mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 08:21 
Cytuj  
Xanth w Planetside wskazane jest byc w jakiejsc gildii czy mozna sobie smialo latac samemu i killowac wrogow?
BTW w tej grze to chyba nie ma wielkiej filozofii poza przeladuj bron, poczekaj az muszka zlaczy sie ze szczerbinka, naciskaj spust ile wlezie... :]


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 08:24 
Cytuj  
tam nie ma gildi , sa Outfity i nie jest to absolutnie wymagane by sie cieszyc gra . Mozesz latac sam , w niczym to nie przeszkadza. Wystarczy dobry giermek ...zreszta zapytaj Konradora jak mu sie pracowalo z Brutallusem :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 08:37 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
BTW w tej grze to chyba nie ma wielkiej filozofii poza przeladuj bron, poczekaj az muszka zlaczy sie ze szczerbinka, naciskaj spust ile wlezie... :]

Ta.. pozatym czolgi, skutery, laziki, transportowce, mysliwce, bombowce, desantowce, mechy... masz racje, "przeladuj i pal" ;)

X.

PS. Gra jest idealna do zabawy solo, zrzucasz sie w centrum walki i sie poprostu napierdalasz. Nie ma kasy, nie ma itemow, jest poprostu czysta rzeznia. "Expa" dostajesz za fragi ;)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 10:09 
Cytuj  
szkoda ze nikt w to juz nie gra prawie :cry:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 127
Dołączył(a): 6.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 13:13 
Cytuj  
hehe... GW to zdecydowanie nie diablo ;) Bardziej wow jest do tego zbliżony ;). Pamiętam jak w wow'ie wybierałem się na te same potężne moby ażeby zdobyć coś fajnego :) I tylko je CIUPAŁEM CIUPAŁEM I CIUPAŁEM :) zaraz zwymiotuje... Ale WoW ma także dużo zalet ;) I trzeba o tym pamiętać to dobra gra.

A GW ma WSPANIAŁĄ fabułe... Gdy ją przejdziesz (jakieś 100 godzin) możesz zająć się bezstresowo PvP na maxa =). Wtedy liczy się taktyka... Niemożna walić w co popadnie... Wój musi blokować monk itp...
Oczywiście GW ma także swoje minusy.

Nudzą mnie już te totalne kłutnie co jest lepsze... Gry są inne i tyle ;)
A najbardziej mnie wkurzają ludzie którzy porównują gw do diablo... Grałeś wogóle w GW? czy jesteś ogromnym fanatykiem wow'a i nic innego niedopuścisz bo "Za wow'a płace abonament więc jest najlepszy!" eh... jest dobry... ale on już jest bardziej podobny do diablo...

Ale wracając do tematu: Gra dla ciebie to GW możesz tam grać sobie z doskoku. Zrobić sobie jakiegoś questa.... Albo jakiś mały pvp ;)


_________________
Zycho mnie napastuje xD.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 14:46 
Cytuj  
WoW to zerg only , nie ma nic dla singla na 60 ;[
a tym bardziej liczylem na PvP jakies. Nie mass ...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 14:50 
Cytuj  
rotlf smolik, a contested, wszyscy u was na serwerze zergują się nawzajem? A 10vs10, a 40vs40?

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 16:11 
Cytuj  
to jest wlasnie zerg...

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 16:24 
Cytuj  
Czemu nie wrocisz do ultimy?Szczegolnie polecam rpg servy.Wejdziesz pogadasz sobie pobijesz mobki na cmetarzu, udekorujesz sobie domek na ktory wczesniej zarobisz, spotkasz sie z kim w karczmie, zabijesz jakiegos gornika, Oswoisz sobie miski w lesie :D duzo roznych rzeczy

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 16:57 
Cytuj  
Mam niby konto nadal na osi na europie... ale dostane zawalu jak wejde i wszyscy beda jebac jakimis odblaskami promujac pokemonlandie ;[

na uo stuff > all ... pre:uor bylo ok , sa niby jakies serwy nieplatne i fajne - gralem na 2 i po miechu , dwoch juz ich nie bylo... X[

