mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 487  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 10:25 
Cytuj  
Wiem wiem, chodziło mi raczej o MSa lub Wipeouta :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 11:07 
Cytuj  
rotfl - dopiero zauważyłem filmiki z Uncharted 2 nagrywają się cały czas i mamy dostęp do 20 ostatnich meczyków. Można je sobie podrasować róznymi filtrami graficznymi i uploadnąć na server. Co lepsze, w czasie oglądania filmików można sobie obracać dowolnie kamerą.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 16:22 
Cytuj  
Obejrzyjcie sobie:
http://tvgry.pl/
tam najnowsze i uncharted 2 - pierwsze 7 minut z pełnej gry z polskim dubbingiem. Jedyna wada tej gry to że trzeba na nią czekać jeszcze pełny miesiąc.

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 17:08 
Cytuj  
No i ten dubbing :D Dobrze, że będzie można dowolnie ustawić "co po jakiemu".


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 18:35 
Cytuj  
trine na ps3 jest fajne. na pc mnie wnerwialo, na ps3 nie. grajcie ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2009, 21:29 
Cytuj  
roball napisał(a):
Halo invented fps.


Halo invented the internet.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 15:27 
Cytuj  
tak odnośnie halo i postów bojówki Microsoftu na tym forum, na vgchartz ukazał się fajny artykuł - najbardzij przehypowane gry część 2 (pierwsza to starocie sprzed 20 lat):
http://news.vgchartz.com/news.php?id=5247
Pierwsze miejsce Spore (PC)
Drugie miejsce Halo 3 (X360)

Killzone 2 nie załapał się do pierwszej dziesiątki (to do wiadomości Kabraxis-a).

Właśnie ściągam jakiegoś mmorpg na PS3. W sumie nie wiem co to jest, ściągam coś z japońskiego sklepiku - specjalnie się rejestrowałem by śćiągnąć sobie zebry. Przy okazji przeglądając newsy, zauważyłem pomiędzy krzaczkami napis MMORPG - więc zasysam ;)
W sumie nawet się nie spodziewałem, że tak wygląda ta regionalizacja. Oni tam mają zupełnie co innego. Oprócz kilku rozpoznawalnych tytułów, cała reszta to dla mnie zupełna nowość..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 16:19 
Cytuj  
Mi tam chodziło tylko o to by kabraxis nie rzucał swoich głodnych tekstów o tym, jak to Killzone 2 jest przehypowany.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 17:58 
Cytuj  
roball napisał(a):
Halo 3: 10.16mln units sold
Killzone 2: 1.90mln units sold

Wystarczy.


NAjlepiej sprzedawana gra sa pedalskie simsy.Co z tego,ze jakas giera ma duzo sprzedanych plytek na koncie jak jest hujowa?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 18:03 
Cytuj  
Chociażby to, że będą rozwijać franchise bo się dobrze sprzedaje. Plus studio będzie miało kasę na inwestowanie w nowe pomysły.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2009, 18:18 
Cytuj  
na pc-tach tak, tu jest fajne zestawienie z konsol:
http://vgchartz.com/games/index.php?&re ... alphasort=

simsy (PC) na 18 miejscu, 12 pierwszych miejsc nintendo.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 08:56 
Cytuj  
Duck hunt > halo. Nuff said.


_________________
Nestor#1522

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 09:04 
Cytuj  
duck hunt invented halo.


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 14:12 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Killzone 2 nie załapał się do pierwszej dziesiątki (to do wiadomości Kabraxis-a).
ROFL za to zalapala sie jedynka. Wiekszosc tego co pisza o jedynce mozna powiedziec o dwojce. "Halo killer", etc... Plus jeszce w przypadku dwojki bylo podniecanie sie prerenderowanym "gameplayem", 3sekundowymi gifami oraz kreowanie na systemsellera i najlepszego FPSa wszechczasow (oprocz Halo mial min. zabic CoDy). Zgadzam sie ze Halo (ale TYLKO trojka) jest rowniez przehypowane ale MS przynajmniej tym hypem cos osiaga (popularnosc marki i wyniki sprzedazy, tak jest w przypadku Halo 3 mimo gigantycznych nakladow). Sony tylko sie osmiesza.
Tak wiec czekam do nastepnego linka, ktory znajdziesz i pewnie nawet bez czytania i udzialu mozgu przylecisz z wywieszonym jezorkiem wklejac na forum. Pocieszne to jest.

