mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Co wybierasz do grania najchętniej?
Gram w fejsbuka i łorda 10%  10%  [ 9 ]
PS4 26%  26%  [ 24 ]
XBOX One 3%  3%  [ 3 ]
WiiU 1%  1%  [ 1 ]
PC 59%  59%  [ 54 ]
Liczba głosów : 91
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 07:24 
Cytuj  
kluczmen napisał(a):
widelcem zupę też można zjeść ! no co, z racji napięcia powierzchniowego cieczy po zanurzeniu widelca w zupie część zostanie na widelcu więc też możesz ją tym widelcem wyjeść z jako takim powodzeniem - kwiestia czasu :D
logika chyba jest, co nie ? ;)


Maraton z buta tez mozna, ale to dla noskilli i na paraolimpiade. Sportowa elita uzywa jedynie F1!!

malek69 - w koncu normalny post. Wlasnie o to mi chodzilo. Od kilku stron w tym watku tym PC-towym "masterom" tlumacze, ze do gry na padzie potrzebny jest skill i to sporo, czego oni nie potrafia zrozumiec.
Wiem, ze poparles mnie niechcacy :)

A najlepsze, ze candodiser znow nie zajarzyl.
/bekam

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 07:28 
Cytuj  
Nie. Ostatnia dyskusja zaczela sie po tym jak stwierdziles, ze SKILL CAP jest wyzszy na konsoli niz na PC. Co nie jest prawda.
Tak, wiem - i tak wszyscy graja na padach.

A jak bekasz (wiatry tez masz?), to moze diete zmien.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 07:30 
Cytuj  
Marek, 2 dni plodziles tego posta?

Marek zgadzasz się z malkiem69 to i nam przyznales wlasnie racje.

I to Twoje pierdolenie o wyzwaniu, zdziecinniales czy co? A czemu sam nie udowodnisz grając na PC jak to potrzeba tygodnia by zmasterowac k+m? Ale zrozum, ze ja jak mam nogi to nie mam ochoty przykuwać się na sile do wozka. Daj mi stać na nogach to nie będziecie mieli szans.

klawiatury i myszy sam nigdy nie zmasterowalem.


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 08:24 
Cytuj  
Higlander - podsumujmy:
FPSy na padzie sa wolniejsze bo jest przystosowane do pada. Na konsolach gra sie jedynie na padach - mechanika gier jest przystosowana do pada. Ty napisales, ze granie w tak malo dynamiczne FPS jest dla no-skilli i ulomow. Ja sie nie zgodzilem twierdzac ze granie na padzie wymaga skilla nie wiem czy nie wiekszego niz gra na mysz+klawiatura.
Porownujac to do sportow:
1. bieg na 100m - ja twierdze ze byc dobrym nie jest latwo, ty uwazasz, ze gowno prawda bo te wszystkie rekordy sa smieszne, wsiadasz na scigacza i bijesz je ma leb
2. maraton - ja twierdze, ze przebiegniecie 42km jest cholernie ciezkie, ty twierdzisz, ze to dla noskilli bo przy pomocy F1 to zajmie gora pare minut
3. paraolimpijski mecz koszykowki - ja twierdze ze do tego tez trzeba skilla, ty twierdzisz ze rozwalilbys cala druzyne korzystajac z przewagi w nogach.
4. gra w FPS na konsoli - ja twierdze, ze grac na padzie trzeba umiec, ty ze myszka+klawiatura rozjechalbys wszystkich.

Zauwazyles teraz jak pierdolisz? Bieg na 100m - biega sie w butach, nikt nie uzywa motoru, nikt nie jezdzi maratonow w F1, w paraolimpijskim meczu koszykowki wszyscy sa na wozkach, a w FPSy na konsoli wszyscy graja na padach. Dalej twierdzisz, ze do tego nie trzeba skilla, bo istnieje szybsze rozwiazanie dajace przewage?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 08:30 
Cytuj  
Granie na padzie w fps'y = paraolimpijski mecz koszykówki na wózkach.

Ładnie to podsumowałeś ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 08:33 
Cytuj  
selfowned

wszystkie przykłady to ludzie zdrowi, poza meczem koszykówki.
1. i 2. nic takiego nie powiedziałem.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 08:35 
Cytuj  
Doszliśmy do sedna, dla marka myszka to unfair advantage z której prawdziwe skillzory nie powinny korzystać.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 09:09 
Cytuj  
Marek zrozum.
Ułomni grają w wersję cyrkową koszykówki, oczywiście jak posadzisz niewytrenowanego w tym koszykarza NBA na wózku to nie będzie miał szans, bo najzwyczajniej nie będzie umiał na chujowym wózeczku jeździć.
Tak samo gracze fps konsolowi wyglądają śmiesznie przy prawdziwych graczach fps. Co nie zmienia faktu, że konsola daje więcej funu w grach casualowych, w które gra się dla przyjemności po pracy, a nie dla wirtualnych orderów z kartofla.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 10:51 
Cytuj  
Łapy umazane w kleju i farbie, zdrętwiałe od wbijania gwoździ to na padzie się łatwiej gra. ;>


