mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 147  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2010, 13:13 
Cytuj  
Może niektórzy podczas upojnej nocy wykrzykują "xbox on!", "xbox off!". W ogóle polecenia głosowe są be :p

A tak serio to me likey!


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 maja 2010, 16:21 
Cytuj  
Toll napisał(a):
Klaśnięcie :>
I podczas upojnej nocy nagle wszystko się włącza, wyłącza, włącza, wyłącza... plask plask plask
Może być cool faktycznie :|


rotfl, rzeczywiście nie pomyślałem o tym :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2010, 17:39 
Cytuj  
trzymacie telewizor i konsole w sypialni? :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 19:28 
Cytuj  
no ja tak.

Fable 3 jednak wyjdzie na PC:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7 ... alnie.html

dziwne są jednak ceny - 65 ojro za zwykłą edycję w wersji X360 i 55 ojro za to samo w wersji PC. Imho trochę za wysoko mierzą chłopaki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 19:31 
Cytuj  
ja bym tylko chcial, zeby w koncu Fable bylo chociaz w polowie tak dobre, jak opowiada o nim Molyneux.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 19:33 
Cytuj  
Czy Fable to nie ta gra co myslalem ze to jakis super RPG a okazalo sie nie wiadomo czym dla dzieci z podstawowki? ;]


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 19:34 
Cytuj  
jedynka była znośna - coś tam przyciupałem na PC.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 19:35 
Cytuj  
Ja się strasznie na 1 zawiodłem, ale to naturalna reakcja, kiedy człowiek jeszcze wierzył w obietnice Piotrka. Żeby gra była w 1/10 tak dobra jak opowiadał, mielibyśmy tytuł dziesięciolecia.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 19:51 
Cytuj  
ja tez na dlugo zapamietam jego obietnice o tym ze mozna patrzec jak rosna drzewa.

ogolnie to molyneux u mnie juz spalony jest, o czym wielokrotnie juz na tym forum pisalem ;)

jeszcze tylko warren spector mnie nie zawiodl ;]


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 20:25 
Cytuj  
Molyneux to najwiekszy bajarz i sciemniacz w tej branzy lol. Na szczescie prawie juz nikt sie nie lapie na jego brednie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 18:41 
Cytuj  
Cytuj:
Studio Bungie ujawniło dokładną datę premiery Halo: Reach. Produkcja będąca ostatnią odsłoną słynnego uniwersum w wykonaniu tego dewelopera zadebiutuje 14 września w Europie i Ameryce Północnej. Dzień później gra wyląduje w Japonii.

Źródło.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 19:34 
Cytuj  
no no ładnie :)

Ciekawe w takim razie co pokaże microsoft na E3? Przez ostatni rok bardzo ładnie oddaje pola, więc musi to być pierdolnięcie z grubej rury.
Albo z 5 tytuł exclusivnych i hardcorowe produkcje na NATAL-a (wątpię), albo zapowiedź X361/X720 (też wątpię).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 19:39 
Cytuj  
Tia, ciekawe co pokaza. W tym roku na razie bedzie jeszcze tylko Reach i Crackdown 2 z exclusivow, a poza tym to cisza, nawet zadnych plotek nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 19:45 
Cytuj  
beda ostro promowac NATALA , moze pokaza pare mocnych tytulow i mozliwosci sterowania za pomoca tej kamery

ta zabawka zabiera im tyle sil produkcyjnych co nowa konsola


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 21:20 
Cytuj  
tylko, że to ślepy zaułek. Sony zarzuciło ten pomysł, nintendo chyba też.
Natal się nie nadaje do hardcorowych produkcji bo:
1. oszkieletowanie człowieka w 3d za pomocą dwóch kamer i obsłużenie tego zabiera dosyć dużo mocy przerobowych
2. moce przerobowe to nie tylko zasoby konsoli (które przecież są mocno ograniczone bo to konsola) a też czas potrzebny na obliczenia, z tego biorą się opóźnienia dyskwalifikujące sprzęt w hardcorowych pozycjach.
Więc granie w jeszcze gorszej grafice i w lagu to średnia przyjemność.

