mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 08:36 
 
BW/EA to chuje i sprzedawczyki i ja sam kieruje się myślą - kupuje gry z torrentowi.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 08:42 
 
warhameron napisał(a):
http://www.strategyinformer.com/news/16830/bioware-cracks-down-on-forums-over-mass-effect-3-dlc-complaints

Powtórka z DA2.

Wtedy też był "shitstorm" na forum i też o ile pamięć mnie nie zawodzi ,były zmiany na forum 'chroniące przed atakami na pracowników BW'.

Nie śledzę tego forum już bo olałem gry BW także ciężko mi się wypowiedzieć jak to teraz wygląda. Wtedy 99% narzekań było bez wjazdów personalnych. Choć ogólnie miłe nie były :P

Zresztą wyciekły scripty z możliwymi zakończeniami ME3 lol właśnie sobie czytam hah

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 09:42 
 
zaboleq napisał(a):
BW/EA to chuje i sprzedawczyki i ja sam kieruje się myślą - kupuje gry z torrentowi.

Firma w branży, gdzie celem jest takie stworzenie produktu, by przyniósł jak największy zysk. Zejdź na ziemię.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 09:45 
 
Sam pracuje korporacji i wiem jak jest ale jako grasz/klient nie popieram takiego podejścia i wyrażam to tutaj na forum. Srsly to chyba nikt takiego podejścia nie pochwala z graczy?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 10:32 
 
O ile Keii dał bardzo słaby argument, to ty Zabolek i tak byś spiracił, nawet gdyby dali dlc za darmo. Więc przestań pierdolić jak to cię EA skrzywdziło.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 11:16 
 
Piracenie ME3 mija sie z celem. Idealna (ehh) sytuacja byłaby gdyby nikt tego gowna ani nie kupil ani nie sciagnal. Jakby EA miało z tego tytułu 400mln $ straty to by sie kurwa jego mać opamiętali.

Jebane konsumenckie bydło i tak kupi kurwo ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 11:29 
 
iniside napisał(a):
Piracenie ME3 mija sie z celem. Idealna (ehh) sytuacja byłaby gdyby nikt tego gowna ani nie kupil ani nie sciagnal. Jakby EA miało z tego tytułu 400mln $ straty to by sie kurwa jego mać opamiętali.

Jebane konsumenckie bydło i tak kupi kurwo ;/.

THIS.

Ja tak właśnie zrobię (zrobiłem?). Ściągać nie zamierzam ,kupować tym bardziej. (nawet za rok jak będzie na -80% na steamie czy w innym koszu w supermarkecie za 20 zł po prostu nie i chuj).

Ile można grać w średniaki mając nadzieję ,godząc się raz po raz z uproszczeniami , idioceniem różnych sfer gry ,itd które jednak wkurzają podczas rozgrywki?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 11:37 
 
sula napisał(a):
Ile można grać w średniaki mając nadzieję ,godząc się raz po raz z uproszczeniami , idioceniem różnych sfer gry ,itd które jednak wkurzają podczas rozgrywki?


Zgadzam sie w 100% tylko ze kurwa pasowalo by tbh nie grac w nic. :/ Bo tytulow ktore sie nie lapia w zakres powyzszego stwierdzenia wychodzi moze 2-3 na rok z gier AAA, a moze nawet mniej. Do tego sequel za sequelem (robione tasmowo co roku), remake za remake (a jeden glupszy od drugiego), "wskrzeszenia serii", ktore fanow przyprawiaja o koszmary itd...

Dzisiejsza branza gier video to syf i nic wiecej. Coraz czesciej nosze sie z myslami zeby sprzadac to wszystko w pizdziec (gry i kompa stacjonarnego) i znalezc sobie inne hobby. :/

Np w tym roku jakikolwiek dreszczyk emocji budzi u mnie tylko GW2 i Path Of Exile. Pierwsza glownie za rozmach, innowacje i szeroko pojety artyzm a druga to Indie gierka robiona przez 10 osob na antypodach (tutaj glownie doceniam to ze devsi nie traktuja playerbase jak idiotow co robi 99% developerow).
/fail

I wcale nie uwazam sie za za starego czy jak sam to pisze czesto ze "mi juz nie staje na widok gier", bo dalej potrafie sie zajarac jak dziecko - tylko ze tbh nie ma czym.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 1 mar 2012, 12:01 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 12:00 
 
Doom roguelike doczekał się graficznego wydania:
http://forum.chaosforge.org/index.php/topic,5255.0.html
http://doom.chaosforge.org/screenshots

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 12:01 
 
@up

No niby tak ,ale idzie znaleźć kilka fajnych tytułów. Może nie dużo ,ale więcej niż 2-3. Choć ja w sumie w dużo więcej nowych gier / rok nie gram to może dlatego.

W każdym razie zgadzam się na 2012 to interesuje się GW2 , Elemental Fallen Enchantress , w trochę mniejszym stopniu ale jeszcze PoE i Dota2.

