mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 224  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 00:40 
Cytuj  
EloNis napisał(a):
przeciez caly czas pisze o GREATSWORD. a nie powiedziałbym, żeby ten drop był rare, mi za pierwszym razem poleciało ;)


Tak czy siak są lepsze bronie (zarówno pod względem DMG, jak i specjalnych właściwości czy funu), niech gra sobie bez stresu (lawl) i przechodzi grę, jak mu nie poleci ten akurat miecz, to absolutnie nic się nie stanie.

Mi poleciała w katakumbach siekiera z rycerza ale nie mam zamiaru nawet zakładać. Koksam postać na to by móc używać mieczyka Artoriasa + jego set i będę zamiatał.

Liczy się tak na prawdę feel z broni i fun, mi osobiście używanie Ultra Greatswords kompletnie nie leży, bo są strasznie ślamazarne i nudne tbh.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 01:30 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Bahamut napisał(a):
ponad 1,5h bez zgonu w Sen Fortress a tu bec kurwa:) 10k soulsow poszlo nie powiem gdzie, bo oczywiscie dochodza tam bardzo szybko zgona zaliczylem:) aż musiałem tutaj sié wyżalić:)


No to teraz pomyśl... mam 51k soulów na 21lvl dopiero idę do Blight Town :D


Tak z ciekawości czemu tak robisz?:) ja jak 30k po bossie to latalem w ring of sacrifice:D, przydał sie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 06:06 
Cytuj  
Poki co black knight jest dla mnie penerem ;d


_________________
.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 06:32 
Cytuj  
Twardy skubany tez go mele nie mdoge zajebac, a bomby poszly na swiniaka


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 06:44 
Cytuj  
parry tarcza i kosa w brzuch!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 07:02 
Cytuj  
Po 2 ciosie lamie mi pary i one shot leze, nim sie podniose sprzedaje mi drugi. Za malo endu?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 08:41 
Cytuj  
generalnie zaczynając jako sorcerer można go zabić nawet na 1lvl, nie stanowi większego wyzwania. Black Knight Greatsworda dropi jednak ten drugi (na 2 postacie zrobione 2 razy mi padł więc nie nazwał bym tego rare dropem) na wieży koło wejścia do Parafi Nieumarłych.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 08:53 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Pytałem wcześniej, ale mnie olano. W co pakować statsy jak chcę Knighta robić pod włócznie i rapiery ? Czy może endurance podnieść na początku ?


Zerknij na wiki ale włócznie i rapierów to chyba dex. Endu imo na każdej postaci jest ważne. Raz zwiększa udźwig (tylko do 40 end), dwa pozwala blokowac coraz silniejsze ciosy. Pod włócznie szedłbym dex/sta/vit plus łuk do ranged. Włócznią możesz uderzać bez upuszczenia tarczy, więc dużo end (np 40 plus havel ring), ciężka zbroja i masz czołg.

Black Knight Weapon są bardzo dobre, ale nie najlepsze raczej. Za to bardzo lubiłem grać BKGA, świent moveset. Dla str build taka Demon Great Machete +15 ma skalowanie S. :)

Pamiętajcie też, że zawsze jest opcja lightning/fire. Staty wtedy nie mają znaczenia. A np. taki zweihender na max lightning ma około 700dmg.

Ja muszę zacząć od nowa i będę szedł w int/str build. Ma tu ktoś jakieś doświadczenia co do proponowanych itemków? Docelowo chyba Moonlight Greatsword, ale wcześniej nie wiem czy jest jakaś lepsza opcja niz claymore.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:08 
Cytuj  
Zupelnie mi nie pomogles elonis ;[


@Neon, ty grales panem z mieczem. W co sie fajnie idzie?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:15 
Cytuj  
Panem mieczem mi sie fajnie gra ale warriorem, bo zadaje ten pchniety cios i one shotuje mobki. A tak to musialem na dzide zmienic ;d

od czego to zalezy? czemu jak mam miecza to silniejszy cios czasem to ten pchnięty lub nie? Od miecza? klasy?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:22 
Cytuj  
@tomu Na kompleks małego penisa jest ta kategoria:
http://darksoulswiki.wikispaces.com/Ultra+Greatswords ;)

