mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 09:43 
Cytuj  
No chyba każdy oglądał filmy z Arnoldem po kilka razy, bo w TV ciągle powtarzają. Pomijając aspekty kunsztu aktorskiego i wogóle jakości filmów, to jednak za każdym razem widziałem coraz dokładniej koncepcję świata i pewne szczegóły tej koncepcji, no i powiem że moim zdaniem jest naprawdę bardzo ciekawa. Wydaje się, że twórcy gry chcą wziąć z niej to co najlepsze i osadzić w tym brutalnym świecie całą rozgrywkę. Mam nadzieję że się uda zrobić to po prostu dobrze


_________________
O.o

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2006, 17:29 
Cytuj  
Samo universum ma ogromny potencjał , to akurat nie podlega chyba dyskusji.


_________________
When everything else fails, read the instructions.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 07:50 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
No chyba każdy oglądał filmy z Arnoldem po kilka razy, bo w TV ciągle powtarzają. Pomijając aspekty kunsztu aktorskiego i wogóle jakości filmów, to jednak za każdym razem widziałem coraz dokładniej koncepcję świata i pewne szczegóły tej koncepcji, no i powiem że moim zdaniem jest naprawdę bardzo ciekawa. Wydaje się, że twórcy gry chcą wziąć z niej to co najlepsze i osadzić w tym brutalnym świecie całą rozgrywkę. Mam nadzieję że się uda zrobić to po prostu dobrze


IMHO gra powinna byc oparta na książkach nie filmach które jak to mówią "koło książek z Coanaem nawet nie stały" oczywiscie mówię tu o orginalnych dziełach A.Howarda a nie marnych podróbkach.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2006, 07:55 
Cytuj  
A kto jeszcze nie czytal, to prosze bardzo:
http://www.xanth.eu.org/rozne/Howard_Ro ... -Conan.rar (link tymczasowy)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2006, 08:08 
Cytuj  
Link: Ciekawe o PVP i korzyściach i o domkach

Wygląda to bardzo, bardzo zachęcająco. No i przede wszystkim bardziej namacalnie niż mityczny Darkfall czy tajemniczy WHO


_________________
O.o

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2006, 18:22 
Cytuj  
Ja Conana uwielbam ale tylko prawdziwego Howarda a 1 film Conan barbarzynca nie jest zły.Gre zakupie na 99% a stolica aquiloni to Tarantia


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

*

Posty: 104
Dołączył(a): 25.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2006, 03:48 
Cytuj  
Cóż ja na pewno się będę starał wbić do bety.

Mam sporą wiarę w Funcom który pokazał że potrafi zrobić gry fabularnie fascynujące i złożone w takim stopniu że nieraz potrzeba tęgiej głowy do grania.

Teraz cała nadzieja w tym że nauczyli się także robić gry grywalne :] Bo endgame w AO grywalnym trudno nazwać (inna sprawa że to się tyczy większości MMO).


_________________
When everything else fails, read the instructions.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 15:52 
Cytuj  
Cenega: " Age of Conan: Hyborian Adventures - nowa gra firmy Eidos Interactive w naszym planie wydawniczym 2006-10-26 14:58

Jako wyłączny partner firmy Eidos Interactive w Polsce, mamy przyjemność poinformować, iż do planu wydawniczego naszej firmy trafiła nowa gra RPG współwydawana przez Eidos Interactive i Funcom - Age of Conan: Hyborian Adventures. Gra oparta została o przygody Conana - słynnego bohatera z Cymerii, stworzonego przez niezwykle popularnego w Polsce pisarza fantasy - Roberta E. Howarda. Przygody Conana stały się niezwykle popularne dzięki licznym publikacjom, m.in. komiksom i książkom szeroko dostępnym dla polskiego czytelnika. Na gracza czekają rozległe tereny, przepiękny silnik graficzny, możliwość rozwoju postaci oraz rewolucyjny system Real Combat, pozwalający na niezwykle realistyczne prowadzenie walki. "

No to bedziemy miec Conana w wersji pudelkowej u nas, ciekawi mnie czy premiera bedzie w miare przyblizona do swiatowej.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 16:03 
Cytuj  
No ale to w 2007 dopiero


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 16:14 
Cytuj  
mi sie nie spieszy :) byleby tylko np max 1,5-2tyg po swiatowej zawital conan u nas... a najlepiej w tym samym tyg.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 paź 2006, 22:23 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
[...]

