mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998 ... 1098  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2016, 10:10 
 
tiomor napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Wy nie macie w co grać, że odpalacie takie azjatyckie grind shitty?


Czym się różni azjatycki grindshit od "zachodniego" ?

Niczym.

A grind zawsze dają swego rodzaju masochistyczną przyjemność.


Najśmieszniejsze z tego wszystkiego, że ja mam uczulenie na grind i wyczuwam go nosem na kilometr. Wczoraj grałem w MU parę godzin i niczego takiego nie widzę. Robiłem questy po kolei, levele same wpadały. Nic nie musiałem tłuc na pęczki aby 10 exp uciułać. Jak rozwalałem grupki mobów to tylko dlatego, że War Mage ma fajne skille i jest niezły fun z rozwałki :D


_________________
For the pony!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2016, 12:03 
 
ubieranie laleczki zawsze jest fajne. grind pewnie bedzie na high lvlach zey dropnac sobie uber miecz :) zreszta max lvl to chyba 400?:) ale fakt typy powbijaly max na becie (65 lvl) w 18h robiac questy i dungi.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2016, 13:38 
 
tiomor napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Wy nie macie w co grać, że odpalacie takie azjatyckie grind shitty?


Czym się różni azjatycki grindshit od "zachodniego" ?

Niczym.

A grind zawsze dają swego rodzaju masochistyczną przyjemność.


Zachodni grind zawsze ma otoczkę "questów", azjatycki nie ma nic.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2016, 14:17 
 
Nie dostaję maila weryfikacyjnego od Webzena. Długo czekaliście?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2016, 14:24 
 
Tu akurat nawalili questów i wolałbym model a'la GW2 - wpadasz na spot, coś tam się odpala i nara. Mail przyszedł od razu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2016, 15:14 
 
Do kiedy trwa ta beta?


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2016, 18:32 
 
W CVI sąsiad mnie zaatakował i to było żałosne widowisko. Jednak SI dalej sobie nie radzi z prowadzeniem działań wojennych zupełnie.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 paź 2016, 22:21 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
W CVI sąsiad mnie zaatakował i to było żałosne widowisko. Jednak SI dalej sobie nie radzi z prowadzeniem działań wojennych zupełnie.

Ja na Kingu mialem AI ktore przez 800 lat nie przejeło IRONa obok....


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 27 paź 2016, 23:47 
 
odnośnie MU Legend
polecam poczytać :
http://mmorpg.org.pl/forum/topic/88425- ... ja-opinia/
osobiście nie grałem w starego MU , wiec tego chętnie odpaliłem, ale jeśłi jest tak jak piszą ,że na high lvl nie ma zupełnie sensu expić na worldzie a expi się tylko w dungeonach , na które jest limit dzienny- po 1 szt, to coś nie widze tej farmy
czyżby miało być jak piszą - wchodzisz do gry - robisz dzienne questy, dungi i koniec grania na dzień ?
to gdzie tu idea hash&slash gdzie farmisz w kółko?

pytam bo się nie znam na tej grze

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2016, 23:54 
 
lordyp napisał(a):
odnośnie MU Legend
polecam poczytać :
http://mmorpg.org.pl/forum/topic/88425- ... ja-opinia/
osobiście nie grałem w starego MU , wiec tego chętnie odpaliłem, ale jeśłi jest tak jak piszą ,że na high lvl nie ma zupełnie sensu expić na worldzie a expi się tylko w dungeonach , na które jest limit dzienny- po 1 szt, to coś nie widze tej farmy
czyżby miało być jak piszą - wchodzisz do gry - robisz dzienne questy, dungi i koniec grania na dzień ?
to gdzie tu idea hash&slash gdzie farmisz w kółko?

pytam bo się nie znam na tej grze


Za niski poziom mam aby wypowiadać się o end-game (mam dopiero 26) ale z tego co widzę to generalnie dungeony to jedyne miejsce gdzie można coś zdobyć. World zony rzadko spawnują coś lepszego poza common mobem, a poza tym lata tam masa ludzi. Na mapce co jakiś czas jest wejście do dungeona (tutaj zowie się to riftem) i można go robić solo lub w party na różnych poziomach trudności. Limit jaki ja widzę to 10 dungeonów dziennie co nie jest dużo - to mi się w tym nie za bardzo podoba. Średnio jedna mapa (rejon) ma 6-8 dungeonów więc 10 robi się na prawdę szybko (nawet solo).


