mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 14:33 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Hehe zazdroszczę co poniektórym że jeszcze się tak jarają grami , z mojej strony jakieś większej euforii nie poczułem :)


Również tymi grami co zostały pokazane się nie jaram :] ale częscią hardwareową się mega zajarałem :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 14:38 
Cytuj  
XboxDone.com

hehe, wejdzcie ;d


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 14:59 
Cytuj  
"ME2" - restart po wydaniu tylko jednej części. Masakra.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:01 
Cytuj  
heh widze za na fali MShejtu Sony zgrabnie przemycilo obowiazkowa oplate za granie po sieci. :)

Zajebiste beda MMO na konsole - gra 200 + jakies freemium z abo, do tego P2W item shop plus na to wszytko oplata za bycie online. Haha korporacyjna zyla zlota. WoT pierwszy przyklad z brzegu.

Ogolnie to mimo ze Sony > MS to dokladnie tak jak w poprzedniej generacji chcialoby sie zakrzyknac 'Quo Vadis konsolo?" a to ze w tym momencie (dla wymagajacego gracza) PC > all to oczywista oczywistosc i nie dziwie sie ze taki wyszedl ogolny konsensus w temacie.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:05 
Cytuj  
W ogóle paskudne to PS4 jak nie wiem. Design tak samo zjebany jak w przypadku nowego Xa. Dwa czarne kloce.


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:20 
Cytuj  
nie sledze tematu. pokoazali cos nowego i 'ciekwego' z mmorpog na pc?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:20 
Cytuj  
Ta "opłata" to PS+ który w sumie więcej dajnie niż się za niego płaci. Sony rozdaje masę zajebistych gier w ciągu roku za cenę jednej. To oni mi dają, nie ja im.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:25 
Cytuj  
Oplata to oplata. Obowiazkowa to obowiazkowa. Nie placisz = nie grasz multi. Na obu konsolach. Takie sa fakty.
I nie wiadomo jak bedzie wygladalo PS+ na PS4, za to wiadomo juz, ze multi bedzie za paywallem jak u konkurencji.

Jakies plusy? Co mi daja? Bo ja nie widze narazie nic co bym mial dostac (moze oprocz mglistych obietnic o swietlanej przyszlosci z Sony) a widze nowa, kolejna oplate. Obowiazkowa jesli chce sie cieszyc 100% funkcjonalnoscia 90% tytulow.

To ze cos jest mniejsza chujnia nie znaczy od razu ze to jest zajebiste. A tak wyglada relacja Sony - MS tbh.

PS. A gry - jak sa dobre to sobie kupie/ludzie kupia... nie trzeba czekac na ochlap z PS+ (na zasadzie 'a moze bedzie za 3 miechy') czy przecene o 75%. Warunek - dobre, ciekawe, wymagajace gry na ktore nie zal wydac 200 zlotych - z tym jest niestety ciezko i bedzie ciezko.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 cze 2013, 15:33 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:31 
Cytuj  
rozpierdolilo mnie pisanie o plytkosci rozgrywki konsolowej w porownaniu do PC, podczas gdy 95% tytulow jest identyczna, a exclusywy wcale nie sa bardziej plytki niz multiplatformy. Brawo Torblednam - znow pieprzysz totalnie bez sensu.

Zreszta i tak kazdy konsolowiec ma PC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:35 
Cytuj  
ja place za ps+ ze wzgledu na bonusy, ktore otrzymuje, bez wnikania czy jest wliczone multi czy nie.
takze, dla mnie to bez roznicy kabraxis.

i nie wiem co masz na mysli piszac 'dla wymagajacego gracza'.
zadna to oczywistosc, bo jak na razie, pc w zaden sposob nie wyroznia sie na rynku, jesli chodzi o zajebistosc wymagajacych gier.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:37 
Cytuj  
Marek - On ma racje akurat tym razem. Konsole to tylko AAA crap i troche indie (tych drozszych i zwieksza sila przebicie - niekoniecznie lepszych. Natomiast przescigajace sie w idiotyzmie, chujowosci i plytkosci tytuly AAA to tylko czesc sceny PCtowej i to wcale nie najprezniejsza i najzywotniejsza czesc.

I chwala PCtowi za to.

O to chodzi bo poinawszy to to AAA korpo-badziew jest tak jak pisze marek dokladnie taki sam wszedzie. Tu masz racje. Jedyna roznica ze PCtowcy nie sa glupi i 90% to spiraci z nudow (wiekszosc tytulow). :) Bo tyle to jest warte - ja np wole dac na szumne obietniece na kicku z ryzykiem faila ale przynajmniej z proba zrobienia czegos i z wizja niz napchac kabze EA i dac 100 pln za kolejnego need for spid, asasin krid czy cos takiego.

