mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 522  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 20:41 
 
Shador von Dal napisał(a):
Eh... dyskutujecie na temat tego co jest lepsze a co jest gorsze... a kazdy ma inny gust. Dla mnie Drakensang jest stawiany na rowni z Baldur's Gate, nie jestem w stanie powiedziec dlaczego, po prostu tak to czuje i tyle. Znam ludzi dla ktorych NWN jest dzielem boskim i innych dla ktorych jest to gniot. Rozumiem Sobtainera, ktory wyraza tutaj swoje zdanie (aczkolwiek powinien tez wysluchac Wasze). Nie rozumiem dlaczego niektorzy (w szczegolnosci stalych bywalcow tego forum) proboja zbesztac z blotem tych ktorzy maja inne zdanie.

Wlasnie gram sobie w Drakensanga i z kazdym dniem przekonuje sie, ze ta gra jest naprawde na bardzo dobrym poziomie.


Oczywiście możesz mieć swoje zdanie ale my również możemy się z tym zdaniem nie zgodzić jak i spora część recenzentów którzy z reguły dobrze Drakensanga oceniali ale to tak jakby mówić że DivineDivinity jest równy Diablo2 "bo mi też się podobał" .Jak bardzo zjadłeś zęby na sadze BG ze przyrównujesz ją do BG?Nie znam nikogo kto by porównał do siebie te 2 gry w ten sposób .

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 20:46 
 
@up

Jak bardzo zjadłem? Wydaje mi się, że zjadłem bardzo dobrze ;) Prowadziłem sesje rpg dla młodzików którzy nie grali w BG.

Zreszta, to jest juz wchodzenie w to ktory ma dluzszego...

Jesli nikt nigdy nie przyrownal Drakensanga do BG to inna bajka, nie oznacza, ze nikt nigdy nie przyrowna (ja to zrobilem tak jak zreszta i producenci [ktorzy to zrobili do przyciagniecia kupcow, tak, tak wiem to ;)]).

Swoja droga, odnosnie tego, ze nikt nigdy czegos... jesli trafisz miedzy wrony to tez zaczniesz krakac? ;)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 20:50 
 
Wiesz prowadzenie sesji RPG ma się nijak do grania w cRPG .Drakensang jest grą dobrą ale nijak ma się do EPICKIEGO BG i NVN 2 np .TO te gry rozróżnia .Dla mnie Drakensang zalatwuje hmm czyms nieprzyjemnym ;) .Jak bardzo zjadłeś BG :P? Nie chodzi o to kto ma dłuższego ale co takiego masz w Drakenie co było w BG np ?NPC?BOhaterów?Itemy?Ciekawe walki?Mnóstwo smaczków?Ciekawe Zagadki?Ja w Drakenie jakoś nie odnalazłem tego przez pierwsze 8h gry .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 21:01 
 
zaboleq napisał(a):
DivineDivinity jest równy Diablo2 "bo mi też się podobał".


Co ma Divine Divinity który jest pełnoprawnym zajebistym cRPG do Diablo 2 który jest hack&slashem? (Też zajebistym przy okazji)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 21:01 
 
Hm, dla mnei Drakensang to najgorszy typ gry, taki na 5/10. Wole pograc w crapa totalnego bo przynajmniej moze byc smiesznie, a Drakensang jest po prostu nudny, dretwy i ogolnie dosyc debilny.

Jestem kompletnym nerdem, ktory musi sobie robic jakies rankingi itp i jesli chodzi o rpg to tak wyglada moj ranking.


Fallout 2> Fallout 3 > Gothic 3> Kotor2>Fallout> Mass Effect> Wiedźmin> Torment> Baldury> Deus Ex> Kotor> Arcanum> Icewindy> NWN2+MZ> Mount & Blade> Morrowind> Jade Empire> Pare innych jak np. oblivion> Drakensang. Ogolnie jak widac pewno przez typowych zwolennikow rpg moge byc wysmiany.

Jest jeszcze jakis porzadny rpg, w ktorego nie gralem? :< Slyszalem pare dobrych slow o anachronox i arx fatalis( czy jakos tak). Warto? Na allegro i tak za pare groszy mozna je kupic, wiec duzo nie ryzykuje :)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 21:03 
 
Kozas twój ranking świadczy o tym że wolisz post nuclear world ale jest całkiem normalny:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 21:03 
 
kozas15 napisał(a):
Jest jeszcze jakis porzadny rpg, w ktorego nie gralem?


Vampire the Masquerade: Bloodlines.