@high zależy od movesetu broni.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:28 
Cytuj  
myślę że do Str/Int buildu Enchanted Zweihander będzie najlepszy, ale Moonlight Greatsword też będzie niezły. Sam taką postać właśnie robię (capra demon zabity za pierwszym razem ;)) i gra się świetnie. Wcześniej grałem czołgiem, tzw. wielkim panem z mieczem (full Set Stone Armora, Black Knight Greatsword, 350 resistów na wszystko :P) i ciulałem wszystko co się ruszało, ale brak ranged ataków boli :/. Teraz chcę Str/Int w lekkiej zbroi (szybkie poruszanie, dużo uników)


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:39 
Cytuj  
Pytanie czy warto iśc w zweihander ench +5, który wymaga chyba 24 str czy może jednak bardziej int build z moonligh gs będzie lepszy, a wymaga tylko 16 str. Można by wykoksać spele do tych najlepszych. Dylematy. :/


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:53 
Cytuj  
nie ma dylematow.
za drugim i trzecim razem tez gra sie fajnie :)

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:56 
Cytuj  
dobra zrobilem na testa czarodzieja, jak do cholery celowac ta strzalka duszy grajac bez pada????
edit: ewentualnie jak wlaczyc auto target


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****

Posty: 1459
Dołączył(a): 20.01.2011
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 10:20 
Cytuj  
targetujesz wciskając kółko w myszce. do momentu wbicia zweihandera na enchanted +5 chyba już się będzie miało moonlighta więc po głębszym przemyśleniu chyba postawiłbym na moonlighta. przy skupianiu się na incie w momencie gdy dojdzie się do momentu w którym się zdobywa ten miecz niewykluczone że bonus ze statów w moonlighcie byłby większy niż w zweihanderze.


_________________
steam: Deathel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 10:52 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Zupelnie mi nie pomogles elonis ;[


@Neon, ty grales panem z mieczem. W co sie fajnie idzie?


Ja ci pomogę.

Graj w tą grę, użyj sobie wszystkich broni jakich spotkasz w early. Będziesz miał dostęp praktycznie do wszystkiego, Zweihander / Claymore / Winged spear / Inne chuje.

Poużywasz danej broni, poczujesz jak się z nimi gra, to zadecydujesz w co iść dalej.

Ja mam obecnie 72 level a ciągle różne koncepcje latają mi przed oczami i tak na prawdę ciężko się zdecydować na konkretny playstyle.

Może w NG+ trzeba będzie się już określić z orientacją, ale atm można używać wszystkiego z tym samym praktycznie skutkiem.

Maksowanie postaci w early poprzez abusowanie rycerzy ani nie jest zabawne, ani potrzebne i nie zrozumiem tego, tak samo jak np. nie rozumiem ludzi którzy grindują na potęgę czy jadą na bugu w Darkroot garden i farmią sobie wojowników w lesie skaczących z klifu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 11:02 
Cytuj  
Tomu,

Ja grałem na str i troszkę dex buildzie. Divine Claymore +5 lub furysword (w zależnosci od przeciwnika itp). Polecam używanie ciężkiej kuszy zrobionej na max lightening - bardzo się przydaje :) w bardzo wielu sytuacjach (także pvp).
Nie biegałem z 2h (albo sporadycznie) - jako urodzony tank :roll: wolałem tarcza + miecz. I tak pykałem w zasadzie wszystkich. Czasami tylko jak mi się spieszyło (a to był błąd w tej grze) to brałem 2h i napierdalałem ;)

Ale są wyjątki - np scythe zadaje dmg przez tarczę - co jest przydatne w wielu sytaucjach a scythe skaluje się z dex.
Sporo ludzi napierdala w faith buildzie - jest sporo broni, które się skalują z faith .... itd. Moim zdaniem zobacz jaka broń daje Ci fun (sprawdź czy możesz ją upgr) i graj nią:) Mi furysword tak przypasował że odkąd go zdobyłem to prawktycznie całą resztę gry z nim biegałem (oprócz katakumb).

Wiem że jesteś manianiem cyferek - zobacz sobie na darksoul wiki tam są tabelki z każdą bronią (z czym się skalują, jak da się je upgr) - jestem pewien że się zakochasz w tabelkach ;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 11:08 
Cytuj  
No, myk polega na tym, ze pogralem 5min, nie mam czasu ale juz zastanawialem sie co robic potem ;]
Cyfrki cyferkami ale jak wezme pada to chce sobie napieprzac bez kombinowania ze spellami czy czymkolwiek. Sword&board albo 2h i jazda siekać.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 11:15 
Cytuj  
i tak mozesz zrobic :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4478 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 224  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.