Tak wyglada dla mnie roznica PC - konsola. Gry AAA sa takie same ale platforma PC ma pierdyliard wiecej mozliwosci grania niz gry AAA od 4rech najwiekszych dystrybutorow. A to masz na konsolach dzisaj - niestety to nie czasy PS2 i ogromnej bilbioteki tytulow z troche nizszej polki (ogormna sila PS2 to byla) i z kazdego gatunku.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 cze 2013, 15:43 przez Kabraxis, łącznie edytowano 4 razy
******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:38 
Cytuj  
PC > konsole


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:44 
Cytuj  
konsole tez maja swoje perelki i to od duzych tytulow, poprzez te malutkie.

wszystko ma swoje plusy i minusy jak zawsze. ja na ta chwile wcale nie widze tak duzej przewagi pc nad konsolami, jesli chodzi o gry i ich atrakcyjnosc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:45 
Cytuj  
Oho napływ "pc master race".


_________________
.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:50 
Cytuj  
Była już jakaś konferencja Nintendo?


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:52 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
konsole tez maja swoje perelki i to od duzych tytulow, poprzez te malutkie.

wszystko ma swoje plusy i minusy jak zawsze. ja na ta chwile wcale nie widze tak duzej przewagi pc nad konsolami, jesli chodzi o gry i ich atrakcyjnosc.


Ofc ze ma. Dla mnie sa to serie Metal Gear Solid i Final Fantasy (choc spadaly odrzuty na PC). Obie genialne, obie na wskros konsolowe. Ja tego nie neguje. Do tego bijatyki ala Mortal. Z tym ze dla mnie 3 gry na generacje to za malo aby moc napisac ze konsola . pc jako platforma do grania. Ale nie neguje tzw ' perelek' w koncu 'i w popiele blysnie diament'. :)
God Of War moze jeszcze tez trzyma poziom (choc rozmienili sie na drobne moccno ostatnio z tymi spinoffami i wersjami na handheldy).

Kiedys byly to jezcze serie Resident Evil czy Devil May Cry i pare innych, ktore byly dla mnie synonimem slowa 'konsola' - niestety zostaly zmienione w korpo-papke albo porzucone.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 cze 2013, 15:56 przez Kabraxis, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:54 
Cytuj  
@yog
To raczej krotkie podsumowanie E3 gdzie w sumie wychodzi nowa generacja konsol i pare flagowych tytułów, a bardziej sie człowiek jara oldchoolami z kickstartera. To nie temat o konsolach ;]

Pokazali jakies fajne bijatyki/platformówki? bo to zwykle moj jedyny target na konsole.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Oplata to oplata. Obowiazkowa to obowiazkowa. Nie placisz = nie grasz multi. Na obu konsolach. Takie sa fakty.
I nie wiadomo jak bedzie wygladalo PS+ na PS4, za to wiadomo juz, ze multi bedzie za paywallem jak u konkurencji.

Fakty są takie:
http://pl.playstation.com/playstationplus/
Płacę i dostaję masę gier, których wartość wielokrotnie przekroczyła zapłaconą przeze mnie sumę. Fakty są też takie, że PS+ zostanie rozszerzony o PS4 i w cenie 49,99$ rocznie oprócz gier na PS3 i VITĘ będziemy dostawać też darmowe gry na PS4 ze startowym Drive Club.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 15:58 
Cytuj  
Dla mnie fakty sa takie ze bede ZMUSZONY zaplacic dodatkowa oplate jesli bede chcial wlaczyc multi w mojej ulubionej grze. Tak wiec daruj sobie. Nie interesuja mnie darmowe gry bo 90% z nich mnie nie interesuje tak czy siak. Jakbym mogl je odprzedac ew dostac kupon znizkowy do sklepu i kupic to co sam wybiore to moze.
Ja rozumiem ze dla ludzi, ktorzy graja we wszytko jak leci PS+ jest fajne - ja nie gram we wszytko jak leci i nie musze miec darmowych gier bo gram w to co sam starannie wybiore i kupie a w przypadku konsol bpewnie beda to 3 tytuly na generacje (znowu) - wolabym za to zeby dostep do netu nie byl dodatkowo platny.. bo jak to mowil mareczek wielokrotnie - jest to smieszne.
Oplata to oplata. Good for Sony ze maja ja czym zakamuflowac. Roznica miedzy nimi a MS jest taka ze MS jest bardziej bezczelny i chyba doszedl do wniosku ze PR i dobry wizerunek firmy jest przereklamowanym reliktem przeszlosci w naszym bezmyslnie konsumujacym spoleczenstwie ('gracze i tak kupia' - cytaty z niedawnych wywiadow). I pewnie duzo sie nie przejada:)

Cytuj:
Pokazali jakies fajne bijatyki/platformówki? bo to zwykle moj jedyny target na konsole.


Killer Instinct na Xa... heheh ... F2Play z jednym darmowym zawodnikiem. :) hehehe..... ja pierdole.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 11 cze 2013, 16:08 
Cytuj  
nudzisz


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 337 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.