***

Posty: 836
Dołączył(a): 10.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 17:06 
Cytuj  
Oj twoj problem polega na tym ze nie znasz dobrego servera.I na tych serverach wogole nie licza sie intamki bo po pierwsze nikt nie ma artefaktow a po drugie ludzie chodza w tym co sami wyprodukuja :) Skill liczy sie najbardziej.Polecam www.nelderim.org oraz http://divineland.livenet.pl/. Klimat wymagany NO wymiatacz pl NO zbysko rysko itp :)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 17:52 
Cytuj  
PS. Gra jest idealna do zabawy solo, zrzucasz sie w centrum walki i sie poprostu napierdalasz. Nie ma kasy, nie ma itemow, jest poprostu czysta rzeznia. "Expa" dostajesz za fragi

Ostatnio jak gralem (pare miesiecy temu jakos) nie bylo juz tak fajnie jak na poczatku :\ Niestety liczba osob grajacych w PS drastycznie spadla i na jakies konkretne walki mozna bylo natrafic tylko w prime-time. Wiekszosc hotspotow na mapie to byly walki 5/5, 10/10, czyli w sumie nic ciekawego. Teraz podobno jest jeszcze gorzej. Do caverns rzadko kiedy kto w ogole zagladal. Do tego wszystkiego dochodza jeszcze BFR-y (czyli te mechy), ktore sa doslownie wszedzie. Ludzie kampia w nich podskakujac co jakis czas do gory na bardzo duze wysokosci i wybijaja pojedyncze jednostki piechoty w ulamek sekundy kazda:< Takze nie wyglada to zbyt ciekawie, jako infantry teraz niewiele mozna zdzialac (tym bardziej na poczatku, jak nie ma sie jeszcze odpowiedniego armora i broni, pelno jest teraz heavy exo) - trzeba miec jakis pojazd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 18:07 
Cytuj  
tak , z tesknoty kiedys aktywowalem konto i niepoznalem tej gry : mechy
to ruchome fortece , sila ognia jak wspomnial kon , jest olbrzymia .Pancerze maja tez przegiete ( wpakowalem w niego reaverem tony amunicji , nic gowno otaczalo jakies smierdzace shieldy , zestrzelil mnie bez problemu , nie mial tez trudnosci z doskokiem na moj pulap wysokosci co dostatecznie przybilo gwozdz do trumny z napisem PS :cry: ) . Kiedys bylo rzeczywiscie fajnie , mozna sie bylo pobawic inflirtatorkiem , pocampic vanquardem towerka , licze ze Auto Assault bedzie w stanie dostarczyc chodz 50% frajdy z PS to juz bedzie dobrze


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 18:36 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
dostatecznie przybilo gwozdz do trumny z napisem PS

Bleh, a wlasnie bylem na etapie checi reaktywowania konta :/

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 18:43 
Cytuj  
szkoda pieniedzy imo , poczekaj lepiej na AA


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 1
Dołączył(a): 21.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 19:11 
Cytuj  
Ja polec D&D Online jak tylko się pojawi, bo zapowiada się świetnie, łażenie po lochach ale co do pvp to nie wiem ale sądzę, iż będzie zrealizowane na podobieństwo GW. Teraz możesz pociupać w GW bo jest ono naprawdę godne polecenia, Jeśli zrezygnowałeś z WoWa. Zawsze w WoWie możesz sobie zrobić nową postać na innym serwerze. A co do GW i WoW toin są dwie inne gry których nie można porównywać do siebie. Ja osobiście gram i w WoWa i w GW obie gry są świetne i godne uwagi graczy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2005, 20:52 
Cytuj  
Roondar napisał(a):
Ja polec D&D Online jak tylko się pojawi, bo zapowiada się świetnie, łażenie po lochach ale co do pvp to nie wiem ale sądzę, iż będzie zrealizowane na podobieństwo GW. Teraz możesz pociupać w GW bo jest ono naprawdę godne polecenia, Jeśli zrezygnowałeś z WoWa. Zawsze w WoWie możesz sobie zrobić nową postać na innym serwerze. A co do GW i WoW toin są dwie inne gry których nie można porównywać do siebie. Ja osobiście gram i w WoWa i w GW obie gry są świetne i godne uwagi graczy.


