mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 295  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 20:51 
Cytuj  
Najlepsze było, jak odebrałem grę 24 o godzinie 14:00 po czym udałem się do pracy. Przez 8h myślałem o niej, aczkolwiek nie raz z powodu natłoku psychicznej odpowiedzialności nie raz o niej zapominałem!

O 22:15 po wejściu do domu, zasiadłem do kompa, aktywowałem w Origin i musiałem 6 razy włożyć płytę aż zaskoczyła (mam LG DVD niecały rok czasu, wiec wątpię że to wina napędu). Zaczęła się instalacja. O dziwne, płyta mieliła a mi w Origin pokazywało 6MB/s POBIERANIE. Zacząłem się zastanawiać dlaczego tak jest, skoro instaluje go z płyty - to niby czemu jest POBIERANIE?

No nic, zostawiłem to i poszedłem jeść kolację (myślę sobie, przyjdę najedzony na gotowe), wchodzę po 20 minutach, a tam na 33% stoi i płyta skacze w napędzie i instalacja dziwnie stoi w miejscu. Dobra, anulowałem w cholerę wszystko, zrobiłem na nowo all. Autostart, zaczyna się instalacja. Przy 100% błąd directx (w czasie instalacji błąd directx?). Odpalam directx web setup, żeby zobaczyć czy mam najnowsze (mam). Dobra, instaluje jeszcze raz. JEST, zainstalowała się. Patrzę na godzinę - 00:45.....

Zagrałem raz i poszedłem spać...

Historyjka z instalacji mega gry która nawet w TV jest reklamowana. Dla mnie to totalny fail jak na razie, a "program BF3 przestał działać" w czasie grania to już totalna porażka....

Mam nadzieje, że to minie i to połatają, bo na razie to jest żenua.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 20:57 
Cytuj  
Przynajmniej zagrałeś, ja już instaluję też z 4-5 raz i jeszcze multi na oczy nie widziałem ^^

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 21:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Templair: miales jakas opcje do instalacji tych lepszych tekstur?


Nope. Na Psie tekstury instaluja sie defaultowo. Tylko na xboxie jest jakas klauzula, ze gry musza dzialac bez instalacji bo zebracza wersja xa nie ma hdd wiec oni maja HDD tekstury jako opcje ...
Co by nie mowic to z wersja PS3 nie mialem absolutnie zadnych problemow. Wszedlem do domu wrzucilem plytke, zainstalowalem i po 10 min bylem w multi ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 21:27 
Cytuj  
a ja mam lagi ;/
no i system jest skurwialy. na battlelogu pokazuje mi tylko konto z PC a z ps3 juz nie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 21:28 
Cytuj  
Ano, wersja z PS3 działa jak bajka, zero problemów.


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 22.02.2011
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 21:58 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
wskaż mi gre, gdzie byl idealny start.

Ale najgorsze jest to, ze przyzwyczaili juz ludzi, ze to norma i nie widza w tym nic zlego.


Ok. Wskażę. Np. Diablo 2, Nadchodzące Diablo 3 (zapowiada się pozytywnie). Chociażby starcraft 2 miał idealny start. ;)
Po prostu EA robi gry z reguły do bani i 70-75% zabawy z tych gier to czysty marketing gdzie kupujesz grę myśląc "kupię tą grę i będę zajebisty i każdy będzie mi zazdrościć i będę mógł się pochwalić" a nikt nie myśli "kupię ta grę bo będzie dobra zabawa itd."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 22:11 
Cytuj  
szefu666 napisał(a):
Highlander napisał(a):
wskaż mi gre, gdzie byl idealny start.

Ale najgorsze jest to, ze przyzwyczaili juz ludzi, ze to norma i nie widza w tym nic zlego.


Ok. Wskażę. Np. Diablo 2, Nadchodzące Diablo 3 (zapowiada się pozytywnie). Chociażby starcraft 2 miał idealny start. ;)


Buahaha nigga plz.

Iniside dobrze napisal - jedyna dobra gra online otatnio, ktora miala dobry start i ktora byla dopracowna i skonczona w dniu premiery byl rift. Dlatego ze to pierwsza gra nieznanej firmy i musieli sie postarac.

Duze firmy maja gracza w dupie - mesz dac kase i wypierdalac. Z Blizzardem i jego zajebistymi, "bezproblemowymi" premierami na czele. To samo EA, Ubisoft i cala reszta gigantow. 10 lat temu wydawanie takich potworkow byloby nie do pomyslenia.

