mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 11:45 
Cytuj  
ja grałem tylko w Irth Online - jak Roma Victor wygląda jeszcze gorzej to kompletna porażka.
Grafika w Irth jest na poziomie Tibii 3d. Animacja zerowa (polecam przejażdżkę konno z jednego miasta do innego, koń się suwa po terenie, a na zakrętach przystaje i skręca w miejscu jak czołg).

Świat jest pusty - praktycznie tylko obok miejscowości startowej coś jest (moby) bo dalej tylko trawa i drzewa.

POrażka na całego.

100k? No coś ty. Taki EQ2 (shit, ale chociaż graficznie coś tam błyska) ma 300-400k po roku od premiery. Więc taki Irth jak będzie miał 100 osób na serwerze to będą szczyty... Inna sprawa, że chyba darmowa Tibia jest ciekawsza i bardziej wciągająca.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 11:51 
Cytuj  
Wiec nasuwa sie pytanie : po uj oni to wogole wydaja ?.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Ostatnio edytowano 13 wrz 2005, 11:51 przez Shadhun, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 11:51 
Cytuj  
bo ona jest only dla pr0 pvp playerow mark, z drugiej strony ladnie ci sie musi nudzic jak sciagasz taki shity


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 16:49 
Cytuj  
Bleh, obejzałem screeny z RV czy jeszcze gorsze niz w Irth ?

Jest, jest :< Widzialem obie gry w ruchu, wiec mam porownanie.


Posty: 21
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 18:54 
Cytuj  
co do animacji, mark24 - daaawno Cie nie bylo w IO. tak to juz jest, ze gra oznaczona numerkiem 0.3 ma spore braki, to jest raczej logiczne. eeeh, staram sie tylko powiedziec, ze pomimo tego wszystkiego, na obecnym etapie produkcji Irth ma sporo do zaoferowania, wystarczy wykazac tylko odrobine cierpliwosci. Na aplikacje do bety RV czekalem 5 miechow, do D&L 3,5, i co sie okazalo? ze wcale nie byly warte tego czekania, mimo tego, że poswiecilem im calkiem sporo czasu. widze tu zreszta taka lekka tendencje do oceniania czegokolwiek po max 1h grania. nie wszystko zloto co sie swieci i nie wszystko ekstrementy co na pierwszy rzut oka je przypomina. no dobra, koniec, bo zaczynam przekonywac wszystkich do moich racji, a to przeciez niezbyt mozliwe :cry: . tak czy inaczej, sa gusta i gusciki, a ja lubie swoje gusciki :wink:


_________________
Badanie świata jest sztuką wysoce subiektywną : zakłada, że "tutaj" jest ważne, a każde "gdzie indziej" jest tylko rodzajem pod-miejsca, którego główną funkcją jest bycie daleko.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 19:21 
Cytuj  
dawno to znaczy 2 tygodnie, no może 3. Aby IO był grywalny trzeba 2 lat a może nawet 3 ;)


Posty: 21
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 19:35 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Aby IO był grywalny trzeba 2 lat a może nawet 3 ;)

mozliwe :) ktoz to wie... dziwi mnie jednak to, ze ludzie zapisuja sie do bety, oczekujac gotowego, wypucowanego, porazajacego efektami i realizmem, produktu. prawde mowiac na poczatku obcowania z IO tez wylazlo mi z ust swojskie "bleh...", ale po paru dniach zapalila mi sie lampka w glowce : hola, kolego, nie zapomniales o czyms? no tak, to jest BETA, masz pomagac w jej ukonczeniu, a nie siadac przed monitorem i ze znudzonym wyrazem twarzy mowic "teraz mnie zabawiaj".


_________________
Badanie świata jest sztuką wysoce subiektywną : zakłada, że "tutaj" jest ważne, a każde "gdzie indziej" jest tylko rodzajem pod-miejsca, którego główną funkcją jest bycie daleko.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 19:44 
Cytuj  
ok gdyby płacili za betatestowanie to może bym zakasał rękawy i testował coś co mi się nie podoba dla kasy. Ale nie płacą. Więc powinni robić bety tak by bawiły i dawały jakiś tam fun, a ludzie bawiąc się wysłuskiwali bugi. Przynajmniej ja to tak widzę.