_________________
@polygamia

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 13:09 
Cytuj  
Highlander - napisales kilkukrotnie zreszta. I co by nie bylo peopozycja wykazania sie jak ownisz konsolowcow jako, ze przyzwyczajony jestes do duzo dynamiczniejszej rozgrywki na PC jest caly czas aktualna. Ja w FPSy na PC nie gram od lat 10+, na konsoli cos tam pogrywalem, wiec z checia uklonie sie przed masterem PCtowcem. Tczewiak - ja to rozumiem, ja tylko nie zgadzam sie ze stwierdzeniem ktore tu padlo, ze FPSy na padzie to gra dla no-skilli i ulomow. Sam sie przesiadalem na pada nie tak dawno i wiem, ze dobre ogarniecie tego sposobu sterowania nie jest latwe. Poczatki wygladaly tak, ze K2 w singlu nie dalem rady dojsc do konca, a w multi mocno lamilem przez jakis rok.

Tyle w temacie.


Ostatnio edytowano 26 cze 2013, 13:13 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 13:11 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Doszliśmy do sedna, dla marka myszka to unfair advantage z której prawdziwe skillzory nie powinny korzystać.


nic takiego nigdy nie napisalem. Po prostu obu typow sterowania nie nalezy ze soba mieszac czy laczyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 13:17 
Cytuj  
Ale to już zostało napisane, nie trzeba tego sprawdzać.

1. Jak dasz mi pada to przegram z innymi na padach.
2. Jak dasz mi mysz to ich rozjadę.

Tylko, ze w dalszym ciągu przypadek nr 1 będzie dla mnie rowny z tym jak koszykarz nba usiądzie na wozku inwalidzkim by pograc z niepełnosprawnymi.

Draznia mnie nowe fpsy na pc, a co dopiero na konsoli. Najzwyczajniej mi to nie odpowiada. Już pisałem, do czego dla mnie jest fajna konsola, a do czego nie.

jeśli nie należy laczyc obu typow sterowania, to możemy tez przestać o tym pierdolic.


_________________
.


Ostatnio edytowano 26 cze 2013, 13:25 przez Highlander, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 13:22 
Cytuj  
albo jak kierowca formuly 1 ustawi sie na starcie maratonu w swoim bolidzie posrod biegaczy. Sorry ale wiekszisc graczy konsolowych jest zupelnie zdrowa.

Co do reszty sie zgadzam.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 13:24 
Cytuj  
Cytuj:
albo jak kierowca formuly 1 ustawi sie na starcie maratonu posrod biegaczy.

To jest zwyczajnie zle porównanie.

A skill to nie jest tylko opanowanie sterowania.


_________________
.


Ostatnio edytowano 26 cze 2013, 13:27 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 13:26 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
albo jak kierowca formuly 1 ustawi sie na starcie maratonu posrod biegaczy. Sorry ale wiekszisc graczy konsolowych jest zupelnie zdrowa.


No przeciez to jasne, ze gracze sa zdrowi - to kontroler jest ulomny.
Aha, od razu dodam, ze piszac kontroler mam na mysli pada, a nie osobe, ktora kotroluje pada;)


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 07:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Cytuj:
albo jak kierowca formuly 1 ustawi sie na starcie maratonu posrod biegaczy.

To jest zwyczajnie zle porównanie.

A skill to nie jest tylko opanowanie sterowania.


To jest bardzo dobre porownanie, duzo lepsze niz paraolimpijski mecz koszykowki. W obu przypadkach uzywasz "narzedzia" ktore daje Ci przewage.
w "szybkosci".

Candodiser - idac tym tokiem myslenia to buty sa ulomne, prawdziwa bron jest ulomna, wszystko poruszajace sie ponizej C w naszym wszechswiecie jest ulomne i dla noskilli.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 07:28 
Cytuj  
dobra, zapytam wprost - co cpasz?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 07:37 
Cytuj  
Pewnie klej do płytek. ;p


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 07:41 
Cytuj  
nadgodziny walił i taki efekt


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 08:13 
Cytuj  
Mark po prostu zauważył (mam nadzieję), że jego argumenty są idiotyczne, tylko problem jest taki, że nie potrafi się przyznać do tego i będzie szedł w zaparte. Nawet jak ta "rozmowa" ma wyglądać tak jak na ostatnich stronach.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 209 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.