mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 12:04 
Cytuj  
pogralem w Alan Wake i niestety musze sie zgodzic z mendolem w pewnych aspektach

-grafika jest poprawna ale nic pozatym , modeling twarzy ,ubran detale na nich nie powalaja , tworcy obiecywali AAx4 i szczerze to mocno dyskusyjne jest , zabki powinny byc ledwo zauwazalne przy takim probkowaniu a tak niestety nie jest . Bardzo ladne sa efekty swietlne , snop tworzony przez przelatujaca race , latarka tez jest zrobiona nad wyraz dobrze . Animacja- jest dobra , duzo ludzi zapomina ze Alan to zwykly pismak gdzie wiekszosc zycia strawil jebiac w klawisze , chlop sie szybko meczy , skacze srednio na jeza , lepiej sie posluguje latarka niz bronia palna - to wszystko jest sensowne i dopierdalanie sie do tego-smieszne , realistycznie wygladaja uniki , to jak zrywa sie do biegu , tu nie mam zastrzezen

-story rzeczywiscie obiecujace , obecnie trudno cos wymyslec orginalnego tym bardziej po RE i SH , tworcy wybrneli , zbudowali dobra fabule , ale

- sa pewne elementy ktore mocno ograniczaja tzw fear factor , energie mozna bardzo latwo sobie odnowic co uwazam za totalna bzdure , przeciwnicy sa w wiekszosci dosyc powolni i mozna im uciec przy odrobinie pomyslunku , za szybko otrzymujemy dostep do broni palnej i to jest jeszcze wieksza bzdura , zdecydowanie grze by wyszlo na zdrowie ograniczenie do broni recznej a latarka powinna byc glowna obrona przed wrogami . "Narrator" rowniez psuje efekt moim zdaniem , takie divine intervention w survival horror? , bezsens

-gra ladnie tonuje akcje , wlasciwie zawsze cos sie dzieje nie ma tzw dluzyzn czy fillerow , w SH eksploracja mnie nudzila po pewnym czasie , tak samo ciagle slalomy miedzy potworkami bo musze po raz N-ty dojsc do lokacji X , w AW tego nie ma i jest zdecydowanym plusem

-ciezko mi ocenic klimat bo zeby to zrobic nalezy grac w nocy z sluchawkami , mysle ze gra zyska

ogolnie to nie podoba mi sie jedna rzecz -gra jest latwa , nawet na hard odnowa energi nie stanowi zadnego problemu , tak samo walka , jest fast paced i to jest krok w przod , ale trzeba sie mocno postarac zeby zginac z rak potworkow , inna sprawa ma sie z otoczeniem , tu latwo sie wpierdolic w przepasc czy inny szit . Posmiiertnie gra nas cofa kawaleczek , sa auto-saves co jeszcze bardziej ulatwia wszystko , gdzie jak gdzie ale zapierdalanie z dusza na ramieniu do save pointa to jest podstawa w tych grach . Tu mozesz leciec na pale bo masz psychiczny komfort ze death penalty jest niskie

jednak warto zagrac, dawno nie bylo dobrej gry z gatunku i AW zdecydowanie jest dobry , popelnia duzo grzechow ktore nie powinny miec miejsca w grze tego typu ale i tak zagrac trzeba od czasow SH czy starych czesci RE nie bylo gry chociaz zblizonej do tamtych produkcji , teraz jest...ale nie nastawialbym sie na rewolucje pod zadnym wzgledem

troche szkoda bo hype mialem ogromny :( , coz...RDR niedlugo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 18:48 
Cytuj  
@up:
1. Ostatni RE był dla Ciebie oryginalny? :(
2. A odpaliłeś tę grę w nocy na ~42' bez światła?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 19:01 
Cytuj  
napisalem starych czesci RE , nowe to zwykly shooterek

dzisiaj sobie odpale na 42 calach z headset na uszach


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 19:43 
Cytuj  
Mendol jest chyba chory. To jego pierwszy post przekraczajacy 121 znakow!


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 19:47 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Mendol jest chyba chory. To jego pierwszy post przekraczajacy 121 znakow!

Nie, to tylko rozowe serduszka. Osiagnal cel, to zaczal pisac z sensem ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2010, 22:55 
Cytuj  
Miał przerwę, żeby zastanowić się nad swoją egzystencją... Wybrał tę drogę :p

Alda - zrobiło się ciemno - odpalaj awake i zdaj sprawozdanie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 01:43 
Cytuj  
hi, przed chwilą skończyłem Alan Wake i cosik napiszę, bo gra jest tego warta ;o. Ogólnie gra w zapowiedziach klimatem mi coś przypominała twin peaks/bezsenność (jeśli można porównać grę do filmu) ta wiocha bright falls za dnia rzeczywiście przypomina trochę twin peaks. No cóż grając klimat okazał się troszkę inny i znikomo go odczułem. Historia Alana jest dosyć w porządku, to co w grze nie jest ukazane można przeczytać na maszynopisach, które znajdujemy w grze. Po przejściu danego rozdziału oglądamy skrót poprzedniego co chyba ma dać serialowo/filmowe znaczenie tej grze. Szkoda tylko, że mało było momentów gdzie zapierało dech w piersiach.