Pomijajac Hype to i tak Halo 3 jest dla mnie subiektywnie lepsze od KZ2 poniewaz ma 100 razy lepszy multi, coop i nie ma zjebanego sterowania.
Blow me...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 14:30 
Cytuj  
Tylko trojka?
jedynka byla ok. dwojka jest w porownaniu do jedynki NEDZNA.
w trojke nie gralem, podobno jest lepsza niz 2 ale do jedynki jej bardzo daleko.

jak dla mnie to cale to kreowanie serii halo na jakies wybitne niewiadomo co to typowe amerykanskie robienia z gowna cukierkow.

jedyne co halo3 ma naprawde dobre to te reklamy lore'owe.


_________________
Obrazek
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 15:01 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Killzone 2 nie załapał się do pierwszej dziesiątki (to do wiadomości Kabraxis-a).
ROFL za to zalapala sie jedynka. Wiekszosc tego co pisza o jedynce mozna powiedziec o dwojce. "Halo killer", etc... Plus jeszce w przypadku dwojki bylo podniecanie sie prerenderowanym "gameplayem", 3sekundowymi gifami oraz kreowanie na systemsellera i najlepszego FPSa wszechczasow (oprocz Halo mial min. zabic CoDy). Zgadzam sie ze Halo (ale TYLKO trojka) jest rowniez przehypowane ale MS przynajmniej tym hypem cos osiaga (popularnosc marki i wyniki sprzedazy, tak jest w przypadku Halo 3 mimo gigantycznych nakladow). Sony tylko sie osmiesza.
Tak wiec czekam do nastepnego linka, ktory znajdziesz i pewnie nawet bez czytania i udzialu mozgu przylecisz z wywieszonym jezorkiem wklejac na forum. Pocieszne to jest.

Pomijajac Hype to i tak Halo 3 jest dla mnie subiektywnie lepsze od KZ2 poniewaz ma 100 razy lepszy multi, coop i nie ma zjebanego sterowania.
Blow me...



Jajaja - kolorowe laserki and chujowa grafika >>alll h3h3h .A multi sux jak dla mnie .I tak grałem ,że sie wypowiadam .

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 17:55 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Killzone 2 nie załapał się do pierwszej dziesiątki (to do wiadomości Kabraxis-a).
ROFL za to zalapala sie jedynka. Wiekszosc tego co pisza o jedynce mozna powiedziec o dwojce. "Halo killer", etc... Plus jeszce w przypadku dwojki bylo podniecanie sie prerenderowanym "gameplayem", 3sekundowymi gifami oraz kreowanie na systemsellera i najlepszego FPSa wszechczasow (oprocz Halo mial min. zabic CoDy). Zgadzam sie ze Halo (ale TYLKO trojka) jest rowniez przehypowane ale MS przynajmniej tym hypem cos osiaga (popularnosc marki i wyniki sprzedazy, tak jest w przypadku Halo 3 mimo gigantycznych nakladow). Sony tylko sie osmiesza.
Tak wiec czekam do nastepnego linka, ktory znajdziesz i pewnie nawet bez czytania i udzialu mozgu przylecisz z wywieszonym jezorkiem wklejac na forum. Pocieszne to jest.

Pomijajac Hype to i tak Halo 3 jest dla mnie subiektywnie lepsze od KZ2 poniewaz ma 100 razy lepszy multi, coop i nie ma zjebanego sterowania.
Blow me...


może i można ale nie napisali, napisałeś ty - tylko kogo obchodzi twoje zdanie? Bo na pewno nie mnie - ja mam je w d..ie :D Wole poczytać bardziej obiektywne zestawienia.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 18:09 
Cytuj  
Halo1 w swoim czasie bylo gra wybitna, nawet na PC. Szkoda ze na PC wyszlo z trzyletnim poslizgiem i masa bugow, ale tempo i wywazenie gameplaya nie mialo sobie rownych.

Halo jest zupelnie inna klasa strzelanki niz COD czy moze nawet KZ. Nie gorsza czy lepsza, ale inna. To taki arcade shooter, a nie symulator pola bitwy. Probowalem grac w halo3 na xboxie, nie moglem w nic trafic, i nic nie bylo widac. Gralem w halo2 na pc. Malo sie nie porzygalem od tego FOV'a ktorego nie da sie zmienic.

Halo1, nevar forget ;-)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 18:26 
Cytuj  
Halo był fajny do momentu w którym przeciwnikiem stawał się Flood. Potem był już tylko żmudny, nudny, repetytywny, nudny, monotematyczny i nudny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2009, 19:16 
Cytuj  
jak na swoje czasy halo bylo wyjebana gra.
pierwszy fps, w ktorego dalo sie komfortowo grac na konsoli.
poza tym klimat i story tez niezle. no i oczywiscie grafika robila wrazenie.
probowalem pograc w 2 ale po godzinie sobie odpuscilem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9732 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 487  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.