Już są 4 tytuły ,ale myśle ,że jeszcze 1-2 w 2012 się znajdzie :)

Poza tym osobiście mam jeszcze do nadrobienia (bo czekam aż kompa zmienie ,bo chcę na full detalach pograć ,a z kolei ze zmianą kompa czekam do drugiej połowy roku bo a) mam atm inne wydatki b) wchodzą nowe CPU od Intela i nowe GPU od Nvidii i AMD atm + SSD mają w drugiej połowie mocno stanieć) Wiedźmina 2 i Skyrima potężnie zmodowanego na moją upodobania.

Jeżeli jednak zrobią konwersje DS na PC w 2012 i jeżeli będzie jakimś cudem jakaś closed beta ArcheAge dla 'zachodu' pod koniec 2012 to dojdą jeszcze kolejne 2 tytuły.


Ogólnie na rynku jest kupa ,ale jak się poszuka to można znaleźć w miarę tytuły.


Po prostu staram się usilnie (a czasem kusi) nie pochłaniać każdej gry-papki którą korporacje wyplują ,a robiłem tak długi czas ,bo się łudziłem :(

No i w sumie naciałem się niedawno bo jednak KoA spróbowałem a dla mnie osobiście była porażką (mimo ,że przez pierwsze ~ 10 leveli się fajnie grało to później mega-fail przez pewne decyzje w designie gry które były omawiane w temacie o tej grze zresztą).
Nie umniejszam nikomu komu się podobała ofc - bez obrazy.


edit: nie wspominając o cały czas wychodzących modach do gier które już są na rynku ,czasem są to w zasadzie nowe gry

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 12:11 
 
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 12:14 
 
No. Assiassin's Creed może być.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 12:23 
 
Dana napisał(a):
Obrazek


Jaka bzdura ja pierdole. O tym wlasnie pisze... sorry ale jesli target tego to nie jest 10-15 to ja jestem swiety. Ciekawe czy bede mogl assassinowac Siedzacego Byka lol. :P

Zreszta seria AC jest doskonalym przykladem na potwierdzenie mojego posta... mialki/plytki gameplay, tasmowe sequele i zbiorowe jaranie sie w prasie z grubymi kopertami w tle. Gra godna swych czasow.


_________________
Obrazek

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 12:34 
 
Ja czekam w tym roku na 5 gier:
1. "Guild Wars 2"
2. "Diablo 3"
3. "Tomb Raider"
4. "Street Fighter X Tekken"
5. "Path of Exile"


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 12:42 
 
Czy wy zapomnieliście o Bioshock Infinite? Po GW2 to jest najbardziej wyczekiwany, przeze mnie, tytuł.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 12:45 
 
Cytuj:
Ciekawe czy bede mogl assassinowac Siedzacego Byka lol.


Siedzący Byk urodzi się dopiero za 100 lat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 12:52 
 
Dana napisał(a):
O ile Keii dał bardzo słaby argument, to ty Zabolek i tak byś spiracił, nawet gdyby dali dlc za darmo. Więc przestań pierdolić jak to cię EA skrzywdziło.


To ty przestań pierdolić. Jak mi się gra podoba to kupuje i np AW konwersja PC bardzo udana to grosza nie szkoda. Ale BW/EA trochę przesadzają i nie wiem dlaczego miałbym im dać zarobić skoro cały czas nas dymają? DLC swoją drogą ale po prostu jak dla mnie gra nie jest na tyle pewna, żeby od razu lecieć i kupować. Demo było słabe ale to demo w końcu i pewnie będzie milion patchy/dlc.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 13:42 
 
wodny napisał(a):
Ja czekam w tym roku na 5 gier:
1. "Guild Wars 2"
2. "Diablo 3"
3. "Tomb Raider"
4. "Street Fighter X Tekken"
5. "Path of Exile"


Podobne liste mam w sumie:
1. Guild Wars 2
2. Diablo 3
3. Path of Exile
4. Borderlands 2
5. X-Com

Dobry rok, lepszy niz 2011.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 14:05 
 
Czekam tylko na Guild Wars 2 w sumie. Reszta gier w tym roku mnie w sumie nie rusza. Po wszystkich ostatnich wtopach to do GW tez podchodze ostroznie. Co do jakosci gier to niestety gry wyszly juz z piwnic rodzicow i dzis sa tworem marketingowo-konsumpcyjnym przynoszacym kolosalne wplywy i przeznaczonym dla szerokiego grona malo wymagajacej klienteli. Malo juz zapalencow, a wiecej finansistow dojacych swoje krowy ...

T.


_________________
Templair_@PSN

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2012, 14:20 
 
Dana napisał(a):
Cytuj:
Ciekawe czy bede mogl assassinowac Siedzacego Byka lol.


Siedzący Byk urodzi się dopiero za 100 lat.


Ale mozesz zasasinowac jego pradziadka i wtedy sie nie urodzi...iiichhaa :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.