No to bedziemy miec Conana w wersji pudelkowej u nas, ciekawi mnie czy premiera bedzie w miare przyblizona do swiatowej.

Ciekawe, że nigdzie nie napisali że to będzie mmo i że za grę trzeba będzie płacić ... :o


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 12:11 
Cytuj  
z tego co pamietam to do 20 lvl or smth Conan mial byc single player.
potem mozliwosc multi.
a jak to teraz wyglada to nie wiem :-)

**

Posty: 223
Dołączył(a): 3.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2006, 19:45 
Cytuj  
Do 20 levelu jest single ale starczy tylko 1 postacią skończyc ten "tutorial" a nastepne tworzymy juz od 20 levelu.Podobno przejście tutoriala zajmie około 12 godzin.Potem juz musimy płacić za gre zeby chyba wsiąść na statek który zabierze nas do naszego kraju.


_________________
TYLKO WORLD OF WARCRAFT NA OFICJALNYM SERVERZE JEST PRAWDZIWY!!!


Posty: 20
Dołączył(a): 8.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 00:07 
Cytuj  
witam w watku o Conanie, jestem wielkim fanem tego tytulu i z niecierpliwoscia wyczekuje premiery eh :)

co do single player, postac bedzie przechowywana na serwerze a czas niezbedny do pokonania tego etapu wyniesie +-15 godzin, wiec aktywne konto i tak bedzie potrzebne, po jednorazowym przejsciu tego etapu ktory konczy sie na 5 poziomie postaci, tworzac kazda kolejna bedziemy mogli rozpoczac gre od poziomu 5-tego juz bezposrednio w trybie mmo.
Etap SP bedzie mial na celu wprowadzic nas na spokojnie w klimat swiata, zapoznac nas z glownymi watkami i zorientowac sie co sie dzieje i kim wogole jestesmy, jako ze gra rozpoczyna sie od tego ze ladujemy na plazy nie pamietajac zabardzo kim jestesmy i skad sie tam wzielismy.

polecam zapoznac sie z wszystkimi filmikami i video wywiadami z tworcami, gra robi na mnie niesamowite wrazenie.

pozdrawiam
Sintikari of Stygia, Lotus Master

btw. Xanth dzieki za linka z ksiazkami

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 04:29 
Cytuj  
wilq napisał(a):
Możliwość budowania miast przez gildie, bitwy na kilkaset, kilka tysiecy jednostek walczących w szyku, walka z końskiego grzbietu i kontrola nad uderzeniem czyli trafiasz tam gdzie celujesz a nie hack&slash ala wow, l2, etc


Coz DFO bardzo popularne ostatnio;]

Swiat Conanowy nie jest taki zly. Gra to Imo 2 best tytul z nadchodzacych , zaraz po DFO.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 11:21 
Cytuj  
Słowo "nadchodzący" i "DFO" to zdania przeciwstawne.

AOC to gra która wyjdzie na 99%, DFO to mit który żyje tylko w głowach podstarzałych użytkowników tego forum.
Mit dzięki któremu mogą sobie wmawiać że nadal ich mmorpg kręci.

Flamujcie mnie do woli, dzieciak znajomego rozwalił cały zestaw talerzy jak się dowiedział że Święty Mikołaj nie istnieje.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 11:26 
Cytuj  
AOC to gra która wyjdzie na 99%, DFO to mit który żyje tylko w głowach podstarzałych użytkowników tego forum.
Mit dzięki któremu mogą sobie wmawiać że nadal ich mmorpg kręci.

Flamujcie mnie do woli, dzieciak znajomego rozwalił cały zestaw talerzy jak się dowiedział że Święty Mikołaj nie istnieje.


u so evil, a teraz idz juz dotykac sie z krowkami w wow.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 11:34 
Cytuj  
Jeszcze jeden talerzyk został Aenima.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 14:04 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
dzieciak znajomego rozwalił cały zestaw talerzy jak się dowiedział że Święty Mikołaj nie istnieje.


Bo Święty Mikołaj istnieje. Szacunek dla dzieciaka~


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2007, 15:08 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Jeszcze jeden talerzyk został Aenima.


Pozwol mu jeszcze potupac;).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.