil cykl szepard niszczy mass relays. Wiec nawet jesli gdzies tam przezyla jakas kolonia, to nie ma juz mozliwosci podrozy lol. Takze zostaje nam garstka marines i jakas tam czesc floty, woohoo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 14:02 
Cytuj  
a przed czym bronil cykl?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 14:03 
Cytuj  
Exodus, no jak to, przeciez tych kolonii ludzkich jest dosyc sporo.

Edit Ah, niedokladnie doczytalem. Tak czy siak to nie "jakas kolonia" tylko jak pamietam z ME1 i 2 sporo kolonii


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 14:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a przed czym bronil cykl?


Przed tym, zeby maszyny nie zniszczyly organicznego zycia w galaktyce. Dlatego co 50tys. lat Reapersi rozpierdalaja/absorbuja zaawansowane cywilizacje i daja sanse na rozwoj bardziej prymitywnym rasom.


Ostatnio edytowano 13 mar 2012, 14:07 przez raggnarok, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 14:06 
Cytuj  
ah git, dzieki :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 14:45 
Cytuj  
Heh jedno co to wyjasnia dlaczego wszystkie rasy sa mniej wiecej na tym samym poziomie technologicznym.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2012, 15:00 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Mendol napisał(a):
a przed czym bronil cykl?


Przed tym, zeby maszyny nie zniszczyly organicznego zycia w galaktyce. Dlatego co 50tys. lat Reapersi rozpierdalaja/absorbuja zaawansowane cywilizacje i daja sanse na rozwoj bardziej prymitywnym rasom.


Innymi słowy logika wręcz bije po oczach.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 380 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.