Do tego grałem w tą grę kilka dobrych godzin i zrobiłem ze 3 postacie nawet:
1. pierwsza mi się zablokowała
2. drugą wylazłem za daleko i nie umiałem wrócić do miasta
3. trochę pograłem

Gra jest pusta - zupełnie. W promieniu 100m obok miasteczka są jakieś konie i psy i to wszystko. Obszedłem pokaźny szmat mapy (drugą postacią - szedłem chyba z 1h real czasu jakąś drogą i oprócz kamieni, drzew, nic na swej drodze nie spotkałem)

3 postacią wlazłem na konia i pojechałem nim gdzieś (do drugiego miasta). Kon w ogóle sie nie ruszał, mapa pod koniem się przesuwała raczej i obracała. Jechałem ze 30minut, wiem, ze sobie robiłem żarcie w tym czasie, po drodze mijałem drzewa i kamienie, oraz jakies chatki (2 razy bodajże).

Generalnie morał:
"co tu testować jak tu nic nie ma?"

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 19:45 
Cytuj  
slavec troche racji w tym co mowisz faktycznie masz tylko ze widzisz problem polega na czyms troszeczke innym .. Wiekszosc osob ktore sie tu wypowiadaja (kon, mark , ja, itd) maja za soba dosc duzo gier w fazie beta i jak to ze wszystkimi rzeczami bywa , po jakims czasie czlowiek ktory w tym troche siedzi jest juz w stanie na pierwszy zut oka powiedziec jak ta gra bedzie wygladala i jakie ma szanse na wydanie . Fakt faktem ze czasami zdaza sie nam mylic (oby i tak bylo w tym przypadku) ale z reguly jestesmy w stanie mniej wiecej okreslic jakie szanse ma gra :) A w tym przypadku RV nie ma zadnych szans prawie :) a IO hmmm powiedzmy ze jak sie postaraja to jeszcze cos z tego moze wyjsc ale nie bylbym taki 100% pewny ze wogule zostanie wydana . Mimo iz sam bym chcial poniewaz duzo rzeczy w IO zostalo zapozyczone od Wish'a ktory mi sie bardzo podobal (no ale kazdy wie co sie stalo :P)


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 20:27 
Cytuj  
dlatego nie mozesz napisac ze potrafisz okreslic jakie szanse ma gra po becie ...gralem z ae , konem , razowym i wieloma innymi w WISH i kazdemu z nas sie podobalo i kazdy z nas wrozyl mu swietlana przyszlosc...pieniadze sa jednak nieublaganym sedzia


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 20:51 
Cytuj  
tez gralem w wisha a nawet potem bylem przed dluzszy czas lead storywriter w project wish ale to nie zmienia faktu ze akurat jezeli chodzi o wish to decyzja byla nagla i nie miala nic wspolnego ze stanem gry (mielismy przez pewien czas w project wish , 2 developerow z orginalnego wisha i troche nam rozswietlili co tam sie stalo) .


_________________
"Something worked as intended?? 0_0"

"This means we will have to get someone to create a bug and another guy to nerf it, I will deal with this immediately !"


Posty: 21
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2005, 21:18 
Cytuj  
Strangerr napisał(a):
...Fakt faktem ze czasami zdaza sie nam mylic (oby i tak bylo w tym przypadku) ale z reguly jestesmy w stanie mniej wiecej okreslic jakie szanse ma gra :) A w tym przypadku RV nie ma zadnych szans prawie :) a IO hmmm powiedzmy ze jak sie postaraja to jeszcze cos z tego moze wyjsc...

hehe, licze na Wasza omylnosc :wink:. mam rowniez nadzieje, ze IO ujrzy komercyjne swiatlo dzienne. do dnia dzisiajszego miewam koszmary w stylu - jest Wish, nie ma Wish'a... :lol:
heh no i w ostatecznym rozrachunku, jesli o ten topic chodzi, wyszedlem na fanatica, ktory z gruntowna wiedza w tym temacie raczej malo ma wspolnego. no coz, niech i tak bedzie (przynajmniej jaj tak czuje i nawet mi z tym dobrze 8) )
dzieki za kilka celnych argumentow, po prawdzie spodziewalem sie ze zostane zasypany sterta epitetow, zeby mi sie odechcialo polemiki (alez to nieskromnie brzmi :wink: ) pozdrawiam


_________________
Badanie świata jest sztuką wysoce subiektywną : zakłada, że "tutaj" jest ważne, a każde "gdzie indziej" jest tylko rodzajem pod-miejsca, którego główną funkcją jest bycie daleko.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.