_________________
For the pony!

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 00:10 
 
lordyp napisał(a):
czyżby miało być jak piszą - wchodzisz do gry - robisz dzienne questy, dungi i koniec grania na dzień ?


Myślę, że to pomysł zaczerpnięty z... gier mobilnych. "Gram" od dłużnego czasu w HITa na Androidzie, i tak poniekąd jest taki motyw. Co do samego MU Legend, jak na betę wersję to nie jest źle. Nie zmienia to faktu, że rozwalają mnie te wszystkie programy "anty cziterskie" uruchamiane przed grą a to przecież tego typu gry od tych wszystkich Webzenów są najbardziej podatne na czitowanie. Inna sprawa to taka, że nie widzę powodu po co miałbym poświęcić czas na tę grę skoro w tym czasie mogę zagrać w Diablo III / Grim Dawn / Path of Exile...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 06:47 
 
Ja od mowego MU odbilem sie po 5 minutach. Jest Poe, moze zapowiedza niedlugo czwartego Diabla.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 08:09 
 
A powiedzcie sa jakies elementy ze starego MU (dzwieki, design)? bo to jedyne co mogloby mnie przyciagnac do gry skoro piszecie ze farmi sie w instancjonowanych dungeonach

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 08:59 
 
sam w to za duzo nie pogralem poki co ale z tymi opininiami to bym pcozekal :)

koles co napisal ze nie ma co robic bo wbil maxa (przypominam 65 lvl docelowo to chyba 400) i ze ograniecie wszystkich daily zajmuje mu 2h to dal zwyklego wyjadacza bedzie to odpowiednio miesiac i dorbze jak sie za caly dzien wyrobi. do tego im wyzej to odkyrwaja sie nowe daily, jakies labirynty itd. pvp jeszcze chyba nie ma, zobaczymy. mobki sie nawet miodnie ciacha.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 09:05 
 
mrynar- tak są : skrzydła :)

pytanie do tych z wyższym lvl- faktycznie na 60+ farma poza riftami jest nieopłacalna?
tzn brak dobrego dropa i exp np 10 x mniejszy ?
bo jeśli tak to nie ma sensu gry, bo czytam ,że ogarnięte party robi rifty w 2 min a dokupywanie wejściówek z IS to nie w moim stylu

edit
@Piszpan - ale jak dochodzą nowe rifty to jest dalej limit 10 na dzień, więc grajac w party też je szybko robisz, wiec to nic nie zmienia
pytanie czy do tego max lvl będą te questy czy np po 65 lvl one znikną albo będzie z kilka na mape i pozostanie ci farma

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 09:15 
 
Pytanie odnośnie For Honor. Jest ktoś w stanie coś więcej opowiedzieć o gierce? Jak się można dostać do bety czy raczej obecnie nie ma na to szans? Obecnie to chyba nawet jakaś alpha jest i nie ma cały czas testów?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 10:14 
 
Oglądam filmy z Titanfall 2. Kurcze, jak ta gra zajebiście sygląda a przecież to "stary" Source.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 10:19 
 
Skyrim Special Edition już jest dostępny. Ładnie to wygląda i nie trzeba się męczyć z modami :P


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2270
Dołączył(a): 20.12.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 11:00 
 
TobiAlex napisał(a):
Oglądam filmy z Titanfall 2. Kurcze, jak ta gra zajebiście sygląda a przecież to "stary" Source.


I jakie noty zbiera dobre zbiera- srednia ocen na metacritics wyzsza od bf1


_________________
Turbot

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2016, 11:15 
 
Metacritic to ukhm średni wykładnik jaka dobra jest gra.
Fakt wygląda ciekawie ale dla mnie zbyt codowy feeling. Fajne jest skakanie i ogólnie poruszanie się po mapie no i są mechy ale przeszkadzają mi te boty obecnie na mapie. Nie lubiłem tego w poprzedniej części.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21954 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 992, 993, 994, 995, 996, 997, 998 ... 1098  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.