Co do listy to bym polemizował ale po ch. polemizować z cudzym zdaniem? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 21:11 
 
kozas15 napisał(a):
Jest jeszcze jakis porzadny rpg, w ktorego nie gralem? :< Slyszalem pare dobrych slow o anachronox i arx fatalis( czy jakos tak). Warto? Na allegro i tak za pare groszy mozna je kupic, wiec duzo nie ryzykuje :)


evil islands - jedna z moich ulubionych gier (zreszta rage of mages I i II tej samej firmy tez byly fajne).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 21:24 
 
Evil Islands gralem, mam gdzies jeszcze pudlo, dzieki za przypomnienie ^^

Rzeczywiscie o Vampire: Bloodlines duzo slyszalem, ale chyba ciezko dostac. Za to niby klimat prima sort, takze sie za tym obejrze.


No i rzeczywiscie wole post nuclear, ale dobrym fantasy tez nei gardze. Chyba znowu musze sobie tormenta odpalic, bo to dla mnie jedna z tych gier ktore dorastaja razem ze mna :) W 2001 mnie odrzucilo, w 2003 troche pogralem, w 2005-06 calkowicie oczarowal, to teraz dobry moment zeby sobie znowu przypomniec :)

Dzieki za podpowiedzi.

Aha rage of mages tez mam i jedynke i dwojke( tyle ze jedynka juz taka plyta zryta, ze ledwo sie odpala :<), ale jakos mi teraz juz nie podchodzi... Ale rage of mages jedynka to jeden z pierwszych moich rpgow ktore przeszedlem :) Pewno zasluga w tym tez spolszczenia, bo przy falloucie 1 musialem sie juz troche z tym angielskim pomeczyc. CHociaz z drugiej strony to swietna metoda nauki, swietna gra rpg + slownik pol-ang pod reka


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 21:36 
 
Wizardry 8, seria Might and Magic do ósemki, Divine Divinity, FFy, The Temple of Elemental Evil, Ultimy, Arx Fatalis (bardzo fajna gra), Daggerfall (lepszy od Obliviona imho), Nox.

Tyle narazie co mi sie przypomniało.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 22:16 
 
Dana napisał(a):
Wizardry 8, seria Might and Magic do ósemki, Divine Divinity, FFy, The Temple of Elemental Evil, Ultimy, Arx Fatalis (bardzo fajna gra), Daggerfall (lepszy od Obliviona imho), Nox.

Tyle narazie co mi sie przypomniało.



Wizardry jakos mi nie przypasowaly, might and magic chyba sproboje bo jest fajny pack, jrpgi niestety do mnei nie trafiaja, temple of elemental evil tez mi nie pasowalo. Arx Fatalis widze ma pochlebne opinie wiec sproboje, a daggerfall jest juz chyba free? Chociaz duzo slyszalem o jego bledach( buggerfall ^^), za to Nox wydawalo mi sei ze to bardziej h'n's.

Dzieki za pomoc, jak widze jeszcze duzo dobrych rpg do przerobienia :D


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 22:52 
 
Razoth napisał(a):
kozas15 napisał(a):
Jest jeszcze jakis porzadny rpg, w ktorego nie gralem?

Vampire the Masquerade: Bloodlines.

Ja bym zaczal od Redemption - troche starsze, inne.. ale osobiscie gralo mi sie lepiej.

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 09:44 
 
A widzieliscie nowy projekt Microsoftu ? Czy to bedzie przyszlosc gier ?

http://www.youtube.com/watch?v=Ji_1UQU--ig


_________________
Obrazek

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 10:23 
 
Zarri napisał(a):
A widzieliscie nowy projekt Microsoftu ? Czy to bedzie przyszlosc gier ?

http://www.youtube.com/watch?v=Ji_1UQU--ig


Padłem hłehłehłe

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2009, 11:12 
 
10/10 ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 00:45 
 
W oczekiwaniu na Majesty 2, polecam zapoznać się z Hinterlands. Naprawdę ciekawa gierka.

http://www.gamespot.com/pc/strategy/hinterlandorclords/review.html

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 06:50 
 
Gram w Star Ocean 4, ciekawe i niezly humor, szkoda tylko ze nie udostepnili jp audio w eu wersji :(

http://www.youtube.com/watch?v=YUpEKPb15Cw&fmt=22
http://www.youtube.com/watch?v=aSCdm-tgteg&fmt=18
http://www.youtube.com/watch?v=m0SXPRtJIFc&fmt=18
http://www.youtube.com/watch?v=_p4uoeimMEM&fmt=18
http://www.youtube.com/watch?v=bAMSJfgMc4Q&fmt=18

sporo takich rotfl akcji w grze jest :)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 09:09 
 
Jutro ponoć wchodzi na xbox live marketplace Battlefield 1943 (dostępny za 1200 MS punktów).
W skrócie to ma być US Vs Japan na tym samym silniku co BF: Bad Company.
Ja już się nie mogę doczekać :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 09:30 
 
a czy mozna kupowac ms points poprzez xbox live? czy nadal lepiej przez allegro?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 09:48 
 
tanije przez allegro bylo,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10421 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 522  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.