Dzisiaj co widac po tym temacie banda debili kupi, popyszczy na chwile na forum i popedzi upowac nastepna ujowa gierke. Perpetum Mobile chujozy i ruchania w dupe gracza napedzane skrajnym idiotyzmem i brakiem jakiejkolwiek swiadomosci konsumenckiej znacznej wiekszosci tych "narzekaczy".

Rzeklem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 22:21 
Cytuj  
Mi chodziło o nowe gry ;)

w sumei to chyba valve odwala najlepsza robote.


_________________
.


Ostatnio edytowano 28 paź 2011, 22:22 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 22:22 
Cytuj  
Ok chyba bedzie trzeba odczekac z graniem az sie ludzie znudza albo przejda do MW3. To co sie teraz dzieje to jakas masakra. Goscie nie ogarniaja w ogole tego co sie dzieje. Przed chwila 3 defenderow stalo przy uzbrojonym comie i napierdalalo nie wiadomo gdzie. Co najlepsze stali NA podswietlonym atakujacym, ktory sciagal ludzi chcacych rozbroic coma. W nastepnej czesci rozgrywki moja druzyna przy pomocy 2 czolgow nie potrafila obronic jednego coma :<. Wiem, sam nie jestem mistrzem swiata ale kurwau podstawy rozgrywki ogarniam ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 22:22 
Cytuj  
bylem dzis chwile na naszym serwie jak bylo 40 os. Gralo sie lepiej imo.

naprawde liczylbym na valve i CS, ktorym moze udaloby sie zadowolic casuali i pro graczy. Ale pewnie sie przelicze.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 22:26 
Cytuj  
templair - to na chuj zes nas namawial do kupowania :)

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 22:28 
Cytuj  
Nie marudz. Wydales 48PLNow wiec cicho siedz ;) albo wylaz z tego menu i chodz grac :) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 22:28 
Cytuj  
hehe no koncze serial i ide ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 00:00 
Cytuj  
A ja właśnie skończyłem singla.. :F Tu jest chyba więcej skryptów niż w MW1 i 2 razem wziętych, w dodatku większośc jest zjebana.. co jak co ale goście od MW wiedzą jak zrobić grywalne skrypty, te tutaj to porażka.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1203
Dołączył(a): 24.09.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 00:13 
Cytuj  
A mi wszystko działa i działało
6MB pokazywało bo taki jest odczyt z płyty

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 01:21 
Cytuj  
Team Death Match zajebisty do nabijania punktow i cwiczenia fragowania;] mapka super mala a zabawa miedzy kontenerami albo w w kilku budynkach :D Wypas:]


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 02:35 
Cytuj  
Squad DM > all, ale trzeba miec ogarnietych znajomych ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 03:01 
Cytuj  
Ravushimo? chyba widziałem cie na celowniku xD

i potwierdzam, gra z ogarniętymi ludźmi podbija fun 300%+, najlepiej dobrać się do bf vetów, albo winning squadu (wiem, tanie) ale dzięki temu macie backup 24/7, jeden mnie podnosi nonstop drugi pomaga z crossfire, ja mogę równie dobrze wyjać pistol i spokojnie poznawać mapki czasem kogoś zabije jeśli jest potrzeba :lol:

polecam robić duże składy i wbijać razem w party przez origin, voicechat originu też działa bdb

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 08:06 
Cytuj  
I znowu płaczki zaczęły wylewać swoje żale na forum, jaka to gra jest zjebana... Nie pamiętacie jak było z BC 2, albo z BF - w BC 2 nie dało się prawie przez 3 tygodnie grać przecież... Było tak samo a nawet gorzej i tyle. Jakbyście nie mogli uzbroić się w cierpliwość i pograć na luzie ale wiekszość to napinacze, co płacą i żądają w 100% dopracowanego produktu - nie te czasy Panowie. A CS to raczej ciekawostka - nić nowego nie wymyślą więc jak dla mnie to tylko próba nabicia kasy.


A już Ci co gadają, że MW 3 pobije BF to chyba z kutasami się na łby pozamieniali. Rage QUIT?? Ja sobie poczekam, kupię sobie grę koło 10 listopada i się będę cieszył na spokojnie bez napinania jak reszta quitnie albo kupi MW3- niektórzy chyba inaczej nie potrafią... Jakoś gadam z ludźmi na Vencie WarCry i nie słychać, żeby narzekali jak ta gra jest chujowa?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach


Ostatnio edytowano 29 paź 2011, 08:15 przez zaboleq, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2011, 08:10 
Cytuj  
to czekaj. ja kupilem i wymagam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5881 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 295  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.