Witamy na forum. ^_^ Człowiek z taką wiedzą a dopiero teraz się zarejestrował coś tu jest nie tak może zróbmy jakąś składkę na reklamie w jakimś badziewnym czasopiśmie „Clicku” albo coś by ludzie wiedzieli gdzie mają się rejestrować i pomagać w wyborze gry. :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 02:44 
Cytuj  
Nie no Click ftw, bije nawet filipinke...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 08:04 
Cytuj  
A propos CLICKa to zgadzam sie z powyzsza opinia, co prawda ostatnio podkradalem te pismo bratanicy, ale z powodu jednego dzialu: MtG. Troche dziwnie napisany ale jedyny tego typu w polskiej prasie.

Ale ja nie o tym chcialem napisac :-) Skoro rozmowa zeszla troche na czasopisma to chcialem zapytac czy istnieje na naszym rodzimym rynku czasopiso (papierowe) dotyczace stricte mmorpg albo chociaz rpg? Przyznam bez bicia ze nie mam za bardzo czasu na szukanie tego typu informacji. Czasami mam dosc kompa a poczytalbym cos dotyczacego moich zainteresowan spokojnie wylegujac sie w wannie :P Wiem, wiem moge sobie wydrukowac cos z netu, ale to nie to samo... Ostatnio coraz wiecej widzi sie artykulow o mmorpg. Glownie dzieki WoW i dosc dobrej reklamie Blizzardu na naszym rynku. Reklama moze nie dotyczaca mmorpg, ale przyznac trzeba ze Blizz jest u nas i na swiecie dosc znany ze swoich kilku niesmiertelnych serji. Ale artykuly to w wiekszosci przypadkow krotkie opisy gierek mmorpg, traktowane w dalszym ciagu jako produkty niszowe w Polsce. Chcialbym wreszcie dostac w lapy pismo gdzie mmo nie sa traktowane jak ewenement lub ciekawostka, ale jako "pelnoprawna" forma elektronicznej rozrywki.
Swoja droga to dziwne. Internet w Polsce jest coraz bardziej rozpowszechniony, modemu szukac mozna ze swieca w reku. Ale jak ktos slyszy zeby placic za gre po internecie to juz puka sie w glowe. Ja ostatnio pogrywam w GW i nawet przy placeniu tylko za gre (bez oplat miesiecznych) wywoluje to mniejszy lub wiekszy szok! Zdaje sobie sprawe ze przyczynilo sie do tego piractwo, dosc popularne na rynku krajowym. Ale nawet mlodzi ludzie nie zdaja sobie czesto sprawy ze tego typu rozgrywka moze w ogole byc brana pod uwage.
Wiadomo, tutaj nie spotkam takiego czlowieka. Zakladam ze jezeli ktos trafil na te forum, to musi miec jakies pojecie o mmorpg. Ale wsrod moich znajomych z sieci wiekszosc obrzuca mnie dziwnym spojrzeniem jak dochodzi do tematu zainteresowan i zaczynam cos mowic o grze via net.
W miare duza popularnosc zyskuja zakupy przez internet, ale zeby placic miesieczny abonament za "jakas" gre to musi byc chore!
Ehhh, troche sie rozpisalem. Pewnie dlatego ze jeszcze szefa nie ma w pracy i moge pisac swobodnie :-) A chcialem tylko wiedziec cos na temat czsaopism...

BTW, na pewno sa anglo-jezyczne czasopisam dot. tylko i wylacznie mmorpg/rpg, czy ktos moze mnie naprowadzic na tego typu dobre pozycje?
Moja dozgonna wdziecznosc bedzie zapewniona... 8)

Pozdrawiam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2005, 08:31 
Cytuj  
Takie czasopismo gdzie było by tylko o MMO nie wyjdzie, a poczytać sobie o mmorpg będziesz mógł, co najwyżej w dziale tematycznym innego czasopisma. Czemu nie wyjdzie? Nie ma się, co oszukiwać w Polsce ludzi grających w mmo przyjmie wersje optymistyczna jest może 2 tysiące, i raczej z takim nakładem nikt nie zaryzykuje wejścia na rynek.

Małe porównanie zobacz, co się stało z czasopismami, co niby uderzyły niszowy rynek chodzi mi o czasopisma spod znaku Manga i Anime wszystkie padły, mimo iż można by przypuszczać, że powinni odnieść sukces. :har:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.