mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2015, 18:55 
Cytuj  
I jak panowie wasza opinia na temat H1Z1? Jak stopień skończenia gry? Jest szansa, że wyjdzie w przeciągu 5-6 najbliższych lat, czy raczej średnio?

Bo bym zaczął się zdrowiej odżywiać i może jakieś badania lekarskie pyknął, żeby być pewnym, że dożyję premiery.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 18 sty 2015, 22:24 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
I jak panowie wasza opinia na temat H1Z1? Jak stopień skończenia gry? Jest szansa, że wyjdzie w przeciągu 5-6 najbliższych lat, czy raczej średnio?


Pewnie:
https://www.youtube.com/watch?v=d3XsyeY62Gc

No i Aimbocik ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=SWiKjWJ2j-M


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 18 sty 2015, 22:44 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=r4AOb9E4WnE yup i dropy


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 01:30 
Cytuj  
Zrobiłem refunda.
Nie i chuj :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 251
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 07:54 
Cytuj  
Niestety na US sa lagi i poza kreceniem sie po okolicy i craftingiem to niewiele mozna zrobic. Wreszcie mam gre mmo z craftem i housingiem bez meczacego lewelowania postaci/skilli. Pogrywam ze znajomym i czekamy na serwer EU (maja ich dodac w tygodniu 200 sztuk, teraz jest kilka z godzinnymi kolejkami). Zobacze wtedy czy mozna cos trafic z luku :P
Trzeba tez poczekac co SOE zrobi z hakier'ami...

***
Avatar użytkownika

Posty: 811
Dołączył(a): 29.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 08:33 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
https://www.youtube.com/watch?v=r4AOb9E4WnE yup i dropy

Dobry komentarz:
Cytuj:
"It's pay to create an event, nothing feels more immersive than calling in your airdrop and praying to the gods that no one comes to collect it. I can only imagine how rewarding actually getting the end prize is"

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 10:46 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Zrobiłem refunda.
Nie i chuj :)


Oyciec aż taka kupa? Myślałem, że to zajebista giera ;).


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 10:49 
Cytuj  
roball napisał(a):
Skoro chujowe survivale maja swoj thread, to H1Z1 jako dobry survival tez moze miec wlasny thread.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 11:25 
Cytuj  
Może i będzie kiedyś dobry, ma podstawy.
Po prostu nawet H1Z1 dzielą lata świtlne do takich gier jak Breaking Point czy Rust.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 11:34 
Cytuj  
Pogralem trochę w H1Z1 i stwierdzam, że to może być jeden z lepszych survivali, bo już jest całkiem niezły. Najważniejsze, że działa core gry, który np. w takim DayZ kuleje i to mocno (Interface, znikanie postaci jak się za szybko zalogujesz na serwer po rozłączeniu, dziwne bugi jak np. taki, że złamałem sobie nogę stojąc na schodach etc.).
Graficznie jest aktualnie średnio, jednak tylko i wyłącznie dlatego, że nie ma tam miliarda świateł, ani pełnego zakresu post processów, które są dostępne w każdej produkcji.
Cała gra nadrabia za to klimatem, który imo bije na głowę resztę tego typu gier.
Jednak radziłbym się wstrzymać z kupnem do czasu, aż poprawią spawnowanie lootu, bo aktualnie, jak nie trafisz do gry zaraz po restarcie serwera to wszystkie szafki, lodówki, pojazdy zostają puste chyba aż do samego końca, a jedyne co się respawnuje to obiekty, które leżą na wierzchu, a najczęściej jest to crap w postaci jedzenia, wody, czasami jakaś koszulka czy kask motocyklowy, bądź jakiś pistolecik (niestety ammo nie udało mi się znaleźć po 9h gry). Niestety problem pojawia się gdy po dwóch godzinach biegania nagle znajdujesz plecak i o ile wcześniej biegałeś dość luzacko, bo nie miałeś nic do stracenia, tak teraz robi się bariera psychiczna, bo skoro po dwóch godzinach znalazłem coś, co nie jest butelką wody, to nie chcesz tego tracić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 11:38 
Cytuj  
Dokładnie.
Mają dobry core i podejście MMO do survivala.
Szkoda tylko, że będzie to f2p no ale cóż, zobaczymy jak wyjdzie w praniu.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 12:20 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Działa i wygląda 100x lepiej niż jakakolwiek early access tego typu w jaką grałem.


Oyci3C napisał(a):
Zrobiłem refunda.
Nie i chuj :)


Życie mentalnych mareczków takie pełne straty czasu. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 13:37 
Cytuj  
no to wbijajcie do wurma, tam przynajmniej co się zdobyło kilka lat temu to ma nadal wartość, czy to item, czy skile, a jak zrobisz wioskę to też jedynie wróg może ją zniszczyć, no i gra wygląda lepiej niż ten xy1z1


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 13:46 
Cytuj  
roball napisał(a):
spierdalaj


a temu co znowu? :wtf:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 13:48 
Cytuj  
Niah napisał(a):
a temu co znowu? :wtf:

Zaufał SOE.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 14:03 
Cytuj  
No a z tego powodu teraz siedzi w rogi i chlipie w brode :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 14:22 
Cytuj  
ile to już gier sony spieprzyło ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 15:01 
Cytuj  
gosugamer1 napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Działa i wygląda 100x lepiej niż jakakolwiek early access tego typu w jaką grałem.


Oyci3C napisał(a):
Zrobiłem refunda.
Nie i chuj :)


Życie mentalnych mareczków takie pełne straty czasu. :D


Nie zesraj się i wracaj do fallotua.

SOE jeszcze niczego nie spieprzyło.
Zastanawia mnie tylko jak mając gotowy engine robią coś takiego.
Albo na jakiej zasadzie SOE tego engine kolesiom od H1Z1 dało.

Same core jak już pisałem jest naprawdę solidny i żadna alpha (survival), która kiedykolwiek wyszła pod tym względem nie była tak do przodu.
IMO za wcześnie dali EA, pół roku w kilka/kilkanaście osób to nawet na gotowym engine bardzo mało żeby wpuścić hordy ludzi.
Po tym co widzę to jak zrobią release w tym roku może niestety okazać się fail.

Nie rozumiem dlaczego nie skorzystają z modelu pre-alpha/alpha/beta/open-beta który idealnie wpasowuje się u Blizzarda a nawet oni mimo wszystko zaliczają zawsze faila z relase/post-release.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 15:20 
Cytuj  
Chciałbym się dorwać do danych sprzedażowych Ubi i zobaczyć jak to jest w rzeczywistości czy oni zarobili na tym ostatnim asasynie czy nie...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 251
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2015, 15:41 
Cytuj  
Na mnie Ubi już nie zarobi.

Co do H1Z1 to po kilku dniach gry mam wiecej rozegranych godzin niz w Rusta, ktory jest pusty jesli chodzi o content, nudny, niedopracowany, brzydki. Ile ta gra ma lat? dwa, trzy? Mam ją zanim weszła jeszcze na steam. Wiem jak popularne sa tutaj te nakladki na ARME (DayZ czy BP) - probowalem w to grac, tez jakies to dretwe. Naprawde probowalem, i to wiele razy. Kicz bez perspektyw.

Także wszystkie te survi sa o kant dupy potluc i żaden to nie jakies mmo, ba nawet nie staraja sie byc grami mmo. H1Z1 przy nich to poezja, nawet w obecnym wczesnym, niepolatanym stanie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 269 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.