Pewnie NATAL sprzeda się dobrze, bo microsoft będzie to reklamował na prawo i lewo ale po zachłyśnięciu się przez gadziew, od czasu do czasu włączy się konsolę przy pomocy "Xbox on" by poszpanować przed znajomymi ;)

Mimo wszystko podejrzewam, że NATAL sprzeda się dużo lepiej niż Move Sony. Microsoft zna się na marketingu od lat wciaskając byle badziew za potrójną cenę (minimum)... A po drugie NATAL z boku dla typowego malkontenta wygląda o wiele atrakcyjniej niż Move czy inne Wiiloty.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 23:50 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
tylko, że to ślepy zaułek. Sony zarzuciło ten pomysł, nintendo chyba też.
Natal się nie nadaje do hardcorowych produkcji


Podobne teksty kiedyś słyszałem ze strony "specjalistów" odnośnie Wii.
Że hardware tej konsoli jest za słabe, że ten typ sterowania nie sprawdzi się w wiekszości tytułów etc etc etc
A jak ta konsola juz wyszła to okazało się, że to nie Wii dostosowuje się do gier tylko gry są pisane od początku do końca pod jej możliwości.
I choć ta platforma była przestarzała już w momencie jej wypuszczenia to NADAL wyniki sprzedaży tej konsoli biją na głowe o niebo nowocześniejsze PS3 i X360.
Nikt na natalu nie będzie grał w RDR, Bad Company czy podobne gry - to jest kontroler pod bijatyki, gry sportowe i fitnes - czyli dokładnie pod to samo co Wii.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2010, 23:51 
Cytuj  
Ja Natal kupie tylko po to by móc "przewijać" menu, gestem dłoni, bo czasem ni chuja mi się nie chce sięgać po pada by włączyć film :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2010, 00:06 
Cytuj  
no widzisz karol66 - a ja nie słyszałem.

Zapomniałeś o drugiej przypadłości NATAL-a - lagzor conajmniej 150ms. Nie będzie Ci to przeszkadzało?
I trzeciej przypadłości - precyzja bliska zeru?!?
A czwarta przypadłość NATAL-a - udawanie, że trzyma się coś w ręku też jest upierdliwe, bo można pójść na łatwiznę, i rzeczywiście trzymać, przynajmniej zwalnia nas to z udawania i podnosi reality tego co robimy.

Moim zdaniem sam pomysł jest super, ale świetnie się nadaje do modelowanie 3d pod 3d max-em lub mayą (zresztą to było w jakimś filmie SF sprzed dekady/dwóch) a nie jako sterowanie do gier. Sterowanie ma być przede wszystkim: szybkie, precyzyjne, intuicyjne i wygodne. NATAL imho nie spełnia żadnego z tych punktów.

Popierdułki na NATALu będą działać - czemu by nie. Pozycje hardcorowe tylko na move.

Zresztą co do nintendo to przekop się przez moje posty przed premierą tej generacji konsol i zobacz co pisał niespecjalista ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2010, 01:50 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Mark24 napisał(a):
tylko, że to ślepy zaułek. Sony zarzuciło ten pomysł, nintendo chyba też.
Natal się nie nadaje do hardcorowych produkcji


Podobne teksty kiedyś słyszałem ze strony "specjalistów" odnośnie Wii.
Że hardware tej konsoli jest za słabe, że ten typ sterowania nie sprawdzi się w wiekszości tytułów etc etc etc
A jak ta konsola juz wyszła to okazało się, że to nie Wii dostosowuje się do gier tylko gry są pisane od początku do końca pod jej możliwości.
I choć ta platforma była przestarzała już w momencie jej wypuszczenia to NADAL wyniki sprzedaży tej konsoli biją na głowe o niebo nowocześniejsze PS3 i X360.
Nikt na natalu nie będzie grał w RDR, Bad Company czy podobne gry - to jest kontroler pod bijatyki, gry sportowe i fitnes - czyli dokładnie pod to samo co Wii.


Tylko, ze sam M$ twierdzi, ze Natal bedzie tez uzywany w grach dla zatwardzialych graczy. Generalnie ponoc maja juz tak zapelniony kalendarz z grami wspierajacymi Natala, ze w tym roku juz nie ma miejsca na nic, a przyszly rok tez juz napakowany. Oczywiscie to sa plotki, ale do czasu E3 tylko to nam zostaje.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2010, 06:32 
Cytuj  
a co ma powiedzieć microsoft?
Myślisz, że to z powodu zapakowania kalendarza grami pod NATAL-a w tym roku X360 może się pochwalić jednym exclusivem? ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2939 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 ... 147  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.