Za tą grą chyba stoją twórcy Max Payne, zresztą widać wiele podobieństw do tych dwóch gier, imo Max Payne > Alan Wake. Grafika jest poprawna, rzeczywiście jak ktoś wcześniej napisał lepiej nie patrzeć się na twarze postaci, bo są wybitnie chujowo zrobione (mniej więcej tak jak w dawnej dobrej mafii), mnie osobiście podobały się krajobrazy. Audio w porządku. Rozgrywka pozostawia sobie wiele do życzenia, wciąż tacy sami wrogowie, mały wybór wyposażenia. Fajnie moim zdaniem są zrobione uniki i spowolnienie akcji kiedy nasz unik zostanie dobrze wykonany. Niestety gra jest zbyt krótka, dwa wieczory to nie to czego się spodziewałem, koncowka tez mnie zawiodła choć fabularnie jest ok. Jak ktoś liczy, ze sie przestraszy w paru momentach to się zawiedzie, bardziej to podchodzi pod thriller niż pod horror ;p. Gierce daje solidne 7/10 i zachecam do zagrania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 01:53 
Cytuj  
Cytuj:
Gierce daje solidne 7/10 i zachecam do zagrania.


To tragiczny wynik jak dla gry którą tworzono 6 lat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 11:17 
Cytuj  
no niestety , klimat w nocy jest lepszy ale jednak od polowy gry jest monotonnie i technikalia tego nie zniweluja :(

szkoda troche bo to mial byc xboxowy system seller na miare Gearsow


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 11:19 
Cytuj  
prorokuję, że na gwiazdkę dostaniemy wersję na PC-ta. Pewnie ładnie podciągniętą to wtedy sprawdzę tytuł ;)

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 11:59 
Cytuj  
Nie ma żadnego discuss na temat pozbywania się (o ile można to tak nazwać) rynku wtórnego np. przez EA?
Btw. fajnie, że będzie darmowy multi w grach sportowych. Aż se chyba kupie nba/fifa11 ^ ^


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 14:46 
Cytuj  
Wyszlo Split Second na Xa. Gra jak na razie zajebista. Dla fanow rozpierduchy i wyscigow to chyba must buy. Ciekawe jak wypadnie Blur.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 16:54 
Cytuj  
@up: o ile burnout mi się nawet w najmniejszym stopniu i nawet na chwilę nie znudził to split second samymi teasarami mnie znużył. Napisz za tydzień czy chce Ci się ciągle grać ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 16:58 
Cytuj  
Hm, ja raczej nie bede grac multi, a single z tego co widze jest dosyc krotki. Jestem na chapterze 4 (z 12), a gralem moze z 2 godziny, takze za tydzien grac juz na pewno nie bede z dwoch powodow:
1. wychodzi zaraz RDR
2. pewnie skoncze Splita do soboty, jesli do tego czasu nie wyjdzie RDR :)

Anyway, mnie filmiki tez totalnie zniechecaly, ale sama gra mnie bardzo pozytywnie zaskoczyla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 18:58 
Cytuj  
Jak oceniacie Lost Planet 2 ? Bo wyszlo juz na xboxa a wkrotce ma byc na PC i multiplayer 15 ba 15 osob :)


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 19:09 
Cytuj  
nędza:
http://www.metacritic.com/games/platfor ... ostplanet2

a 15 vs 15 wcale nie brzmi zachęcająco... to raczej standard.
Chociaż coop w Lost Planet 2 był całkiem niezły i przypominał (przynajmniej mi) Monster Hunter (ale trzeba brać pod uwagę że w MH na PSP grałem ze 30min).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 19:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):


User Score 8/10 to nedza ???


_________________



***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2010, 20:36 
Cytuj  
ostatnio tak. Kiedyś to była skala 0 - 10, teraz raczej od 5-10. Największe niegrywalne crapy dostają oceny około 5. Więc 8 w skali od 5 do 10 to takie 3..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 maja 2010, 23:29 
Cytuj  
wg. Pachter-a (i nie tylko):

Microsoft nie chce zainteresować Natalem społeczności graczy, oni chcą trafić do matek i narzeczonych społeczności graczy. Naprawdę myślę, że prasa gamingowa zupełnie pomija fakt, że Natal nie jest po to, żeby udawać noszenie karabinu i granie w Call of Duty. Ma służyć twojej matce, żeby mogła na tym cholernym 360 ściągnąć film albo obejrzeć przez Netflix, i żeby nie było to takie trudne. Fajne w natalu są głosowe komendy. "Xbox on", to naprawdę cool.

Czy będzie można "Xbox on" podmienić na klaśnięcie? - taki powrót do lat 90-tych ubiegłego wieku - mieliśmy w domu włącznik światła na klaśnięcie - to było naprawdę cool ;)

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2010, 10:18 
Cytuj  
Klaśnięcie :>
I podczas upojnej nocy nagle wszystko się włącza, wyłącza, włącza, wyłącza... plask plask plask
Może być cool faktycznie :|


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.